December 2013


Logan Dust

26. december 2013 at 22:42 | Larsyn |  Deceased

Player: Caesar

FC: Jensen Ackles

Mentor: Clove Ray Mason

Victory year: 112th Annual Hunger GamesAge: 23 - zlomený vaz: Desirée Mason

Strength: 8 | Defense: 0[ lougn dast ][ before the Hunger Games ] Logan je profík. Vyniká hlavně v umění zbraní. Nedělá mu problém střelná zbraň, ale upřednostňuje zbraně na blízkou vzdálenost. Nejlépe to však umí s oštěpy, harpunami a trojzubci. Takže v podstatě se zbraněmi na oba dva druhy boje. Plave obstojně. Umí dokonce i rozdělat oheň nebo postavit přístřeší. Také hodně vyniká mozkem. Nedělá mu problém najít si přátele. Je to liška mazaná. Umí hodně dobře používat mozek. Ve škole je nejlepší. V podstatě by mu nedělalo problém někoho oklamat a zabít. Další jeho výhodou je, že umí výborně běhat a díky potápění má docela slušné plíce, takže může běhat i na delší vzdálenosti. Dokáže být i potichu, když se mu chce. A pro zajímavost by mu nedělal problém ani pěstní souboj, ve kterém by docela slušně obstál. Samozřejmě umí velice dobře rybařit.

[ the days after ] Ve výcvikovém centru se naučil nové dovednosti a to vrhání nožů, které se rozhodl teď pravidelně trénovat. Zlepšil se v umění s trojzubcem. Posílil i svoji odvahu, dřív se bál otce, ale teď by ho dokázal nakopat do pr... vy víte kam. Taky se rozhodl, že nebude jen tak podceňovat ostatní kraje, jelikož i jiné kraje dokážou překvapit. Trochu se i otevřel a dokáže lidem snadněji říkat pravdu. Zlepšil se i v používání mozku a zjistil, že nemá důvěřovat každému, a když mu někdo stojí za zády, má chuť ho zabít.


[ before the Hunger Games ] V čem asi tak nevyniká je to, že neumí rozpoznávat rostliny. Prostě by si do tý svojí huby vzal to, co najde. Neumí lézt po stromech, což ze sledování her je někdy veliká chyba. Ale jak je vypracovaný, je prostě moc těžký. Další jeho problém je, že když se nekontroluje, dokáže být velice naivní. Dělá mu problém být bez vody. Ale to snad každému, ne? Docela dost se bojí svého otce, což se nezdá jako slabina, ale tvůrci her by toho samozřejmě mohli využít.

[ the days after ] Co se slabin týče, tak je to v podstatě to samé, co se týče fyzické stránky. Po psychické stránce je ale trochu na dně. Kvůli Abrahamově smrti se dal trochu na stranu alkoholu. Né, že by pořád pil, ale často pije a někdy to holt přežene až do němoty. V noci vůbec nespí, jelikož má noční můry o aréně. Lidem se sice otevřel a říká pravdu, ale někdy to až moc přežene. Víc se hrne do rvaček a většinou je začíná.


[ before the Hunger Games ] Narodil se původně ve 4. kraji. Jeho matka však dostala lepší práci ve 2. kraji, takže tam se odstěhovali. Ve 4. kraji žil pouze 9 let, ale naučil se tam toho za tu dobu dost. Rybařit, plavat, potápět se a podobné věci. Vždy to byl trochu machýrek. Když se odstěhovali do druhého kraje, samozřejmě dostali hned vilu. V bazéně a na běžecké dráze ve škole trávil veškerý čas. Vždy se připravoval na hry. A když dospěl toho věku, odešel do výcvikového centra. Teď jen čeká až se bude moci přihlásit do her.

[ the days after ] Po tom, co vyhrál Hladové Hry, se rozhodl, že s životem nějak líp naloží. Bohužel se mu to moc nepodařilo a začal trochu chlastat, jedinou oporou pro něj byl Jason, vítěz ze čtyřky, který mu dost psychicky pomáhal v krušných časech. Nesmí zapomenout ani na Desirée, které se rozhodl stále otravovat život. Na Abrahama stále vzpomíná jako na nejlepšího přítele a sirky co mu vrátil, si doma vystavil. Jediné, co tak potom dělá pořádně, je mentorování, po tom co vyhrál, se rozhodl udělat parádní armádu vítězů. Rád cestuje do Kapitolu, kde si užívá, ale to snad jen občasně. Taky i přesto, že by byl pyšný, kdyby jeho potomci šli do arény, radši se potom, co vše viděl, rozhodl, že nikdy žádné děti mít nebude. Když se s matkou a sestrami stěhovali do nového domu, udělal první krok a vykopl svého otce z domu vítězů a teď ho někdy potkává jako bezdomovce, co se zaprodal drogám.

Silvestrovská "BEFORE PARTY"

23. december 2013 at 20:09 | Larsyn |  Events [ Phase One ]

OSLAVA PŘED SAMOTNÝM SILVESTREM A ZAKONČENÍM ROKU. PRO KAPITOLANY A VÍTĚZE JE TO JEN JEDEN Z DALŠÍCH EXTRAVAGANTNÍCH VEČÍRKŮ.


REZERVACE LÍSTKŮ DO 28.12. 13:00 = KOMENTÁŘE (JMÉNO, POKUD JSTE VÍTĚZ, TAK JEŠTĚ JMÉNO + 1)

 • Koná se: 28.12. 2013 od 19:00 - 29.12. 2013 do 3:00
 • Kde: Zábavní středisko
 • Zváni jsou: Kapitolané, vítězové + 1 (někdo z rodiny, přítel/kyně atp...)
 • Téma: FIRE AND ICE = dámy - dlouhé šaty, pánové - smokingy (barvy: červená, oranžová, žlutá, modrá)
 • O CO PŮJDE?
  • Hudba
  • Občerstvení
  • Spousta alkoholu a rachejtlí!
  • Vyhlášení krále a královnu večera (+ body)
  • Výhra tance s PREZIDENTKOU či TVŮRKYNÍ
  • Celovečerní promítání důležitých událostí v minulých arénách.
 • SOUTĚŽE (reálné výhry)
  • kredit: 200 → Výhra: Bonbóny podle vlastního výběru
  • kredit: 300 → Výhra: Mockingjay brož

Cassandra Wright

20. december 2013 at 23:44 | Larsyn |  Deceased

Player: Katy

FC: Hannah Snowdon

Occupation: Escort → District 8

Contact: ksmehlikova@seznam.cz

Age: 42

Status: - nepovedená modifikace těla

[ kasandra vrajt ]


Černé vlasy už od přírody rovné jako pravítko, které si postupně nechává narůst až po konec zad, hubená postava, velké panenkovské oči. Dokonce i make-up drží po většinou při řasence, tužce a nepříliš výrazné rtěnce. Nic moc zvláštního na Cassandře není. Oh, jistě, tetování. Potetovaná levá ruka značí, že si většinu tetování dělala sama. Začalo to malým peříčkem na krku a zvrhlo se to v nespočetné tetování snad po celém těle. Taky je to jistá metoda provokace. Přestože většina Kapitolanů si neodpustí nějaké to malé tetování na málo viditelném místě, Cassandra se rozhodla zavést to dál. Oblečená chodívá do tmavých barev, nejraději má černé šaty jednoduchého tvaru a boty na vysokých platformách, které si díky nízkému vzrůstu může dovolit. Co se týče povahy, rozhodně v ní nehledejte typického Kapitolana. Jediné, co ji spojuje s lidmi narozenými ve stejném kraji, je touha vyniknout a odlišit se. Alespoň tím, že se prostě pokouší nechovat se jako Kapitolan. Ale výchovu nezměníš. Navíc má stále povinnosti. Proto, i když nesnáší pobývat mezi davy lidí, najdete ji na spoustě akcí. Co se týče povahy, je spíše tichá a tak nenápadná, jak může s jejím stylem být. Ovšem jako většina takových lidí, má pod touto slupkou velmi příjemné a přátelské jádro. Také se zdá jako velmi příjemný a vyrovnaný človíček, ale ti, co jí lepe znají, moc dobře ví, že tomu tak není vždy.

Narodila se do normální kapitolské rodiny. Všechno kolem bylo barevné, navlékali ji do růžových šatiček s volánky a krajkami a nejednou jí nedobrovolně přebarvili vlasy, protože černá není dost dobrá barva. Jako malá to vše poslušně snášela, ale v pubertě se vzepjala. Tak vzniklo první tetování, piercing v nose a všechno její staré oblečení letělo pryč. Změnu jejího chování rodiče nenesli příliš dobře. Po troše hádek a po chvíli tiché domácnosti se to však rozhodli přijmout a tak si zachovali docela idylický vztah, když Cassy nikdy nechápala, proč někdy tak vyváděli. Už v pubertě věděla, že chce být jednou uvaděčkou. Hrozně jí lákala práce se splátci a ježdění po krajích. Dostalo se jí opravdu velikého štěstí, že svého snu dosáhla. To si ještě myslela, že těm malým chudáčkům, co jdou na smrt přece musí někdo pomoct. Tou osobou měla být právě ona. Smrt svých prvních svěřenců nesla opravdu těžce. Jenže jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí. Její pohled na Hry se za ta léta změnil. Pořád jí je těch dětí líto, ale je to zkrátka součástí její práce, sama si jí vybrala. Naučila se zbožňovat Hry, což nikdy veřejně nepřizná, protože je to moc Kapitolské. Přesto každý rok napjatě sleduje ono krveprolití a se zatajeným dechem drží palce svým svěřencům i favoritům.

Rozhovor s Theodorem

11. december 2013 at 23:12 | Larsyn
Arlyn Sainte: *Předstoupí před kamery a s přívětivým úsměvem přivítá všechny přítomné.* Abych ale nezdržovala, protože se všichni jistě velice těšíte na vítěze letošního ročníku, takže tady je, Theodor Finnigan ze Čtvrtého kraje! *Natočí se směrem k zákulisí a spolu s publikem ho potleskem přivítá na pódiu.*

Theodor Finnigan: *Před několika dny byl normálním obyvatelem čtvrtého kraje, poté se z něho stal splátce a nyní tu stojí jako vítěz. Vítěz Hladových her. Stále se mu před očima přehrává finální boj u Rohu. Postupně se objevují umírající splátci, které sám vlastnoručně zabil. I když není v aréně cítí se nebezpečně. Má pocit, že každou chvíli na něho někdo zaútočí a pokusí se jej zabít. Chce stisknout trojzubec, ale místo zbraně má pouhý vzduch. Nevnímá hukot ozývající se od Kapitolanů. Nevnímá ani mouchu, která se usazuje na jeho nos. Cítí, jak jej někdo prudce tlačí na pódium zapotácí se a zmateně se rozhlíží. Všímá si, že stojí před Kapitolany a určitě jej právě teď vysílají naživo. Nasazuje co nejlíbeznější úsměv. Jeho oči působí poněkud prázdně. Krátce na ně zamává a míří k moderátorce.* Dobrý večer, Kapitole! Jsem rád, že se opět setkáváme! *Huláká na ně než se začne věnovat moderátorce.* Dobrý večer, přeji... *Přátelsky ji pozdraví a potřese s ní rukou, následovně se usadí do křesla.* Ach... Potěšením tu být... *Souhlasně přikývne. Jeho slova se zdají být upřímná, ale ve skutečně vůbec nejsou. Rozhodně tu nechce být. Nechce být na místě, kde obyvatelé hledají zábavu v sledování dětí vraždících vzájemně mezi sebou.*

Arlyn Sainte: *Potřese si s ním rukou a už mu automaticky nabízí místo k sezení, protože tak nějak chápe, že celá tahle událost pro něj musí být vyčerpávající.* Nám je zase potěšením, že tě tu znovu vidíme. *Usměje se na něho.* Jistě nemluvím jen za sebe když říkám, že už od začátku ti mnoho lidí fandilo. *Prohodí jen tak na úvod a poté už zamíří přímo k první otázce.* Theodore, letošní aréna byla velmi speciální, pohádková říše, tvůrci her se celkem vytáhli, které místo tě zaujalo nejvíc?

Theodor Finnigan: *Nepřítomně na ní hledí a příliš nevnímá její otázku. Jeho mozek je zamlžený tuny myšlenek, které se týkají arény. Hlavně svých obětí. Nemůže přestat na ně myslet. Z jeho myšlenek jej probouzí hlasité odkašlání.* Ehm... Ano, aréna. Byla úžasná. *Ztěžka ze sebe vydává.* Místo, které mne zaujalo bylo určitě moře... Připomínalo mi to časy ve čtvrtém kraji... *Při svých slovech kývá hlavou.* Samozřejmě mě zaujali i jiná místa, ale moře bylo nejlepší... Teď se mi po něm stýská... *Vydává ze sebe zvuk, který má být něco jako smích.*

Arlyn Sainte: *Chápavě pokyvuje hlavou, všímá si, že Theodor není zrovna dvakrát ve své kůži, tak se pokouší položit co nejnenáročnější otázku.* Neboj, už brzy budeš doma a tam si moře užiješ jak dlouho jen budeš chtít. *Ujistí ho s povzbudivím úsměvem.* U slova moře ještě chvíli zůstaneme. Co pro tebe vůbec znamená? Mám tím na mysli, vybaví se ti v hlavě po jeho vyslovení reflexivně například nějaká vzpomínka, pocit nebo vůně?

Theodor Finnigan: *Při tématu moře dokáže aspoň na krátkou chvíli zahnat myšlenky.* Hned, jak jsem se dostal na tento svět mým prvním přítelem se stalo moře... Vím, že to zní divně... ale já to takto cítím... *Spustí zasněně, přičemž na moře myslí.* Moře je pro mne uklidňující... může být i pro vás... Dokáže vás přímo uvolnit... pokud mu to dovolíte...*Pousměje se a v očích se mu objevují jiskry.* Tenkrát se našel své pravé já... Vzpomínám si, že se párkrát staly i veselé situace... Rád bych vám o něm vyprávěl, ale poněkud moje paměť mne poslední dobou moc neslouží.*Tentokrát se upřímně zasměje a poklepe si na svojí hlavu.*

Arlyn Sainte: *Poslouchá jak vypráví o moři a všechno si to představuje.* Vidím to tak, že do Čtyřky brzy zajedu na návštěvu. *Zasměje se a na vteřinku se koukne, jak reaguje publikum. Skoro všichni mají v očích stejné zasnění jako Theodor.* Kdyby jsi ale pominul tuhle velikou výhodu existence moře ve tvém kraji, který další kraj tě něčím zaujal, kam by jsi se rád podíval a proč?

Theodor Finnigan: *Poškrábe se při další otázce na hlavě a zatváří se zamyšleně.* Je jich celkem hodně... Všechny kraje mají něco do sebe... ale určitě bych chtěl navštívit... kupříkladu do sedmého kraje... Ano, sice to není profesionální kraj, ale komu to záleží? *Pokrčí nad tím rameny.* Důvod, proč tam chci není kvůli jejich "ospalé" vítězce, ale že se v něm nachází příroda... Rozsáhlejší příroda... Upřímně vám prozradím, že miluji přírodu... *Usměje se.* Ale neříkám, že ostatní kraje nejsou k zahození.

Arlyn Sainte: Profesionální splátci jistě nejsou zdaleka to jediné, co ovlivňuje kvalitu krajů. *Souhlasí.* Rozsáhle lesy v sedmičce jsou jistě nádherné, to musím uznat. Když si ale představíš všechny ty vysoké stromy, a potom se koukneš kolem sebe, tady to nevypadá moc zalesněně. Jak na tebe působí Kapitol? Vím, že tvé milované přírodě se nejspíš vyrovnat nemůže, ale není tak špatný nebo ano?

Theodor Finnigan: *Trochu s sebou trhne, při další otázce. Připadá si poněkud nejistý. Hlavně nesmí říct naprostou blbost za to by určitě zaplatil.* Kapitol? Ach... ano... Sice v něm není příroda, ale stejně mám k němu dobrý vztah... Zbožňuji vaše jídlo... Toho jsem si při pobytu v ubytovně udělal pěknou zásobu... *Zasměje se.* Ale samozřejmě to není jediné co se mi na něm líbí... Jsou tu samí úžasní lidé... Včetně vás. *Významně se na ní podívá.* Určitě bych tu rád žil a byl hrdým obyvatelem Kapitolu.

Arlyn Sainte: *Zasměje se nad jeho poznámkou o tvoření zásob.* Ach ano, jídlu tady není absolutně co vytknout, člověk ani neví, jaké rozmanité chutě existují, dokud neochutná něco ze zdejší kuchyně. Musím říct, že i já jsem byla nedávno znovu překvapena, když jsem objevila chuť, o níž jsem doposud nevěděla. *Když zmíní úžasné lidi a koukne na ní, musí se usmát a nijak neskrývá velké polichocení.* Děkuji, no není sladký? *Obrátí se na publikum, které jí to ihned potvrdí.* Budeš nám chybět, ale snad tě již brzy uvidíme na turné vítězů. Do té doby si pořádně užij moře. *Poví a vstane, aby se s ním rozloučila.* Dámy a pánové, to byl vítěz 111. Hladových her, Theodor Finnigan ze Čtvrtého kraje!

Theodor Finnigan: *Jen na chvíli poslouchá její slova. V momentě, kdy stojí na nohou taktéž se zvedne a potřese si s ní.* Já také děkuji a též mi budte chybět...*Smutně se na ně podívá a otáčí se k odchodu. Už tu nezvládne být ani sekundu.*

Arlyn Sainte: Ale ještě neodcházej *Řekne směrem k Theodorovi.* Zbývá poslední věc, na pódium tedy musím pozvat naši úžasnou tvůrkyni her, Devlin Antoinne! Já se s vámi pro dnešek loučím, přeji krásný zbytek večera! Devlin, máte slovo *Usměje se na ní a ještě naposledy i do kamer a odchází.*

Devlin Antoinne: *Přichází na pódium s korunou krále. Ještě než stačí Theodor zmizet, tak ho chytne za paži a postaví ho.* Hmm! *Podívá se na něj.* Gratuluji ti, statečný chlapče. *Udržuje si přísný výraz a nasaí mu korunu na hlavu. Poté si jde sednout na místo, které je určené pro ní a pustí si rekapitulaci.*


111th Annual HG - Rozhovory (Part II)

6. december 2013 at 23:14 | Larsyn

6. AVELINE HIGGLESWORTH
BODY = rozhovor: 10/10 - oblečení: 0/10
*Čeká v řadě s ostatními Splátci, až ji moderátorka zavolá na scénu. Toho okamžiku se upřímně děsí - neumí lhát a teď to bude muset zkusit na profesionální úrovni. Její nervozita stoupá úměrně s počtem Splátců, kteří míří na pódium. Když vyvolají jméno kluka z Pětky, nervózně přešlápne, protože je jí jasné, že za pár minut už bude muset jít i ona. Když ten okamžik nastane, přiměje svoje nohy k pomalému pohybu. Pomalému, protože jinak by se na těch podpatkách asi zabila. Ve chvíli, kdy ji ozáří světlo reflektorů, nasadí co nejkouzelnější úsměv. Docela ji překvapí, kolik lidí tam je, tolik neviděla snad ani na přehlídce. Vlastně je to asi největší dav lidí, jaký kdy viděla. Trochu na diváky zamává a sem tam pošle pár vzdušných pusinek. Asi to je trochu zarážející, ale upřímně, pozornost toho davu, i když vypadá spíš jak houf mimozemšťanů, se jí docela zamlouvá. Uvítá se s Marinou a pomalu se posadí do křesla naproti ní. Ještě si trochu uhladí šaty a vyčkává na první otázku. Sice jí na rtech pořád hraje úsměv, ale duševně se už připravuje na otázky ohledně rodiny, domova a tak dále. Zkrátka témata, na která si zakázala myslet.*
Kdyby jsi mohla byt nějaké zvíře, jaké a proč?
Zvíře? *Zopakuje po ní překvapeně. Tuhle otázku očividně nečekala, to je na ní vidět, ale vzpamatuje se docela rychle a zase se vrátí k tomu úsměvu. Chvilku neví, co říct, protože momentálně by brala naprosto jakékoliv, protože pokud ví, zvířata do Her neberou.* Totiž, u nás doma se tyhle věci neřešily, protože nebyl moc čas, tak moc zvířat neznám, ale.. No, vždycky jsem strašně obdivovala kočky. *Zamyslí se nad druhou částí otázky.* No, líbí se mi, jak jsou důstojné a elegantní. A hlavně se umí neupnout na člověka nebo zvíře, připadá mi, jako by myslely vždycky na sebe. *Sice si není zrovna jistá, že to, co tu plácá, dává smysl, ale pokračuje.* Taky bych chtěla být taková, umět myslet jenom na svoje dobro. A v Aréně by mi to určitě pomohlo. Kdo ví, třeba mě Hry změní na něco jako kočku aspoň povahově... *Dodá s pokrčením ramen.*
Máš ráda kapitolské jídlo?
*Usměje se.* Uhm, samozřejmě, myslím, že jídlo odsud nejde nezbožňovat. Je to úplně jiné - a mnohem lepší - než cokoliv, co jsem doteď poznala. Vážně vám všem závidím, že máte takovéhle věci na dosah každý den. Upřímně, většinu věcí, co tady jím, jsem viděla poprvé v životě a doteď nevím, jak se to jmenuje, ale tohle je jeden z důvodů, proč jsem strašně ráda, že mě vylosovali a já měla příležitost poznat tak úžasné a luxusní místo, jako je Kapitol. *Věnuje publiku zářivý úsměv. Teď zalhala, a kupodivu to bylo docela přesvědčivé. Ani se jí nezatřásl hlas.*
Jak jsi spokojena se svými výsledky?
*Zamyslí se. Samozřejmě, že je sama se sebou obrovsky spokojená - vždyť dostala jenom o bod, dva míň, než profíci a to přitom neumí skoro nic.* No, ano, jestli mám být naprosto upřímná, uznávám, že jsem takhle vysoké skóre ani nečekala. Tedy, aspoň mně připadá vysoké - když se na to člověk dívá z toho pohledu, že jsem ze Šestky, kde lidi takové ty věci okolo boje, moc neovládají, většinou. *Pousměje se a pokračuje, v hlase je jí znát, že je na sebe doopravdy hrdá.* A navíc i Splátci, kteří na tohle trénují, měli třeba jen o bod nebo o dva víc, než já, takže proto jsem na svůj výsledek opravdu pyšná. *Dořekne to, načež zazvoní zvoneček oznamující konec jejího rozhovorového času. Rozloučí se s moderátorkou, věnuje poslední úsměv Panemu a odklidí se z pódia.*

7. ALEXANDRA CAMERON
BODY = rozhovor: 2/10 - oblečení: 4/10
Máš nějakou zvolenou strategii? a co spojenci?
Ani nie, podľa toho aká bude aréna. Ano, David Kaledon z 3 a Liam Aberned zo 7
Sedmý kraj již dlouho nevyhrál, hodlaš napravit jeho reputaci?
Dúfam, že sa mi to podarí
Jaký máš názor na ostatní?
Neviem, ešte som sa poriadne nepoobzerala, ale vyzerajú byť silní súperi.

8. MIKAEL LAINE
BODY = rozhovor: 7/10 - oblečení: 8/10
Přivítejte splátce, který nese jméno Mikael Laine!
*Tesne predtim, nez je zavolan, snazi se nejak prekousnout svoji nervozitu. Tohle je pro nej ta nejhorsi cast celych Her. Protoze to znamena, ze bude nejen v centru pozornosti, ale bude muset I mluvit...mluvit o sobe a svych pocitech. S desem se otrese zrovna ve chvili, kdy ho zavola moderatorka. Naposledy se pokusi nadechem uklidnit a vejde na podium. Na tvari ma ten samy automaticky, strojovy mechanicky usmev jako pri prehlidce. Nedokaze se donutit k pozdravu davu. Jen trochu kyvne hlavou. Usadi se a oci pevne zafixuje na moderatorce, jakoby mu zrovna ona mohla pomoct zvladnout tremu.*
Jaký máš názor na svou mentorku?
*Prvni otazka. A hned ho zaskoci. Svou mentorku vlastne jeste nevidel.* No, ano, je dobra... *Nevi, co vice by mel dodat.* Myslim tim, nikoho jineho tu nemam, takze... *Necha zbytek vety rozplynout se v neurcitu a doufa, ze po nem nikdo nebude chtit detaily. Nervozne se usmeje.*
Co si myslíš o ostatních? Máš už spojence?
*Nastesti nasleduje dalsi otazka. Ta uz je trochu lepsi.* Vsichni jsou velmi vyrovnani. *Sdeli strucne svuj nazor.* Ano, mam. *Nerozpakuje se priznat. Stejne nikdo nevi, o koho jde, takze to vyjde nastejno. A vic k tomuto tematu stejne rici nehodla.*
Jako odborník na módu a textil z 8. kraje, jaký máš názor na naše oblečení?
*Posledni otazka. Neni z ni zrovna dvakrat nadseny, ale co se da delat.* Nerekl bych, ze jsem expert. *Podari se mu skromne pousmat.* Ale... *Tohle si odpustit nemuze. Poprve pohledne do publika.* Nektere outfity mistnich jsou vazne prestrelene. *Uz je mu jedno, ze se dotkne mnoha Kapitolanu. Je mu jedno, ze jeho rozhovor nebude oblibeny. Proste uz chce pryc. To je mu taky zanedlouho umozneno a on se vypari jako para nad hrncem.*

9. MAY FEBRE
BODY = rozhovor: 8/10 - oblečení: 8/10
*Nakráčí na pódium s tím nejširším, nejzářivějším a přeci jen přirozeným úsměvem. Konečně je tady, před těmi pestrobarevnými Kapitolany, světla refrektorů na ní září a ona si konečně přijde svá. Ostatní obyvatelé krajů tuhle chvíli asi nikdy neocení, ale ona nano. Ona pro to žila. Chvíli rozdává vzdušné polibky a úsměvy do publika, než s upraví sukni a posad se do křesla..* Dobrý den. Ráda vás poznávám. *Usměje se na moderátorku.*
Vítám tě ve studiu. *Mile jí přivítá a rukou pokyne ke křesílku, na které se sama posadí.* Takže May, povíš nám, jak se právě teď cítíš? Jak jsi se cítila na přehlídce? *Zeptá se jí se značnou zvědavostí. Vždycky jí zajímalo, jak by se cítila na tom druhém křesle.*
Děkuji. Jsem tu opravdu ráda. *Usměje se. Možná to působí přehnaně a okatě, ale ona to tak vážně myslí. Zkrátka taková je.* Myslím že řada lidí, kteří tu seděli přede mnou by mi rádo imponovalo, ale já se cítím úžasně. Stejně jako na přehlídce. Ti lidé, ten potlesk. Tohle jsem opravdu nikdy nezažila a možná to bylo právě to, co mi v životě chybělo. Vím, že to zní zvláštně, ale asi jsem se měla narodit jako Kapitolanka. Miluju to tu. Už od malička jsem milovala. *Přehodí nohu přes nohu a znovu upraví sukni. Úsměv z tváře jí jen tak nemizí. Tohle je zkrátka velká chvíle.*
*Překvapeně se otočí na publikum, které je stejně ohromené jako ona. Najednou diváci začnou tleskat a Marina se otočí na May se širokým úsměvem.* To tu po dlouhé době slyšíme. A jak slyšíš, jsme za to všichni moc rádi! *Obdaří jí povzbudivým úsměvem a pohledem naznačí něco jako "jen tak dál".* Co si myslíš o našich ctěných vítězích? Konkrétně třeba o Chantelle, která je vaší mentorkou?
*Potěšeně se usměje nad jejich reakcí. Tohle nečekala ani ona.* Páni...*Vydechne jen a zamyslí se nad další otázkou.* Chantelle i ostatní vítězi musí být úžasní lidé s obrovskými zkušenostmi. Bohužel jsem s mojí mentorou ještě neměla tu čest se setkat. Je to škoda. I když mentoři asi nemívají příliš velký zájem o přidělení kraje, ráda bych si s ní popovídala. *Připadá jí, že už se do toho trochu motá, tak se na chvíli odmlčí a obdaří publikum i moderátorku jedním z mnoha úsměvů.* A ráda bych potkala i ostatní vítěze, i když umí být poněkud...svérázní. Ale i tak jsou to určitě zajímaví lidé a mluvit s nimi je zajisté nezapomenutelný zážitek. *Zakončí svojí řeč a znovu upraví sukni, která jí trochu klouže tak, kde by být neměla.*
Vlastně jsi je velmi dobře popsala. Lépe bych to neshrnula ani já. *Pochválí jí uctivě a věnuje jí významný pohled.* Na konec našeho rozhovoru, chtěla by jsi nám ještě něco říct? Nebo své rodině? *Dává jí volný prostor pro řeč.*
Můžu? *Optá s pro jistotu. Vlastně ani neví co by měla říct. Proto začne pomalu a opatrně, čili úplně naopak, než před tím.* Mami, vím že se díváš a jak je to pro tebe těžké, ale konečně jsem tu. Na místě, o kterém jsem básnila celé ty roky. Já jsem šťastná, tak buď taky. *Řekne svůj jednoduchý vzkaz někam do kamery a přihodí povzbudivý úsměv. Poté si znovu upraví sukni a podívá se do publika.* A tobě Kapitle chci říct, že jsi zkrátka úžasný. Přesně takový, jak se povídá, možná i lepší. Přesně takový, jak jsem o tobě vždycky snila. Ty světla a barvy, které mě uchvátili už jako malou. A tak i tobě chci poděkovat. A tímto se s tebou loučím. Sbohem. *Usměje se a postaví se.* Děkuji.* Řekne směrem k uvaděčce a následně i k publiku.* Děkuji...*Špitne i při odchodu.*

10. FAWKES KING
BODY = rozhovor: 8/10 - oblečení: 5/10
*Na sobě má kostým, do kterého ho oblékli, ale jistou věc mu nemohli vymluvit. Boty na podpatku, zatraceně velkém podpatku. Celkem obratně po zavolání svého jména doklape na pódium, kde udělá purkle a sedne si do křesla.*
Takže, Fawkesi, ty jsi takový nestandartní kluk, smím vědět, co tě k tomu vedlo?
K čemuže přesně?*Zeptá se, jako by otázce nerozuměl a pak jen chápavě kývne ke svému vzhledu.*Jistě, myslím, že jsem se tak cítil líp a cítím. Navíc, rodiče chtěli dceru a ne třetího syna.*Povzdechne si nad tím.*
Ach tak, myslíš si, že ti tvůj trochu odlišný vzhled může přinést v aréně nějaké výhody nebo nevýhody?
*Váhavě přikývně hlavou.*Ano, jestli mi nedají boty na podpatku, tak si budu připadat znevýhodněn.*Schválně nastaví do kamery svoje boty, na který je zřejmě pyšný.*A asi bych řekl, že nikdo nemůže odhadnout, jak schopný jsem, pravděpodobně si myslí, že jsem slabý, ale co dokážu, to nikdo neví.*Pokrčí nad tím tajemně rameny.*
To bude zřejmě pravda. Unesl bys mě?*Zeptá se ho a stoupne si.*
*Se zasmátím na to přikývne, stoupne si, chytne Marinu kolem pasu a zvedne ji metr do vzduchu.*
*Jen vypískne a když už je znovu na zemi, upraví si oblečení a opět si sedne.*Takže, poslední otázka, už sis našel oblíbeného splátce, se kterým uzavřeš spojenectví?
Ano, našel, hned několik, ale to se dozvíte v aréně, nehodlám kazit překvapení. *Po vyzvání vstane a s posíláním pus do publika odejde.*

11. NATHALIE POFELAGA
BODY = rozhovor: 10/10 - oblečení: 7/10
Další přichází Nathalie Pofelaga!
*Když zazní její jméno, sladce se usměje a vystoupí na pódium. Pročísne si své krátké vlasy, zasměje se do publika a pošle jim vzdušnou pusu, zamává a poté usedne do křesla vedle moderátorky, čekajíc na první otázku*
Máš už nějaké spojence? co říkáš na své soupeře?
*Poslouchá ji jen tak na půl ucha a když nastane trapné ticho jenom na ni otočí hlavu stále s velkým úsměvem* Ehm ? Říkala jste něco? Přes potlesk toho dokonalého davu jsem vaše, ne až tak dokonalá slov, přeslechla *zachichotá se a počká si až jí otázku zopakuje* Ach ták, nůže, řekněme že je mi velmi sympatická ta holčina z 9 kraje, ano ano, s tou bych to klidně dala dohromady ale nevím nevím jestli je toho hodna. *zasměje se tím svým ledovým hlasem a dál pokračuje* Ale abych pravdu řekla, mí soupeři mi přijdou takový nudní, jednotvární až je toho škoda. Že mají vyšší hodnocení v soukromém vystoupení než já ? A to mě má nějak zajímat ?! *okomentuje jakýsi pokřik z davu a znovu se usměje na moderátorku*
Zítra nastupuje do arény, máš strach? co čekáš?
Ach ano, aréna, samozřejmě že mám strach ! Kdo by neměl. Bude tam třeba poušť a já se o ty chudáčky co to nedokážou budu muset postarat aby alespoň chvíli přežili ! *teď mluví skoro jako nějaký soucitný profík ale v jejích představách je jenom komanduje aby našli něco k jídlu, hlavně pro ni* Ale doufám že letos se tvůrkyně moc nerozjede a bude z toho nějaká normální aréna kde bude dostatek slunce, vody a vzduchu, ne jako loni *ušklíbne se ale poté se znovu začne zvonivě smát* To víte, ne že by minulá arénka nebyla nijak krásná ale na mě to bylo moc..černé. A hlavně tam bylo moc těch podivných věcí co tam tak jasně blikali, ach, jak nerada já bych v té aréně byla
Kdyby jsi mohla navštívit jiný kraj, jaký by to byl a proč?
*Podívá se na ni pohledem naprostého opovržení a poté se koukne na kapitolany* Copak bych chtěla do jiného kraje? Ale když už ano, rozhodně do 1! Přeci si nepojedu zamazat šaty do nějaké špinavé 12! To vážně ne! s tím jejich pitomých satanistou co tak holduje té odporné černé barvě! A už vůbec né za tím blbečkem Damienem. Když byl u nás v kraji, myslela jsem že mu jednu vlepí, takové nevhodné chování *rozkřikne se a rozhořčeně se podívá do davu, zklidní se a zase se usmívá* Ale proč zrovna 1. kraj? Protože je tak zářivý, barevný a prostě a jednoduše úžasný! *zamává naposledy do davu, natřese se ve svých ultra těsných šatech, zvonivě se zasměje a s pusinkami které míří do davu míří ona z pódia do zákulisí kde si pohrdavě změří ostatní a poté odejde*

11. XANDER RUDGE
BODY = rozhovor: 7/10 - oblečení: 7/10
Vítej Xandere. Jaký máš názor na ostatní?
Xander: *Na nikoho se neusmívá, snad to skoro ani neumí, jde na pódiu vyrovnaně a působí tak velmi silně. Pak trochu zasalutuje publiku a sedne si.* hmmm...ostatní splátci, jak to mám jen říct..už vím! Jsou to všichni idioti, snaží se tu tvářit tak šťastně, že jsou tak rádi že tady můžou být že milují Capitol, ale přitom je to jenom debilní snůška keců vycucaných z prstu....
Co očekáváš od arény a sebe samého?
Aréna by mohla bejt ňáká úplně super, mohli by tam bejt obří monstra, co já vím co všechno...aby to byla pořádná bomba! A od sebe? Prostě musím udělat to nejlepší, to co umím a to co s nedalo předvést na tom stupidním soukromém vystoupení a proto sem dostal tam málo bodů!*řekne nasupěně, vypadá že je nevrle ale přitom se chová úplně normálně a prostě říká upřímně to co si myslí. *
Dokážeš někoho zabít?
*Pak mu na tváři zahraje úsměv*jistě že dokážu...párkrát jsem to stejně už..praktikoval* uchechtne se a poprvé se koukne do publika, stejně jde na smrt tak to říct může! * a rá si ještě někoho pomučím...*šibalsky se usměje víc toho nechce prozrazovat tak si jen tak odkvačí do zákulisí*

12. DOROTHY CERNAN
BODY = rozhovor: 10/10 - oblečení: 10/10
*už si jenom odpočítává vteřinky, kdy už konečně vyjde ven a ukáže všem své dokonale vybělené zoubky a svůj kouzelný úsměv. Konečně je tu něco, v čem je doopravdy dobrá. V povídání si s lidmi, v předvádění se a dokonce být milá a kouzelná jí jde. Už se přesvědčila, že v těch šatech vypadá i na svůj vkus kouzelně, a že jí teď všechni musí přeci milovat. Tedy asi moc ne ostatní splátci, ti se jí určtě budou snažit zabít, vždyť ti nejmenší a nejslabší jsou snadnou kořistí, ale tady v televizi a i doma. Ta myšlenka na domov je úsměvná. Třeba když si představí, že tam teď všichni znají její jméno. A že jí všichni drží palce. A že ti realističtí se se smutný výrazem dívají na její rodiče a přejí jim upřímnou soustrast. Myšlenky na rodiče nejsou tím nejvhodnějším, na co by teď mohla myslet, ale vždyť je tu přeci pro ně. Kdyby měla strach a nechtěla by jim ukázat, že jejich dcera ponese svůj úděl se vztyčenou bradou, šla by se někam zahrabat do svého pokoje. Dokonce jí to napadlo, a teď znovu, ale už nemá čas to zrealizovat, protože už je vystrčena na pódium. Usmívá se a mává a když si sedne na křeslo, houpe nohama, protože vlastně ani nedošáhne na zem* Ahoj! *pozdraví všechny s neskrývaným nadšením a těší se, až to celé začne*
Vítám tě tady ve studiu, Dorothy. Kdyby jsi mohla být nějakým zvířetem, které by to bylo a proč?
*několikrát zamrká nad tou roztodivnou otázkou, ale hned se zase vzpamatuje. Je jí to jasné* Miluju jednorožce. Jsou kouzelní. A úplně bílí. Chtěla bych být jedním z nich, pro tu jejich nevinnost. Jenže je mi jasné, že se jednorožcem asi nikdy nestanu. Protože už jsem se narodila jako člověk a protože jsem teď celá v černém. Ale jsem přeci blond, tak jsem alespoň na půl cestě k jednorožci, ne? Já v to alespoň doufám. Třeba jednou, až umřu, zreinkarnuju do jednorožce. Ještě předtím, než vymřeli *nadechne se a pokračuje v závalu slov dál* Podle mě by v každém kraji na náměstí měl stát pomník pro jednorožce a pro ptáky dodo. Oba dva tyhle druhy už vymřely a nikdo se o ně nestará. Dodouši jsou neskutečně milí a jsou strašně roztomilí, jak se olíbají ze strany na stranu, když jdou. Ale zpátky k jednorožcům. Myslím, že až vyrostu, budu jednorožec. Pokud se mi to povede. Držte palce *usměje se do publika a čeká dál*
*Obdivuhodně poslouchá její řeč. Pěkně se jim tu rozpovídala a to je víc než dobře. Jejímu zvířeti se však podiví a musí se srdečně zasmát.* To je hezké přání! Dovolím si tvrdit, že většinu lidí by jednorožec vůbec nenapadl. *Oznámí jí s vážným tonem a mrkne na ní.* Budeme ti všichni držet palce. *Nadechne se pro další otázku, nad kterou se musí chvíli zamyslet.* Jsi velmi mladá dívka, co myslíš, že by mohla být v aréně tvá výhoda? Určitě by jsi mohla být kvůli věku chtěnou obětí..
*usměje se a pokračuje prostě bez delšího přemýšlení a delší odmlky dál* No jasně. Kdybych nebyla jednorožec, ale velký a silný splátce s potencionálem, taky bych nejdřív šla na ty nejmenší. Je to sice nesmírně srabácké, ale je tu tak malé riziko, že by mi někdo, zvláště ten mladý člověk, dokázal ublížit, že se to dost vyplatí. Určitě to v aréně moje výhoda nebude, spíš nevýhoda, ale co se dá dělat. někdo tím malým a roztomilým musí vždycky být. Ale jsem hrdá, že to jsem letos já. Ponesu úděl mladých splátců čestně a doufám, že nepošpiním jejich jméno! *hrdě se usměje a posune se dál do křesla, aby na zem už vůbec nedosáhla*
*Chápavě přikyvuje. Sice absolutně netuší, jak se teď může cítit, ale aspoň se snaží to nějak pochopit.* Všichni ti budeme držet palce. A rozhodně se nepodceňuj, třeba to bude právě ty, kdo tu všem vytře zrak! *Prohlásí se spikleneckým mrknutím.* Náš rozhovor se blíží ke konci. Chtěla by jsi nám ještě něco říct?
*tváří se strašně příjemně, ale když uslyší tu zvěst o konci jejich povídání, zatváří se strašně smutně* Mě to bavilo *znovu nasadí dětský úsměv a potom zase spustí* Jo, samozřejmě toho mám tolik co říct! V první řadě bych chtěla pozdravovat svoje rodiče, tam daleko ve Dvanáctce. Je to strašný pocit, vzpomenout si na svůj kraj, na svůj domov. Tady je to všechno tak strašně nablýskané, každý se tady má dobře, nikomu nic nechybí a každý si může být známý, jak chce. U nás doma je to něco naprosto jiného. Chtěla bych, aby se doma měli lépe *stoupne si už k odchodu* Jsem sice jenom dítě, ale už jsem přežila losování a tak vám můžu říct, nezapomeňte na ostatní kraje. Jsem sice jenom dítě, ale pořád vím, co mám dělat. Jsem sice jenom dítě, ale jsem i jednorožec! *velmi bojovně prohlásí a potom s dalšími úsměvy a máváním odejde*

12. FLUX RANKINE
BODY = rozhovor: 7/10 - oblečení: 0/10
*Za potlesku kapitolanů kráčí uvolněně doprostřed jeviště. Usmívá se a mává na kapitolany.* Zdravím.*Mírně se ukloní a podá moderátorce ruku. Hned potom se usadí do křesla.*
Co nového tě naučil Kapitol?
*Podrbe se na bradě a chvíli se zamyslí* No tak, určitě jsem se tady naučil přecpávat se.*Pousměje se* Jak to vůbec všechno zvládáte?*Pronese do davu* Snad ve všech místnostech je stůl s jídlem.Všude samé dortíky.*Vrhne nevěřícný pohled*Povím vám první den v Kapitolu jsem po přehlídce jen jedl.*Zakroutí hlavou*Jsem rád že jsem tu jen týden, jinak by jste mě sem asi museli dovalit.*Usměje se a nasadí už vážnější,avšak pořád trochu pobavený výraz*Ve výcvikovém centru jsem se naučil spoustu věcí.Ale pro mě byl asi nejdůležitější hod oštěpem. Také jsem se to naučil s obouruční sekerou, ale jelikož jsem doma *Trošku se mu zatřese hlas ale on ho rychle vrátí do normálu* pracoval jako horník, nějaké základy jsem měl.*Usměje se na moderátorku, aby pokračovala s otázkami**
Jaký máš názor na svého mentora?
*Nad touto otázkou dlouho nepřemýšlí a trošku se zamračí* No tak jelikož se ani neukázal a nechal nás ve štychu, tak na něj nemám moc pozitivní názor. *Rozhlédne se po kapitolanech* Ale asi měl své důvody. *Dodá rychle*
Jaká si myslíš, že bude aréna?
*Tuto otázku nečekal.Ze čeho by měl vyvozovat, jaká aréna bude? Zhluboka se nadechne a s úsměvem řekne *Doufám že tam nebude přebytek vody... Nejsem moc velký zastánce osobní hygieny. *Dodá na vysvětlenou.Snaží se mluvit vážně,ale v jeho slovech lze zaslechnout nádech ironie. Spiklenecky mrkne na moderátorku a pak se s úsměvem podívá na kapitolany.* A taky doufám že tam nebude moc potvor. *Chvíli mlčí a pak dodá* Jak těch lidských, tak těch mutantských. *Zasměje se* Ale teď vážně. *Řekne rázně* Ta voda nebyl úplně tak vtip. *Vysvětluje* Nejsem totiž moc dobrý plavec.Obdivuji však kreativitu tvůrců.Některé arény bych sám nevymyslel. *Podívá se do publika a zjišťuje že už mu dochází čas rozloučí se s moderátorkou a publikem, poté zapluje do zákulisí*

111th Annual HG - Rozhovory (Part I)

6. december 2013 at 23:14 | Larsyn


111th Annual HG - Soukromé vystoupení

5. december 2013 at 20:28 | Larsyn

Sheila Ireth

5. december 2013 at 19:07 | Larsyn |  Deceased

Player: Fannie

FC: -

Occupation: Escort → District 9

Contact: fannie@post.cz

Age: 41

Status: - nepovedená modifikace těla

[ šílah iretf ]


Sheila se zcela liší od ostatních obyvatel Kapitolu. Ať už svou vizáží nebo povahou. Už jako malá se zajímala o zcela jiné věci než byla móda (to by už byla na dráze stylistky). Vlastně ona nemá zrovna v oblibě kapitolskou módu, ale jelikož chodí po kapitolských ulicích už mnoho let ani ji to už nevadí. Je jí zcela jedno, jestli má dotyčný na sobě několik vrstev přeházený přes sebe v přímo oslepujících barvách nebo je nahý. Co se týče Her, ty taktéž nemá ráda. Připadalo ji vždy absurdní, že posílají do arén nezletilé děti a nechají se mezi sebou zabít. Ale tento názor se nikdy neodvážila říct. Kdyby ano, to by už byla nejspíš mrtvá nebo by už dávno každý rok sloužila splátcům jako avox. Na první pohled působí arogantně, ale povahově je zcela jiná. Vůči ostatním se zdá být milá a přátelská. Za předpokladu, že je její společník, protože by až tak milá nemohla být. Bývá trpělivá, dokud ji opravdu někdo hodně nenaštve. Vztek si pak vybíjí na ostatní. Sheila má útlou a vysokou postavu, kterou si neustále skrývá pod neohrabaným oblečením, což je jejím účelem. Rozhodně se nijak nesnaží zaujmout mužské osazenstvo. Partnera si může pořídit až ji bude táhnout k době, kdy už svým vzhledem nezaujme úplně nikoho. Když byla mladší, pořídila si zlaté tetování ve tvaru lilie kolem pravého oka. V té době byla hodně naivní. Doteď toho celkem lituje.

Sheila se narodila jako jediné dítě rodičů, kteří ji opravdu milovali. Ovšem, když už nebyla to roztomilé uslintané děvčátko přestali o ni mít zájem. Její výchovu přenechávali avoxům. Jelikož Sheila v dětství neměla možnost si hrát se svými vrstevníky, vynahrazovala si ty chvíle ve společnosti avoxů. Ale netrvalo dlouho a její rodiče na to přišli. Byli zděšeni, že se jejich dcera dovoluje komunikovat s avoxy, a proto všechny vypustili a sami se ujali výchovy. Obklopovali ji dárky, které ji byly zcela k ničemu. Většina z nich ji zůstala v pokoji zahrabaná někde v rohu. Sice byla ráda, že o ní rodiče jeví zájem, ale během dospívání nezahlédla špetku rodičovské lásky. To ji chybělo. Její rodiče si přáli, aby jejich dcera byla v podnikání úspěšná jako oni nebo aspoň pracovala pro Kapitol během Hrách jako stylistka nebo trenér. Ani jedno ji nelákalo. Po rodičích nezdědila schopnost v podnikáni a nechtěla mít společného s Hrami. Už tenkrát je začínala mít nerada, ale nijak to na veřejnosti nedala najevo. I přes tuto překážku ji zaujalo uvádění. Sice v tomto zaměstnání lidé nesnášeli uvaděče, jelikož to byli vždycky oni, kdo vylovil jméno jejich dítěte nebo blízkého ale bylo to lepší než navrhovat šaty nebo trénovat splátce. Aspoň pro ni. A stejně, možnost že by našla jinou práci, která by nebyla nijak až moc náročná, byla nulová. A proto se rozhodla odejít na dráhu uvaděčky, i když to není práce, ve které by Vás lidé zrovna zbožňovali.

111th Annual HG - Přehlídka

3. december 2013 at 21:39 | Larsyn

111th Annual HG - Fairyland

2. december 2013 at 20:01 | Larsyn

MAY THE ODDS, BE EVER IN YOUR FAVOR!

Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů pod jménem vaší postavy. Body se vám přičtou podle toho, jaké měl vítěz výsledky v rúcných akcích a také podle počtu hlasů. Můžete získat maximálně 10 bodů.

POPISKY
Za zabití splátce 1 - 5 bodů
Majetek (co máte u sebe, smíte používat, půjčovat spojencům, ale vždy to bude váš majetek)
Stav (jak je na tom vaše postava, nejvíce se za jeden útok odebírá 10 %. Při 1. masakru u ROHU se odebírá až 30 %. Pokud má soupeř větší ochranu, tak mu budete odebírat méně, než normálně)
Poranění = např. jste poranění na právé ruce a vy jste pravák, takže nejsou vaše útoky úplně nejsilnější nebo máte poraněnou nohu, neznamená, že jste super kamzík
Ochrana = Začínáte na 2 bodech, může se vám to snížit nebo pokud dostanete nějakou věc např. štít, tak se vám to může zvýšit. Může vám to pomoct v tom, že se pokud na vás někdo zaútočí, odebere se vám méně % než obvykle.
Kapitolský útok = - 10 % || Přeskakování = - 5 bodů/% || Vzduchoprázdno = - 10 % každou hodinu

ZNAKY
Hladovění/dehydratace (Po každé hodině voda: - 3 % | Po dni jídlo: - 5 %)
Zranění → lehká (jednou - 3 %) - vážná (- 10 % / po 24 hod. - 30 %), - ošetřeno "jen u vážných" (jednou - 7 %)
Otrávení → (jednou - 8 %)
Horečka (Nebude vám zrovna nejlépe, neschopný boje.)
Zmrzlý/á (Odebírá se, jako lehké zranění, ale po každé hodině, jako dehydratace.)
Stav/

PORUŠENÍ PRAVIDEL = - 10 %MENTOR: Claudette Fairy | STYLISTA: Megumi Tai | UVÁDĚČ: Luccy Anderson
Diamond BonheurBody: 7+1/7+1/10+10 + 1 = Celkem: 37 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 3 || Poranění: na kost uhořena
Počet zabitých: 2 || Smrt: Oheň
Spojenectví: Fawkes King, Yolo Stevensen
Hal Roots→ Body: 7/7+1/7+6 + 1 = Celkem: 29 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: 1 || Smrt: Theodor Finnigan
Spojenectví: Cleow Bellefleur, Martin Maximus, Xander Rudge, Theodor Finnigan

MENTOR: Desirée Mason | STYLISTA: Cadence Lexie Joslyn | UVÁDĚČ: Morgan Nissen
Cleow BellefleurBody: 10/8+1/6+8 + 1 = Celkem: 34 = 0 + 2

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 4 || Poranění: prostřelená hlava
Počet zabitých: 1 || Smrt: Mikael Laine
Spojenectví: Hal Roots, Martin Maximus, Xander Rudge, Theodor Finnigan
Martin Maximus → Body: 10+1/6+1/9+8 = Celkem: 35 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: oddělená hlava od těla
Počet zabitých: x || Smrt: Diamond Bonheur
Spojenectví: Hal Roots, Cleow Bellefleur

MENTOR: Damien Sparks | STYLISTA: Sofia Meteora | UVÁDĚČ: Priscille Peverell
Elle d'Veritas → Body: 12+1/7+1/10+10 + 1 = Celkem: 42 = 32 + 6

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 5 || Poranění: pobodaná
Počet zabitých: 2 || Smrt: Theodor Finnigan
Spojenectví: Dorothy Cernan, Yolo Stevensen, Fawkes King,
David Kaledon → Body: 5+1/0+1/8+6 + 1 = Celkem: 22 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 3 || Poranění: břicho, škrábance, rameno, hrudník
Počet zabitých: 1 || Smrt: Theodor Finnigan
Spojenectví: Onyx Stark, Mikael Laine

MENTOR: Jason Seatton| STYLISTA: Mag Tennant | UVÁDĚČ: Mag Tennant
Yolo Stevensen → Body: 7+1/6+1/9 + 1 = Celkem: 25 = 8 + 6

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodaná
Počet zabitých: 2 || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Elle d'Veritas, Dorothy Cernan, Fawkes King, Diamond Bonheur
Theodor Finnigan → Body: 7+1/7+1/10+7 + 1 = Celkem: 34 = 11 + 4

Majetek: trojzubec, lahvička s vodou (3), ovocný salát (1), kabát, štít, ryby (1), foukačka a jedovaté šipky (4x), kapesní nůž,
pytlík s polévkou (práškový), obvaz, filtr na vodu, červi (1),
katana, kapesní nůž, bunda, neprůstřelná vesta,
Stav: 33 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 6 || Poranění: hluboce pokousán, rameno, stehno
Počet zabitých: 6 || Smrt: x
Spojenectví: Xander Rudge, Cleow Bellefleur, Hal Roots

MENTOR: Stephanie Borman | STYLISTA: Záskok | UVÁDĚČ: Titus Reptilera
Luciana TearsBody: 0/0/0 = Celkem: 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: uškrcena
Počet zabitých: x || Smrt: Fawkes King
Spojenectví: x
Onyx Stark → Body: 6+1/5/5+4 = Celkem: 21 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: lýtka, hlava
Počet zabitých: x || Smrt: Yolo Stevensen
Spojenectví: David Kaledon

MENTOR: Adam Essin | STYLISTA: Záskok | UVÁDĚČ: Daisy Peverell
Aveline Higglesworth → Body: 6/6+1/10 + 1 = Celkem: 24 = 13

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: pobodaná
Počet zabitých: x || Smrt: Yolo Stevensen
Spojenectví: x
Marco Estas → Body: 6/0+1/0 = Celkem: 7

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: podřezaný krk
Počet zabitých: x || Smrt: Flux Rankine
Spojenectví: x

MENTOR: Eliza Taylor | STYLISTA: Záskok | UVÁDĚČ: Nathaniel Gerard
Alexandra CameronBody: 0/0/2+4 = Celkem: 6

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: x || Smrt: Theodor Finnigan
Spojenectví: x
Liam Aberned → Body: 0/0/0 = Celkem: 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: rozpáráne břicho
Počet zabitých: x || Smrt: Diamond Bonheur
Spojenectví: x

MENTOR: Karalynn Ringrose | STYLISTA: Alicia Reed | UVÁDĚČ: Calleigh Lynd
Lily Ozera → Body: 10/0/0 = Celkem: 10

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutý krk
Počet zabitých: x || Smrt: Theodor Finnigan
Spojenectví: x
Mikael Laine → Body: 10+1/5/7+8 + 1 = Celkem: 32 = 0 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 4 || Poranění: pohmožděniny, škrábance, rameno
Počet zabitých: 1 || Smrt: Theodor Finnigan
Spojenectví: David Kaledon

MENTOR: Chantelle Raymond | STYLISTA: Záskok| UVÁDĚČ: Záskok
May FebreBody: 0/7/8+8 = Celkem: 23 = 7

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: stehna, hluboce pokousaná
Počet zabitých: x || Smrt: Dehydratace
Spojenectví: Nathalie Pofelaga
James Myce → Body: 0/0/0 + 1 = Celkem: 1

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: x || Smrt: David Kaledon
Spojenectví: x

MENTOR: Andy Foy | STYLISTA: Neesan Netit | UVÁDĚČ: Záskok
Vasilissa PeytonBody: 6/0/0 = Celkem: 6

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: prostřelená hlava
Počet zabitých: x || Smrt: Elle d'Veritas
Spojenectví: x
Fawkes King → Body: 6+1/4+1/8+5 + 1 = Celkem: 26 = 3 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: 1 || Smrt: Elle d'veritas
Spojenectví: Elle d'Veritas, Dorothy Cernan, Yolo Stevensen, Diamond Bonheur

MENTOR: Lily Ellingson | STYLISTA: Záskok | UVÁDĚČ: Záskok
Nathalie PofelagaBody: 7/1/10+7 = Celkem: 25 = 11

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: podříznutý krk
Počet zabitých: x || Smrt: Hal Roots
Spojenectví: May Febre
Xander Rudge → Body: 0/5/7+7 + 1 = Celkem: 20 = 5

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: ruka, břicho
Počet zabitých: x || Smrt: Vykrvácení
Spojenectví: Theodor Finnigan, Cleow Bellefleur, Hal Roots

MENTOR: Andy Nufa | STYLISTA: Záskok | UVÁDĚČ: Juliet Trasher
Dorothy Cernan → Body: 8+1/1+1/10+10 + 1 = Celkem: 32 = 18

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: podříznuté hrdlo
Počet zabitých: x || Smrt: Cleow Bellefleur
Spojenectví: Elle d'Veritas, Yolo Stevensen, Fawkes King
Flux Rankine → Body: 3+1/9+1/7 + 1 = Celkem: 22 = 0 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 3 || Poranění: podřezané žíly
Počet zabitých: 1 || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: x


SPONZORSKÉ DARY
1. kraj = 21 b
2. kraj = 6 b
3. kraj = 0 b
4. kraj = 18 b
5. kraj = 11 b
6. kraj = 6 b
7. kraj = 25 b
8. kraj = 6 b
9. kraj = 12 b
10. kraj = 9 b
11. kraj = 7 b
12. kraj = 11 b

KOMENTÁTOŘI HER

PRŮBĚH HER
Přehlídka ve vozech → Bylo to opravdu krásné, všichni vypadali úžasně. Akorát nás všechny zaskočilo, co předvedli Damien Sparks s Elle d'Veritas. Prezidentce se to očividně vůbec nelíbilo a nebyla jediná. Uvidíme, jestli bude obětí v aréně.

Soukromé představení → Nadchl nás splátce Flux Rankine z 12. kraje a Theodor Finnigan z 4. kraje. Vystoupení Nathalii Pofelagy nás trošku vyděsilo. Jinak profíci se zdají být letos dobří, jako v loni. Nejlépe se to povedlo Cleow Bellefleur z 2. kraje.

Rozhovory → Zdály se být fajn a také byly. Splátci jsou přátelští a nebo aspoň umějí dobře hrát.

ARÉNA


Vytvořeno: Devlin Antoinne

MAPA ARÉNY

KOSTÝM DO ARÉNY (návrh od Mag Tennant)

Večírek vítězů

1. december 2013 at 21:43 | Michelle
Vivian Virtue = Prezidentka

Devlin Antoinne = Tvůrkyně Her

Damien Sparks = 3. kraj | 106. ročník
Hodnocení = 6/10 + 1
*Když si všimne, že se na něj upřela pozornost, tak se jen pousměje, takže v naprosto čokoládové masce se objeví jen bílé zuby. Najednou mu dojde, že se po něm asi něco chce a tak se za roh vytáhne z fontány, i když to je pracné a dopadne po hlavě na zem. Váhavě vstane a setře ze sebe trochu čokolády, ne že by rozdíl nějaký byl. Podívá se na Steph.*Uhm, děkuju za ručník.*Vykoktá a celkem loudavou chůzí, protože ho zpomaluje čokoláda, zamíří k prezidentce. Mezitím sebou zatřese, jako by byl pes, čímž ohodí všechno, včetně prezidentky, čokoládou.*Tak já vás zdravím a přeju všem krásný a hodně čokoládový večer. Asi bych měl říct nějaký proslov, ale s ním jsem nepočítal, nemám ho moc vymyšlený. Vlastně, na turné jsem se původně těšil, první dva roky po aréně, kdy jsem si říkal, že mě budou chránit mírotvorci, kteří to mimochodem nezvládají, a já si budu moct konečně popovídat s člověk a ne s robotem. Jenže, než jsem se dostal k turné vítězů, tak jsem našel důvod, proč zůstávat ve třetím kraji a o který teď asi přijdu, ale nakonec jsem tu. Nakonec jsem úspěšně přežil hod vajíčky v dvanáctém kraji, chytání ovoce do koše v jedenácte, odrážení věcí deštníkem v desítce, v osmičce a v devítce zase dva nenávisté proslovy. V šestce pád z podia, pětku si nějak nepamatuju, asi jsem měl ještě kocovinu, ve čtyřce po mně hodili mečouna, v trojce jsem dostal vynadáno, v dvojce mě pomalu zazdili a jediná jednička se dala asi tak přežít. Tady na mě zase zaútočila čokoláda, to je hrozný, Kapitol by mě se sebou něco dělat, takové nehezké útoky, ty patřej do Candylandu.*Ohradí se oproti tomu.*No, když dovolíte...dojdu se ještě vykoupat.*Dopoví svůj proslov a zamíří zpět k fontáně, do které vesele zapluje.*

Karalynn Ringrose = 8. kraj | 107. ročník
Hodnocení = 10/10 + 2
*Nechává Jasonovu poznámku ležet nezodpovězenou jako většinu věcí v jejím životě. Poslouchá Damienův proslov a tak nějak ji naštve zmínka o osmém kraji. Ten proslov nebyl moc hezký. Ona má právo být rozlobená na svůj kraj a veřejně mu nadávat. To on si k jejímu kraji dovolovat nebude. Sleduje prezidentku a jakmile je zavolána pronést proslov, tak se otočí na Jasona a ukáže mu rukou ať ho hodí. Doufá že umí odezírat ze rtů a na prázdno vysloví znovu "Hoď ho." Pomalu se vydává na pár schodů, které vedou zřejmě do patra osídleného právě té královny. Po pár schodech se zastaví a podívá se po všech. Připadá si opravdu veliká. Už to není ten mraveneček, kterého by tihle lidé mohli ušlapat. Její výraz je prázdný, ale hned na to se zasměje. Asi to bude nadšením.* Pááááni!! To je tak strašně super být tu. Víte jak je to super? Ne rozhodně ne! Vy tu jste v podstatě každý den, ale já jsem z odlehlého kraje, takže tohle tak často nevidím. Čokoládovou fontánu, která je velice super! *Podotkne k paní prezidentce* Stejně je super ten lustr nad vámi! A taky to dokonalé jídlo! Bože lidi tohle se nevidí každý den! *Nadšeně zatleská a uvědomí si, že by měla přestat. Má mít proslov a ne se tu rozvášňovat nad těmi maskami.* Ale teď už k velkému proslovu. Nehodlám řečnit tak dlouho jako v druhém kraji. Na to už mě moc slov nezbývá. A navíc všichni už si chceme téhle velkolepé slavnosti užívat plnými doušky. Ale teď už k tomu proslovu. Capitol...velké město, velký úděl, velké možnosti. Takhle bych to vysvětlila já někomu z mého kraje. Vždyť sem se v podstatě podívají jen ti, kteří mají smůlu a dostali se do her. Nebo ti kteří měli štěstí a zase se z her dostali. Takže ne moc lidí má možnost se sem podívat. Takže bych chtěla poděkovat prezidentce, která pár šťastlivcům nebo smolařům dovoluje navštívit tohle dokonalé město. Taky bych chtěla poděkovat hlavní tvůrkyni her, že vytvořila tu nejlepší arénu na světě. Pak samozřejmě těm, kteří se podíleli na mé výhře. Ať už jsou kde jsou. Mrtví nebo živý a tady s námi. No a poslední velké děkuji patří osobě, která píše ty dokonalé články do Capitol Times. Jsi dokonalá! Pokračuj v tom a dotáhneš to na vrchol! A tak se s vámi loučí vaše Vílí královna Candylandu. *Pošle jednu velkou pusu, posadí se na zábradlí a sjede s lehkostí dolů. Tohle musí někdy udělat znovu.*

Stephanie Borman = 5. kraj | 108. ročník
Hodnocení = 4/10 + 1
*chvíli je zase mimo, ale zase pěkně procitne, když jí někdo sebere její ručník. Její milovaný měkoučký a modrý ručník. Ale nevadí jí to. Ne, když jí ho zase vrátí, nejlépe vypraný, aby nebyl tak strašně zaneřáděný* Chci ho zpátky! *zavolá za ním ještě a potom ještě poslouchá jeho projev, moc moudrá z toho není, nejvíc se jí nelíbí, že si nepamatuje pětku, její pětku, a to zrovna mluvil tak strašně cool, možná to ale bude jenom tím, že je to její pětka. Poslouchá ještě svoji malou sweetie a z té taky není vůbec moudrá, ale co se dá dělat. A potom už jde ona. Konečně nějaký pořádný proslov před pořádnými lidmi! Vůbec si neuvědomuje, že na sobě už nemá nic, to se občas stane každému a strašně nadšeně doběhne k mluvítku. S rozzářenýma očima se podívá po publiku a nadechne se* V krajích jsem teď hodně mlčela *usměje se při vzpomínce na své nejkrásnější proslovy, které měla naprosto tak připravené jako tenhle* Mám toho tolik co říct! *na všechny se usměje a znovu se podívá kolem. Vidí Damiena plavajícího ve fontáně z čokolády, čokoládu u nich doma většina dětí nezná. Vidí svoji sweetie, jak jezdé po zábradlí. Jediný i takto malý přestupek by u nich byl trestán. S hrůzou v očích to tam všechno pozoruje, pěkně dlouho stojí jenom tak mlčky, než se zase vzpamatuje* Vlastně ne *dodá na závěr. Má strach z těhle lidí. Ona je přeci spárný člověk, co se stará o ostatní, zvláště o svého malého krajíce a taky o svůj celý krajíc, nechce patřit k těmhle lidem. Nechce být ani tady. Raději uteče od mluvítka a schová se za nějakou větší vázu*

Andy Nufa = 12. kraj | 109. ročník
Hodnocení = 1/10 + 1
*Když je vyvolán za prezidentkou, vůbec z toho není nadšený. To fakt ne. A ona zřejmě také ne. Ještě než stačí cokoliv říct je mu od Des zabavený mikrák a on se potácí k zemi. Rychle vše vstane, a holka neholka, přeci jenom ona je to pěkná zmije ještě než stihne odejít ji pěkně kopne aby si užila příjemný let ze schodů. Poté se opraší, popadne mikrofon a naštvaně se na všechny podívá* Fuck you, you you *koukne na Karallny* You're cool *pak zase někam jinam* Fuck you, fuck you and you. I'm up ! *vykřikne ještě než odhodí mikrofón a jde se zase někam zahrabat, už výrazně podrážděný*

Desirée Mason = 2. kraj | 110. ročník
Hodnocení = 10/10 + 1
*Už tam nějakou dobu je, vlastně je tma od začátku, ale všeho toho se vyhýbá. Nějak na sebe neupoznorňuje. Se svojí maskou jí to jde ještě lépe, ale když jí zavolá prezidentka, tak už se tomu bohužel nevyhne. Jde za ní pomalým krokem a ani si žádný proslov nepřipravila. Celá tahle její záležitost jí přijde směšná. Dorazí teda k ní a dívá se, jako kdyby byla z jiné země. Ona stejnak určitě z jiné země bude. Když Andy nic nepovídá, tak ho odstrčí někam na zem a seberu mu mikrák. * Zdravím! Jen tak si říkám, že jestli tyhle nudné proslovy vůbec někoho zajímá. Dítě jim to nevrátí, tak nevím, co bych měla říct. Koho asi může zajímat proslov Desirée Masonové že? Mě samotnou nezajímá ničí rozhovor, proč by někoho měl zajímat ten můj? Mě by žádný proslov nezlepšil náladu, takže to je ode mě vše. A´t vás doprovází štěstěna. *Zasměje se.* Jak ironické že? Pardon, jen ěm nebaví něco vymýšlet. Radši ybch spala a vy určitě taky že? A když nemůžu spát, tak budu aspoň jíst. Musím přiznat, že kapitolané mají opravdu dobré jídlo. Lepší než u nás... no a určitě v těch krajích, kde nic není. *Pak odejde ke švédskému stolu a jde si něco sníst.*

Andy Foy = Mentor
Hodnocení = 2/10

Adam Essin = Mentor
Hodnocení = 7/10

Hodnocení = 8/10

Jason Seatton = Mentor
Hodnocení = 5/10

Hodnocení = 3/10

Hodnocení = 4/10

Marina Carter = Replacement
Hodnocení = 9/10

Morgan Nissen = Escort
Hodnocení = 9/10

Odette Fleury = Trainer
Hodnocení = 9/10

Perrie Litmix = Editor and master of ceremonies
Hodnocení = 4/10

Hodnocení = 9/10

Tera Nerley = Replacement
Hodnocení = 9/10
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92