October 2012

Rozhovor s Clove

29. october 2012 at 14:20 | Michelle
Přivítejte naší výherkyni 95. Hladových her... Clove Ray Mason!!!

Ahoj Clove. Jsme rádi, že jsi tady opět s námi. Jak se cítíš, jako výherkyně letošních her?
Ahoj, já jsem taky ráda, že ještě žiju. *úsměv* Myslím, že je to skvělé vyhrát hry, ale hrozné někoho ztratit. *poté se z obličeje vytratil úsměv* Ale co, není to zas tak strašné. Hlavně, že jsem tu a žiju. *Mile se na všechny usměje.* Cítím se naprosto skvělé. *Mrkne na ní*

Když jsme se k tomu už dostali, tak co nám povíš o sobě a Micke? Byla to pro tebe jen taktika na přežití a nebo něco víc?
*Chvíli mlčí* ehm... *koukne na publikum a naprosto neví, co má říct* Asi jen to, že jsem ho ze začátku fakt nenáviděla a po nějakou dobu jsem si ho opravdu oblíbila. Byl to fajn kluk. Já sama netuším, jak to bylo. Ale bylo to pro mně na konci těžké. *snaží se být klidná a pokrčí rameny* Ale tak, bylo to včera a to je minulost ne? Určitě na něj nezapomenu, ale opravdu nemám zájem se o tom teď bavit. *Snaží se nebýt nepříjemná.*

Bylo to napjaté, nikdo nevěděl, jak to mezi vámi dopadne. Co rodiče? Budou rádi a těšíš už se domů?
Hmm... to asi bylo *mírně se pousměje* Ale tak už to bylo jasné, jak to dopadne. Micke byl jaksi slabý a bylo špatný někomu věřit, třeba dokonce i mě. Měl by se to odnaučit. Rodiče budou snad rádi. Vždyť tohle po mně chtěli ne? *podívá se do kamery* Ale nevím, jak na mě budou reagovat ostatní.

Dobře. *úsměv jí oplatí* Doufám, že se budeš mít dobře a že se ještě uvidíme.
Snad jo. To já taky doufám, že se tu ještě objevím. *ještě zamává publikum*

*Publikum zatleská a Clove odchází*

Aaron Szerettet

29. october 2012 at 0:02 | Michelle |  Deceased

Player: Ells

FC: Joshua Anthony Brand

Mentor: Claudette Fairy

Victory year: 97th Annual Hunger Games

Hobby: Gaučing

Contact: tamislana@centrum.sk

Age: 43 - uhořel při flambování


Token: Přívěšek na klíče


[ áron scýretet ][ before the Hunger Games ] Medzi Aaronove obľúbené zbrane patrí meč a oštep. Vo výcvikom centre je z neho s týmito zbraňami úplný diabol. Dokáže s nimi takmer všetko, od bodania cez sekanie a u oštepu hádzanie. Má taktiež výbornú kondíciu, vďaka tomu, že takmer každé ráno ho môžete vidieť behať. Dokáže utekať šprintom aj na dlhšiu vzdialenosť a na nerovnom teréne. Na strom by vyšplhal, po pár minútach, no vyšplhal. Taktiež by vyšplhal na nejaký vrch, síce nie na priveľmi strmý, skorej na taký ten priemerný. Má tiež veľkú silu, dokázal by udvihnúť aj štyridsať kilogramov a možno aj viac. Zo zbraní sú mu sympatické aj vrhacie nože a trocha aj luk.

[ the days after ] Po Hrách sa prakticky v ničom nezlepšil, stále vie rovnako dobre narábať s mečom, oštepom či silu, ak nie väčšiu, iba začal trénovať so zbraňami na diaľku, ako luk, s ktorým síce trocha vedel, a kušou. Taktiež spoznal nejaké základné bylinky, ako je mäta, bazalka a iné. Tesne po Hrách ešte stále chodil do výcvikáča, aby si vybil zlosť, ktorá pramenila zo zrady spojencov. Trocha sa zlepšil v šplhaní a vie založiť oheň, aréna ho naučila hladovať, takže tesne po aréne by hlad zniesol oveľa lepšie ako pred ňou.


[ before the Hunger Games ] Medzi jeho najhoršie slabiny patrí najmä jeho výbušná povaha. Rozčúli ho takmer všetko čo sa mu nepáči a je strašne tvrdohlavý. Nemá dvakrát dobré sústredenie a dokáže sa sústrediť len na jednu vec, nikdy nie na viac. Nedokáže plávať, to čo on robí vo vode sa dá nazývať zúfalým pokusom o záchranu života pred utopením. Rozoznať bylinky? Eh... Založiť oheň? Eh-eh... nie. Nikdy sa týmto nezaoberal, pretože nepredpokladá, že pôjde do Hier a pri mierotvorcovaní to potreba nie je. Vďaka pôvodu nezažil väčšie hladovanie a tak by asi veľmi dlho bez jedla nevydržal.

[ the days after ] Po Hrách to sním nebolo až také hrozné, no o pár ročníkov neskôr úplne podľahol Kapitolu. Takmer necvičí, zlenivel a nevie si predstaviť život bez výhry. Väčšinu sa celé dni len pofľakuje a mentorovanie ho nijako neberie. Netrápi ho pomaly nič a všetci sú mu ukradnutí. Ako zlenivel, tak by asi už nedokázal čeliť viacerým súperom naraz, možno aj áno, ale rozhodne by nad ním časom vyhrali. Sústredenie má už takmer nulové a dokáže sa takmer vždy a všade zasniť, čo by bolo, keby sa nedostal do Hier.


[ before the Hunger Games ] Je macher od pohľadu, najmä vďaka tomu, že jeho otec je hlavný mierotvorca v Druhom obvode. Od malička žije v bohatstve a blahobyte a to sa odrazilo v jeho povahe. Je namyslený, arogantný a má obrovské ego. Je to výbušný človek, dokáže ho naštvať takmer všetko. Celkom rád si domýšľa. K väčšine ľudom je protivný, pretože si myslí, že sú pod jeho úroveň. Ľudia však nedávajú najavo svoju nenávisť, nikto nemá chuť si to rozhádzať so synom mierotvorca, nie? Výškou dosahuje asi stosedemdesiatpäť centimetrov a váhou približne sedemdesiat kilogramov, najmä vďaka svalovej hmote. Husté čierne vlasy mu trčia na všetky strany a oceľovomodré oči vás okamžite zaujmú. Medzi očami mu tróni rovný rímsky nos a pod ním sa skrývajú zmyselné pery. Žije v obrovskom dome s dvomi sestrami, Anastáziou a Júliou, a matkou, pretože otec je väčšinu času v druhom obvode. S rodinou nemá veľmi dobré vzťahy, no vždy chcel byť ako otec mierotvorca a tak trénoval. O Hry sa nikdy veľmi nezaujímal a nikdy by mu nenapadlo sa do nich hlásiť.

[ the days after ] V povahe sa takmer vôbec nezmenil, no dusí toho v sebe tak veľa, že sa dá prirovnať k časovanej bombe. Žiaľ, smútok, hnev, to všetko v sebe dusí. Jediné, čo ho drží nad vodou je Claudette. Síce keď sa to tak vezme aj on drží zase Claude nad vodou. Majú prosto komplikovaný vzťah. Keďže teraz mierotvorcom teoreticky nemôže byť, jeho život pomaly stráca zmysel a nevie čo robiť. Po Hrách ho trápili sny a to mu nepridalo na sebakontrole, je teraz ešte neovládateľnejší ako pred nimi.

95th Annual HG - Rozhovory

18. october 2012 at 19:30 | Michelle
ROZHOVORY

95th Annual HG - Soukromé vystoupení

17. october 2012 at 19:23 | Michelle
SOUKROMÉ VYSTOUPENÍ

Claudette Fairy

16. october 2012 at 20:41 | Michelle |  Deceased

Player: Eleanor

FC: Camilla Luddington

Mentor: Mason Chronus

Victory year: 96th Annual Hunger Games


Contact: Annettak@seznam.cz

Age: 48 - sebevražda ze zármutku
[ klóvdet fejry ][ before the Hunger Games ] Mezi její největší dovednosti patří určitě to, že si hravě dokáže poradit s valnou částí většiny zbraní. Ať už více nebo méně, je prakticky zvyklá a naučená zacházet skoro se vším. Mezi její oblíbence potom patří zejména luk, popřípadě jiná zbraň na dálku. Co se zbraní na blízku týče - má ráda odstup. Většinou se nepouští zbrkle do boje, ale ráda si kroky a pohyby promýšlí, k čemuž jí dává čas právě například oblíbená katana, nebo meč. Velmi dobře běhá a také má docela slušnou kondičku, proto jí nedělají problém ani běhy na dlouhou trať. Překvapivě se i dobře orientuje v přírodě, jelikož ve škole jí vždy bavilo vše spojené s přírodovědou, a tak podobně a často chodila (i když do poněkud omezené) přírody v Jedničce.

[ the days after ] Po hrách do výcvikového střediska zamířila jen málokdy. Když už se tam přece jen občas objevila, věnovala se především své oblíbené lukostřelbě, kde byla schopna strávit i hodiny. Naučila se několik nových technik a jelikož jí lukostřelba zůstala jako koníček, zařídila si i doma něco jako provizorní střelnici. Dále se v centru věnoval jen šplhání či lezení po umělých stěnách. Jde tedy říct, že má poměrně vytrénované ruce i nohy. Začala taky pravidelně běhat a díky téhle aerobní činnosti si trošku zvýšila svoji fyzičku a je schopna uběhnout větší vzdálenosti než předtím.


[ before the Hunger Games ] Jak už bylo zmíněno, přestože jakžtakž ovládá většinu zbraní, s těmi na blízko je to poměrně horší. Je poměrně malá, tudíž pokud by se dostala do boje s dvoumetrovým svalovcem, zřejmě by musela spoléhat pouze na svoji mrštnost. Další její velkou slabinou je určitě soustředění. Především když na ni někdo tlačí, a nebo když je znuděná/unavená má tendenci schylovat se ke stavu jakési otupělosti, případě nervozity, kdy není schopna racionálně uvažovat a soustředit se. Také její často chladná a povrchní povaha může být velkým problémem, zejména pokud má vycházet s cizími lidmi. Ráda se chová arogantně, jelikož je to součástí její image, tudíž pro ni může být těžké navazovat nějaké přátelské vztahy.

[ the days after ] Za své určitě vzal její životní styl. Kvůli depresím, které ji občas po hrách přepadávaly, hlavně na začátku, začala nezdravě jíst, pít, a podobně. Naprosto ztratila smysl pro orientaci, či postřeh. Začala být podrážděná a vynervovaná, což se odrazilo na její psychice, tudíž ve spojení s jejím špatným soustředěním často mívá výbuchy vzteku, zvlášť, když se jí něco nedaří. Zaobleně řečeno, neumí si zachovat ve většině případů chladnou hlavu. Taky kromě katany a střelných zbraní a lukostřelby zanevřela na všechny ostatní, má k nim doslova nechuť.


[ before the Hunger Games ] Claudette, neboli Claude, jak si říká, pochází ze tří sester. Je nejstarší, takže je už od mala nucena brát oblázky. I když bydlí v prvním kraji, nejsou zrovna nejbohatší, protože její otec zemřel a matka, která pracuje jako stylistka významných lidí v Kapitolu, je často pryč, takže se Claude většinou musí o sestry a domácnost starat sama. S čím jsou také spojené výdaje. Už od svých jedenácti let navštěvuje speciální výcvikové centrum v prvním kraji. Nikdy ale nebyla nejlepší, hlavně díky tomu, že se pořádně nedovede soustředit, proto to nikdy neuměla s noži, ale překvapivě jí jde lukostřelba, a potom zápasení tělo na tělo. Díky tomu, že se často rvala s dívkami, které v centru taky trénovaly, byla už málem několikrát vyhozena. Claude čekala do svých 18-ti, aby se mohla konečně přihlásit do her a zajistit tak rodině lepší život, a také dokázat, že není úplně k ničemu.

[ the days after ] Po hrách si užívala pocit euforie a nadřazenosti, který ji sice v jisté míře vydržel do teď. Díky tlaku z Capitolu krátce po hrách se u ní však začaly objevovat občasné deprese, začala být podrážděná, nevrlá a vystresovaná. Z jakž takž milé holky se stala arogantní mrcha, která své problémy utápěla buď v alkoholu a nebo hádáním se s lidmi, jež se díky její cholerické povaze stalo jejím koníčkem. Výjimkou není ani Aaron, přestože je na něj taky mnohdy zlá, je to po rodině jediný člověk, který dokáže jakž takž uklidnit a usměrnit. Přesto kvůli jejím i jeho problémům mají dost komplikovaný vztah, o kterém Claude nerada mluví. Jakožto celkově nerada mluví o svém soukromí, jelikož má pocit že jí Kapitol značnou část vzal. Přes všechny špatné vlastnosti, které se v ní objevily, má období, kdy je je šťastná a chová se bezstarostně, avšak jen zřídkakdy.

95th Annual HG - Přehlídka

15. october 2012 at 21:57 | Michelle
KOSTÝMY 95TH HG

95th Annual HG - Tropical Island

13. october 2012 at 21:20 | Michelle
WELCOME TO 95th ANNUAL HUNGER GAMES

SPLÁTCI

BODYPřehlídkaSoukromé vystoupeníRozhovorCelkemMAJETEKSTAVPROTIVNÍK
1. Lorein Tonkin9+5(14)0014-MrtváClove Ray Mason
1. Alvar Collins9+5(14)101135-MrtvýDehydratace
2. Clove Ray Mason9+7(16)111037-Živá - zraněná+7Vítěz
2. Mickelle de Sangue9+7(16)111138-MrtvýClove Ray Mason
3. Alexa Halyová0+0(0)000-MrtváDamian Sharkmoon
3. Sebastian Waterwire7+3(10)61026-MrtvýClove Ray Mason
4. Michalle Blake10+1(11)0011-MrtváMickelle de Sangue
4. Damian Sharkmoon10+1(11)9626-MrtvýMickelle de Sangue
5. Eleanor Fonseca10+1(11)81130-MrtváMickelle de Sangue
5. Chris Farstel10+1(11)0011-MrtvýMickelle de Sangue
6. Aisha Cliche0+0(0)000-MrtváMickelle de Sangue
6. Jason Blake6+0(6)0511-MrtvýClove Ray Mason
7. Merrisa Hockin8+0(8)6620-MrtváEleanor Fonseca
7. Daniel d´Este6+0(6)006-MrtvýClove Ray Mason
8. Angee Diamond9+0(9)009-MrtváMickelle de Sangue
8. Wren Guillaume9+0(9)8926-MrtvýMickelle de Sangue
9. Evlex Daugherty10+0(10)6723-MrtváEleanor Fonseca
9. Alexander Theriel10+0(10)0010-MrtvýClove Ray Mason
10. Asuna Stalkingwolf8+0(8)008-MrtváEleanor Fonseca
10. Sebastian Loren8+0(8)008-MrtvýClove Ray Mason
11. Stacey Janie McKinley8+4(12)8929-MrtváOheň
11. Andrew Abelev0+0(0)7613-MrtvýDehydratace
12. Raven Coriette10+1(11)91131-MrtváSebevražda
12. Ben Mason7+2(9)81027-MrtvýOheň

1. den - 9 mrtvých (Chris Farstel, Alexa Halyová, Evlex Daugherty, Sebastian Loren, Lorein Tonkin, Michalle Blake, Aisha Cliche, Daniel d'Este, Angee Diamond)
2. den - 3 mrtví (Asuna Stalkingwolf, Alexander Theriel, Jason Blake)
3. den - 2 mrtví (Wren Guillaume, Merrisa Hockin)
4. den - 2 mrtví (Andrew Abelev, Alvar Collins)
5. den - 2 mrtví (Ben Mason, Stacey Janie McKinley)
6. den - Nikdo
7. den - 1 mrtvý (Sebastian Waterwire)
8. den - 2 mrtví (Raven Coriette, Damian Sharkmoon)
9. den - 1 mrtvý (Eleanor Fonseca)
10. den - 1 mrtvý (Mickelle de Sangue)

Vytvořeno: Jackson Matter

MAPA ARÉNY
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92