Claudette Fairy

16. october 2012 at 20:41 | Michelle |  Deceased

Player: Eleanor

FC: Camilla Luddington

Mentor: Mason Chronus

Victory year: 96th Annual Hunger Games


Contact: Annettak@seznam.cz

Age: 48 - sebevražda ze zármutku
[ klóvdet fejry ][ before the Hunger Games ] Mezi její největší dovednosti patří určitě to, že si hravě dokáže poradit s valnou částí většiny zbraní. Ať už více nebo méně, je prakticky zvyklá a naučená zacházet skoro se vším. Mezi její oblíbence potom patří zejména luk, popřípadě jiná zbraň na dálku. Co se zbraní na blízku týče - má ráda odstup. Většinou se nepouští zbrkle do boje, ale ráda si kroky a pohyby promýšlí, k čemuž jí dává čas právě například oblíbená katana, nebo meč. Velmi dobře běhá a také má docela slušnou kondičku, proto jí nedělají problém ani běhy na dlouhou trať. Překvapivě se i dobře orientuje v přírodě, jelikož ve škole jí vždy bavilo vše spojené s přírodovědou, a tak podobně a často chodila (i když do poněkud omezené) přírody v Jedničce.

[ the days after ] Po hrách do výcvikového střediska zamířila jen málokdy. Když už se tam přece jen občas objevila, věnovala se především své oblíbené lukostřelbě, kde byla schopna strávit i hodiny. Naučila se několik nových technik a jelikož jí lukostřelba zůstala jako koníček, zařídila si i doma něco jako provizorní střelnici. Dále se v centru věnoval jen šplhání či lezení po umělých stěnách. Jde tedy říct, že má poměrně vytrénované ruce i nohy. Začala taky pravidelně běhat a díky téhle aerobní činnosti si trošku zvýšila svoji fyzičku a je schopna uběhnout větší vzdálenosti než předtím.


[ before the Hunger Games ] Jak už bylo zmíněno, přestože jakžtakž ovládá většinu zbraní, s těmi na blízko je to poměrně horší. Je poměrně malá, tudíž pokud by se dostala do boje s dvoumetrovým svalovcem, zřejmě by musela spoléhat pouze na svoji mrštnost. Další její velkou slabinou je určitě soustředění. Především když na ni někdo tlačí, a nebo když je znuděná/unavená má tendenci schylovat se ke stavu jakési otupělosti, případě nervozity, kdy není schopna racionálně uvažovat a soustředit se. Také její často chladná a povrchní povaha může být velkým problémem, zejména pokud má vycházet s cizími lidmi. Ráda se chová arogantně, jelikož je to součástí její image, tudíž pro ni může být těžké navazovat nějaké přátelské vztahy.

[ the days after ] Za své určitě vzal její životní styl. Kvůli depresím, které ji občas po hrách přepadávaly, hlavně na začátku, začala nezdravě jíst, pít, a podobně. Naprosto ztratila smysl pro orientaci, či postřeh. Začala být podrážděná a vynervovaná, což se odrazilo na její psychice, tudíž ve spojení s jejím špatným soustředěním často mívá výbuchy vzteku, zvlášť, když se jí něco nedaří. Zaobleně řečeno, neumí si zachovat ve většině případů chladnou hlavu. Taky kromě katany a střelných zbraní a lukostřelby zanevřela na všechny ostatní, má k nim doslova nechuť.


[ before the Hunger Games ] Claudette, neboli Claude, jak si říká, pochází ze tří sester. Je nejstarší, takže je už od mala nucena brát oblázky. I když bydlí v prvním kraji, nejsou zrovna nejbohatší, protože její otec zemřel a matka, která pracuje jako stylistka významných lidí v Kapitolu, je často pryč, takže se Claude většinou musí o sestry a domácnost starat sama. S čím jsou také spojené výdaje. Už od svých jedenácti let navštěvuje speciální výcvikové centrum v prvním kraji. Nikdy ale nebyla nejlepší, hlavně díky tomu, že se pořádně nedovede soustředit, proto to nikdy neuměla s noži, ale překvapivě jí jde lukostřelba, a potom zápasení tělo na tělo. Díky tomu, že se často rvala s dívkami, které v centru taky trénovaly, byla už málem několikrát vyhozena. Claude čekala do svých 18-ti, aby se mohla konečně přihlásit do her a zajistit tak rodině lepší život, a také dokázat, že není úplně k ničemu.

[ the days after ] Po hrách si užívala pocit euforie a nadřazenosti, který ji sice v jisté míře vydržel do teď. Díky tlaku z Capitolu krátce po hrách se u ní však začaly objevovat občasné deprese, začala být podrážděná, nevrlá a vystresovaná. Z jakž takž milé holky se stala arogantní mrcha, která své problémy utápěla buď v alkoholu a nebo hádáním se s lidmi, jež se díky její cholerické povaze stalo jejím koníčkem. Výjimkou není ani Aaron, přestože je na něj taky mnohdy zlá, je to po rodině jediný člověk, který dokáže jakž takž uklidnit a usměrnit. Přesto kvůli jejím i jeho problémům mají dost komplikovaný vztah, o kterém Claude nerada mluví. Jakožto celkově nerada mluví o svém soukromí, jelikož má pocit že jí Kapitol značnou část vzal. Přes všechny špatné vlastnosti, které se v ní objevily, má období, kdy je je šťastná a chová se bezstarostně, avšak jen zřídkakdy.
 


Actual articles

Reklama
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92