February 2013

4th Quarter Quell - Rozhovory

23. february 2013 at 21:01 | Larsyn
KOSTÝMY 4TH QQ

4th Quarter Quell - Soukromé vystoupení

21. february 2013 at 19:00 | Larsyn
SOUKROMÉ VYSTOUPENÍ

Jason Seatton

20. february 2013 at 21:40 | Larsyn |  Deceased

Player: Sabrae

FC: Francisco Lachowski

Mentor: Doutzen Marine

Victory year: 101st Annual Hunger Games

Hobby: Trenér ve výcvikovém centru

Contact: misadole@seznam.cz

Age: 46 - usmrcen medúzou


Token: Rybička


[ džejsn sýttn ][ before the Hunger Games ] Jelikož je Jason od malička pořád ve vodě, tak umí skvěle plavat a zadržovat na dlouhou dobu dech. Je také profesionální splátce, takže mu nechybí velká síla, kterou si získal pravidelným cvičením. Zaměřuje se především na trojzubec a oštěp, takže umí zacházet se zbraní na dálku i na blízko. Samozřejmě také umí zacházet s dýkou, kterou například filetuje ryby. Než na někoho zaútočí, tak si předem všechno dobře rozmyslí a celkově jedná rozvážně. Dokáže stražit i pasti, tím pádem i uzly. Nedělá mu problém nějaké maskování, oheň však není jeho parketa. V přírodě se orientuje, protože každý letní nebo jarní večer bloumá okolo jezer, moře nebo lesa. Hlavně aby nebyl doma.

[ the days after ] Nic moc se na jeho dovednostech nezměnilo. Cvičí stále dál, aby si udržel aspoň nějakou kondičku a pevnost postavy. Krátkou dobu po hrách pracoval i na ovládání jak oštěpu, tak trojzubce. S uzly to umí stále stejně dobře, jen je při nich ještě více obratný. Jason však zlenivěl, takže tak trošku pozapomínal na práci s dýkou, ryby si vždy nechával připravit od Kapitolu a doma ve vesnici vítězů mu vždy vařil někdo jiný. Plavat a potápět se chodí pořád, to je nedílnou součástí jeho života. S duševní silou je na tom už o poznání hůře. Nepřemýšlí nad následky svých činů a bezhlavě se žene kupředu a je mu celkem jedno, koho cestou strhne k zemi a nechá ho ležet, aniž by mu pomohl. V aréně se přiučil možná jen to, jak vypadají jedovaté keře a od kterých se má držet dál, však si to taky vyzkoušel na vlastní kůži.


[ before the Hunger Games ] Mezi jeho oblíbené činnosti rozhodně nepatří jakákoli manipulace s ohněm. Neoblíbená, protože je už od přírody vodní člověk a několikrát se už nepěkně popálil, takže má z ohně i trochu strach a rozhodně se mu vyhýbá. Také má problém s některými zbraněmi. Neumí s ničím jiným než s oštěpem, trojzubcem a dýkou. Kdyby mu někdo strčil do ruky luk, pravděpodobně by se sám zranil při natahování tětivy, nebo by si probodl ruku šípem. To podobné i s mečem. Zřejmě by se jen točil okolo své osy a nechal meč, aby se točil s ním. Rozhodně neumí nějaké výpady ani krytí s ním, přece jen je trojzubec trošku jiná kategorie. Jeho největším problémem je však dobrosrdečnost a ochota. Někdy se nechává strhnout a je schopný pomoct i svému nepříteli. Nedokáže se přetvařovat a lhát, kolikrát by pro dobro druhých nasadil svůj vlastní život.

[ the days after ] Technické slabiny zůstaly stále stejné. V aréně už byl a do výcvikového centra se splátci nesmí, takže už nemá potřebu se učit novým věcem. S mečem i lukem to umí stále stejně hrozně, ale něco na jeho povaze se změnilo. Stále jsou to ale slabiny. Už není tak dobrosrdečný a ani ochotný. Teď je spíše protivný, protože Kapitol opravdu nemá v oblibě. Ani teď se neumí přetvařovat a lhát, ale už se nebojí dávat najevo svoje pocity a dává jim volný průchod. Opravdu velký strach má z jakýchkoliv barevných keřů. V aréně totiž snědl pár úžasně vypadajících lístečků a ty mu způsobily halucinace a stav, kdy si připadal, jako by ani neměl mozek. Dále také nemá rád lesy, protože v aréně v lese potkal pár opravdu ošklivých trpaslíků, takže nemá rád ani žádné trpaslíky a vždycky poplašeně otočí hlavu, když nějakého vidí.


[ before the Hunger Games ] První důležitá informace o něm je, že se nechová jako profík. Ostatní kraje mu moc nevadí, je přátelský a milý, rozhodně v něm nenajdete špetku drzosti ani arogance. A proč se nechová jako typický profík? Chce být prostě odlišný od jiných a aroganci s povýšeností vídává u svých rodičů, což se mu vůbec nelíbí. Právě jeho rodiče ho poslali do výcvikového centra, aby se učil na profíka. Nakázali mu, že se prostě musí přihlásit, pokud ho v 18cti letech nevylosují, jemu je to úplně jedno. Každý musí jednou umřít, Jasonovi je ukradené jakým způsobem. Doma má ještě malou sestru, které si rodiče moc nevšímají. Děti mají jen na ozdobu. Maye je 8 let, takže už je dost velká na to, aby chodila s Jasonem plavat a nebo lovit ryby. Jsou rádi spolu a nahrazují si takové kamarády, které si nikdy moc nedokázali v kraji získat. Ne kvůli tomu, že by nebyli komunikativní typ, ale nikdo se s nimi nechce bavit kvůli jejich přátelské povaze. Takže spolu tráví co nejvíce času a Jason předává Maye všechny svoje dovednosti, protože chce od rodičů brzy odejít, ale ti si toho snad ani nevšimnou.

[ the days after ] V některých věcech se od základů změnil. Typický příklad je jeho chování vůči druhým. Ke své rodině se chová stále stejně, Mayu, svojí "malou" sestřičku miluje stále stejně, ale pořád se nedokáže smířit s tím, že už není malá. K ostatním se chová někdy vážně ošklivě. Hlavně když si mu ztěžují, jak strašně těžký život mají. On si myslí, že už nikdo nemůže mít těžší život než on. Stal se z něj velmi zvláštní člověk. Má všechny čtyři temperamenty v sobě a někdy se některý projevuje víc než ty další. Takže občas hází talíři, neovladatelně se lituje a má chutě se zabít, někdy se chová úplně normálně a někdy se mu úplně všechno jedno. I třeba to, že jeho svěřenec umírá. Předtím byl hodný, milý a pozorný kluk a teď je z něj špatný člověk. Velmi zřídka se mu však rozsvítí a on se chová stejně jako dřív. Ten fakt, že už není skoro vůbec se svou rodinou ho však ničí. A nejhorší vzpomínka jeho života je umírající Veronica... a on má na rukou její krev. Právě proto má fóbii z barevných keřů. Veronicu zabil právě po požití onoho barevného lístečku... a můžeme také říct, že lísteček mu zanechal následky na mozku doteď a něco v něm nezvratně změnil.

Perrie Litmix

19. february 2013 at 20:56 | Larsyn |  Deceased

Player: Shany

FC: Leda Cleland Muir

Occupation: Editor, MoC

Contact: sanianik@gmail.com, skype: shanydei

Age: 41

Status: - osmažená ve friťáku

[ pehrí litmix ]


Perrie je na světě už nějakou dobu. Ve světle reflektorů ještě delší. A to ji změnilo. Její povaha by se dala popsat jako dívka, která každou chvíli dramatizuje. Ty největší malichernosti probírá pořád dokolečka dokud ji nepodáte pro ni přijatelné vysvětlení. Ráda se předvádí a je obdivována, přehání a navštěvuje večírky. A také je posedlá vítězi, je jedno z jakého kraje. V poslední době se do módy opět dostaly různé ozdoby obličeje a ona jim samozřejmě také neodolala. Několik ozdobných kroužků v uchu a půlkruh ve rtu. Těch dírek má samozřejmě více, jen to ráda střídá. Vlasy si barví celkem často na nejrůznější crazy barvy. I když by se zdálo, že je teď bude mít zničené, díky péči specialistů, které si může dovolit, jsou zcela v pořádku. Nejčastěji mají fialovou a růžovou barvu s různými obměnami odstínů. Na očích silné linky, nebrání se ani stínům. Na rtech také občas září barvy zcela nepřirozené, ale pro ni dokonalé. Nosí hodně pohodlných věcí jako jsou větší trička, legíny či šortky. Taky hodně úzké džíny v těch nejdivočejších barvách. Pokud má na starosti něco slavnostnějšího, je její garderóba více než šílená, snaží se ohromit a šokovat. Samozřejmě jen v tom dobrém. Vždy se snaží, aby nebyla středem všech módních drbů a cílem kritiků.

Nikdo neví odkud se vzala. Prostě tu jednoho dne byla. Nikdo si s tím však nedělá starosti. Možná, kdyby se nad tím trochu více zamysleli a začali po tom pátrat, přišli by na něco fatálního. Ale to teď není problém, dokud vše funguje tak jak má. Minulost z ní udělala silnou osobu, která se nenechá nikým ovlivnit. Protiřečím si, že? Jenže to, že se zamilovala do Her, je něco jiného. Spíše jde o to že jí to bylo podáváno v tak velkých porcích, že se tomu neubránila. Když poprvé přišla na scénu, bála se, snažila se podávat co nejlepší výkony a měla soucitu se splátci, kolik se jen dalo. Jenže ona nemá ráda moc mainstream věci, a tak když skoro každý brečel nad tím, jak splátci trpí, přestalo ji to prostě bavit. Teď se ráda na tu vřavu podívá někde se skleničkou a vůbec jí to hlavu netrhá.

4th Quarter Quell - Přehlídka

17. february 2013 at 18:05 | Larsyn
KOSTÝMY 4TH QQ

4th Quarter Quell - Horror-Hallucinogenic Mix

15. february 2013 at 16:41 | Larsyn
WELCOME TO 4th QUATTER QUELL

Jestli chcete pro někoho sázet, tak pište do komentáře pod svým jménem ve hře. Pak ještě hlasujte v anketě, čím víc bude mít splátce hlasů, tím víc budete mít vy body, ale až na konci her. V anketě můžou hlasovat i ti, co nedávají sázky...

SPLÁTCI

BODYPřehlídkaSoukromé vystoupeníRozhovorCelkemMAJETEKSTAVPROTIVNÍKTRENÉR
1. Aurora Roselyne960/015-MrtváVlastní blbostClaudette Fairy
1. Shoen Burnett987/832 + 1-
Mrtvý
Ochrnutí, únava (hlad, dehydratace)Claudette Fairy
2. Faith Felicity Black9810/633-MrtváDoutzen MarineClove Ray Mason
2. Thomas Spencer
5
87/626 + 2-MrtvýSirényClove Ray Mason
3. Denisse Tameway553/619-MrtváUtopenaMeg Whitney
3. Dick Hexman771/722-MrtvýInfarktMeg Whitney
4. Doutzen Marine997/934 + 1-ŽiváVítězDemitri Nereus
4. Sebastien Finn787/022-MrtvýShoen BurnettDemitri Nereus
5. Martha Angles81110/534-MrtváSebevraždaAndy Foy
5. Daniel Kelson040/04-MrtvýOheňAndy Foy
6. Sue Wilson002/79-MrtváRostlinyQuentin Solos
6. Patrick Carles662/822-MrtvýThomas SpencerQuentin Solos
7. Nicole Mayer571/922-
Mrtvá
UtopenaEliza Taylor
7. Marlon Aldvord520/07-MrtvýThomas SpencerEliza Taylor
8. Amber Bringe000/00-MrtváRostlinyEzekiel Arthur Pott
8. Luke Hamington000/00-MrtvýMostEzekiel Arthur Pott
9. Sydney Johnson867/829 + 2-
Mrtvá
SebevraždaLacey Bennet
9. Zayn Nikolson800/816-MrtvýRostlinyLacey Bennet
10. Madison Ava Williams000/00-MrtváSydney JohnsonBentley Grayson
10. Vries Royl605/415-MrtvýVlastní blbostBentley Grayson
11. Lilian Geuson034/613-MrtváPropíchnutá dřevem, hřebíkamaRhys Malphite
11. Jared Shades032/05-MrtvýOheňRhys Malphite
12. Marlene Shan000/00-MrtváDoutzen MarineOliver Cameron
12. John Elen000/00-MrtvýSydney JohnsonOliver Cameron

1. den - 4 mrtví (Marlene Shan, John Elen, Madison Ava Williams, Patrick Carles)
2. den - 5 mrtvých (Zayn Nikolson, Amber Bringe, Sue Wilson, Luke Hamington, Marlon Aldvord)
3. den - 3 mrtví (Dick Hexman, Aurora Roselyne, Sebastien Finn)
4. den - 6 mrtvých (Vries Royl, Shoen Burnett, Denisse Tameway, Jared Shades, Daniel Kelson, Lilian Geuson, Martha Angles)
5. den - 3 mrtví (Nicole Mayer, Thomas Spencer, Sydney Johnson)
6. den - 1 mrtvý (Faith Felicity Black)

Vytvořeno: Devlin Antoinne

KOSTÝM DO ARÉNY (návrh od: Cadence Lexie Joslyn)

Rozhovor s Andym

3. february 2013 at 20:27 | Larsyn
Přivítejte Andyho z pátého kraje! Výherce 99. Hladových her! *Publikum začne neuvěřitelně vřískat.Podívám se na přicházejícího splátce. Podá mu ruku* Vítám tě tu Andy! Posaď se prosím.Takže Andy. Jaký je to pocit? Vyhrát hladové hry?

*přichází se zářivým úsměvem. Z šoku se již víceméně dostal. Stiskne Eleanor ruku a usměje se na ni* Děkuji *posadí se* Vyhrát Hladové Hry je něco, co se nestává každý den a je velkou ctí, když se můžete vrátit sem zpátky mezi tyto úžasné lidi *mrkne do publika* Cítíte se... to ani nejde popsat *zasměje se* Je to krása

V aréně jsi se choval docela zvláštně. Choval jsi se tak aby to nevypadalo, že máš strach?

*zakření se při té vzpomínce* Ano, připouštím, že jsem se choval zvláštně. Možná to je tím, že z části jsem tak trochu zvláštní, možná to bylo tím, jak na mě působila aréna, možná jsem jen chtěl pobavit diváky, aby se nenudili *zasměje se* Každopádně to byla sranda a mým chováním se strach dal zakrývat velice dobře, že ani já sám nepoznal, jestli mám strach či ne *směje se. Musí připustit, že magor opravdu je*

Ve finále ti Juliet usekla zápěstí. *Publikum si začně šeptat* Jak se cítíš? Necháš si tu ruku nějak dodělat?

Ano... to zápěstí *řekne zamyšleně a podívá se na svou ruku. Podívá se na šeptající si publikum. Pak se rozesměje* Myslím že ne. Chci mít nějakou doživotní vzpomínku. A je legrační mít místo ruky pahýl *zamává pahýlem ve vzduchu* No nevypadá to srandovně? *zakření se*

Měla jsi spojenectví s 3 lidmi. Jeden umřel... Připomínám byl to James a ostatní, tedy lépe řečeno a Misty s Juliet tě opustili. Co sis v tu chvíli myslel? Na všechno si byl sám

Když jsem ztratil Jamese, přišel jsem o chlápka, který svět viděl podobně jako já. Byla to škoda, ale to se stává, že? *zakření se. Má očividně dobrou náladu a nedělá mu starosti mluvit otevřeně* Když mě opustili, cítil jsem se zvláštně. Jsem zvyklí na velkou společnost. Obklopen dívkami z mého kraje *v očích mu vesele zablýská* A být sám byl nový pocit, který jsem musel překonat. Ale sám jsem tak úplně nebyl. Pořád jste mě sledovali. Musím říct, že v aréně nikdo nemá soukromí *řekne jakoby dopáleně, ale směje se*

Tak už tě nebudu otravovat a položím ti poslední otázku. *Zamyslí se..* Jaký myslíš ,že má teď pocit tvá rodina?

*zasměje se* Ale vůbec mě neotravujete *čeká na poslední otázku a pak se vesele zakření* U mě by se slovo rodina dalo říct i jiným slovem, moje matka *zasměje se* Ano, moje rodina je jen ona a její rodinou jsem jen já. *usměje se* Myslím, že musí být šťastná, když jí přežil jediný, koho měla. A teď má i šanci, že se jí rodina rozroste *zakření se* Mamka bude šťastná, až se jí vrátím

To je mi líto a věřím ,že je na tebe maminka pyšná. * Poví mu upřímně* Dámy a pánové to byl Andy Foy z pátého kraje! Letošní výherce!!*Všechno se opakuje. Publikum nadšeně tleská a vříská*

*usměje se* Děkuji *když ho Eleanor znovu představí, zvedne se a vesele se zakření* Děkuji všem! Moc vás miluji! *posílá vzdušný polibek do publika, uklání se a se zářivým úsměvem odchází*
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92