February 2014

Jackson Matter

18. february 2014 at 23:25 | Michelle |  Deceased

Player: Michelle

FC: Josh Duhamel

Occupation: Peacekeeper → Capitol | H. GM

Contact: misamirzenco@gmail.com

Age: 56

Status: - usmrcen rebely

[ džeksn mátteh ]


Jackson je vysoký chlap, postavu má dobře vytrénovanou už od doby, co se chtěl stát mírotvorcem. Každodenně se stále trénuje a chodí do centra, aby si udržoval kondici, jinak by bylo trapné, kdyby ho přepral někdo z krajů a on ho ani nemohl dotáhnout na pranýř a tam toho člověka potrestat, ale na to mají mírotvorci ještě střelnou zbraň, kdyby se mu před očima objevil někdo problémový. Co se týče jeho vzhledu, je Jackson celkem pohledný a on sám je se svojí image spokojený. Vlasy má krátké z několika dobrých důvodů, protože dlouhé vlasy by mu pod helmou hodně překážely. Oči mají stejnou barvu jako jeho vlasy. Rád si nechává narůst krátké vousy, ale při akcích a na veřejnosti ho s vousy neuvidíte, je to pro něj taky příjemnější, vypadá mladší a to je vždycky dobrý. S oblečením není složitý, vezme si na sebe cokoliv, ven vyjde klidně v teplákovce, jemu sedí snad všechno. Pokud by oblečení bylo otrhané, špinavé, hodně nevkusné nebo barevné až gayské, tak to si už nevezme. Chce vypadat jako slušný chlap, ale smokingy a obleky jsou pro něj až moc, ale na významných akcích se v tom musí ukázat, aby hezky reprezentoval jako hlavní Tvůrce. U jeho povahy je to složité. Jako mírotvorce je přísný a někdy může okolím nahánět hrůzu, i jako Tvůrce si potřebuje udržet respekt, ale jinak je to muž, který se na tyto práce vůbec nehodí, ale kdyby se někomu takhle z pracovníku u Hunger Games jevil, tak by to nedopadlo dvakrát dobře. Je milý, rád pomůže a je někdy i stydlivý vůči ženám, ale práce mu naučily být chladným a přísným vůdcem, takže když se opravdu hodně naštve, tak to nechtějte zažít. Lepší je ho nenaštvat vůbec.

Pochází z 2. kraje, tam se všichni mírotvorci většinou rekrutují. Jelikož jeho rodiče byli významní, nebylo problém se dostat na vysokou pozici tak rychle, taky se snažil ze všech sil a on si to zasloužil. Nakonec se stal hlavním mírotvorcem v 2. kraji, ale nevydrželo to dlouho, protože se za nedlouhou chvíli dostal až do Kapitolu. Tam se mu líbilo a tam zůstal. Seznamoval se s různými lidmi a sám nevěděl, že jsou to moc vlivní lidi, jedna z nich byla právě Devlin. On se tvářil, že je všechno v pořádku a přetvařoval se jak to mohl. Postupem času už to pro něj bylo normální a právě kvůli tomu se dostalo té velké šance, kdy mu nabídla Devlin, jestli mu s její prací nepomůže. On chvíli zmateně koukal, ale byla to dobře placená práce, jedna z těch nejlepších, možná už úplně na vrcholu, a to si on nenechal ujít. S mírotvorcováním je to více namáhavý, protože už při akcích nemusí stát v pozoru, ale místo toho v obleku. Hlavně všechnu práci za něj odvede kolegyně a on se nemusí starat, co dělat. Práce ho opravdu baví, je nerad, když se vraždí děti, ale je to už tolik let, že si zvykl a přijde mu to pro Panem vyhovující.


× Devlin Antoinne - Prvně se s ní seznámil na jednou z gala večírku u prezidentky. On tam jako mírotvorce hlídal, aby nikdy nic neprovedl nebo se tam nedostal někdo nevítaný. Měl na ní kecy, neměl jí rád, byla to pro něj zlá ženská, a tak se neudržel a něco řekl. Nakonec to dopadlo dobře a zašli si na kávu, kde se víc poznali. Teď je to jeho kolegyně a jeho bláznivá ex-snoubenka, ale co se dá dělat. Vztah mezi sebou mají profesionální a nejdou si po krku.

Artemis Cortex

13. february 2014 at 14:45 | Larsyn |  Deceased

Player: Larsyn

FC: Chloë Grace MoretzContact: w.poppy@hotmail.com

Age: 15 - zadusila se svou krví


Token: Dřevěný vlk

[ artemis koorteks ]


Ačkoliv je Artemis vzrůstově dost malá, dokáže toho fyzicky víc než by každý na první pohled očekával. Přece jenom se narodila v tomhle temném období a musí se podrobit autoritě a jejich podmínkám. Sice šance se dostat do Hladových her není až tak vysoká, ale i přesto se snaží trénovat, aby byla případně připravená na nejhorší. Kéž by měla přístup do výcvikového centra jako profesionálové, ale takového luxusu nedostála, takže většinou jen improvizovala. Naštěstí mají obyvatelé Sedmého kraje denní přístup k sekeře, pilám a dalším podobným zbraním, tudíž s nimi umí dobře pracovat. Znamená to, že si dokáže s takovými zbraněmi poradit i v aréně a nějakého toho nafoukaného profíka zabít. Trénovala převážně na dřevěných terčích a panáčků, které si sama vytvořila. Nejsou to pohyblivé terče, ale i tak má dobrou trefu a není pro ní složité seknout smrtelně do nepřítele. Naučila se házet s vrhací sekerou, ale pravděpodobně to není její volba, protože jí nepřijde dobré přijít o tu zbraň, kdyby se náhodou netrefila. Tak se hlavně soustředila na boj zblízka. Může se chlubit svými super tríčky. Vykrýt útok je pro ní většinou jednoduché, stejně se jim vyhnout, protože je skvěle ohebná a má rychlé reflexy. Na stejném levelu se umí třeba zákeřně dostat se zbraní ke krku protivníka. Stejně dobře to dává s dýkou nebo nožem, což by si nejspíš vybrala jako svojí záložní zbraň, kterou by měla poblíž. Cítí se tak bezpečněji, takže by jen u jedné zbraně nezůstala. Její další specialitkou je vytrvalostní běh a ve sprintu dokáže být velmi rychlá. Pokud se nevyčerpá hned, dokáže být pěkně otravným protivníkem. Ne vždy by se do boje hnala. Ví, kdy skončit a nežene se na silnější jedince. I kdyby jí měli považovat za zbabělce, tak jí to vadit nebude, protože radši bude chytřejší než aby se dala na popravu. Nemůžeme zapomenout ani na to šplhání, protože to je snad základní schopnost každého obyvatele v dřevařském kraji. Artemis nezanedbává ani manuální dovednost jako je vytváření pastí, ať už s uzly, dřevem nebo jiným materiálem, který se jí může po ruce naskytnou. Když už jsme u lovu zvířátek, tak je samozřejmě dokáže i upéct, což vede k dalšímu plusu, že umí rozdělat oheň. Život v přírodě jí mnohé naučilo, nemá problém se v ní vyznat a dokáže stopovat, nalézt zdroj vody a přežít nepříznivé počasí.


Jako ještě malé puberťácké dítko ze sebe ještě nestačila udělat masového vraha. Plno věcí nezvládá a rozhodně by jen tak nemohla porazit dobře vypracovaného profíka. Je pravda, že by nejspíš dost někomu uškodila, ale nikdy neví proti komu bude v aréně čelit. Někdy dělá ukvapené závěry, protože tolik nepřemýšlí, což by jí mohlo dostat do průšvihu. Nikdy se nesetkala s arzenálem vražedných zbraní. Zná jen ty, které viděla ve svém kraji, takže se nepočítá s tím, že bude umět vystřelit s pušky nebo z luku. Zkrátka to neumí s žádnou braní, ze které se střílí. Tyto zbraně nikdy v ruce nedržela, stejně tak nikdy nedržela vražedné palcáty nebo meč, co mívají profesionálové. Avšak by si s tím jako každý jedinec poradila, protože sledovala hry a ví, jak se s nimi dá teoreticky bojovat. Nevýhoda je jen v tom, že absolutně nezná jejich váhu, což by jí mohlo na první pokus překvapit. Je zvyklá na namáhavé práce, ale je pravda, že by s takovou těžkou kovovou koulí bojovat nezvládla. Neumí plavat, i když nedaleko svého domku měla řeku, nikdy se neopovážila to zkusit. Voda byla hlavně moc studená a ona má špatnou toleranci vůči chladu, je nehorázně zimomřivá. V zimě kvůli tomu mívá o dost víc vrstev než všichni ostatní, rozhodně by nedávala zimu v aréně. I přesto, že má Artemis blízko k přírodě, nedokázala se naučit bylinky a rozeznat je od sebe je pro ní nemožným úkolem. Znalostem v technice též neoplývá, takže od ní neočekávejte, že vám sestrojí mašinu na zabíjení splátců. Nechápe ani ty mobily, takže až takhle blbě na tom s elektronikou je. Mívá časté migrény, takže se chová nepříjemně, i když to tak nemyslí. Pro lidi, kteří ji nezná z ní nebudou úplně nadšení, takže je možné, že si nebude schopná nalézt spojence. Nedejbože, že by měla zrovna menstruaci, to už jsou její nálady na pomezí konce světa.


Narodila se jako druhé dítě do rodiny Cortex, má staršího bratra a rodiče, kteří své děti milují nadevše. Není vůbec nic, co by chtěla víc. Klidně by si vystačila s tím málem, co má. Jenže zlé doby si občas vyžádají velké oběti. Panem - země plná hladu, směšných měšťáků a několik mrtvých dětí každý rok. Taková je bohužel realita a Artemis si je současného dění vědoma. Ví moc dobře, že nežije v žádné pohádce, ale zase si nemyslí, že je to zas tak špatné. Je realista, pokud je něco neproveditelné nebo se jí to prostě zdá nereálné, nebude se pokoušet z toho udělat možnou věc. Nikomu nic nedává za vinu, možná teda té vyšší moci tam v Kapitolu, ale taky k nim nechová převelikou zášť. Také profíky nebere jako nejhorší lidi. Občas se sice zdají úplně pomatení, když se dobrovolně do Her hlásí, ale pravděpodobně by se připojila k nim do aliance, pokud by se jí nezdáli moc nedůvěryhodní. Je to sice risk, ale risk je někdy zisk. Již z prvního dojmu se jeví jako rázná dívka a nemá strach jen tak z ničeho. Ani z té smrti, která je v Panemu docela častou záležitostí, pokud je někdo spodina. Jenže každý jednou zemře, takže očekává, že se to může stát klidně dřív. Samozřejmě to není člověk, který by se vzdával, takže všechno dotáhne do konce, ať to stojí co to stojí. Hladové hry nebere jako špatnou věc, ale ani jako dobrou. Celkově má na všechno neutrální názor, protože se ve všem nachází výhoda i nevýhoda. U Hladových her zase vidí řešení, že je nižší kriminalita. Jen si nemyslí, že je správné tam vybírat děti již od dvanáctého roku, přijde jí to nelidské. Rozhodně se nehodlá dobrovolně hlásit, ale kdyby na to došlo, určitě by z toho nebrečela a snažila by se ze všech sil, aby byli její rodiče pyšní. Pravděpodobně by nebyli pyšní, kdyby se v aréně jevila jako psychopat, ale aspoň by se jako vítězka mohla lépe postarat o rodinu. Nevyrostla úplně v luxusu, vlastně v žádném vůbec nebyla. Sice nikdy nehladověla, protože příjem peněz měla její rodina na poměry kraje docela průměrné. Nemohla si na nic stěžovat, i když se stávalo, že snila o lepším životě. Možná někdy jindy, v jiné době. Hodně lidí její názor nechápou, ale i tak se najdou tací, co s Artemidou rádi tráví čas. Jakmile jí poznáte, bude k vám velice milá a štědrá. Nikdy by nedopustila, aby se jejím blízkým něco stalo a je velmi věrnou kamarádkou.

Rozhovor s Lewisem

12. february 2014 at 22:52 | Larsyn
Marina Carter: *S hrdým výrazem se postaví doprostřed scény a naprosto vážně, ale zároveň velkolepě mávne rukou k zákulisí.* Obrovský potlesk pro vítěze 113. Hladových her, Lewise Holbourna!! *Zvolá a jako povelem se velký reflektor rozsvítí a doprovází Lewise celou jeho cestu ke křesílkům.*

Lewis Holbourn: *Vystoupí ze zákulisí, kromě reflektoru ho doprovází i jeho obvyklý úsměv. Zvedne ruku na pozdrav publiku, je to úplně jiné, než při rozhovorech. Teď se mu to líbí mnohem víc. A to si myslel, že ho Hry moc nepřekvapí. Potřese si s Marinou rukou a věnuje jí ještě o něco širší úsměv. Následně se posadí do svého křesla stylem "je mi jedno že nesedím dvakrát společensky, teď si můžu sedět jak chci".*

Marina Carter: *Nadšeně sleduje jeho štěstí, potřese si s ním rukou a posadí se naproti němu. Chvíli si prohlíží jeho opět bezchybnou kůži bez jediné chybičky.* Vidím, že jsi stejně dokonalý jako předtím. *Pochválí ho jen tak mimo řeč a pak se pustí do otázek.* Řekneš nám Lewisi, jaké byly tvoje nejhorší chvíle v aréně? Myslel sis někdy, že se už nedostaneš ven? *Zeptá se ho s nepředstíraným zájmem v hlase.*

Lewis Holbourn: Vlastně teď jsem asi dokonalejší, ale... *Nedokončí větu a ušklíbne se.* Hm, nejhorší chvíle... Tak nejlepší bych asi věděl hned. Tím bylo počínání Tamsin. *Na chvíli se odmlčí.* Doufám, že všichni víme, o co šlo. *Zasměje se a koukne do publika, pak ovšem pokračuje bez vysvětlení.* Každopádně potom bylo těžší proti ní bojovat, protože mě to rozptylovalo. Špatný taky bylo, když jsme dorazili k řece a všude byli tygři. Řekl bych, že na vteřinku jsem si vážně pomyslel, že jestli se na nás všichni vrhnou, bude konec. Ale jinak byla asi nejhorší smrt Spencer. *Neví její příjmení, nikdy se na něj nezeptal. V obličeji trochu zvážní, ale to by nebyl on, kdyby vypadal jako ublížená chudinka.*

Marina Carter: *Upřímně se zasměje jeho poznámce o dokonalosti a přikývne. Pozorně poslouchá jeho vyprávění a vybavuje si všechny ty okamžiky z arény, které komentovala.* Ano, Tamsin. Naprosto to chápu. *Odpoví, i když to nejspíš nechápe, ale to je jedno přeci.* Ano, Spencer. Jaký jsi ní měl vztah? A jaké byly tvoje vztahy s ostatními? Choval si k nějakému splátci čirou nenávist? A také nás velmi zajímá tvůj vztah s nováčkem Loganem.

Lewis Holbourn: *Tamsin dál nerozebírá, protože by ho Desirée asi zabila. Jenom doufal, že se na Spencer nezeptá, ale sám si za to může, neměl ji vytahovat.* Se Spencer to bylo složitější. Bohužel mi nebyla úplně ukradená, takže mě dost naštvalo, jak umřela. Ale víc v tom nehledejte. *Poví všem přítomným, dělá to i ve vlastním zájmu. Pak se přesune k Tamsin a ve tváři je hned veselejší.* Moje spojenkyně mě někdy fakt dost štvala, ale někdy jsem zase byl rád, že jsme se do toho spojenectví vrhli. Byla otravná a to všechno, ale i celkem vtipná, což se cení. Ostatní splátce jsem vůbec neznal a ne, nebyl nikdo, koho bych přímo nenáviděl, myslím. Logaaan... *Zazubí se, jako by mu právě něco došlo a taky že ano.* Eh, no, s tím jsem se bavil po sklizni ve vlaku a když na to tak vzpomínám, určitě ze mě radost nemá, jelikož jsem vůbec nesplnil jeho požadavky. Takže doufám, že mě při první příležitosti nepřerazí. To by bylo dost na nic, vzhledem k tomu, že jsem se zrovna vrátil z arény. *Bezva, teď ho dost možná čeká smrt rovnou od dvou lidí.*

Marina Carter: *Zamyšleně přikyvuje a spojuje si všechna ta fakta dohromady. Teď už jí to dává větší smysl a to co právě řekl, už dál rozvádět nebude.* Určitě tě nepřerazí. Jsi přeci vítěz, nový miláček Kapitolu. *Podotkne s úsměvem a připraví si poslední otázku.* Jaké je to sedět tu právě teď, jako vítěz? A jaké máš vůbec plány do budoucna? *Zeptá se ho a krátce se ohlédne do publika i kamery.*

Lewis Holbourn: Snad ne. *Pokrčí rameny a usměje se na ní.* Upřímně je to vážně hodně dobrý pocit, říct si, že jsem přežil třiadvacet lidí. Ale víte, co mě v aréně pohánělo asi nejvíc? Představa, jak se bude tvářit Masonová mladší, když vyhraju. *Což víceméně není pravda, poháněla ho chtivost a toxin a tyhle věci. Ačkoliv rozhodně nemůže zapřít, že se na onu zmíněnou událost netěší.* A moje plány do budoucna... Půjdu si dát všechno možné jídlo, co mi padne pod ruku - mimochodem doufám, že mi pod ruku nepadne opičí maso, tomu se chci tak ještě dva měsíce vyhnout -, a pak půjdu spát. Myslím, že na delší čas teď nic jinýho plánovat nepotřebuju. Každopádně až ten čas přijde, určitě o tom budete vědět. *Koukne nejdřív na Marinu a poté i do kamery, s jedním koutkem pozvednutým.*

Marina Carter: Ano, jídlo a spánek. Určitě se tomu nikdo nemůže divit po tak úžasných výkonech v aréně. Ještě na tebe mám poslední otázku. Jsi si vědom toho, jak na tebe působil toxin? Pamatuješ si svoje činy a nebo je paměť prázdná? *Položí mu otázku a odpověď nezajímá určitě jen ji. Všichni chtějí znát co nejvíce věcí o téhle novince.*

Lewis Holbourn: *Opět se pohledem vrátí k Marině a přikývne.* Ještě v aréně jsem si myslel, že si to pamatovat nebudu. Ale pamatuju si úplně všechno. Nevím nic o vývoji takovýchhle látek, jen jsem trochu vyzvídal na jednom ošetřovateli, ale řekl bych, že to není tak, že vás to něco začne ovládat. Spíš to ve vás probudí přesně tu část, která chce pomstu a krev, ať už z jakýhokoliv důvodu. Takže v ten moment prostě nic jinýho nechcete a ani vám to nepřijde divné. Je to úplně stejné, jako když vás popadne ohromná chuť na zmrzlinu. Možná s jediným rozdílem, že v aréně byste neměli svědomí, které by vám řeklo "Ne, tu zmrzlinu nejez, budeš tlustá...".

Marina Carter: *Trochu se zamračí a pomalu přikyvuje. Ty věci, co jim Lewis právě teď prozradil jsou více než zajímavé.* To zní velice lákavě a podle sledovanosti her, kdy mezi vás byl vypuštěn toxin se sledovanost zvýšila na nejvyšší možné číslo. A my samozřejmě doufáme, že to není naposledy, co jsme viděli toxin v akci. Nyní už ale vítáme na scéně naší milou a napaditou tvůrkyni her, která nám korunuje vítěze. Přichází Devlin Antoinne! *Zvolá a velkolepě ukáže na místo jejího příchodu.*

Devlin Antoinne: *Přichází na pódium s falšovaným elánem, ale je to tak důvěryhodné, že to nikdo nepozná. Mává publikum a poté dojde k Marině a kývne jí na pozdrav.* Zdravím Kapitol! *Usměje se, ale pak už se otočí na letošního vítěze. Je v celku ráda, že je to zase někdo ze schopných a ne nějací žáby z jiných nedůležitých krajů. Pousměje se.* Milý Lewisi Holbourne, vítám Tě mezi vítězi a doufám, že budeš sekat samé dobroty a neuděláš nám žádnou ostudu, jako někteří. *Odkašle si.* O kterých mluvit nebudeme, stejně už jsou mrtví. *Znovu se pousměje a stiskne mu pevně ruku a pěkně s ním zatřese. A to ona má opravdu velkou sílu. Otočí se po své avoxce, která je pořád v zákulisí.* Hej ty tam! Proč neděláš svojí práci? *A rozzuřená se za ní vydá a sebere jí korunu z polštářku.* Neschopná jsi! Ať už jsi doma! *Opravdu se s tím neskrývá.* Omlouvám se, avoxce asi nejspíš nevyhovuje její obrovský plat. *Hned rychle přiběhne k Lewisovi.* Tak znovu, vítám Tě mezi vítězi! *Hned na to mu do tu jeho blonďátou kebuli nasadí korunku. Poté už si jde sednout na své místečko, aniž by čekala nějaké poděkování nebo nějakou Lewisovu řeč.*

Lewis Holbourn: *Vstane hned jakmile je Devlin pozvána na podium. Není sice tak děsivá jako prezidentka, ale taky k ní chová respekt. Také se na ní usmívá. Když mluví o mrtvých potížistech, zahraje nervózní zasmání. Stiskne jí ruku, rád by se předvedl, že i on umí pořádně pevný stisk, ale raději nic nepokouší, přece jenom. Odkašle si, aby nebylo vidět, jak ho pobavila situace s avoxkou. Při korunovaci kouká nahoru, snažíc se alespoň trochu si prohlédnout korunu, ale to má bohužel smůlu.* Díky *Poví jen a hrdě se usměje.*


Marina Carter: *S úsměvem sleduje celou korunovaci a na rekapitulaci se usadí do křesílka. Nenechá si ujít ani jeden okamžik z videa a pak povstane, vyzve i Lewise.* A takhle vyhrál Lewis Holbourn z druhého kraje! *Zvolá a zburcuje publikum k potlesku. Pak se s Lewisem rozloučí. Rozhovor je u konce.*

Henry Gibbs

8. february 2014 at 15:19 | Larsyn |  Capitol

Player: Bender

FC: Theo Hutchcraft

Occupation: Peacekeeper → Capitol

Contact: bender79@seznam.cz

Age: 46


[ henry giebs ]


Tento usměvavý chlápek Vám může připadat při prvním pohledu velmi sympaticky, neškodně, možná i filantropicky. Být Vámi, moc bych se nespoléhal na první pohled, mohlo by se Vám to velmi vymstít… Dokáže být velmi krutý a dost nemile překvapit svou brutalitou, kterou oplývá při práci dennodenně. Tedy předtím, než ho přeložili zpět do jeho rodného Kapitolu. Na rozdíl od některých mírotvorců o každém svém rozkazu co dostává dost přemýšlí a než něco udělá, promyslí si, zda je to i pro něho výhodné. Vyžívá se v chaotických situacích, kdy dokáže vyniknout nejvíce a nebýt pouze jedním z řadových mírotvorců. I když má tuto neperspektivní práci, má ve svých vlastnostech má zakódovanou cílevědomost, touhu jít po vítězství. Miluje společnost, nenávidí nudné prostředí, stereotyp. Nemá rád tedy samotu, která ho ubíjí, avšak při jeho práci o lidi nemá nouze. Je to velmi zvědavý člověk, který se ve společnosti rád baví s ostatními lidmi a vytahuje z nich informace, které se mu hodí nebo prostě pouze drby. Například o každém vztahu či skandálu v Panemu, o kterém se nedočtete v žádných novinách či časopisech. Docela dobře se umí i přetvařovat při některých situacích, což ho naučili lidé, kteří se pohybovali v jeho blízkosti. Při jeho vlastnostech, které v testech temperamentu vyskakuje pořád cholerik, tak je to i docela úspěch… Výčet jeho špatných vlastností samozřejmě tímto nekončí. Dá se totiž říci, že je trochu narcis a egoista, když na to dojde. Mimo práci tohoto chlapíka poznáte docela jednoduše, dle jeho konzervativního stylu. Jeho šatník tedy obsahuje nepřeberné množství sak ve vyštíhlené siluetě v tmavých barvách (modrá, černá, hnědá) nebo i temnější šedé. Právě tady si vybíjí svou "kreativitu", kterou nemůže uplatit při práci. Díky bohu. Nepotrpí si nijak na současnou Kapitolskou módu, jelikož je pro něho moc křiklavá a divná. Obvykle pod sakem nosí bílou košili s klasických límečkem typu Derby zapnutým až po poslední knoflík, což vytváří dojem upnutého člověka nebo nosí i bezlímečkové košile, ve kterých vypadá jako mnich… No, jedno lepší než druhé. V osobním životě dokáže být velmi přátelský, avšak při práci se chová více odměřeně, protože jeho city a vlastnosti se v práci nenosí. Kromě krutosti. Až ho někdy náhodně potkáte v obchoďáku či někde na procházce, bude Vás překvapovat svým chováním, kdy nabudete pocitu, že ho už znáte snad léta. Není to nějaká přetvářka, avšak jeho charisma. Má rád lidi, ale jenom určité druhy, které nejsou podle něho moc vyšinuté či moc nadřazené. Ti, co nedodržují pravidla nebo jdou až moc na hranu zákonu mu moc nevoní. V jeho práci dodržuje však jedno pravidlo. Nerad ubližuje ženám.

Zrovna v Kapitolu pršelo, když malý, baculatý Henry přišel na svět svým rodičům Eleně a Carlovi. Nenarodil se do nějaké špatné rodiny, jelikož jeho rodiče ho opečovávali, dávali mu najevo jejich lásku a nebyli také nejchudší. Měl krásné dětství, ve kterém měl skoro vše, co chtěl. Rodiče ho podporovali v jeho koníčcích, které míval převelice v jeho pre-pubertálním věku či v jeho pubertě. Ve škole byl těžký průměr mezi ostatními spolužáky ale vynikal v jazycích a literatuře. Rád četl starší knihy, které se těžce v Kapitolu sháněly. Jeho dětství bylo lepší než ostatních ještě v tom, že se narodil jako Kapitolan a nemusel nikdy se obávat toho, že by se dostal do Her, což byla obrovská výhoda a nezanechalo to na něm žádné psychické stopy, jako u ostatních v přilehlých krajích. Od malička byl však veden ke sportu a vypracování se dobré fyzické kondice, ze které teď těží i po třicítce. Hlavně v práci mírotvorce, která je obzvláště fyzicky náročná. Nemá rád Hry, které podle něho jsou kruté a nepřispívají ničemu dobrému. Lidé, kteří tomu holdují a sází, bere jako méněcenné, což je jich vlastně většina. Pro jistotu to však neventiluje, jelikož by jako mírotvorce mohl tvrdě narazit. Dodnes rád sbírá staré tituly knih, které se masově nečtou. Vedle toho se zajímá o technologické vymoženosti dneška nebo střelné zbraně, na které je tak trochu uchyl. Těmito koníčky si vyplňuje svůj volný čas starého mládence, který stále nenašel svou životní lásku a pořád věří naivně, že jí jednou najde. Píše si některé texty (články, povídky, knihy) do šuplíku a věří, že jednoho dne bude ještě na tom lépe než dnes, kdy prakticky přežívá ze dne na den. V dětství se chtěl totiž stát novinářem nebo spisovatelem, ale tento dětský sen se mu kvůli nenadálým okolnostem nevyplnil. A proto se stal jedním z mnoha mírotvorců. Možná v důchodu by se rád věnoval na plný úvazek spisovatelství nebo novinařině, pokud se toho věku dožije. Kdo ví, život je nevyzpytatelný nebo ne?


× o doplnění si napiš na e-mail

113th Annual HG - Rozhovory (Part II)

6. february 2014 at 20:51 | Larsyn

7. CHLOÉ MARGUERITE
BODY = rozhovor: 8/10 - oblečení: 7/10 || Designer: Abygale Pores
A teď tu máme Chloé Marguerite ze 7. kraje! *Zatleská jí.* Chloé, měla jsi celkem vysoké hodnocení. Co si o tom myslíš ty?
Děkuji za přivítání *přikývne hlavou s úsměvem* Já v to doufala a snažila jak jen to šlo, přeci jenom, jde o život *Podívá se do obecenstva s pokusem o vtip a zachichotá se*
Co si myslíš, že tě čeká v aréně? Řekla bys něco svým sponzorům, pokud budou, ale to určitě budou. *Podívá se na publikum.*
*Chvilinku zapřemýšlí, ale nakonec zvážní, ohlédne se mezi davy a sebejistě poví* Já jsem špatný řečník, tak vám to řeknu jednoduše. Vždy počítám s tím nejhorším, aby mi i sebemenší *ukáže ukazováčkem a palcem milimetr* dobrá zpráva udělala radost. *Nahodí sarkastický výraz* Co si budeme nalhávat, můj život závisí na vás *Pošle do diváků upřímnou a slaďounkou vzdušnou pusinku*
Tak já už tě nebudu trápit, ale ještě poslední otázka. Něco veselejšího. Jaký moment tady se ti nejvíc líbil? Myslím po celý pobyt v Kapitolu.
*Chloé se upřímně usmála a odpověděla* Myslím, že to byla jízda na vozech.. Bylo to fenomenální, to publikum, potlesk, pocit.. Nedá se to popsat, ale bylo to něco úžasného. *Zhluboka se nadechne a zase vydechne, podívá se na kameru a opět pošle pusinku* Děkuju! *poví do diváků a čeká, co se bude dít dál*
Tak já ti přeji, aby se ti to třeba povedlo a mohla jsi tu s námi ještě sedět. *Rozloučí se s ní.*
*Udělá pukrle* Taky vás ráda uvidím znovu *Zasměje se, protože jí dojde, že jestli ne, tak se už neuvidí nikdy s nikým.. A při odchodu se usmívá a mává do diváků a kamer*

8. ALICE STORM
BODY = rozhovor: 7/10 - oblečení: 7/10 || Designer: Jerred Angel Stone
Přivítejte prosím Alice Storm! *Vezme jí za ruku a zvedne ji vzhůru, poté si sedne na křeslo.* Alice, vypadáš, jako velmi schopná dívka, ale co říkáš na své hodnocení u vystoupení? Myslíš, že sis takové hodnocení zasloužila?
*Usmívá se a trochu hlavou kývne do davu, pak už si sedne a poslouchá otázku*no...*trochu zaskřípe zuby*nejsem s ní spokojená, v žádném případě! Ale můžu si za to sama...nijak sem dopředu nepřemýšlela co udělám a byla to čistá improvizace....Takže by se dalo říct že mi to bylo v celku ukradený, stejně se schopnost v boji ukáže až s pravými soupeři v aréně a ne v tréningové místnosti s figurínami....*ušklíbne se a rukou si prohrábne své dlouhé černé vlasy. * I když s tím nejsem spokojená, tak s tím souhlasím - nic zajímavého ani zvláštního jsem nepředvedla....*řekne trochu tišeji, jakoby si myslela že ji lidi neuslyšej, protože se za to odfláknutí celkem stydí*
Zaujal tě někdo z splátců? Navázala jsi s někým přátelství a spojenectví? A je někdo z splátců, koho nemůžeš absolutně vystát?
*Trochu se pousměje* Přemýšlela jsem o tom dost dlouho, ale s ostatními jsem se moc nebavila....Rozhodla jsem se být prostě sama, moc se s nima nekamarádíčkovat, protože často se stává že splátce zabijí své spojence. Nechci se mezi ně tolik angažovat...*řekne s mírnými zívnutím jakoby se děsně nudila a celá tahle kapitolská akce jí připadala zbytečná, snaží se vypadat povýšeně nad tohle všechno.*
*Poté jí nabídne jeden koláč ve tvaru zelené arény.* Hmm, myslíš že bude v aréně teplo? *Koukne na ten koláč.*
*Trochu zavrtí hlavou, protože se jí nelíbí ta jedovatě zelená barva moc nelíbí*díky, ale nechci...*usměje se vděčně..kolikrát se stalo že ji někdo nabídl jídlo?!* V aréně budu ráda, když tam nebude zima a sníh, bude lepší horko a tropy. Hlavně doufám, že to nebude nějaká obdoba kapitolskýho mrazáku s bílými jednorožci a pegasy...*ušklíbne se, ale pak hned nasadí vážný výraz* ještě jestli dovolíte, ráda bych se závěrem chtěla rozloučit se svou malou sestrou, protože nevím, jestli ji ještě někdy vůbec uvidím...*řekne smutně a otočí se ke kameře * Sbohem moje malá vichřice, jestli tu umřu....prosím netrap se tím...Ale jestli vyhraju, slibuji že tě odvedu pryč od mámy....a už nikdy nebudeme muset být v té díře nazývané domov...*dopoví se slzami v očích. Čas utekl celkem rychle, tak se zdvedá, ukloní se, párkrát zamává do davu a kamer pak odejde z pódia*

8. MATT TENNANT
BODY = rozhovor: 6/10 - oblečení: 6/10 || Designer: Neznámý
A teď přichází Matt Tennant! *Představí dalšího splátce.*
*S úsmevom prikráča na pódium a kýva všetkým naokolo. Posadí sa do kresla oproti moderátorky a čaká čo sa ide diať. Je veeľmi nervózny ale iba sa usmieva aby to na ňom nebolo vidno.*
Tak Matte! Jak si užíváš pobyt v Kapitolu? *Usměje se a hned mu nabídne nějakou čokoládu, takže by měl být rád, protože jen pár jedincům něco nabízela.*
*Zoberie si ponúknutú čokoládu ale nezje ju nechá si ju na neskôr.* Ďakujem *síce nie je z Kapitolu ale za to je vychovaný.* V Kapitole je úžasne veľakrát som si predstavoval aké to tu je. Ale je to vážne úžasné. *odpovie jej.* Najviac sa mi tu páčia tie sprchy *dodá s úsmevom.*
Tak to jsme určitě rádi, že jo? *Podívá se do publika, které očividně souhlasí.* Našel sis nějaké spojence? Tušíš, jestli to budeš v aréně zvládat?
*Zasmeje sa pri reakcii publika. No v zápätí nahodí tajomný výraz.* O spojencoch zatiaľ nechcem hovoriť *svoju pozornosť obráti na publikum.* Ale verte, že nejakých spojencov už mám *dodá.* Som si istý, že už niečo vymyslím aby som nezomrel hneď v prvom dni *tentokrát už odpovedá moderátorke.*
Dobře, tak já ti budu věřit. Jaký moment tady v Kapitole byl pro tebe nejlepší?
Najlepší? *zopakuje jej otázku a na chvíľu sa zamyslí.* Takže zatiaľ taký moment nebol ale dúfam, že niečo zaujímavé sa ešte stihne stať *odpovie s úsmevom na perách.*
A to bylo od Matta vše! *Zvedne se, vezme jeho ruku a zvedne vzhůru.* Ještě jednou potlesk pro Matta Tennanta!
*Odchádza s pódia a pritom máva na všetky strany a všade rozdáva úsmevy.*

9. HAILEY GRENO
BODY = rozhovor: 7/10 - oblečení: 8/10 || Designer: Niklaus Spencer
*Nervózně se přechází sem a tam. Konečně přišla na řadu, elegantně výročí a s velmi roztomilým úsměvem vyjde na pódium. Trošku se zakolísá když uvidí ten dav, ale hned se vzpamatuje, s úsměvem všem mává, sedne si do pohodlného křesla a stydlivě se usměje na moderátorku.* Dobrý večer.
A už přecházíme k obilí! Bez nich by to přece ani nešlo! Přivítejte prosím Hailey Greno! *Představí další splátkyni.* Ahoj Hailey, tak jaké je pro tebe být v Kapitolu? Líbí se ti tu, nebo bys byla radši doma?
*Zamyšlene se usměje, nakloní hlavu na stranu.* Samozřejmě že se mi tady líbí. Máte to tady opravdu hezké a moderní, s devítkou se to nedá ani srovnat. Udělala bych to asi takhle: přivezla bych si svoji rodinu a bydlela bych tady.*Usměje se na ni a podívá se do publika.*
Je nějaký kraj, ve kterém bys chtěla žit?
*Zasměje se.* Z profíkáckých krajů asi čtvrtý, ale celkově do trojky. Myslím že tam najdete hodně inteligentní lidi a naučíte se tam přemýšlet. Ne že by mi vadilo farmaření, ale taky ráda uvažuji a ještě radši se učím novým věcem.* Prohodí si pravou nohu přes levou a upraví si šaty.*
Pověz nám nějakou veselou historku, která tě napadne hned v tuhle chvíli. Ať je to klidně sebemenší blbost.
Dobře ...jeden profesor u nás ve škole je velmi důsledný při dodržování podmínek při testech. Při jednom takovém testu můj bratr v pohodě ještě po skončení testu ještě dvě minuty klidně psal, potom se zvedl a donesl papír ke katedře. Profesor mu pravil:
Mladý muži, ani se neobtěžujte. Máte to za pět.-
Bratr na to: Pane profesore, vy nevíte, kdo sem! -
A profesor zase: Vůbec netuším!-
Bráška se usmál a řekl: Tak to je dobře! - vrazil svoji písemku mezi ostatní testy a rychle opustil učebnu.*Zasměje se.*
Máš ve svém kraji nějakého chlapce?
*Smutně se usměje a zakroutí hlavou.* Bohužel ne. Asi se jim nelíbím, nebo pro ně nejsem dostatečně zajímavá, každopádně u nás je málo kluků a ti jsou většinou zadaní.*Mluví smutně, ale je jí to od srdce jedno. Vstane a pořád má na tváři ten smutný úsměv.* Dobrou noc Kapitole.*Všechny v prvních řadách obdaří jejím rentgenovým pohledem a odchází z pódia.*

9. ZACHARY TUFNELL
BODY = rozhovor: 6/10 - oblečení: -/10 || Designer: Nikdo
A další na řadě je Zachary Tuffnel! *Zařve z plných plic.*
*Příjde na podium s úsmvem na rtu. Po cestě ke křeslu několíkrát zamává do publika. Potom se usadí do pohodlného křesla a čeká se bu dít*
Zachary! Co říkáš na své hodnocení? Jsi s ním spokojený nebo bys čekal lepší nebo dokonce horší?
*Pozvedne obočí.* No jsem docela spokojený. Ještě předtím než jsem šel do sálu tak jsem si přál, aby to byla alespon čtyřka. Takže ano jsem spokojený. *usměje se*
Máš ve svém kraji nějakou slečnu? Čeká tam na tebe někdo?
Jasně doma na mě čekají hned tři. *usměje se* Moje máma a dvě sestry. Myslím že všechny tři by si přály abych se jim ve zdraví vrátil.
Tak třeba se ti to povede. *Usměje se.* A nemohli jsme si všimnout. Spíš instruktoři. Ty jsi se spolčil s profíky? Co vás k tomu vedlo?
V to doufám. *na tváři se mu zase objeví úsměv* Ano utvořili jsme takový malý tým. No Curtis ke mě prostě přišel a zeptal se mě jestli spolu uzavřeme spojenectví. A já nemohl odmítnout. Myslím si že to byl dobrý nápad. *pokýve na svá slova hlavou*
Aha, tak to jo. *Řekne bezvýrazně, ale pak se usměje.* Tak já ti přeji, aby se Vám to vydařilo, hlavně tobě, když už jsi mezi nimi. *Rozloučí se s ním.*
Děkuji budu se snažit abych se vrátil domů. *Usměje se vstane. Zamává publiku a odejde pryč*

11. EMM KATE VERILEONY
BODY = rozhovor: 6/10 - oblečení: 9/10 || Designer: Amika va Ronzskovn
Za 11. kraj je tu malá Emm Kate Verileony! *Zatleská té maličké a hned se pustí do otázek.* Myslím, že jsi tady letos nejmladší. Očekáváme od tebe něco velkolepého?
* Když někdo řekne její jméno, odvážně se vydá na pódium. Když spatří ty lidi, co se na ni dívají, málem se jí podlomí kolena. Jen tak tak dosedne do křesla v okamžiku, kdy už se její nohy klepou tak, že ji neudrží. Nad otázkou se pořádně zamyslí.* Rozhodně nemám v plánu být první mrtvý splátce. A navíc se nebojím ostrých nožů.* řekne a snaží se u toho tvářit hodně statečně, jakoby si namlouvala, že ona přežije první den.*
Co si myslíš o letošní aréně? Jaká si myslíš, že bude?
* při zmínce o aréně se jí na obličeji objeví velký strach a hrůza z toho, co ji asi čeká.* Vůbec nevím, ale doufám, že to bude nějaká hezká, nejlépe přírodní aréna. Nejlépe aby tam bylo spoustu stromů a ovoce, které by se dalo jíst.* řekne do jisté míry zasněně. Taková aréna by byla přesně něco pro ni a možná by do takové šla i dobrovolně. Trochu se usměje a zamává do publika. Je zvědavá na poslední otázku.*
Jaký jsi měla pocit ze soukromého vystoupení?
* vzpomene si na svůj trochu trapný tanec a záhadně se usměje.* Měla jsem pocit, že pokud mi dají i jeden bod, budu nejšťastnější člověk v téhle zemi. Vůbec jsem nevěděla, co bych měla dělat a tak jsem se rozhodla pro můj koníček...* řekne a vstane. Ukloní se všem kapitolanům a odcupitá z pódia dolů.*
Určitě se v aréně ukážeš v nejlepším světle! Přeji ti hodně štěstí!

11. JOYRICH MUTTERN
BODY = rozhovor: 6/10 - oblečení: 8/10 || Designer: Amika va Ronzskovn
*Nervozně postává v zákulisí. Modlí se dobré otázky, protože se nepovažuje zrovna za výborného řečníka, a ještě ke všemu se v tom oblečení, obzvlášť v té kytičkované košilce, cítí jako nějaká holčička. Všechny tyhle fakta ho znervózňují o to víc. */Bude to v pohodě.Bude to v pohodě. Bude to v pohodě. Bude to v po../* Z myšlenek ho vyruší jeho jméno. Chvíli bezradně stojí a pak se vrhne vpřed na pódium až zakopne a skoro upadne do publika, ale naštěstí to ustojí a když uvidí křeslo na nic neváhá a ihned do něj usedá vedle krásné moderátorky s líbezným úsměvem.*/Kéž by se uměl takhle usmívat/
Už máš spojence nebo určitou strategii? Po jaké zbrani bys sáhl?
*Hned první otázka ho docela zaskočí ale snaží si zachovat chladnou hlavu a přece jenom mu nějakou chvíli trvá než ze sebe vypraví pár slov.* Jistě jsem se seznámil již s mnoha splátcemi. Všichni jsou něčím jedineční a je težké určit kdo by si mohl v aréně vést lépe než jiní. Několik mi z nich ve mě probudilo zájem, jeden obzvláště, ale neříkal bych tomu spojenectví. Spíše je to něco jako společná výpomoc do doby než nás osud obrátí proti sobě.Pak už každý sám za sebe. * Na poslední větě si dá záležet. Neříká to jenom publiku ale i Ruthovi, který ho možná sleduje. Na chvíli se zastaví a s zamračeným výrazem pokračuje.* No ehm.. Strategii nemám. Nemám hlavu na nápady. Prostě uvidíme co nám tvůrci přichystají tenhle rok a prostě to budu muset nějak zvládnout. Tohle je moje strategie..Nejspíš. Nikdy nepodceňovat improvizaci,podle mě je mnohem lepší než promyšlené plány, protože každý plán se může zvrtnout a o takovéhle překvapení já nestojím. Pokud jde o zbraně .. Vždycky mi byl nejbližší meč. Meč totiž vždycky splní svůj účel. Nikdy jsem nebyl na boj z dálky. Přijde mi to zbabělé. * Už neví co by měl říct a tak jenom pokývne na znamení další otázky. *
Vypadáš, jako dobrý zpěvák, umíš zpívat? A kdyby jo, tak bys nám tu mohl něco zazpívat?
*Při té otázce se mu zvednou koutky úst,ale rychle je zase stáhne.* Opravdu vypadám jakože umím zpívat ? * docela se tomu sám divý s povytaženým obočím.* Ani nevíte jak rád bych vám tady zazpíval, ale nejsem si úplně jistý kolik z vás by moje zpívání dokázala přežít a kolik by po tom všem ještě vůbec slyšelo. Bohužel jsem nebyl obdařen hudebním sluchem, ani sebemenším náznakem umu zpívat. * Trochu se uvolní, což je pro něj velký krok, i když momentálně působí spíš křečovitěji než uvolněně.* Rád jsem poslouchám písničky jiných. Jakoby vám to otvíralo srdce a duši. / Proboha jestli mi tyhle žvásty sežerou, tak to budou dobře tupí./ Víte v jedenáctém kraji máme jednu písničku, každý je zná a uslyšíte ji na každém rohu. A když už ji uslyšíte máte hned chuť se roztančit a cítíte se tak šťastný jako nikdy. Jak jsem říkal rád bych vám ji zazpíval, ale v mém podání by jste ji akorát začali nesnášet. * Když to vypadá že mu došly slova, zahledí se na moderátorku jestli si pro něj přichystala ještě nějaké otázky.*
Jaký máš pocit ze zítřka. Nebudeš moct nedočkavostí spát nebo bys to nejradši o týden prodloužil v Kapitole? Jaký máš celkový dojem ze svých výkonů na přehlídce a na soukromém vystoupení, kdyby ses teď nezaměřil na hodnocení porotců a kapitolanů?
*Nejsi tak úplně jistý tím jak se těší/netěší na zítřek takže si jako minule vybral cestu lží.* Samozřejmě mi bude Kapitol hrozně chybět, vždyť tady je to jako továrna na splněné sny. Všechno se tu zdá být lepší. Jistě, že domov je domov ale tady se to zdá jako svět za zrcadlem.* Po jeho slovech u který se rozplýval nad krásami Kapitolu zase zvážní svůj výraz i tón hlasu.* I když mi bude kapitol chybět, nemůžu se dočkat až budeme všichni v aréně. Tehdy až začne zábava. Takové to tajemno před hrami mě akorát znervózňuje jako o bude tématem arény, jací tam budou mutové, jaké další překvapení nás čekají. Nejraději bych už teď stál v aréně a vědět všechny nezodpovězené otázky.Myslím že se na to těšíte stejně jako já. / Na to bych vsadil, když dychtíte jenom po naši krvi./* I přes jeho myšlenky se snaží co nejmileji usmát ale nějak mu to moc nejde a tak to radši a pokračuje.* Kdybych se měl vrátit k přehlídce, jsem opravdu rád že máme tak úžasnou stylistku. Neztratila se mnou trpělivost a za to ji nesmírně děkuju. Samozřejmě kostýmy, které měly reprezentovat náš kraj byly dech beroucí, což vlastně dokázalo i publikum. Vlastně i teď ji můžu být vděčný za tenhle oblek. Je nádherný viďte ? * Pro jistotu vstane a otočí se dokola a pak si znovu sedne.*Pokud jde o soukromé vystoupení, tak jsem předvedl vše co jsem mohl, i když je pravda že něco jsem si přece nechal i na arénu, ale opravdu jsem šťastný za můj výsledek i za hodnocení. * Skočí se svým proslovem a vzhledem k tomu že už nepřichází žádné další otázky vstane, poděkuje moderátorce za úžasné otázky, ukloní se publiku a odchází ze scény.*

12. CARBONIA WITCHER
BODY = rozhovor: 7/10 - oblečení: 9/10 || Designer: Larissa de Monmarie
A teď poslední kraj. Carbonia Witcher! *Zatleská a dojde k ní a doprovází jí ke křeslu.* Carb, to je hezké jméno. *Usměje se.* Určitě tady každý čeká na tuhle otázku a odpověď. Co ty a Andy?
*Nakráčí na pódium a usměje se do davu. Už jí to nedělá takový problém, jako na přehlídce, možná to byl jen počáteční šok. Nevěděla, kolik by tam mohlo být lidí. Teď už byla přeci jen připravenější. Usměje se na moderátorku a nechá se oodvést do křesla.* Och, děkuji. Ale nevím, jak by se vám líbilo jmenovat se po uhlí. *Zasměje se. Po první otázce lehce zvážní. Čeklala ji, jen možná ne na začátek.* Andy je úžasný kluk. Možná se to na první pohled nezdá, ale když ho poznáte blíže, tak je opravdu skvělý. Vím, zní to jako strašné klišé. *Usměje se a přehodá nohu přes nohu.* Hry sice všechno trochu zkomplikovaly, ale já udělám všechno pro to, abych se k němu mohla vrátit. Nemůžu ho jen tak opustit. *Zatváří se trochu smutně a v rue sevře lem šatů*
A kde jste se seznámili? Už jste se znali dříve? V Capitol Times to je strašný řízek, ale zdá se mi, že jste spolu v pohodě. *Usměje se.* Nesledovala jsem záznam sklizně, ale byla jsi vybraná nebo ses hlásila sama?
*Lehce se přenese vzpomínkami do dětství.* Vlastně sme spolu chodili do třídy. Tehdy naše vztahy nebyly ideální. *Lehce se zasekne, jako by nevěděla, co více může prozradit. Nechce příliš zasahovat do Andyho soukromí.* Pak jsme se po několika letech znovu potkali. Všechno zlé mazi námi, jako by bylo v tu chvíli zapomenuto. Všechno se událo nějak moc rychle. Najednou jsme se vedli za ruku k náměstí, kde začínalo Turné vítězů. *Pousměje se a poupraví vlasy.* Občas se musím smát, když vidím ty články. Vlastně jsem nenarazila na žádný pravdivý. A článek o tom, že chovím s Andym tam byl ještě před tím, než to byla pravda. Takže, nevěřte všemu dámy a pánové. *Trochu se zasměje do davů a pak se opět podívá na moderátorku.* Vlastně jsem se přihlásila sama. *Znovu trochu zvážní.* Bylo toho na mě moc. Vlastně nevím, proč jsem to udělala. Bylo to chvilkvé rozhodnutí. *Trochu zalže. Ve skutečnosti moc dobře věděla, proč to dělá. Ten důvod však nebude publikovat.*
A co ti vedlo k tomu, že ses tak rychle rozhodla pro to se přihlásit? Věříš si na to dost hodně?
*Lehce si pozvechne. Vážně musí odpovídat?* Vlastně jsem si s tou myšlenkou pohrávala celkem dlouho. *Začne se pomalu rozpovídávat.* Těsně před sklizní byla strašně napjatá atmosféra. Ostatně jako vždycky. Trochu jsem se s Andym pohádala. A to tu myšlenku dovedlo k činu. *Mohla si vymyslet nějakou pěknou pohádku o tom, jak chtěla být s Andym bez toho, aby se musela nějak bát her. Ostatně i to je z části pravda. Ale jen opravdu z malé. A ona nemá náladu na vymýšlení si.* Ale věřím si. Protože já musím vyhrát. *Usměje se namoderátorku a následně i do publika . V očích má čisté odhodlání.*
Tak uvidíme, co nám pak v aréně předvedeš. Hodně štěstí. *zvedne se s ní a poté chytne její ruku, kterou zvedne vzhůru.* Carbonia Witcher!!

12. RUTH SEVREN
BODY = rozhovor: 6/10 - oblečení: 8/10 || Designer: Larissa de Monmarie

A jako posledního tu máme Rutha Sevrena! *Představí ho a pustí se do otázek.* Jak to vidíš na letošní Hry?
*Zřetelně zaslechne svoje jméno a trochu nervózně se zachvěje. Rychle se rozejde na scénu a přitom si dává velký pozor, aby nezakopl o vlastní nohu, nebo tak něco. Přikývne moderátorce na pozdrav, usadí se do křesla a než se nadechne pro odpověď, nedůvěřivě se podívá na publikum.* Vlastně tyhle hry nevidím vůbec jinak. Svoje protivníky neznám a nic o nich nevím, vlastně jen tak přibližně, jaké měli skóre na soukromém vystoupení. *Pokrčí nad tím rameny a sklopí pohled k zemi.* Znám jen pár lidí a to velmi málo...*Není si jistý, jestli úplně pochopil smysl otázky, ale víc už k tomu radši dodávat nechce. Zvedne pohled k očím moderátorky a očekává další otázku.*
Máš trému ze zítřka? *Ještě se zeptá, ale pak mu hned navalí další otázky.* Jaké jsou tvoje největší obavy? A jaká ke tvoje nejšťastnější příhoda?
*Nejdřív chce odpovědět, že ne. Ale usuzuje, že jeho nervózní a nejistý výraz rozhodně spolehlivě nezakryl, tudíž má jen jednu možnost pro odpověď.* Ano. *Přizná nahlas a až po tom vyslovení to na něj všechno dolehne. Ale teď nemá čas se tím zaobírat.* Největší obavy? *Nejistě po ní zopakuje otázku a naskočí mu husí kůže.* Samozřejmě to, že nevím jestli dokážu někoho zabít. Taky nemám tušení jaká bude aréna. Může v ní být něco pro můj prospěch, ale i něco, co mě úplně odrovná. *V hlavě se mu mihnou vysoko postavené plošiny, hadi, červi a voda. Musí ale počítat, že tam jeden z těch faktorů bude. Další otázce se trochu zasměje.* Moc ji nemám, ale asi to, že jsem se naučil překonat strach z lezení. *Zvedne prst na zdůraznění svých slov.* Jen s jištěním a pod dohledem instruktora.
Ale to bude dobrý. *Podívá se na něj a mile se usměje.* Nechci tě strašit, ale přežij první den a pak to bude lepší, pokud nebude finále moc brzy. *Přejde tedy ke konci.* Už nás tlačí čas. *Podívá se na hodinky.* Třeba se ti to v aréně bude zrovna hodit. A jak se ti líbí Kapitol? Kdyby sis mohl vybrat, bydlel bys tu nebo bys bral jiné prostředí?
*Také jí oplatí úsměv, ale jen ona takhle zblízka může vidět, že byl trošku falšovaný. Už na to radši nijak nereaguje, protože by z ní nejspíš začal tahat nějaké rady, jak ten první den přežít.* Neměl jsem moc šancí Kapitol poznat, ale co jsem tak viděl z vlaku nebo střechy ubytovny, musím přiznat, že je Kapitol majestátní jako hlavní město. Pro mně by to ale asi nic moc nebylo. Jsem zvyklý na přírodu okolo sebe. Samozřejmě neříkám, že tu žádná není, ale na můj vkus do tohohle města až moc zasáhla lidská ruka. *Odpoví jim naprosto upřímně, to co mu právě teď vyselo na mysli.*
A to je ode mě i od Rutha vše. *Zvedne se a ještě jednou představí.* Dámy a pánové, to byl Ruth Sevren a pro dnešek se s vámi loučíme. A nezapomeňte si zapnout zítra televizi!
*Jako poděkování se mile usměje na Regan a podruhé od začátku rozhovoru se otočí k publiku. Celou tu dobu si představoval, že tam ve skutečnosti vůbec nejsou. Lehce se ukloní a vystřelí ze scény.*

113th Annual HG - Rozhovory (Part I)

6. february 2014 at 19:27 | Larsyn


113th Annual HG - Soukromé vystoupení

5. february 2014 at 8:49 | Larsyn

113th Annual HG - Přehlídka

3. february 2014 at 21:17 | Larsyn

113th Annual HG - Tropical Jungle

2. february 2014 at 18:07 | Larsyn

MAY THE ODDS, BE EVER IN YOUR FAVOR!

Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů pod jménem vaší postavy. Body se vám přičtou podle toho, jaké měl vítěz výsledky v rúcných akcích a také podle počtu hlasů. Můžete získat maximálně 10 bodů.

POPISKY
Za zabití splátce 1 - 5 bodů
Majetek (co máte u sebe, smíte používat, půjčovat spojencům, ale vždy to bude váš majetek)
Stav (jak je na tom vaše postava, nejvíce se za jeden útok odebírá 10 %. Při 1. masakru u ROHU se odebírá až 30 %. Pokud má soupeř větší ochranu, tak mu budete odebírat méně, než normálně)
Poranění = např. jste poranění na právé ruce a vy jste pravák, takže nejsou vaše útoky úplně nejsilnější nebo máte poraněnou nohu, neznamená, že jste super kamzík
Ochrana = Začínáte na 2 bodech, může se vám to snížit nebo pokud dostanete nějakou věc např. štít, tak se vám to může zvýšit. Může vám to pomoct v tom, že se pokud na vás někdo zaútočí, odebere se vám méně % než obvykle.
Kapitolský útok = - 10 % || Přeskakování = - 5 bodů/% || Vzduchoprázdno = - 10 % každou hodinu

ZNAKY
Hladovění/dehydratace (Po každé hodině voda: - 3 % | Po dni jídlo: - 5 %)
Zranění → lehká (jednou - 3 %) - vážná (- 10 % / po 24 hod. - 30 %), - ošetřeno "jen u vážných" (jednou - 7 %)
Otrávení (jednou - 8 %)
Horečka, nemoc (Nebude vám zrovna nejlépe, neschopní boje.)
Zmrzlý/á, zimnice (Odebírá se, jako lehké zranění, ale po každé hodině, jako dehydratace.)
Stav/

PORUŠENÍ PRAVIDEL = - 10 %


HODINOVÝ LIMIT NA JÍDLO A PITÍ: 14:00

MENTOR: Desirée Mason | STYLISTA: Megumi Tai | UVÁDĚČ: Luccy Anderson
Tamsin Gold Demittes → Body: 12+1/9+1/14 = Celkem: 37 = 0 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: několikrát pobodána
Počet zabitých: 2 || Smrt: Louisa Rose Allen
Spojenectví: Lewis Holbourn
Curtis Throstle → Body: 12+1/7+1/6 +1 = Celkem: 28 = 0 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: podřezané hrdlo
Počet zabitých: 1 || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Zachary Tufnell, Lilith Gravel

MENTOR: Logan Dust | STYLISTA: Cadence Lexie Joslyn | UVÁDĚČ: Sarah Navarro
Lilith GravelBody: 14+1/8+1/14 +1 = Celkem: 39 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: podřezaný krk
Počet zabitých: 1 || Smrt: Curtis Throstle
Spojenectví: Zachary Tufnell, Curtis Throstle
Lewis Holbourn → Body: 14+1/9+1/15 +1 = Celkem: 41 = 7 + 10

Majetek: x
Stav: 5 % - toxin
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: nohy, ramena
Počet zabitých: 3 || Smrt: x
Spojenectví: Tamsin Gold Demittes

MENTOR: Doutzen Marine | STYLISTA: Záskok | UVÁDĚČ: Gabrielle Hutson
Tonie Harrieta Kintell → Body: 8+1/3/14 = Celkem: 26 = 13

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutý hrudník
Počet zabitých: x || Smrt: Louisa Rose Allen
Spojenectví: Joyrich Muttern, Ruth Sevren, Carbonia Witcher, Louisa Rose Allen
Elias de Solle → Body: 8+1/4+1/14 +1 = Celkem: 29

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: břicho
Počet zabitých: x || Smrt: Lilith Gravel
Spojenectví: x

MENTOR: Lily Ellingson | STYLISTA: Mag Tennant | UVÁDĚČ: Eleria Bellasairo
Louisa Rose Allen → Body: 4+1/4/13 = Celkem: 22 = 0 + 2

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: nohy, břicho
Počet zabitých: 2 || Smrt: Lewis Holbourn
Spojenectví: Tonie Harrieta Kintell, Joyrich Muttern, Ruth Sevren, Carbonia Witcher
Zak Joel Braddock → Body: 5/6/0 = Celkem: 11 = 2

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté hrdlo
Počet zabitých: x || Smrt: Alice Storm
Spojenectví: Michael Davond, Chloé Marguerite, Matt Tennant, Alice Storm

MENTOR: Stephanie Borman | STYLISTA: Hannah Angel | UVÁDĚČ: Titus Reptilera
Spencer DegrawBody: 9+1/5+1/13 = Celkem: 29 = 15

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: břicho, zlomený vaz
Počet zabitých: x || Smrt: Tamsin Gold Demittes
Spojenectví: Tyler Degraw
Tyler Degraw → Body: 9+1/8+1/14 = Celkem: 33 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: x || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Spencer Degraw

MENTOR: Andy Foy | STYLISTA: Jerred Angel Stone | UVÁDĚČ: Cassandra Wright
Celeste Clark → Body: 8+1/6+1/13 +1 = Celkem: 30 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté/oddělané srdce
Počet zabitých: x || Smrt: Tamsin Gold Demittes
Spojenectví: Silas West
Silas West → Body: 8+1/5+1/12 +1 = Celkem: 9

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: nohy, břicho
Počet zabitých: x || Smrt: Totální vyčerpání
Spojenectví: Celeste Clark

MENTOR: Eliza Taylor | STYLISTA: Samuel Silverson | UVÁDĚČ: Nathaniel Gerard
Chloé MargueriteBody: 6+1/7+1/15 = Celkem: 30 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: rozdrcená lebka
Počet zabitých: x || Smrt: Sebevražda - pád z výšky
Spojenectví: Michael Davond, Matt Tennant, Alice Storm, Zak Joel Braddock
Zachary A. Tickledew → Body: 6/0/0 = Celkem: 6

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: rozseknutý krk
Počet zabitých: x || Smrt: Joyrich Muttern
Spojenectví: x

MENTOR: Chace Styron | STYLISTA: Alicia Reed | UVÁDĚČ: Calleigh Lynd
Alice StormBody: 9+1/2/14 = Celkem: 26 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně rozmasakrovaná
Počet zabitých: 1 || Smrt: Lewis Holbourn
Spojenectví: Michael Davond, Chloé Marguerite, Matt Tennant, Zak Joel Braddock
Matt Tennant → Body: 9+1/0+1/12 +1 = Celkem: 24 = 15

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: břicho, nohy
Počet zabitých: x || Smrt: Totální vyčerpání
Spojenectví: Michael Davond, Chloé Marguerite, Alice Storm, Zak Joel Braddock

MENTOR: Jason Seatton | STYLISTA: Goldie Willson | UVÁDĚČ: Sheila Ireth
Hailey Greno → Body: 9+1/6+1/15 +1 = Celkem: 33 = 7

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: x || Smrt: Louisa Rose Allen
Spojenectví: Emm Kate Verileony
Zachary Tufnell → Body: 9+1/6+1/6 = Celkem: 23 = 4 + 6

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce, vykastrován
Počet zabitých: 2 || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Curtis Throstle, Lilith Gravel

MENTOR: Andy Foy | STYLISTA: Neesan Netit | UVÁDĚČ: Fifi Sam Reign
Yasmeen RoselingBody: 8+1/0/0 +1 = Celkem: 10

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutá
Počet zabitých: x || Smrt: Zachary Tufnell
Spojenectví: x
Michael Davond → Body: 8+1/4/0 +1 = Celkem: 14 = 5

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: rozdrcen
Počet zabitých: x || Smrt: Sebevražda = pád z výšky
Spojenectví: Matt Tennant, Chloé Marguerite, Alice Storm, Zak Joel Braddock

MENTOR: Theodor Finnigan | STYLISTA: Amika va Ronzskovn | UVÁDĚČ: Anette Wing
Emm Kate VerileonyBody: 9+1/2+1/15 +1 = Celkem: 29 = 22

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: x || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Hailey Greno
Joyrich Muttern → Body: 9+1/7+1/14 +1 = Celkem: 33 = 12

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutý krk
Počet zabitých: 1 || Smrt: Ruth Sevren
Spojenectví: Ruth Sevren, Carbonia Witcher, Tonie Harrieta Kintell, Louisa Rose Allen

MENTOR: Andy Nufa | STYLISTA: Larissa de Monmarie | UVÁDĚČ: Juliet Trasher
Carbonia Witcher → Body: 9+1/5+1/16 +1 = Celkem: 33 = 0

Majetek: x
Stav: x %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: nohy
Počet zabitých: x || Smrt: Totální vyčerpání
Spojenectví: Ruth Sevren, Joyrich Muttern, Tonie Harrieta Kintell, Louisa Rose Allen
Ruth Sevren → Body: 9+1/4+1/14 +1 = Celkem: 30 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: několikrát posekaný
Počet zabitých: 1 || Smrt: Lewis Holbourn
Spojenectví: Joyrich Muttern, Carbonia Witcher, Tonie Harrieta Kintell, Louisa Rose AllenSPONZORSKÉ DARY
1. kraj = 21 b
2. kraj = 6 b
4. kraj = 8 b
5. kraj = 11 b
6. kraj = 6 b
7. kraj = 25 b
8. kraj = 6 b
9. kraj = 12 b
10. kraj = 9 b
11. kraj = 7 b
12. kraj = 11 b

KOMENTÁTOŘI HER

PRŮBĚH HER
Přehlídka ve vozech → Letošní splátci se chovali hrozně mile, mávali a usmívali se... To způsobilo, že charakterově se zdají být hodně podobní, proto bude třeba počkat si na výsledky ze soukromého vystoupení a rozhovory. Každopádně kostýmově bez pochyb nejvíce zazářil Druhý kraj. Ostatní kraje si také nevedly špatně, zvětšiny byly ohodnoceny jako nadprůměrné.
Soukromé představení → Musíme říct, že nejen profíci. Je to samozřejmost, že profící, ale letos i několik splátců z jiného kraje docela dost zaskórovali. Překvapení jsme i z vystoupení Chloé Marguerite. Nebylo to nic extra, ale vystoupení se jim očividně líbilo.
Rozhovory → Rozhovory jako takové byly celkem průměrné. Našlo se pár o něco zapamatovatelnějších splátců, jako například Chloé ze Sedmého kraje, Elias ze Třetího kraje a Lewis z kraje Druhého. Oblečením velmi zabodovaly dívčí šaty 11. kraje a 12. kraje.

ARÉNA


Vytvořeno: Devlin Antoinne

MAPA ARÉNY

KOSTÝM DO ARÉNY (návrh od Larissa de Monmarie)
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92