Juliet Trasher

17. november 2013 at 13:35 | Larsyn |  Deceased

Player: Shany

FC: Alexandra Stan

Occupation: Escort → District 12

Contact: sanianik@gmail.com, skype: shanydei

Age: 39

Status: - útok D13, bomba

[ džůliet treš ]


Pokud se člověk rozhodne vzít si do hledáčku Jul Trasherovou, brzy se nejspíše zblázní. Je hubenější postavy ovšem s ženskými křivkami, za které by se nemusel nikdo stydět. Výškově není nijak moc vidět, nepatří mezi liliputy, ale kdyby neustále nenosila podpatky, zřejmě by si ji mohli splést s mládeží, která se prohání po obchodech. Její vlasy mají blond barvu, nikdy by si na ně nenechala sáhnut, barvám se vyhýbá, prostě se bojí že by o ně nějak přišla a to by nepřežila. Dosahují něco málo pod ramena, i když je mnohem raději vyčesává nahoru do různých kreací, které později pracně sundavá dolů. Její styl nemá žádný řád, v jednu chvíli je perfektně oblečená, další den ji můžete vidět v šatech a legínách, jak si kráčí po městě a je jí to všechno šumák. Obléká se výhradně do nejnovějších kousků které ulovila do svého šatníku a nikdo jí to nevymluví. Pokud má zrovna nějakou událost, přijde jedině v dostatečně rudém oděvu. Někdy je to agresivně červená, jindy vínovým odstínem příjemně pohladí po duši a nevydráždí oči svých spoluobčanů. Vždy perfektně nalakované nehty do zářivých barev propůjčují jejímu stylu takové vytržení, že když už nic, alespoň na ně se můžete dívat. A také má zalíbení v podpatcích, jakékoliv boty kde není alespoň (a při nejhorším) 7 centimetrů, si nevezme.

Pokud se někdo narodí v Kapitole, je více méně jasné, že brzy bude pobíhat po veřejnosti. I když ne všichni to dotáhnout na tak vysoké pozice, Juliet si s trochou pomoci zařídila pěkný život. Její rodina nepatřila mezi ty významné, žili středním proudem, nezajímali se o ostatní a snažili se nahrabat co nejvíce pro sebe, protože tak to přeci chodí, ne? Každý sám za sebe a hodně štěstí vám všem ostatním. Rodina ji vedla k prostoduchosti a aroganci. Matka jí stále opakovala, že když bude dostatečně pěkná, určitě si jí všichni všimnou a ona nebude muset nic dělat. Otec se jí snažil pořád dotlačit k tomu, aby si našla někoho slavného a bohatého, že bude mít zajištěnou budoucnost, v dnešní době přeci na vzhledu nezáleží, všechno je o penězích a tak podobně. Možná byste se divili, kde dívka jako je ona, získala práci uvaděčky. Juliet nechtěla být jenom hloupá husička, která se za někoho provdá a bude celý život vysávat bankovní účet svého milého. Dlouhou dobu studovala na školách pro stylisty ale po několika ročnících to vzdala, neměla na to dostatečně velkou představivost. Na to, aby se mohla stát moderátorem neměla pohotové reakce. Co jí však šlo překvapivě dobře byl odříkávání nudných monologů, texty se vždy naučila naprosto perfektně. Chvilka uvažování a pronervovaných nocí než jí došel dopis o přijetí mezi uvaděče. Byla by sice mnohem raději, kdyby šlo o nějaký populární kraj, ale lepší mít nějakou práci než žádnou.


× Andy Nufa - Měla by být hrdá na vítěze ze svého kraje. Bohužel, osud tomu zřejmě chtěl jinak. Když na jedné ze sklizní předvedl kolosální průšvih a zranil jí kotník, začala ho nenávidět jak ještě nikoho předtím. Ani on se netváří zrovna dvakrát nadšeně z její přítomnosti. Musí to však prozatím přežít, než Jul přesunou nebo Andyho za jeho chování odvedou.
 


Actual articles

Reklama
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92