Chace Styron

3. june 2013 at 22:18 | Larsyn |  Victors


FC: Max Irons

Mentor: Clove Ray Mason

Victory year: 104th Annual Hunger Games

Hobby: Děvkaření


Age: 48


Token: Stříbrný řetízek na krk


[ čejs stájron ][ before the Hunger Games ] Chace je jako každý jiný profesionální splátce, co si jde za svým cílem a jeho snem je vyhrát tento sen. Znamená to, že je velmi zdatný, chladný a krvelačný zabiják. Už od mala chodil do tréninkového centra a trénoval na Hladové hry. Sílu má velkou a dokáže ovládat téměř všechny zbraně, od A do Z. Nejlépe si poradí s obyčejnou mačetou, i střílení z luku, kuší a cokoli podobného by zvládal, ale není to pro něj taková zábava, jako do někoho sekat mačetou a nebo mečem. Je rychlý v běhu a ve šplhání, ale jeho výdrž mu nedovoluje běhat moc dlouhé tratě a takové podobné věci. Naučil se i pár triků, jak udělat pasti. Další jeho specialitou je lov jakýkoliv zvířat a uvařit to na spoustu způsobů. Takže musíme podotknout, že je Chace opravdu dobrý kuchař.

[ the days after ] Od té doby, co se v aréně docela dost naběhal, přestal kouřit. Teď se snaží žít zdravěji, když už se tím vítězem stal, tak nechce hned umřít na jakékoli návykové látky. Takže se jeho výdrž v běhu a ve všem docela dost změnila. Taky se mu všechny holky v aréně znechutily tak, že už by je zabil mrknutím oka. Stále je to stejný krvelačný zabiják a občas si zajde i do toho výcvikového centra, nebo do posilky si trošku zatrénovat.


[ before the Hunger Games ] Chace se vždycky soustředil na zabíjení, takže v tom bychom problém nenašli, ale někdy to musí přece jenom vadit, mohl by se jen soustředit na zabíjení, že by zapomněl na ty ostatní věci. Neumí plavat, nikdy na to nemyslel. A jeho výdrž je opravdu mizerná, protože se z něj stal úspěšný kuřák, ale zatím to není tak příšerné. Nerozezná byliny, připadají mu nudné. A jeho velikou slabinou je to, že nedokáže ublížit holce, ať je maximálně otravná a on ji nesnáší, tak on to nedokáže, ale ví, že si s tím v aréně musí poprat.

[ the days after ] Slabin má o něco méně, protože v aréně si toho dost zažil a už mu nic nevadí. Že by se něčeho bál? To ne, ani smrti se nebojí. Jedině je ten problém, že si to v hlavě nesrovná dřív než to udělá, takže často dělá chyby ve všem. Taky by se mu nelíbilo, kdyby někdo chtěl zabít jeho blízké, teď by za ně možná i položil život. Tohle ho naučila Afanassy, kterou měl rád jako sestru, ale ona jeho bohužel jinak. Taky má více emocí v sobě a už to není taková dutá skála, ale nikoho si moc k sobě nepustí.


[ before the Hunger Games ] Je to obyčejný profi splátce z 2. kraje. Jeho rodina je bohatá, má to co chce. Všichni v rodině se zdají být šťastní. Má starší sestru, která přežila všechny sklizně. Nikdy neměla zájem se dostat do her, ale Chace je úplný opak. On tohle naprosto miluje. Chace se často chová, jako machýrek, co si dovoluje vše a myslí si, že ho to vše patří. Je mezi svými přáteli (pro něj to přátelé nejsou, protože on se s nikým nekamarádíčkuje) je oblíbený a mezi holkami je to typický lamač dívčích srdcí. Je jeden z mála, který Kapitol nenávidí, miluje sice hry, ale Kapitol se mu naprosto hnusí. Přijde mu to moc a myslí si, že je nespravedlivé, že děcka v Kapitolu do her nevybírají. Povahově je chladný, ambiciózní, nenávidí vše, co se mu motá pod nohou. Je hrozný cholerik a naštve se velmi snadno. Chace dokáže být i hodný, ale to je opravdu vzácnost. Jeho nejlepší kamarád Dyson Woodrow, který byl v 102. ročníku her, zemřel. Byl ze 7. kraje, takže o tom nikdo neví. Jednou ho potkal, když utekl ze svého kraje. Taky proto nemá moc v oblibě Chantelle, vítězku z toho samého ročníku. Ale v těch samých hrách byla i jeho jediná láska Stela, kterou také potkal, když utekl z kraje. Sice nenávidí ostatní kraje, ale přece jenom z těch dvou krajů měl přátelé, které ztratil. Chtěl by se pomstít Kapitolu, ale jeho chuť vyhrát a zabíjet splátce je silnější.

[ the days after ] Od té doby, co mu umřela Afanassy, je takový zvláštní. Není to tak, že by k ní měl nějaké city. Možná tak bratrské, ale ona byla úplný opak jeho. Ona byla nesmírně milá a možná si od ní něco převzal. Je takový víc starostlivější. Před tím, než vešel do té nenádherné arény, se pokoušel ještě o Clove, která nejeví žádný zájem ještě dodnes, ale už se to aspoň blíží k nějakému konci. Pořád pro ni má slabost, ale nijak už to neřeší. Neřeší vůbec nic. Je trochu emočně nestabilní, neví, co chce, ale snaží se být jiným člověkem, což se mu daří, ale ne tak, jak by to mělo být. S žádnými lidmi si nepovídá a už vůbec ne s jinými vítězi. Možná tak párkrát prohodí s někým řeč, ale není s ním taková sranda, pokud ho opravdu nerozveselíte a nerozmluvíte. Ale není to žádný ňouma, bavit se umí! Když se k tomu už dostane. Jinak je stále v chování stejný, je to hajzlík a lamač dívčích srdcí. Moc už toho tak nevyužívá, protože se snaží získat srdce jisté vítězky, ale i tak to nezanedbává.


× Desirée Mason - doplň...
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92