September 2012

Advertise

29. september 2012 at 11:49 | Michelle |  Hunger Games
Chcete s námi spolupracovat, vyměnit ikonku?

Pokud máte zájem, zanechte zprávu do komentáře nebo nás zkontaktuj na herním e-mailu: rpg-onhg@seznam.cz. Ne, vždy spolupráci schválíme, ale to jedině tehdy, pokud se nám bude zdát, že to s RPG brzy vzdáte nebo máme již spolupráci s jiným RPG se stejným tématem.

Vaše ikonka bude umístěna dole na stránce, kde bude viditelná na každé stránce webu pro všechny návštěvníky.

88x31


300x80

- Děkujeme za případnou spolupráci, Dark Games Team

Clove Ray Mason

24. september 2012 at 16:44 | Michelle |  Deceased

Player: Larsyn

FC: Ines Anoz

Mentor: Richard Mason

Victory year: 95th Annual Hunger Games

Hobby: Pomáhá mírotvorcům

Contact: w.poppy@hotmail.com

Age: 42 - zastřelena: Vivian Virtue


Token: Tkanička od tenisek


[ klouv rej mejsn ][ before the Hunger Games ] Jelikož je její otec vítěz, tak již odjakživa měla tu motivaci trénovat a vylepšovat své schopnosti do naprosté dokonalosti. Není tedy divu, že v oblasti boje opravdu válí. Je velmi dobrá v lukostřelbě, což se naučila jen proto, aby měla nad svými protivníky větší výhodu. Jenže to jí nepřijde jako nejlepší způsob boje a ke všemu ještě takový zbabělý, takže volí i jiné metody. Jako jinou zbraň by si nejspíš zvolila vrhací nože nebo jenom normální kapesní nůž, s těmi umí zacházet fakt suprově. Z fyzické stránky na tom není nejhůř, ale taky není žádné rambo a na svalovou hmotu si moc nepotrpí. Postavou je sice menší, ale dokáže si klidně poradit se silnějším protivníkem. Samozřejmě by nevyhrála jen za použití svých sil, ale kvůli své mrštnosti a rychlým reflexům dokáže protivníka skolit. Ví moc dobře, kam správně zasadit smrtelné rány a její největší specialitou je podřezávání krčků. Je také důležité zmínit, že je Clove velmi rychlý běžec, ve škole patřila mezi ty nejlepší sprinterky. Rozhodně by jen tak nenechala svojí oběť utéct, není to její styl. Se znalostmi v přírodě na tom není až tak špatně, ale na takové věci opravdu kašle. Má dojem, že to za ní udělá někdo jiný. Ovšem by si poradila třeba s rozdělováním ohně, taktéž úplně v klidu dokáže sestrojit funkční past. Kdyby bylo nejhůř, tak si na to najde nějakého otroka. Je to dominantnější charakter, takže ráda dává rozkazy a potrpí si na tom, aby jí všichni poslouchali. Pokud se tak nestane, dokáže tomu odpůrci způsobit hotové peklo a nebude na něj zrovna příjemná. Jinak ale dokáže být na lidi i milá, ale to se také musí druhá strana chovat vstřícně.

[ the days after ] Po své výhře své schopnosti až tak moc nevylepšuje. Avšak když si najde nějaký ten čas, tak si zajde na lezeckou stěnu nebo si klidně půjde zatrénovat do výcvikové centra. Tím se aspoň odreaguje a má lepší náladu. Ke všemu se ráda o sebe stará a musí vypadat za každou cenu dobře, proto jí menší trénink opravdu neuškodí. Hlavně pak může radit svým svěřencům, jelikož práci mentora bere velice vážně. Naučila se lépe zacházet se sečnými zbraněmi. K jejímu překvapení jí to začalo dost bavit. Nejvíce si oblíbila meč, takže si do ruky nebere skoro nic jiného než jen to. Dalo by se říci, že to s mečem umí ještě lépe než s lukem a vrhacími noži. Je s tím úplná vražedkyně, ale dělá to spíše pro zábavu, ne že by šla do ulic zabíjet lidi. Potom dokonce překousla svůj strach z vod a naučila se v bazénu plavat, tam ví, že jí nic neublíží. A ejhle, ono to není přece jenom tak hrozné. Začala se také více soustředit na svoje zdraví, protože když už se dostala z arény živá, tak aby ještě dlouho žila. Hlídá si svůj jídelníček a jí zdravě, do toho pravidelně běhá a vylepšila si svojí vytrvalost. Sice od svého vítězství dost zlenivěla, ale umí se ještě nakopnout k tomu, aby ze sebou něco udělala. Rozhodně z ní není lenoch, který se po celých dnech válí jenom na gauči. Také zkoušela zapracovat na sekeře, na kterou si více zvykla, ale to je tak z těch zbraní, se kterými původně nemanipulovala, vše. Moc věcí se toho u ní nezměnilo, dělá to vše jen proto, aby vychovala další vítěze ve Dvojce, což se jí párkrát už podařilo.


[ before the Hunger Games ] Co jí dělá největší problém, tak je její výdrž. Sice fakt rychle běhá, ale vydrží toho málo, proto je pro ní vyhovující sprint. Na dlouhé vzdálenosti s ní však nepočítejte. Co se týče zbraní, tak není fanouškem seker a těžkých zbraní. Není to tak, že by s nimi neuměla manipulovat, ale spíše jí ta hmotnost nevyhovuje v boji. Přijde si víc omezená. Stejně tak by si nevybrala nic z delších zbraní jako je kopí nebo trojzubec. I když jako profesionál zkoušela různé zbraně, tak stejně je nevypilovala k naprosté dokonalosti. Taková ona není a je radši, když umí s jednou perfektně, než aby uměla se všemi jen akorát. Přece jenom nemá tolik let, aby uměla úplně všecko perfektně. Dalším jejím nepřítelem je veškeré vodstvo, má z toho až panickou hrůzu. Plavat se nikdy nenaučila, protože to ani nechtěla. Nemá dobrý pocit z toho, co se ve vodě může skrývat. Kolikrát slyšela o takových potvorách jako jsou slizké chobotnice nebo vražední žraloci. Rozhodně nezávidí obyvatelům ze Čtvrtého kraje, kteří se s tím denně potýkají. Možná kdyby se v tom kraji narodila, viděla by to jinak, ale teď je ráda za kraj s horami. Nemá ani tak ráda aligátory, které by klidně poblíž nějaké řeky potkala. Takové řece se bude obloukem vyhýbat a radši pošle někoho pro vodu, než aby se z ní sama napila. Nechce být sežraná, tohle není smrt, kterou si pro sebe představuje. Raději by se nechala prorazit mečem, než aby jí zvíře rozcupovalo. Taktéž má samozřejmě starost o svojí rodinu, nemohla by si dopustit, aby se jim něco stalo. Dokonce by ani nechtěla, aby se něco stalo její nevlastní sestře Desirée, i když by se jí občas mile ráda zbavila.

[ the days after ] Nikdy by si to nepřiznala, ale byla dost zklamaná z toho, že se z arény spolu s ní nedostal její krajan Mickelle. Sice ona byla ta, která po vítězství tak moc prahla a nechtěla se za žádnou cenu vzdávat, ale nějaká ta část v ní toho dost lituje. Jenže to taky byla jenom krátkodobá známost, takže si rozhodně nechtěla pošpinit jméno kvůli lásce, která by později nemusela ani být. Občas se jí stane, že jí vzpomínka na Hladové hry zarmoutí, ale poté to stejnak brzo přejde. Život v Panemu už je prostě takový a ona s tím nehodlá pohnout. Je ráda za své vítězství a neudělala by to jinak, jenom je teď kvůli tomu možná citlivější a snaží se jako mentor vyhovět oběma splátcům z jejího kraje, ale i tak má vždycky oblíbence. Sama pocítila tu zoufalost, když skoro zemřela. Není to hezký pocit, takže ona se smrti docela dost bojí a nejradši by byla nesmrtelná. Aréna ji nijak moc nepoznamenala, takže nezískala žádné další slabiny. Všechno zůstalo stejné jako předtím, až na to, že bylo v její rodině o jednoho člena méně. Další rok po ní totiž zemřel její bratr Kyle, což bylo dost na nic. Kvůli tomu nemá v oblibě Claudette a celý její kraj, i když za to chudinka pravděpodobně nemůže. Pak to byly samé trable s mladší sestrou, kvůli které mívá časté migrény a nemá zrovna dobré nálady. Není to nejoblíbenější člověk v jejím životě, ale i přesto je to stále rodina.


[ before the Hunger Games ] Clove byla už odmala nucena trénovat na Hladové hry. Její otec je vítěz a velmi přísný, takže ani neměla jinou možnost. Nijak jí to nevadilo, protože se mu sama chtěla rovnat. Svojí matku neměla možnost poznat, protože zemřela ihned po porodu. Ví o ní jenom to, že byla velký nadšenec do Her, a kdyby neotěhotněla, tak by se dobrovolně přihlásila, a tak to vlastně začalo. Kvůli ní se chtěla ještě více stát vítězem, aby to nějakým způsobem mohla matce vynahradit a taky pro své vlastní potěšení. Taktéž má dva nevlastní sourozence, staršího bratra Kylea a mladší Desirée. Každý má úplně jinou matku. Řekněme, že byl otec dost uličník a za svůj život vystřídal dost žen. Nejvíce se nesnáší se sestrou, i když jsou od sebe věkově dost daleko, tak jí nemá ráda. Nikdy totiž neměla v oblibě děti a Desirée pro ní byla největším peklem, protože nemohla vystát její chování, i když jsou obě úplně stejné pohromy. V lepších dnech se k ní chová ochranitelsky, ale to se stává velmi zřídka. Její charakter je nesmírně arogantní a bývá velmi náladová, ale to vždycky dává za vinu ostatním. Stačí jí klidně maličkost a může se z dobré nálady přeměnit na úplnou fúrii. Nikdo jí pak neuklidní a je lepší se jí stranit, protože by mohla zabíjet, aniž by v nějaké aréně byla. Prostě typický profi-stroj na zabíjení. Hlavně na sebe velmi ráda poutá pozornost, proto je tak často hlasitá. Pokud jí někdo tu pozornost dopřeje, bude toho člověka úplně milovat. Jinak nesnáší dost lidí, hlavně z ostatních krajů. Je jedno, jestli jsou z profesionálních nebo jsou to chudiny, všechno je pro ní stejné a nezná jiný lepší kraj než ten svůj. Dokáže na ně být sice milá, ale všechno je to jen maska. Neočekávejte ani to, že by se vám svěřila. Není to typ dívky, která by své pocity ukazovala a už vůbec by nepověděla žádná svá tajemství.

[ the days after ] Po aréně to se zábavou začalo klesat. Občas se celý dny nudí, tak si to na někom bezdůvodně vylije. Je hodně samostatná, ale společnost by jí taky někdy neuškodila, avšak se jí raději straní. Bývávala velice krvežíznivá, chladná a pro slávu by udělala vše, ale časy se mění. Teď je taková zvláštní. Nevíte, co si o ní máte třeba myslet, protože o sobě hlavně nedává moc vědět. Na veřejnosti se skoro vůbec neukazuje a až moc se do sebe uzavřela. Někdo by o ní řekl, že má trauma z arény, což podle Clove není pravda. Jenže jak by jinak vysvětlila svoje občasné stavy, jelikož velmi často prožívá nepochopitelné deprese, což se stane jen tak zničehonic. Sama si to nedokáže vysvětlit, ale nejspíš je to tím, že si neumí svůj život zaplnit něčím hezkým. Naprosto odmítá optimismus a nesnaží se být šťastná, i když by jednoduše mohla. Sobecká mrška je to sice furt, ale nedokáže pro sebe nic pěkného udělat, v tom je to dost zvláštní. Lásku v životě nenalezla, i když se jí tolikrát naskytla příležitost, nechytla se jí. Také jí pak zemřel bratr, se kterým si skvěle rozuměla, takže jí to dost zasáhlo. Se sestrou se pak přestala úplně bavit. Desirée a otec měli svůj vlastní svět. Když vyhrála sestra Hladové hry, začala se najednou cítit přehlíženě, protože to bylo samé Desirée sem, Desirée tam. Dokonce je snad větším oblíbencem než ona, což jí neskutečně pije krev. Měla jí teda o dost raději, když ještě nemluvila. Pokud už se jejich nenormální rodina jednou sejde, je to dost trapné, ale naštěstí to není tak časté. Jenže se jich i tak nemůže zbavit, protože dělá sestra strašné problémy, které se pak převedou na ní a nakonec to musí žehlit ona. Nechápe, proč má Des zapotřebí vůbec někoho ubližovat a zabíjet, když už jednou Hladové hry vyhrála. V tom jsou si velice rozdílné, obě jsou sice nehorázné katastrofy, ale psychicky je na tom o dost lépe než ségra. Doufá jenom, že kvůli ní jednou nepřijde o život.


× Desirée Mason - Vztah s ní má jen proto, že je to její nevlastní sestra. Kdyby to nebyla její rodina, rozhodně by si vůbec nerozuměly. Obě jsou dost výbušné a neshodnou se na několika věcech. Ke všemu na ní dost žárlí, i když by si to nikdy nahlas nepřiznala. Má jí za totálního magora, ale zase jí velice ráda využívá na vaření. Musí uznat, že je velmi dobrá kuchařka. Jinak se jí snaží vyhýbat, jenže to jí zase moc nejde, protože za ní musí žehlit několik průserů.

× Richard Mason - Nikdy s ním nebyla v bezvadném vztahu mezi otcem a dcerou. Po tom, co vyhrála se to sice změnilo, ale i tak se raději věnoval Desirée, což jí ukrutně štvalo. Avšak se to pokoušela nedávat najevo a odcizila se od něho úplně. Občas se sejdou, protože jsou rodina, ale chovají se k sobě jako kdyby snad nebyli ani příbuzní. Absolutně by si ale nemohla odpustit, kdyby se mu něco stalo. Dost jí na něm záleží a udělala by pro něj první poslední.

RPG + Rules

23. september 2012 at 22:28 | Larsyn |  Hunger Games

Co je to RPG? - Teta Wikina to ví!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Nejdříve se prosím pusťte do čtení pravidel, než se oficiálně zaregistrujete. Jestliže něčemu neporozumíte, tak nám napište do G-Book.


PRAVIDLA
CHCETE SE STÁLE ZAREGISTROVAT? → ANO | NE | V NĚČEM SI NEJSEM JISTÝ/Á

Jestliže jste něčemu nerozuměli, nejste si jisti nebo jste dokonce líní si ty pravidla přečíst, tak nám to klidně oznamte a my Vám s tím pomůžeme. Vždycky je ale dobré si odehrát aspoň první hru. A i když nebudete mít čistou hru, nevadí. Za první hry dostanete jen napomenutí a procenta se Vám za špatné hraní neodebírají. Ovšem nesmíte chyby neustále opakovat.

Pokud se Vám profil do 48 hodin neobjeví na webu, tak je pravděpodobně chyba na vaší straně. Někdy odpovídáme zpátky e-mail, že máte něco špatně. Zoufale krátké a hodně chybné profily ignorujeme.

Výjimky, kdy se mohou registrace prodloužit: změny na webu, svátky, neaktivní celý admin team (dovolená atd...)


Registration

23. september 2012 at 22:09 | Quinn |  Hunger Games
RADŠI SI PŘEČTU PRAVIDLA ZNOVA.

Jakékoliv problémy hlaste na rpg-onhg@seznam.cz nebo v návštěvní knize (guestbook)

Nemůžeš najít správné FC pro splátce? Můžeš nám napsat a klidně ti s hledáním pomůžeme, nebo zkus fc directory.

Než se budete registrovat, podívejte se na seznam hráčů a zabraných fc. Jakékoliv přezdívky podobné, s čísly nebo s několika nesmyslnými znaky nebereme.

Upozornění pro splátce: Jestliže se Vám postava neobjeví do 48 hodin na webu, tak není schválena. Občas posíláme nazpátek e-mail o neschválení registrace a někdy zas vůbec, záleží na kvalitě napsaného profilu. Pokud by byly větší úpravy webu, tak mohou být registrace pomalejší, ale víc jak týden to trvat nebude. Je také možné, že Vás už někdo předběhl a v kraji není dostatek místa, poté budete muset čekat až se místo uvolní nebo si zažádat o zcela jiný kraj, kde byste museli přepsat profil znovu, aby seděl k určitému kraji. Červeně označené jména jsou postavy neschválené pro arénu, buď tedy nemá hráč splněný test nováčka či je to postava V.I.P. člena, který si postavu příliš brzy vytvořil nebo není v kraji dostatek místa.

Upozornění pro Kapitol: Registrujte se jen tehdy, pokud s postavou hodláte opravdu hrát delší dobou, a není to jenom výtvor z vaší nudy. Pokud se tak stalo a vy jste o tom ani sami nevěděli, bylo by dobré nám oznámit odchod, aby se vaše postava smazala hned bez potíží. Jestliže pak nastane chvíle, kdy nebudete moct hrát, musíte ohlásit svojí nepřítomnost do omluv nebo na náš e-mail: rpg-onhg@seznam.cz s důvodem a od-do.

CHCI SE REGISTROVAT ZA... SPLÁTCE | KAPITOLANA | 13. KRAJ

TRIBUTES


DISTRICTS


♀ female


♂ male


places

Freya Nielsen (Quinn)
Catastropha Ria de la Saineverrex (Nielle)
Kirsten Wesmyron (Quinn)
Naethan Wesmyron (Katy)
0 / 2
Caelan Amiah Hendrix (Maddie)
Retha Wesmyron (Maddie)
Werritha Lauren Nywaive (Nielle)
Shiloh Mason (Larsyn)
Nadir Calloway (Quinn)
Omar Wesmyron (Renaiti)
Nate Holbourn (Katy)
0 / 1
Lissette Harris (Renaiti)
free
2 / 3
Loraine Salisbury (Maddie)
Ryxesha Tyrra Jailenonis (Nielle)
Thais Wesmyron (Larsyn)
Demonica Rayana Thersix (Nielle)
Magnitude Wesmyron (Nielle)
0 / 2
Shanti Weisberg (Maddie)
free
2 / 3
Quinci Wesmyron (Katy)
Noor Badr Gerber (Maddie)
Nicholas Christenson (Renaiti)
1 / 2
Kalypséa Paranneau (Nielle)
Sigourney Wesmyron (Larsyn)
Arminia Della Acura (Pietro)
Jared Wesmyron (Renaiti)
Cyan Wharton (Quinn)
Dror Wharton (Maddie)
0 / 0
free
Bellisarius Lizardcourt (Pietro)
3 / 2
Erissa Ikarhé (Nielle)
Lawrence Wesmyron (Nightmare)
2 / 2
Prue Azaela Wesmyron (Nina)
free
2 / 3
Amanda Young (Lavínia)
Zeelandian Northsound (Pietro)
2 / 2
Raily D. Thersons (Nielle)
Sivana Lanamea Straszewski (Nielle)
free
1 / 3

OCCUPATION - CAPITOL

 • Tvůrce | Gamemaker - Tvůrce hraje v aréně za Vypravěče. Nemáte povoleno si vymýšlet vlastní útoky a arény, jste nižší tvůrci, kteří musí vyřizovat úkoly od hlavního tvůrce. Po registraci dostanete heslo do řídicího centra, kde budete moct zhlédnout dění za kamerou. Hlavní tvůrce tam většinou rozdává povely, ovšem máte povoleno tam hrát normální rpg mezi ostatními kolegy. Nejsme ani proti tomu, aby se tvůrci hlásili se svými nápady. Pokud tak nastane, stačí to v řídicím centru zahrát jako rpg a uvidíte jak zareaguje hlavní tvůrce. → $10 - $1 000
 • Stylista | Stylist - Navrhuje oblečení pro svůj kraj, který si vyberete. Kostýmy na přehlídku se musí kreslit, takže pokud máte malířské nebo návrhářské schopnosti, tak se klidně registrujte. Hlavní stylisty si pečlivě vybíráme, aby byly kresby aspoň na stejné úrovni. Podívejte se proto na kresby hlavních stylistů, než se za ně přihlásíte. Pokud máte pocit, že takové nápady a kresby nedáte, ale chcete stále být stylisty, můžete se tak hlásit za náhradní. Ti zaskakují za všechny nepřítomné stylisty, a tím pádem se i stane, že může mít víc práce než hlavní a někdy zas vůbec žádnou. Nemusí to být žádné mistrovské práce, ale vypadat to musí. Při rozhovorech můžete skládat obrázky z internetu. Jestliže se objeví nějaká akce nebo turné vítězů, můžete navrhovat i jim, sobě nebo jiným osobám, pokud si u Vás kostým zažádají. → $50 - $600 | Než pošlete registraci, pošlete svou kresbu kostýmu kluka i holky na e-mail: rpg-onhg@seznam.cz
 • Uvaděč/Společník | Escort - Určitě všichni známe Effie Trinket. Při sklizni vybírá jména z osudí, v tomhle případě Vám admin poví na chatu šeptem jména. Předtím se ještě musíte zeptat na dobrovolníky, jestli se v kraji objeví dobrovolník, musíš to oznámit adminovi. Na turné vítězů může uvaděč psát nebo pomoct s proslovy vítězům, též jim dělá společnost. Společníci by měli být komunikativní a přátelští, v podstatě jsou to osobní průvodci pro vítěze a splátce. → $100 - 300
 • Redaktor | Editor - Pokud jste pisálci nebo aspoň rádi hledáte špínu, tak je tohle dělané přímo pro Vás. Guilty Pleasure je časopis, bulvár a všeho možného dohromady. Pokud zvládáš často psát a máš fantazii, určitě se připoj k redakci a oživ kapitolské drby. → $10 - $500 | Než pošlete registraci, pošlete úvodní článek na e-mail: rpg-onhg@seznam.cz
 • Moderátor | Master of Ceremonies - Přesně jako Ceasar Flickerman. Má na starosti rozhovory a také komentuje Hunger Games. Je nutné mít při období Her čas, náladu a také gramatiku na úrovni. Vlastně toho moc nedělá, hlavně aby byl komunikativní, dokázal publikum zvednout ze sedaček a hezky všechny pobavit. → $200 - $500
 • Mírotvorce | Peacekeeper - Většinou jsou to muži, ale najdou se mezi nimi i ženy. Mírotvorce má přístup do všech krajů, měl by se spíše jen zdržovat ve svém kraji, kde pracuje nebo v Kapitole, ale může si občas zajet i do jiných krajů nebo chytat obyvatele na neutrální zakázané půdě. Mírotvorci mají akademii ve 2. kraji, takže tam se většinou verbují a trénují, nemusí však nutně pocházet z 2. kraje. → $300
 • Tréninkový instruktor | Trainer - V tréninkovém centru pomáhá splátcům a radí se vším o aréně, metodách boje atp. Trenéři by měli být nadaní ve všech stanovištích nebo u některých mít aspoň ty základy, aby mohli dobře poradit. Splátci za trénink s trenéry mohou získat zvýšený bod síly nebo získají schopnosti, které nejsou hned DOKONALÉ, ale jenom začátečnické. → $100 - 500
 • Avox - Člověk, který byl potrestán, jinými slovy zrádce. Avoxové mají vyříznuté jazyky, čímž je němý - proto může být velmi dobrý posluchač. Obsluhují splátce, vítěze a obyvatele Kapitolu. Můžete se stát i osobním avoxem někoho, kdo avoxe bude chtít. Jsou to prostě sluhové. Avox se může pohybovat v Kapitolu, ve vlaku a někdy i v kraji pro vítěze na zažádání. → plat jídlem a místem na spaní
 • Záskok | Replacement - Platí pro uvaděče a stylisty. Pokud tu někteří nejsou, tak za ně zaskočí. Žádná věda, ale tyto postavy musí počítat s tím, že většinou musí za někoho zaskočit, takže by si měli hlídat kontakty nebo být hodně aktivní. Pokud není čas, není problém nám to dopředu oznámit, a budete ze všech činností omluveni. Za záskok stylisty musíte též před registrací posílat e-mail s kresbou.podle toho, na co jste záskok
 • Obyvatel Kapitolu | Resident - Žádné povinnosti, jen se flákají, sází a sledují Hunger Games. Mají své práce, které nepatří mezi skupinu lidí, co pracují na Hunger Games. Můžete to klidně dodat do registrace, pokud byste vyžadovali nějakou profesi, která není placená. → pokud si seženou nějakou práci (doktor, právník, učitel atd...), můžeme se dohodnout na nějakou provizi | pracovník musí pak do měsíce aspoň 10x hrát (klidně jen normální hru)

DISTRICT 13

 • obyčejní obyvatelé - doktor, sestřička, učitel, farmář, kuchař atd...
 • terenní ošetřovatel, hacker, pilot, špión, lovec, stopař, voják, výrobce jaderných zbraní, kontrola zbraní atd... další možnosti po domluvě
 • Obyvatelům 13. kraje se platí bombou, zbraní atd... Můžete pak útočit při nějakých misích vytvořeným adminem. Také si můžete tvořit vlastní akce, o kterém musí admin vědět. Zobrazeno je to pak ve vašem profilu jako "free attacks: [číslo zbývajích útoků, které můžete provést]"
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92