134th Annual HG 2. den | SEZNAMSeptember 2012

Advertise

29. september 2012 at 11:49 | Michelle |  Hunger Games
Chcete s námi spolupracovat, vyměnit ikonku?

Pokud máte zájem, zanechte zprávu do komentáře nebo nás zkontaktuj na herním e-mailu: rpg-onhg@seznam.cz. Ne, vždy spolupráci schválíme, ale to jedině tehdy, pokud se nám bude zdát, že to s RPG brzy vzdáte nebo máme již spolupráci s jiným RPG se stejným tématem.

Vaše ikonka bude umístěna dole na stránce, kde bude viditelná na každé stránce webu pro všechny návštěvníky.

88x31


300x80

- Děkujeme za případnou spolupráci, Dark Games Team

Clove Ray Mason

24. september 2012 at 16:44 | Michelle |  Deceased

Player: Drake

FC: Ines Anoz

Mentor: Richard Mason

Victory year: 95th Annual Hunger Games

Hobby: Pomáhá mírotvorcům

Contact: w.poppy@hotmail.com

Age: 42 - zastřelena: Vivian Virtue


Token: Tkanička od tenisek


[ klouv rej mejsn ][ before the Hunger Games ] Je velmi dobrá v lukostřelbě, kterým se naučila jen proto, aby byla v boji o něco víc ve výhodě. Z dálky toho člověka můžete poškodit, ale protivník už nemůže. Jelikož jí to nepřipadá moc zábavný, tak k tomu přidala i jiné metody používání jiných zbraní, třeba vrhací nože a nebo klasické nože, v tom je velice dobrá. Taky velmi rychle běhá, je jedna z těch nejlepších sprinterek v 2. kraji, ale kdyby jí někdo nutil do přespolního běhu, tak by nejspíš odmítla, protože takovou výdrž až tak nemá. Ale ona nepotřebuje v aréně nijak extra utíkat před splátci, protože je vytrénovaná na boj a ne na zbabělost. Stačí jí být k tomu jen mrštná a všechno jde líp. Její další specialitou je určitě boj zblízka, což mluvíme o nepoužívání žádných zbraní, kde si to opravdu užívá, protože se k protivníkovi dostane nejblíže a může mu ublížit vlastní rukou a přitom se pěkně pobavit, ale zbraně mají vždycky něco do sebe, takže by nezůstala jen tak beze zbraní. Přece jenom hezky se s ním řeže do lidí a můžete z toho vytvořit fakt mistrovská díla na těle, sice o něco nechutná, což ona tak morbidní není, ale když jí někdo už naštve, tak toho člověka dokáže zmasakrovat tak bolestivě, že hned umře a ona do něj třeba bodá dál. A nějaké podobné věci jako je přežití a orientace v přírodě, sice to není ono, jelikož si myslí, že tohle za ní udělá někdo jiný, protože jim to řekne a v dobrém nebo ve zlém to provedou. Také dobře ví, že potřebuje jíst i pít. Zdroj si nijak dokáže najít, nebojí se toho, že by pila vodu někde z řeky, a když mluvíme o jídle? Tak to vyrábí skvělé funkční pasti a ví, kterými si dříve nebo později uloví kořist nebo splátce k zabití.

[ the days after ] Její schopnosti teď však nejsou nikde moc potřeba, když má nějaký ten čas, tak si ve svém kraji zajde do výcvikáče a trošku si se zbraněmi pohraje. Je to pro ní nejlepší odreagování od reality a všeho kolem, co jí dokáže pěkně pomást nervíky. A hlavně pak může povědět svým svěřencům, které zbraně je nejlepší používat, nebo které zbraně je nejlepší kombinovat s jinou zbraní. Naučila se lépe pracovat se sečnými zbraněmi. Nejvíce si oblíbila jeden a půl ruční meč a teď je s ní opravdová vražedkyně, ale není to tak, že by to na někoho používala, to opravdu ne. Je to spíše jen pro zábavu. Hlavně už vychovala několik vítězů, takže si celkem dost věří, že je pořád šikovná, ale to ani ona neví jistě. Jinak se v aréně naučila učit se i jiným věcem než je třeba zabíjení. Třeba se naučila plavat, protože jí chudinku skoro utopili v fakt malém rybníčku, takže to mohlo být skoro trapas, ale ona se tam odtud dostala. Začala více běhat, jíst zdravě, aby byla fit a měla lepší výdrž, ale její lenost jí v tom bohužel občas zabraňuje, takže v gaučingu je opravdu výborná. Zkoušela také lezení po stěnách, ale přebornicí v tom se moc nestala. Samozřejmě se v tom lepší, ale není to stále ono. A zkoušela také zapracovat na sekeře, ale je to těžká zbraň a ty ona nerada. Ne, že by je neunesla, jen si myslí, že se jí s tím hůře bojuje a soustředí na protivníka zároveň.


[ before the Hunger Games ] Co jí dělá největším problémem je vůbec vydrž, sice fakt rychle běhá, ale nemá výdrž. Ale jí to zas tolik netrápí, nemusí v tom být přeborník. Má problémy se zbrani jako jsou sekery a podobné věci, které jsou o něco těžší. Jelikož je drobné postavy, i když svalnatější, tak jí to v boji z nevysvětlitelných důvodů prostě štve. Nikomu to neřekla, protože si myslí, že by v ní viděli slabocha nebo co, ale každý není úžasný ve všem. Taky má panickou hrůzu z vody. Důvod je úplně jasný. V jejich kraji sice moře není, ale doslechla se, že tam žijí takoví žraloci, chobotnice a různé potvory, které se jí na obrázku opravdu nelíbili. Určitě by se nikdy nechtěla stát obyvatelem 4. kraje, ale obdivuje je za to, že takové potvory mohou jíst. Vždyť jsou hrozně ohavné, dokonce se v normálních řekách a rybnících bojí ryb, ale to se jich spíš štítí než bojí. Pokud nejsou mrtví, tak se jich ani nedotkne. Divný no, ale jí hlavně vadí ten jejich pohyb ve vodě, který jí připadá hodně nechutný. A i když se zdá, že je tato osoba až na některé výjimky opravdu neporazitelná, tak do toho skočí rodina. Clove je velmi citlivá osoba, která má svojí rodinu opravdu ráda, i když to většinou vypadá, že by je nejraději povraždila, ale pořád je má ráda.

[ the days after ] Nejvíce jí díru v srdci zanechalo duel s Mickem, vlastně ne tak úplně. Byla tak sobecká, že ho dokázala zabít a ani toho nelitovat, vůbec necekla. Sice nad tím uvažovala, aby vyhrál on, ale to prostě ne. Nepošpiní si jméno kvůli lásce, takže ho prostě zabila. Postupem času byla starší a hlavně měla fůru času o všem přemýšlet, takže jí to začalo mrzet, ale svůj život pořád měla ráda, i když by ráda věděla, jak by to bylo s ním. Nedá se to považovat úplně za slabinu, protože ona moc jiných slabin nepobrala, kromě Micka. Ale vůbec se to stát nemělo, vždyť se stejně nenáviděli, tak to byl určitě omyl. Pak jí ročník po tom zemřel Kyle, byl to její straší brácha, který jí ve všem pomáhal a ona si myslela, že už snad hodí lano, ale nakonec tu musela ještě zůstat pro otce. A jak jí tohle všechno štve a seskupuje v hlavě, tak začala být trochu šílená a chová se ke všemu hrozně hrr a na všechno je moc výbušná, takže jí každičká věc dokázala rozhodit. Taky má občas deprese z toho, že je hrozně stará a kvůli tomu se dokáže na měsíce uzavřít do pokoje a nemluvit.


[ before the Hunger Games ] Clove už od mala byla nucena trénovat na Hladové hry. Její otec je vítěz a to je ten důvod, a matka vždycky chtěla do Her, ale měla tu smůlu, jelikož příliš váhala a nakonec se toho vůbec neúčastnila, a pak zemřela. Po jejím porodu, takže jí nemohla nikdy poznat. Má 2 nevlastní sourozence, staršího bratra Kyla a mladší sestru Desirée, která se snaží být lepším bojovníkem než je ona. Takže se hrozně štvou, ale přes to jí má ráda, i když ona jí nejspíš ne. Je to přece její mladší sestřička, tak má pocit, že jí potřebuje ochránit. Moc se spolu nebaví a otec se na ní soustředí více než na ní, takže v tom ta sesterská žárlivost opravdu panuje. Je nesmírně arogantní a náladová osobnost. Nálady mění, tak často, že to nestíháte vstřebat. Fakt se může ze sekundy přeměnit na hodnou, ale i na někoho, kdo by zabil každého, kdo jí stojí v cestě. Prostě typický profi-stroj na zabíjení. Je to hlavně tím, že na sebe chce upoutat pozornost, protože ona opravdu miluje pozornost. Clove nesnáší hodně lidí, hlavně z ostatních krajů, dokáže být na ně milá, ale to je jen maska. Je věrná svému kraji, i když na to občas nevypadá. Vlastně jí nikdo nezná a nikdo nikdy nebude, pokud nebude chtít. Svoje pocity a tajemství se s někým moc nesvěřuje. Nesnáší, když jí někdo do něčeho mluví a nebo se k ní chová, jako k malému děcku.

[ the days after ] Občas se celý dny nudí, tak si to na někom bezdůvodně vylije. Je hodně samostatná, ale společnost by jí taky někdy neuškodila. Bývávala krvežíznivá, chladná a pro slávu by udělala vše, teď je prostě taková zvláštní, nevíte, co si o ní máte třeba myslet, protože o sobě hlavně nedává moc vědět, protože nechce. Možná se uzavřela až moc a prožívá nepochopitelnou depresi. Stále je taková ta sobecká mrcha, ale něco se v ní změnilo, jenže ona to sama Clove ani o sobě neví. Už sama neví, co je vlastně zač. Jediného člověka, kterého opravdu zbožňovala je Kyle, se kterým si skvěle rozuměla a ještě jeden člověk, o kterém nerada mluví a samozřejmě otec, i když ji neustále prudí. Její sestra se natolik dala do vítězství Hladových her, takže se s ní přestala úplně bavit. Jako mimino jí připadala lepší. Ano, má jí ráda, ale hlavně si jí nechce oblíbit už jen z toho důvodu, že by jí mohli v aréně zabít, ale nestalo se, protože ona vyhrála a svoje normální dětství a sesterské přátelství nějak přeskočily a už bylo pozdě k tomu, aby měly holky lepší vztah, takže se znají, ale dokážou sebe ignorovat i na ulici. Chovala se vždycky jako malé rozmazlené děcko, ale teď už není ten případ. Teď momentálně žije celkem poklidný nudný život, občas se stane opravdu něco zábavného a ona se do toho může zapojit a nebo nemusí. Hrozně jí to všechno irituje, ale s tím už se nakonec dokázala smířit a je ráda, že žije, i když to nedává najevo. Teď si k sobě nikoho moc nepustí, jen svojí sestru, která za ní taky moc úplně nechodí. Taky ještě Chace, ale to jen spíše proto, že má ráda tu jeho pozornost a vůbec jeho ksicht.


× Desirée Mason - I když je to nevlastní sestra, tak jí i tak má ráda. V něčem si jsou dost podobný, dokážou se hned naštvat a s jejich výbušností jsou stejné. Nemá ráda její tupost, protože jí to většinou děsně leze na nervy, ale když se moc nevídají, tak je jí to vcelku jedno. Často jí využívá k vaření, protože ona sama nerada vaří a musí uznat, že nevaří blbě na to, jak se většinou spíše zabývala sekáním do nesmyslných figurín.

× Richard Mason - Jeho první dcera a ke všemu úplně nechtěná. Bohužel se s tím musel smířit, dokonce pak vyhrál Hry a vytvořil pro ní tak dostatek pohodlí, ale i tak se ona přihlásila do Her, aby ukázala jaká je borkyně, jelikož jejich vztah nebyl předtím úplně nejlepší, ale nakonec se spolu naučili slušně komunikovat a vybudovali si nějaký ten rodinný vztah.

RPG + Rules

23. september 2012 at 22:28 | Michelle |  Hunger Games

Co je to RPG? - Teta Wikina to ví!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nejdříve se prosím pusťte do čtení pravidel, než se oficiálně zaregistrujete. Jestliže něčemu neporozumíte, tak nám napište do G-Book.


PRAVIDLA
CHCETE SE STÁLE ZAREGISTROVAT? → ANO | NE | V NĚČEM SI NEJSEM JISTÝ/Á

Jestliže jste něčemu nerozuměli, nejste si jisti nebo jste dokonce líní si ty pravidla přečíst, tak nám to klidně oznamte a my Vám s tím pomůžeme. Vždycky je ale dobré si odehrát aspoň první hru. A i když nebudete mít čistou hru, nevadí. Za první hry dostanete jen napomenutí a procenta se Vám za špatné hraní neodebírají. Ovšem nesmíte chyby neustále opakovat.

Pokud se Vám profil do 48 hodin neobjeví na webu, tak je pravděpodobně chyba na vaší straně. Někdy odpovídáme zpátky e-mail, že máte něco špatně. Zoufale krátké a hodně chybné profily ignorujeme.

Výjimky, kdy se mohou registrace prodloužit: změny na webu, svátky, neaktivní celý admin team (dovolená atd...)


Registration

23. september 2012 at 22:09 | Michelle |  Hunger Games
RADŠI SI PŘEČTU PRAVIDLA ZNOVA.

Jakékoliv problémy hlaste na rpg-onhg@seznam.cz nebo v návštěvní knize (guestbook)

Nemůžeš najít správné FC pro splátce? Můžeš nám napsat a klidně ti s hledáním pomůžeme, nebo zkus fc directory.

Než se budete registrovat, podívejte se na seznam hráčů a zabraných fc. Jakékoliv přezdívky podobné, s čísly nebo s několika nesmyslnými znaky nebereme.

Upozornění pro splátce: Jestliže se Vám postava neobjeví do 48 hodin na webu, tak není schválena. Občas posíláme nazpátek e-mail o neschválení registrace a někdy zas vůbec, záleží na kvalitě napsaného profilu. Pokud by byly větší úpravy webu, tak mohou být registrace pomalejší, ale víc jak týden to trvat nebude. Je také možné, že Vás už někdo předběhl a v kraji není dostatek místa, poté budete muset čekat až se místo uvolní nebo si zažádat o zcela jiný kraj, kde byste museli přepsat profil znovu, aby seděl k určitému kraji. Červeně označené jména jsou postavy neschválené pro arénu, buď tedy nemá hráč splněný test nováčka či je to postava V.I.P. člena, který si postavu příliš brzy vytvořil nebo není v kraji dostatek místa.

Upozornění pro Kapitol: Registrujte se jen tehdy, pokud s postavou hodláte opravdu hrát delší dobou, a není to jenom výtvor z vaší nudy. Pokud se tak stalo a vy jste o tom ani sami nevěděli, bylo by dobré nám oznámit odchod, aby se vaše postava smazala hned bez potíží. Jestliže pak nastane chvíle, kdy nebudete moct hrát, musíte ohlásit svojí nepřítomnost do omluv nebo na náš e-mail: rpg-onhg@seznam.cz s důvodem a od-do.

CHCI SE REGISTROVAT ZA... SPLÁTCE | KAPITOLANA | 13. KRAJ

TRIBUTES


DISTRICTS


♀ female


♂ male


places

Freya Nielsen (Quinn)
Catastropha Ria de la Saineverrex (Nielle)
Kirsten Wesmyron (Quinn)
Naethan Wesmyron (Katy)
0 / 2
Caelan Amiah Hendrix (Maddie)
Retha Wesmyron (Maddie)
Shiloh Mason (Drake)
Nadir Calloway (Quinn)
Omar Wesmyron (Renaiti)
Nate Holbourn (Katy)
1 / 1
free
free
3 / 3
Loraine Salisbury (Maddie)
Ryxesha Tyrra Jailenonis (Nielle)
Thais Wesmyron (Drake)
Magnitude Wesmyron (Nielle)
0 / 2
free
free
3 / 3
Quinci Wesmyron (Katy)
free
2 / 3
Kalypséa Paranneau (Nielle)
Sigourney Wesmyron (Drake)
Jared Wesmyron (Renaiti)
1 / 2
free
free
3 / 3
Erissa Ikarhé (Nielle)
Lawrence Wesmyron (Nightmare)
2 / 2
Prue Azaela Wesmyron (Nina)
free
2 / 3
free
free
3 / 3
Raily D. Thersons (Nielle)
Sivana Lanamea Straszewski (Nielle)
free
1 / 3

OCCUPATION - CAPITOL

 • Tvůrce | Gamemaker - Tvůrce hraje v aréně za Vypravěče. Nemáte povoleno si vymýšlet vlastní útoky a arény, jste nižší tvůrci, kteří musí vyřizovat úkoly od hlavního tvůrce. Po registraci dostanete heslo do řídicího centra, kde budete moct zhlédnout dění za kamerou. Hlavní tvůrce tam většinou rozdává povely, ovšem máte povoleno tam hrát normální rpg mezi ostatními kolegy. Nejsme ani proti tomu, aby se tvůrci hlásili se svými nápady. Pokud tak nastane, stačí to v řídicím centru zahrát jako rpg a uvidíte jak zareaguje hlavní tvůrce. → $10 - $1 000
 • Stylista | Stylist - Navrhuje oblečení pro svůj kraj, který si vyberete. Kostýmy na přehlídku se musí kreslit, takže pokud máte malířské nebo návrhářské schopnosti, tak se klidně registrujte. Hlavní stylisty si pečlivě vybíráme, aby byly kresby aspoň na stejné úrovni. Podívejte se proto na kresby hlavních stylistů, než se za ně přihlásíte. Pokud máte pocit, že takové nápady a kresby nedáte, ale chcete stále být stylisty, můžete se tak hlásit za náhradní. Ti zaskakují za všechny nepřítomné stylisty, a tím pádem se i stane, že může mít víc práce než hlavní a někdy zas vůbec žádnou. Nemusí to být žádné mistrovské práce, ale vypadat to musí. Při rozhovorech můžete skládat obrázky z internetu. Jestliže se objeví nějaká akce nebo turné vítězů, můžete navrhovat i jim, sobě nebo jiným osobám, pokud si u Vás kostým zažádají. → $50 - $600 | Než pošlete registraci, pošlete svou kresbu kostýmu kluka i holky na e-mail: rpg-onhg@seznam.cz
 • Uvaděč/Společník | Escort - Určitě všichni známe Effie Trinket. Při sklizni vybírá jména z osudí, v tomhle případě Vám admin poví na chatu šeptem jména. Předtím se ještě musíte zeptat na dobrovolníky, jestli se v kraji objeví dobrovolník, musíš to oznámit adminovi. Na turné vítězů může uvaděč psát nebo pomoct s proslovy vítězům, též jim dělá společnost. Společníci by měli být komunikativní a přátelští, v podstatě jsou to osobní průvodci pro vítěze a splátce. → $100 - 300
 • Redaktor | Editor - Pokud jste pisálci nebo aspoň rádi hledáte špínu, tak je tohle dělané přímo pro Vás. Guilty Pleasure je časopis, bulvár a všeho možného dohromady. Pokud zvládáš často psát a máš fantazii, určitě se připoj k redakci a oživ kapitolské drby. → $10 - $500 | Než pošlete registraci, pošlete úvodní článek na e-mail: rpg-onhg@seznam.cz
 • Moderátor | Master of Ceremonies - Přesně jako Ceasar Flickerman. Má na starosti rozhovory a také komentuje Hunger Games. Je nutné mít při období Her čas, náladu a také gramatiku na úrovni. Vlastně toho moc nedělá, hlavně aby byl komunikativní, dokázal publikum zvednout ze sedaček a hezky všechny pobavit. → $200 - $500
 • Mírotvorce | Peacekeeper - Většinou jsou to muži, ale najdou se mezi nimi i ženy. Mírotvorce má přístup do všech krajů, měl by se spíše jen zdržovat ve svém kraji, kde pracuje nebo v Kapitole, ale může si občas zajet i do jiných krajů nebo chytat obyvatele na neutrální zakázané půdě. Mírotvorci mají akademii ve 2. kraji, takže tam se většinou verbují a trénují, nemusí však nutně pocházet z 2. kraje. → $300
 • Tréninkový instruktor | Trainer - V tréninkovém centru pomáhá splátcům a radí se vším o aréně, metodách boje atp. Trenéři by měli být nadaní ve všech stanovištích nebo u některých mít aspoň ty základy, aby mohli dobře poradit. Splátci za trénink s trenéry mohou získat zvýšený bod síly nebo získají schopnosti, které nejsou hned DOKONALÉ, ale jenom začátečnické. → $100 - 500
 • Avox - Člověk, který byl potrestán, jinými slovy zrádce. Avoxové mají vyříznuté jazyky, čímž je němý - proto může být velmi dobrý posluchač. Obsluhují splátce, vítěze a obyvatele Kapitolu. Můžete se stát i osobním avoxem někoho, kdo avoxe bude chtít. Jsou to prostě sluhové. Avox se může pohybovat v Kapitolu, ve vlaku a někdy i v kraji pro vítěze na zažádání. → plat jídlem a místem na spaní
 • Záskok | Replacement - Platí pro uvaděče a stylisty. Pokud tu někteří nejsou, tak za ně zaskočí. Žádná věda, ale tyto postavy musí počítat s tím, že většinou musí za někoho zaskočit, takže by si měli hlídat kontakty nebo být hodně aktivní. Pokud není čas, není problém nám to dopředu oznámit, a budete ze všech činností omluveni. Za záskok stylisty musíte též před registrací posílat e-mail s kresbou.podle toho, na co jste záskok
 • Obyvatel Kapitolu | Resident - Žádné povinnosti, jen se flákají, sází a sledují Hunger Games. Mají své práce, které nepatří mezi skupinu lidí, co pracují na Hunger Games. Můžete to klidně dodat do registrace, pokud byste vyžadovali nějakou profesi, která není placená. → pokud si seženou nějakou práci (doktor, právník, učitel atd...), můžeme se dohodnout na nějakou provizi | pracovník musí pak do měsíce aspoň 10x hrát (klidně jen normální hru)

DISTRICT 13

 • obyčejní obyvatelé - doktor, sestřička, učitel, farmář, kuchař atd...
 • terenní ošetřovatel, hacker, pilot, špión, lovec, stopař, voják, výrobce jaderných zbraní, kontrola zbraní atd... další možnosti po domluvě
 • Obyvatelům 13. kraje se platí bombou, zbraní atd... Můžete pak útočit při nějakých misích vytvořeným adminem. Také si můžete tvořit vlastní akce, o kterém musí admin vědět. Zobrazeno je to pak ve vašem profilu jako "free attacks: [číslo zbývajích útoků, které můžete provést]"
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


obrázek ALES - Fatansy RPG

https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92