March 2013

Chantelle Raymond

29. march 2013 at 19:04 | Larsyn |  Deceased

Player: Morgan

FC: Amanda Bynes

Mentor: Rhonda Dixon

Victory year: 102nd Annual Hunger GamesAge: 25 - drogy
[ šontel rejmnd ][ before the Hunger Games ] Má zkušenosti s vrháním nožů i s lukostřelbou. Díky otci, který jednou Hladové hry vyhrál, si rozumí i s kopím a oštěpem. V bylinkách a plodech se velmi dobře vyzná. Ovšem dělá jí problém mačeta anebo meč.

[ the days after ] Hry ji toho moc nenaučily. Každopádně je to pořád lepší než nic. K jejím přednostem se nyní řadí i běh na delší i kratší tratě. Má i docela dobrou výdrž. Díky své aréně se naučila lépe snášet vyšší teploty, i když jí to asi bude k ničemu. Ale zase se aspoň nezpotí tolik jako třeba ostatní v jejím okolí. V aréně přežila prakticky jen s foukačkou s jedovatými šipkami, tudíž s touto zbraní umí velmi dobře nakládat. Dále se zlepšila v boji s katanou, což si protiřečí s tím, že nikdy neuměla ovládat meče, mačety a tak. Nikdy se jí to nedostalo do ruky. Katanu má ale docela ráda. Není to tak těžké. Naučila se i docela plavat.


[ before the Hunger Games ] Slabin měla vždycky hodně a nijak to neskrývala. Přeci jen, každý je má, tak jaképak s tím cavyky, no ne? Má nulové orientační smysly. Naše drahá Chantelle se dokáže ztratit všude, pokud to zrovna není nějaká pustina, kde prakticky nic není. Obrovskou slabinou je taky její rodina. Vždycky měla ke svým příbuzným dost blízko a hodně prožívá špatné události, které se jim přihodily. Neumí moc šplhat po stromech. Sečné zbraně jsou pro ni tabu. Krom katany a nožů. S těmi se ohánět umí.

[ the days after ] Tak, jak se to děje snad u každého vítěze, hodně zlenivěla. Chuť něco dělat ji přejde hned poté, co dosedne na křeslo ve vlaku se splátci a objedná si pomerančový džus a tác s krevetami. Snaží se s tím něco dělat, ale ta slast z toho všeho luxusu a z toho, co se jí nabízí, je až moc příjemná na to, aby se jí vzdala. Čím déle je vítězem, tím víc začala být lhostejná vůči splátcům a hrám. Hry jí přestaly vadit. Vnímá je jako něco naprosto normálního a běžného. Přesně jak Kapitol chce. Je pravda, že si občas přijde trošku zkažená, ale to k vítězství zkrátka patří. Často trpí nočními můrami.


[ before the Hunger Games ] Narodila se v 6. kraji jako první ze tří dětí. Jejich rodina na tom nebyla vůbec špatně, protože její otec Carl v minulosti vyhrál Hladové hry. Tajně ji učil nějaké základy přežití v aréně, ale profíkům z 1. či 2. kraje se nemůže rovnat. Její matka Darlene byla léčitelka a znala bylinky a jedlé i jedovaté plody. Matka tedy obohatila její vědomosti o velmi podstatnou věc. Chantelle má dvě mladší sestry, sedmiletá dvojčata Jasper a Faith. Chan je má strašně moc ráda. Kdyby byla vybrána do her, bojovala by do posledního dechu. Nejen kvůli otci, který doufá, že i ona se stane vítězkou her, ale i kvůli matce a sestrám.

[ the days after ] Chantelle vyhrála 102. ročník Hladových her. Nikdy své vítězství neočekávala, ale je nakonec ráda. Svého života si začala docela vážit, navzdory tomu ale začala využívat bohatství a slávy, kterou jí poskytlo vítězství. Ale přesně to taky má za vinu její nynější problémy. Potřebuje se často někomu vyvzpovídat, občas propadá depresím a opíjí se. Alkoholička z ní ale zatím není. A snad taky nikdy nebude. Zas tak špatně na tom není, aby propadla alkoholu nebo jinému svinstvu. Moc často ji v šestém kraji nezahlédnete. Skoro pořád figuruje v Kapitolu, nejčastěji v nějaké kavárně či baru, kde popíjí kávu, kakao anebo svůj milovaný pomerančový džus. Anebo ten alkohol. Právě proto moc přátel nemá. Jenom mezi vítězi. Je to docela nepěkné, ale už se s tím prakticky srovnala. To je zkrátka úděl všech vítězů. Tedy až na jejího otce, který se mentorování a podobných akcí už nějaký pátek neúčastní. Někdy by chtěla jít v jeho stopách, na všechno se vykašlat, ať už si lidé myslí, co chtějí. Vnitřní hlas jí to ale zatím nepovoluje. Když už zrovna není v Kapitolu, vysedává doma schoulená u krbu s hrnkem citronového čaje a zírá do plamenů ohně. Tohle ji dokáže zabavit na hodně dlouho. Když k tomu přidáte i nějaký smysluplný román, který v Kapitolu najde ojediněle, je jí naprosto dokonale. Její denní program není moc obsáhlý, ale to jí zase nevadí. Chantelle je dokonalý příklad toho, že život vítěze není tak dokonalý, úžasný a bezproblémový, jak si všichni myslí. Často se nudí a ráda by konečně zažila i nějakou srandu. Proto by s velkou radostí uvítala nějakou kapitolskou akci. A když už ne v Kapitolu, tak aspoň v Šestém kraji. To se ale načeká.

101st Annual HG - Rozhovory

27. march 2013 at 14:13 | Larsyn
KOSTÝMY 101ST ANNUAL HG

101st Annual HG - Soukromé vystoupení

25. march 2013 at 17:57 | Larsyn
SOUKROMÉ VYSTOUPENÍ

101st Annual HG - Přehlídka

23. march 2013 at 18:57 | Larsyn
KOSTÝMY 101ST HG


Večírek vítězů

22. march 2013 at 19:40 | Larsyn
CLOVE MASON = Vítězka 95. Hladových her
HODNOCENÍ: žádné


Lily Ellingson

22. march 2013 at 15:06 | Larsyn |  Deceased

Player: Medisha

FC: Elsa Hosk

Mentor: Doutzen Marine

Victory year: 103rd Annual Hunger Games


Contact: lucie.rakosnikova@gmail.com

Age: 41 - útok D13, zastřelena
[ lily elingsn ][ before the Hunger Games ] Díky své výbušnosti, talentu ke sportům a otcově rybářské společnosti, kde ji naučili zručnosti s noži a provazy, si vybudovala solidní základ pro trénování na hry. Nevkládá své šance v naději, že ji nevyberou, a proto už pátým rokem trénuje se zbraněmi, přičemž nejjistěji se cítí s noži, dýkami a oštěpy. Piluje vytrvalost během i plaváním, které ji dokáže jako jedna z mála věcí skutečně uklidnit. Ačkoliv je spíš pohybový typ, v rozeznávání rostlin není úplně bezradná. Pokud by ji ale někdo nutil lézt po stromech, bylo by to horší.

[ the days after ] Jen tak nečinně sedět pro ni nikdy nebylo, tudíž zůstat aktivní i po vyhrání svého ročníku se stalo klíčovým. Přerostlo to spíš v určitý typ terapie. Vzala si do hlavy, že po neblahé zkušenosti z arény s ovládáním meče se s touto hračičkou naučí. V průběhu let k tomu přidala navíc ještě katanu, ve které se obzvlášť našla. Boj s ní ji naprosto učaroval. Vzhledem k tomu, že i ona je stále na očích, snaží se udržovat v co možná nejlepší kondici, zejména potom pomocí jógy a bojových umění. Strach z lezení po stromech a celkově po výškách se jí podařilo překonat, ale ani v současnosti se nad zemským povrchem necítí dvakrát nejlíp. A nakonec si rozšířila obzory i co se léčivek týče. Shledala tu zeleň překvapivě uklidňující.


[ before the Hunger Games ] Jednoznačným mínusem je pro Lily strach z výšek. Netrpí přímo závratěmi, ale rozhodně jí být nad zemí neudělá dobře a bohužel to také dá často najevo, pokud je tam zahnána. I když jí to pýcha nedovolí přiznat nahlas, je v přírodě na vlastní pěst téměř bezradná. Rozdělání ohně bez sirek či pohodlného zapalovače je něco, o čem si může nechat jen zdát. Nedokáže patřičně ovládat luk, kuši ani cokoliv těžšího na blízko. Je pro ní téměř nesnesitelné setrvat na jednom místě jako pecka delší dobu. Může být tedy značně netrpělivý a až přespříliš podnikavý tvor.

[ the days after ] Na rozdíl od té dřívější Lily už sice není tolik výbušná, je však těžké z ní dostat empatii a schopnost cítit se skupinou tak jako dřív. Uvědomila si, že v tomhle světě hraje sama za sebe. Ohlížet se po ostatních ji stálo tolik, že už to není ochotná znovu podstoupit. Nevěří už téměř nikomu. Občas nevěří ani sama sobě, ať už se to zdá jakkoliv paranoidní. Své vnitřní démony i nadále pečlivě střeží před světem pomocí neprostupné stěny přetvářek. Je tedy ještě mnohem těžší najít toho pokřiveného člověka, jaký se pod všemi těmi vrstvami lží a falešných úsměvů doopravdy skrývá.


[ before the Hunger Games ] Jako vymodlené dítě se Lily narodila do bohaté rodiny Diane a Fletchera Ellingsonových, a tak se jí dostalo čehokoliv, co si kdy usmyslela. S přihlédnutím k faktu, že je jedináček, ji téměř každý považuje za rozmazlenou hrabivou fiflenku s nosánkem nahoru. Svým chováním se to rozhodně nesnaží vyvrátit. Je náladová, hodně nedůvěřivá a s nikým se moc nepáře. I přes to však patří mezi společenštější část svých vrstevníků. Na rodinu a život ve 4. kraji nedá dopustit. Pakliže by Lily do her skutečně vybrali, má jasno, jakou masku si nasadí. Se svými blond vlasy a milou tváří nebude nijak těžké se vpravit do role nevinné splátkyně. Lstivě nechá kořist v blažené nevědomosti až do posledního okamžiku, kdy zaútočí.

[ the days after ] V aréně slyšela, viděla a udělala věci, které notně poznamenaly její život. Množství vzpomínek se jí vrací v živých barvách a to nejen ve spánku. Nikdy jí zřejmě nebude dovoleno zapomenout na smrti, jímž byla svědkem nebo které přímo způsobila vlastní rukou. Zejména pak milost prokázanou Cicerovi a v podstatě vše, co se kolem jeho osoby točilo. Naučila se s tím však žít. Naivní sny a představy o mentorování roztříštily následující ročníky, kdy sledovala umírat své svěřence, pěkně jednoho po druhém, všemožnými způsoby. Postupem času vůči tomu otupěla, takže nyní možná tu a tam v průběhu Her působí jako bezcitný stroj. Láska k rodnému kraji v jejím srdci sice přetrvává, ale už se tam jen nerada vrací. Uvědomila si, že její stavy, její nálady a pocity pochopí jen jí rovní - vítězové. A mezi ty její přátelé, rodina a ani většina kraje nepatří. Ačkoliv se takového pochopení nedočká ani v Kapitolu, pořád tam zůstává raději. V moři mnohostranných masek a charakterů se jí plave lépe, než v relativně normální a klidné zátoce rodné Čtyřky. Pochopila však, že normální pouť napříč léty na tomto světě už pro její osobu k mání není. Jediné, co Lily na jejím životě v zemi-nezemi mezi křiklavě barevnými Kapitolany pomalu sžírá, je nesnesitelná samota. Přesto ale k smrti ráda žije.


× Andy Foy - Setkali se jednou v hotelu a dost si padli do oka, trochu toho společně v Kapitolu zničili. Hlavně hotel. Vždycky si spolu najdou nějakou řeč, jsou to prostě dobří kamarádi.

× Desirée Mason - Tuto slečnu bere jako známou osobu a kamarádku. Nechovají k sobě žádné hluboké city. Sice není jasné, jestli jí může věřit a svěřovat jí tajemství, ale něco jí říct může. Všechno se to zdá být 50 na 50.

101st Annual HG - Colorful Nature

21. march 2013 at 17:58 | Larsyn
MAY THE ODDS, BE EVER IN YOUR FAVOR!

Jestli chcete pro někoho sázet, tak pište do komentáře pod svým jménem ve hře. Pak ještě hlasujte v anketě, čím víc bude mít splátce hlasů, tím víc budete mít vy body, ale až na konci her. V anketě můžou hlasovat i ti, co nedávají sázky...

SPLÁTCI

BODYPřehlídkaSoukromé vystoupeníRozhovorCelkemMAJETEKSTAVPROTIVNÍKTRENÉR
1. Brook Tipit500/05-MrtváJason SeattonAaron Szerettet
1. Brutus Greys288/42 + 3-
Mrtvý
MutiAaron Szerettet
2. Rosalie Anybell600/06-MrtváVeronica OdairRichard Mason
2. Cody William Brilliant
6
910/00 + 9-MrtvýJason WeilRichard Mason
3. Zoey Fellow668/010-MrtváVeronica OdairMeg Whitney
3. Ianto Foreston600/06-MrtvýClive ZyleMeg Whitney
4. Veronica Odair989/812 + 15-MrtváJason SeattonDoutzen Marine
4. Jason Seatton998/6
9 + 18
-Živý (Zraněný)VítězDoutzen Marine
5. Stacey Iseree000/00-MrtváCody William BrilliantAndy Foy
5. Caleb Westwood050/05-MrtvýVeronica OdairAndy Foy
6. Zoey Bowen000/00-MrtváCody William BrilliantQuentin Solos
6. Nathaniel Pentagon000/00-MrtvýJason SeattonQuentin Solos
7. Camelle Taitof7107/89 + 3-
Mrtvá
Veronica OdairEliza Taylor
7. Jason Weil729/811 + 3-MrtvýCody William BrilliantEliza Taylor
8. Keyna Newage000/00-MrtváClive ZyleEzekiel Arthur Pott
8. Justin McLaren000/00-MrtvýJason SeattonEzekiel Arthur Pott
9. Lilly Andersová500/712-
Mrtvá
Veronica OdairLacey Bennet
9. Alaric Aley513/77-MrtvýCamelle TaitofLacey Bennet
10. Tana Shewy900/817-MrtváJason SeattonBentley Grayson
10. Rory Meddson978/812-MrtvýJason SeattonBentley Grayson
11. Rikke Mansen700/07-MrtváVlastní blbostGwendolyn Kayla Echolls
11. Dought Few700/07-MrtvýClive ZyleGwendolyn Kayla Echolls
12. Evolet Shadow965/727-MrtváBrutus GreysOliver Cameron
12. Clive Zyle052/80 + 4-MrtvýSebevraždaOliver Cameron

1. den - 2 mrtví (Stacey Iseree, Evolet Shadow)
2. den - 7 mrtvých (Alaric Aley, Zoey Fellow, Zoey Bowen, Justin McLaren, Jason Weil, Cody William Brilliant, Rikke Mansen)
3. den - 1 mrtvý (Rory Meddson)
4. den - 5 mrtvých (Keyna Newage, Nathaniel Pentagon, Lilly Andersová, Tana Shewy, Brook Tipit)
5. den - 3 mrtví (Dought Few, Ianto Foreston, Brutus Greys)
6. den - 3 mrtví (Rosalie Anybell, Caleb Westwood, Clive Zyle)
7. den - 2 mrtví (Camelle Taitof, Veronica Odair)

Vytvořeno: Devlin Antoinne

KOSTÝM DO ARÉNY (návrh od: Cadence Lexie Joslyn)

Arlyn Sainte

19. march 2013 at 19:46 | Larsyn |  Deceased

Player: Raven

FC: -

Occupation: Editor, MoC

Contact: mockingjay@email.cz

Age: 38

Status: - otrava jedem

[ arlyn sént ]


Arlyn si nepotrpí až na takovou extravagantnost jako všichni ostatní Kapitolané, což je asi hned to první, čeho si na ní všimnete. Tedy, hodně výstředních šatů se složitým střihem a všelijakými doplňky se jí líbí, ale snad nikdy by je nevzala na sebe. Zakládá si na jednoduché složitosti, ale je velmi těžké najít tu hranici mezi jejím stylem a obyčejným kapitolanským stylem. Ona to ale po těch rocích školení zvládá velice dobře. Není nijak zvlášť vysoká, ale má dlouhé nohy, takže když je pak doplní o podpatky, mohla by se vyrovnat snad kterékoliv modelce a to i bez umělého prodlužování končetin, které jistě mnoho žen v Kapitolu podstoupilo. Co se její povahy týče, je milá a chápavá. Už od mala je hrozně usměvavá, její ústa dovedou vytvořit opravdu mnoho všelijakých úsměvů, nehledě na to, že je schopná mít pozvednuté koutky několik hodin. Má ráda zábavu a sarkasmus, ale dokáže být i vážná. Bavili-li bychom se o jejím názoru na Hladové hry, není proti nim nijak vysazená, ale zároveň se také nedá říct, že by jimi byla posedlá. Tedy, zbožňuje svojí práci, to ano, už od mala nějak věděla, že přesně tohle bude jednoho dne dělat, ale tím to asi tak končí. Hry má ráda pro to, co jí umožnily dělat za práci, ne pro prolévání krve mezi dětmi a dospívajícími.

Jako malá nežila přímo v centru Kapitolu, ale vždycky měla to přání se tam jednou dostat, s tím že bude nějak přispívat do Hladových her, jak po tom koneckonců touží skoro všichni. Dlouho si myslela, že by mohla navrhovat šaty pro splátce, ale nakonec sama pochopila, že touhle cestou to nepůjde, což byl ten moment, kdy se definitivně rozhodla stát redaktorkou a později i moderátorkou. Má o rok starší sestru, se kterou se nikdy bůhvíjak nemilovaly, ale v nejhorším se vždycky dokázaly podpořit. Tehdy to byla právě Arlynina sestra, kdo jí pomohl najít si nějakou práci pro začátek v centru Kapitolu, aby mohla vypadnout od nepřejícího otce, který se vždycky staral jen o sebe. Pokud jde o její matku, ta nestála na ničí straně, lehce naivně si vždycky myslela, že se dá celá rodina časem do kupy. Po pár měsících se Arlyn povedlo dostat do centra i svou sestru, a téměř po roce se probojovala až na pozici, na níž je dnes.

1. Turné vítězů

4. march 2013 at 16:57 | Larsyn


Hunger Games RPG

4. march 2013 at 12:47 | Larsyn |  Hunger Games

Co jsou to HUNGER GAMES?

Hunger Games je románová trilogie pro mládež, kterou napsala americká spisovatelka Suzanne Collinsová. Hunger Games (Hladové hry) jsou každoročně pořádanou reality show, v níž v přímém televizním přenosu na život a na smrt bojují náhodně vybraní jeden chlapec a jedna dívka z každého z dvánacti krajů. Ale vítěz může být jen jeden, proto jsou účastníci Hunger Games nuceni navzájem si usilovat o život.

Nově vzniklá země Panem sestává z bohatého Kapitolu a dvanácti okolních krajů, o poznání chudších. Hladové hry vznikly jako trest pro kraje za předešlé rebelie proti Kapitolu. V přímém přenosu pak vylosovaní splátci bojují na život a na smrt v nebezpečné venkovní aréně, dokud nezbude jen jediný přeživší vítěz. Ten bude odměněn spoustou peněz na znak toho, že Kapitol dokáže být i schovívavý a mírumilovný. Více...

Proč jsou Hry zpět?

O 75. ročníku, kdy Hladové hry skončily, se nehovoří, takže v přítomnosti neznáme pravý příběh. Celých 5 let nebyly žádné hry, ale prezidentka Vivian Virtue (říká se, že je to vnučka prezidentka Snowa, ona to ale popírá) chtěla pomstu pro svého dědu, a tak když se jí znovu podařilo převzít kontrolu nad celým Panemem, nechala zavřít všechny živé vítěze do podzemí. Stačila za tu dobu už několik zabít, nenašla je však všechny, jelikož nikdy nenalezla 13. kraj a neví, kde se pravě tito rebelové ukrývají. Ona si ale myslí, že se někam přemístili nebo ani nejsou, a proto je nechala na pokoji. Uběhlo několik let a tajemství s revolucí a Katniss Everdeen bylo úspěšně utajeno, když obyvatelům Panemu přislíbila hezkou odměnu. Ti jsou ale teď po několika dalších letech již mrtví, a je nová generace, která nic netuší.

A teď zpět k Hladovým hrám. Jak jistě víme, všichni vítězové jsou zavřeni v podzemí neznámo v divočině nebo někde ukryto v Kapitolu, lokace je neznámá. Nová éra začíná. Prezidentka sama nastavila ročník Her 80. Důvodem je to, že chtěla utvořit fakt že Hladové hry od 75. her nikdy neskončily. Prezidentka Virtue naprosto nesnáší Katniss Everdeen. Nesnáší jakékoli řeči o ní, a tak za jakoukoliv cenu nechala z povrchu Země zmizet vzpomínku na ní. Lidi, kteří věděli o revoluci nechala zabít, proměnit v avoxe nebo je nechala žít, když drželi toto tajemství a ani svým dětem nic neřekli. Byl to opravdový masakr, a počet obyvatel v Panemu brutálně klesl. Co se stalo s 13. krajem? 13. kraj se stále snaží bojovat. Kapitol sice o nich neví, jelikož na ně útočí velmi zřídka a jsou tentokrát opatrní. Možná se mezi Kapitolany právě skrývají vojáci z 13. kraje a ničí je zevnitř, kdo ví?

Rozhovor s Doutzen

3. march 2013 at 17:06 | Larsyn
*Stoupne si a podívá se do publika, které už čeká na příchod výherkyně* Přivítejte výherkyni letošních 4. Čtvrtoher...Doutzen Marine! *Řekne docela hlasitě a ukáže jednou rukou k místu, odkud má Doutzen přijít, samozřejmě se tam i podívá.*

*přichází pomalu na pódium, myslí si, že je to všechno jen sen a ona je ještě v aréně a nebo dokonce už mrtvá. Dorazí ke křeslu a posadí se. Ze všeho toho se jí začne motat hlava a podívá se do publika a čeká, co bude dál*

*Publikum začne tleskat. Podívá se na Doutzen a taky se usadí do křesla naproti ní.* Rád tě opět vidím Doutzen a jsme si jistý, že nejsme sám. *Z publika se ozvou radostné výkřiky.* Takže první otázka je už taková dost zavedená. Jak se jako vítězka cítíš?

Já tebe taky. *nejistě se usměje, přemýšlí o otázce, kterou ji položil* Hmm, zvláštně. Je to dobrý i zároveň špatný pocit. Teď to bude pro mě všechno jiné. Jsem také ráda, že už jsem od tamtud konečně pryč, ale teď když tu sedím, tak se cítím opravdu zvláštně. Nechce se mi věřit, že tu jsem. Nevím... *pokrčí rameny, moc si na to ještě nezvykla*

Jistě, to chápu. V aréně jste měli takovou čtyřčlennou skupinku spojenců, že? Spřátelila si se s nimi hodně? A proč sis za spojence vybrala zrovna je? *Zeptá se a usměje se. Publikum napjatě poslouchá, kdo by také neposlouchal rozhovor s vítězkou, že.*

Jo, to jsme měli. Spíš mi připadalo, že jsem tam ani nezapadala už od začátku. Moc jsem se s nimi ani nebavila, ale není to tak, že by mi byli jedno. I když jsem svého spolukrajana neznala, tak mi i chybí. Ani nevím, co se mu doopravdy stalo. *sklopí oči a pak se zase podívá na publikum a sebevědomě se usměje* No, vybrala jsem si Sebastiena už ve vlaku, protože to byl můj spolukrajan a vypadal na to, že to nebyl úplný dřevo. *usměje se* Ty další z dvojky? U toho už jsem nebyla a možná proto jsem si s nimi moc nerozuměla. Takže je spíš vybral Sebastien než já. *podívá se na uvaděče a pak mlčí*

Aha, takže jediný spojenec, kterého jsi si vybrala sama byl tvůj krajan. Nevím jestli ti to nějak pomůže, ale zemřel kvůli tomu, že mu nějaký splátce zlomil vaz. *Odvětí a pousměje se. Pochybuje, že jí to nějak pomůže, ale co.* Ve finále jsi musela zabít svojí spojenkyni. Jaké pro tebe bylo někoho zabít?

Ano, přesně tak. To jsem ani nemusela vědět, ale děkuji. *koukne na něj a potom jí přeběhne mráz po zádech.* Popravdě jsem myslela, že to bude delší. Faith je... byla silný protivník a já už neměla sama sílu, takže jsem spíš měla štěstí. *usměje se*

V tom případě se omlouvám, nechtěl jsme vás nijak ranit. *Omluvně se na ní usměje.* Samozřejmě, ale nechme arénu arénou, už se tam nikdy nebudete muset vrátit. *Usměje se a mrkne na ní.* Co vaše rodina? Myslíte si, že na vás bude hrdá? Přeci jen jste vyhrála jedny z nejdrsnějších Her vůbec.

Ne, to je v pohodě. Tohle přežiju. *usměje se* To doufám, že se nebudu muset vracet. I když musím přiznat, že to pro mě i bylo vzrůšo. *zasměje se* Moje rodina? Nebyla z toho nadšená, když jsem se párkrát pokoušela do her dostat. Myslím, že o mě určitě měli strach, ale teď jim to všechno oplatím. *sladce se usměje a podívá se do kamery* Myslíte, že byli nejdrsnější? Možná, je to opravdu dobrý pocit.

Jelikož to byli Čtvrtohry, tak jsou rozhodně výjimečné. Tyhle například tím, že nebyly zbraně ani Roh hojnosti, na což většina splátců spoléhá. *Usměje se a opře se v křesle.* No a teď poslední otázka, když jste teď vítězka, co budete dělat dál se svým životem?

Jo, to je pravda. *usměje se na něj a pak zase odpovídá na otázku* No, tak nejdřív budu trávit čas s mojí rodinou a pak budu příští rok zase tady, takže se možná i několikrát uvidíme. *zasměje se* A ještě turné vítězů? Bude toho na mě víc než kdy jindy, tak uvidíme. *usměje se*

Moc rád vás zase někdy uvidím mimo rozhovor. *Usměje se a přikývne.* No jistě, na turné vítězů se nesmí zapomínat. *Přikývne a vstane, vezme Doutzen za ruku a políbí jí na hřbet ruky, pak se otočí k publiku.* Toto je vítězka 4. Čtvrtoher, Doutezn Marine ze čtvrtého kraje *Řekne hlasitě do publika, které začne bouřlivě tleskat, pak pustí Doutzen ruku a usměje se na ní.*

*Už nic neřekne, jen se podívá na uváděče a do publika, usměje se. Pak s ním vstane a ona se ještě mírně pokloní. Pak už jim jen mává a odchází pryč z pódia.*
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92