March 2014

Astrid Ronex

23. march 2014 at 15:47 | Larsyn |  Deceased

Player: Quinn

FC: Anna April

Occupation: Head Trainer

Contact: QuinnGirl@centrum.cz

Age: 33

Status: - napadena gorilími mutanty

[ ástrid rounex ]


Na první pohled si o Astrid budete myslet, že je milá a roztomilá dívčina, jenže opak je pravdou. Její povaha je hodně pobuřná a nemilá. Vytočí ji i ta nejmenší pitomina. Strašně ráda se s někým hádá, i když ví, že nemá pravdu. Jejími největšími dovednostmi jsou vyhýbání, atletika a gymnastika a také práce s ostrými věcmi jako jsou nože. Většinou se chová dost namachrovaně, kvůli jejím schopnostem. Co se vzhledu týče, má dlouhé blonďaté vlasy zapletené do dredů. Na tréninky je nosí v culíku. Na to, že se narodila v Kapitolu jsou její oči velmi divoké, ale kapitolsky krásné, modrozelenohnědé a malé. Nos jí sedí přímo uprostřed obličeje. Přírodně růžové rty má skoro vždy v nějakém úšklebku či ve vážném výrazu. Čeho si na jejím obličeji určitě všimnete jsou piercingy, které má v okolí pusy. Nejvíc svalů u ní určitě najdete na rukou a na břiše. Ruce jí sahají asi někam pod boky. Její největší slabinou jsou nohy. Jakoby ani nebyly její součástí. Proto neumí rychle běhat. Oblečená chodí vždy v bílé nebo černé barvě, jen párkrát za rok udělá výjimku. Měří asi 180 cm.

Narodila se první zimní den v centru Kapitolu. Nikdy to tu neměla moc ráda. Byla velmi aktivní dítě, jenže tady se dalo být jenom doma. Rodiče byly jedni z těch extravagantních lidí, které Astrid nikdy nechápala. Jediný s kým si rozuměla byla babička. Pracovala v tréninkovém centru a občas jí tam brala sebou. Astrid se tam strašně líbilo. Vždy tam lezla po stropech a hrála si s ostrými nástroji. Její rodiče jí zakazovali tam chodit, ale ona vzdorovala. Chodila tam tajně a nyní ne jenom s babičkou, ale i sama. Ve 14ti si nechala udělat dredy. Chvíli je měla hnědé, ale za pár měsíců zjistila, že blond jí sluší víc. Každý jí měla za hloupou blondýnu, kterou rozhodně nebyla. Sice ve škole známkami zrovna neperlila, ale to bylo tím, že ani nechtěla. Když babička zemřela, velmi jí to mrzelo, a tak se rozhodla, že její památku uctí nejlépe tím, že se vydá v jejích šlépějích. Babička odkázala své nejmilejší vnučce skoro vše, včetně domu. Když do něj Astrid přišla, nemohla uvěřit svým očím. Bylo tu spoustu starých figurín a různé prolézačky. Na těchto věcech trénovala každý den, až svoje dovednosti dopilovala k nejvyššímu stupni a dosáhla tak jejího přání.

Quotes

23. march 2014 at 15:35 | Larsyn |  Hunger Games

Pro vkládání citátů na web stačí napsat do komentáře, ale všechny se objevit nemusí. Budeme si vybírat, co nám připadá nejvhodnější nebo zajímavé. Nebereme citát, co se zkopíroval z filmu atp. Stačí je zapsat, může to být vaše nebo jiného hráče. Citáty se objevují dole na stránce nad ikonami jiných RPG webů.
 1. Jméno splátce/vítěze
 2. Hráč
 3. Ročník - v jaké události
 4. Citát

Who is who? - Přehled večírku

23. march 2014 at 0:19 | Larsyn

Večírek začal někdy kolem 19. hodiny. První, kdo byl odhalený byla moderátorka a redaktorka Arlyn Sainte, která následně odhalila Theodora Finnigana. To byli první od 21. hodiny. Poté byli všichni dlouho v anonymitě, ale nakonec se všichni našli. Kategorie na HGA se vyhlásily a potom až ke konci samotného večírku se vyhlásila soutěž o nejlepší tanečníky v párů. A vyhráli to Doutzen Marine s Jasonem Seattonem! Poté byl večírek ukončen o půl hodiny dříve, jelikož do toho přišlo něco neočekavaně důležitějšího (jako bolest v zad).


Who is who?

15. march 2014 at 20:52 | Larsyn |  Events [ Phase One ]

20. HRY JSOU KONEČNĚ ZA NÁMI. TEĎ OPĚT PŘICHÁZEJÍ JEDNY Z TĚCH EXKLUZIVNÍCH OSLAV U PREZIDENTKY, KTERÁ JE TAKÉ PŘED-OSLAVOU NA HUNGER GAMES AWARD!


REZERVACE LÍSTKŮ DO 21.3. 22:00 = KOMENTÁŘE (BEZ DOPROVODU!)
 • Cena: 2 body // Pokud nic nemáte, uhradíte nám to později.
 • Koná se: 22.3. 2014 od 19:00 - 23.3. 2014 do 0:30
 • Zváni jsou: Vyšší třída: tvůrci, stylisti, uvaděči, moderátoři, trenéři + vítězové bez doprovodu (mírotvorci, avoxe - s prací, zdarma a ve svém pracovním úboru)
 • Téma: Je to formální večírek, proto volte dlouhé šaty a slušné obleky + masky, nesmí vás nikdo poznat. (Neukazovat svůj kostým nikomu, pak to nemá smysl. Hrát musíte pod Neznámý/Neznámá, čísla všem rozdáme šeptem na začátku oslavy na NonRPG chatu!) → Barvy volte temnější, u pestrých barev hodně tmavé.
  KOSTÝMY NÁM NEPOSÍLEJTE! - až po odhalení, budete moct svůj kostým ukázat
 • CO DÁLE?
  • Hudba, tanec... je to formální bál, takže čekejte spíše vážnou hudbu.
  • Občerstvení... jako vždy bohatý výběr předkrmů, hlavních chodů i dezertů!
  • Pokud zjistíte něčí identitu, získáváte 4 body.
  • Soutěž v tanci s partnerem/partnerkou (hodnotí se podle RPG popisu), výhra = 5 bodů!
  • Představení kategorií na HGA. (Nominace započne až po skončení PENTAGAMES.)

Refilwe Dospentak

15. march 2014 at 16:39 | Larsyn |  Deceased

Player: Shany

FC: Austin Carlile

Occupation: Stylist → District 1

Contact: sanianik@gmail.com

Age: 36

Status: - autonehoda

[ rýfilv dospenták ]


Refilwe se ani tak moc neblíží k vzhledovému ideálu Kapitolana. Už odmalička si barvil hlavu na různé odstíny, hlavně, aby to vždy zářilo. Vlasy se mu však brzo zničily, a i když si mohl dovolit jejich regeneraci, raději už zůstal u přirozené hnědé. Přeci jenom, koho by bavilo čuchat ty mastičky a polykat nejrůznější prášky. Jeho hlava nepřipomíná žádný určitý tvar, takže je jen na vaší fantazii, kam ji pasujete. Jeho oči jsou více méně zapadlé. Měl mnoho šancí si je nechat zvětšit, ale jeho panický strach mu to nedovolil. V nose má nenápadný zlatý kroužek, který občas mění za kuličku. Výškově je na tom náš hoch docela dobře. Přeci jenom, když měříte skoro dva metry, jde z vás určitý respekt. Refilwe je však vždy jako sluníčko, a tak z něj moc respekt nevyzařuje. Ale zpět k jeho postavě, která je mimochodem svalnatá, ale pořád ještě ne natolik, takže vypadá spíše jako pohublý splátce který právě utekl z ubytovny. Krk, pravá ruka a celá jeho hruď je jedno velké umělecké plátno. Z těch nejpodstatnějších tetování můžeme vyjmenovat růži na krku, na jeho druhé straně dámu v černém a pod krkem římské číslice XXVIX. O jejich významu Vám však mnoho nenapoví. Oblečením také moc nezapadá. Většinou ho najdete v tílku, pokud se ochladí možná i v mikině, ale na nějaké kabáty si nepotrpí. Vysloveně je nesnáší a přijde mu, že v nich chlap vypadá jako ženská. Na nohou mívá upnuté kalhoty, málokdy šortky. Refilwe má velmi přátelskou povahu. Vaše pocity mu rozhodně nejsou lhostejné, je dobrým posluchačem a ještě lepším rádcem. Obejme Vás, když to nejvíce potřebujete, a je mu jedno, jestli jste černý nebo bílý, máte tři oči nebo jste mu právě vyrazili zub. Tedy, pokud by jste k tomu měli pádný důvod. Jinak by Vám totiž naložil on. Jeho nálada se může v okamžiku změnit na rváče. Nesnáší totiž pomluvačné lidi a cokoliv kdokoliv řekne proti někomu bezbrannému, bere si on osobně. I když by se mohl zdát dobrým společníkem, je celkem společensky neohrabaný a není nic zvláštního, když se uprostřed rozhovoru začne točit jako vrtulník. Prostě to k němu patří a přátelé si na to stihli zvyknout. On i přesto chodí ven rád a rozhodně to není žádný introvert. Ba právě naopak. Rád se o vše dělí, kromě jeho jídla. Sáhněte mu na něj a zaručuji Vám dvoutýdenní pobyt v nemocnici a měsíční dovolenou doma. Někdy se může zdát jako příliš hlasitý, takže není dobré mu sdělovat něco tajného na veřejnosti. Ne, že by to neudržel, to on umí a dbá na to, ale je možné, že by se tomu okamžitě začal smát nebo některé části omylem zopakoval trochu víc nahlas, než by jste si přáli.

Jeho životopis by se dal začít tím, že se narodil mrtvý. Jeho matka, posedlá krásou, držela i v těhotenství drastické diety, a tak porodila předčasně. Naštěstí se ale Refilwe rozhodl za svůj život bojovat, a tak brzo začal znovu dýchat. Matka ho od té doby začala milovat více než kdy jindy. Otec byl úspěšným podnikatelem a velmi žádaným společníkem při hrách. Spolu s ním se na Hry chodíval dívat i mladý Refilwe. Zamiloval se do přehlídek a rozhovorů a zatoužil být tím, kdo bude se splátci cestovat a dělat jim doprovod. Párkrát se mu podařilo zkusit si roli uvaděče jako záskok, za což byl neskutečně vděčný a opravdu ho to bavilo. A tak jednoho dne zažádal o možnost doprovázet je i nadále jako právoplatný uvaděč. Jenže nemohl. Jednoho dne dostal infarkt a musel být hospitalizován. Zjistilo se mu velmi slabé srdce a on od té doby raději potichu seděl doma a sledoval vše v televizi. Tehdy poprvé nahlédl pod roušku všech těch kostýmů. I když tomu prvně nepřikládal žádnou důležitost, postupně našel zalíbení ve třpytivých látkách. Zkoušel si postupně zjišťovat, jak se vlastně všechno tvoří. Jeho stav se o něco zlepšil což mu rozhodně přidalo na kuráži. Koupil první látku, opravil šicí stroj po matce a něco zkusil. Postupně neušlo ani jeho rodičům že se rodí něco velmi dobrého. Za nedlouho se mu podařilo získat místo návrháře pro 1. kraj, za což byl neskutečně vděčný a také z toho byl ohromě nadšený až si málem přivodil další srdeční zástavu. A tak začal navrhovat. I když ho málokdy někde uvidíte, šetří si své zdraví, jeho práce tu bude s Vámi místo něj.


Charlotte Wendy Everwood

14. march 2014 at 16:46 | Larsyn |  Deceased

Player: Quinn

FC: Kesha Rose Sebert

Occupation: Escort → District 7

Contact: QuinnGirl@centrum.cz

Age: 37

Status: - popravena za zradu

[ šarlot wendy evrvúd ]


Charlotte je pohledná mladá žena, která už nějaký ten rok dělá uvaděčku pro Sedmý kraj. Má zářivé modré oči, které většinou doplňují stíny tmavých barev. U hustého obočí jí koření dlouhý nos, který jí trochu ubírá na kráse. Její rty jsou plné a velice často se na nich objevuje rtěnka výrazné barvy. Její oválnou hlavu zdobí krásné poměrně dlouhé vlasy. Dříve jí vlasy zářili všemi barvami, ale teď je má světle růžové. Rozhodně jí ta růžová sluší víc, než ty divoké melírované vlasy. Stále si nechává dělat náročné účesy od těch nejlepších kadeřníků v Kapitolu. Před nedávnem začala cvičit, což se projevilo na její postavě, která je teď krásně hubená. Její styl se dá popsat pouze několika slovy - Extravagantní, slušivý, barevný, třpytivý, zkrátka Kapitolský. Konečně se dostáváme k její povaze. Je to převážně velice veselá a milá žena, když ji ale naštvete, dokáže se z ní stát pěkná fúrie. Z jejího věčného úsměvu číší optimismus. Dokáže rozveselit úplně každého a taktéž dokáže velmi povzbudit. Z jejího postoje číší sebejistota. I když na to vypadá, není to žádná rozmazlená fiflena z Kapitolu. Všechno, co chce říct si nejdřív rozžvejká, proto od ní neuslyšíte nic, co by nemyslela smrtelně vážně. Ráda je ve společnosti a nevydrží dlouho sama, protože samoty si dost užila v dětství. Když se rozmluví, je schopná nepustit Vás ke slovu.

Narodila se jak jinak než v Kapitolu. Už od dětství žila v domě, který nebyl blízko centra Kapitolu a byl tak trošku oddělený od všeho dění ve městě. Své rodiče v dětství vůbec nevídala, protože měli moc práce a o ni se starala chůva. Její otec pracoval pravděpodobně v nějaké extra nudné práci a její matinka byla moderátorka. Bylo hezké, vidět svojí mamuš v televizi, ale tak nějak ji to dodávalo pocit, že ji její matka kvůli práci zanedbává. Její chůva byla milá a právě díky ní měla Char krásné dětství. Když byla ještě mrňavá, neměla moc kamarádu, protože nedokázala s nikým mluvit. Byla mlčenlivá. Mlčenlivost jí vydržela docela dlouho, ale došlo ji, že bez mluvení si asi žádné kamarády nesežene. Zkusila být komunikativní a zalíbilo se jí to. Slovy konečně dokázala vyjádřit svou milou a usměvavou povahu a to jí dost prospělo ve společenském dění. Když byla nucena vybrat si povolání, dlouho přemýšlela nad tím, jestli půjde ve šlépějích její matky, nebo jestli si najde něco nového. Nakonec skončila u práce uvaděčky pro Sedmý krajíc. Má ten kraj ráda, nestěžuje si, ale už ji docela dost štve, že od té doby, co tam uvádí nikdo nevyhrál. Svojí práci bere velmi vážně a má ji hrozně ráda. Dalo by se říct, že ji přímo miluje a je si jistá, že jinou práci by nikdy vykonávat nemohla.

114th Annual HG - Rozhovory (Part II)

7. march 2014 at 14:08 | Larsyn

114th Annual HG - Rozhovory (Part I)

7. march 2014 at 13:59 | Larsyn


114th Annual HG - Soukromé vystoupení

5. march 2014 at 20:33 | Larsyn

114th Annual HG - Přehlídka

3. march 2014 at 22:13 | Larsyn

114th Annual HG - Crystal Cave

2. march 2014 at 19:13 | Larsyn

MAY THE ODDS, BE EVER IN YOUR FAVOR!

Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů pod jménem vaší postavy. Body se vám přičtou podle toho, jaké měl vítěz výsledky v rúcných akcích a také podle počtu hlasů. Můžete získat maximálně 20 bodů.

POPISKY
Za zabití splátce 1 - 5 bodů
Majetek (co máte u sebe, smíte používat, půjčovat spojencům, ale vždy to bude váš majetek)
Stav (jak je na tom vaše postava, nejvíce se za jeden útok odebírá 10 %. Při 1. masakru u ROHU se odebírá až 30 %. Pokud má soupeř větší ochranu, tak mu budete odebírat méně, než normálně)
Poranění = např. jste poranění na právé ruce a vy jste pravák, takže nejsou vaše útoky úplně nejsilnější nebo máte poraněnou nohu, neznamená, že jste super kamzík
Ochrana = Začínáte na 2 bodech, může se vám to snížit nebo pokud dostanete nějakou věc např. štít, tak se vám to může zvýšit. Může vám to pomoct v tom, že se pokud na vás někdo zaútočí, odebere se vám méně % než obvykle.
Kapitolský útok = - 10 % || Přeskakování = - 5 bodů/% || Vzduchoprázdno = - 10 % každou hodinu

ZNAKY
Hladovění/dehydratace (Po každé hodině voda: - 3 % | Po dni jídlo: - 5 %)
Zranění → lehká (jednou - 3 %) - vážná (- 10 % / po 24 hod. - 30 %), - ošetřeno "jen u vážných" (jednou - 7 %)
Otrávení (jednou - 8 %)
Horečka, nemoc (Nebude vám zrovna nejlépe, neschopní boje.)
Zmrzlý/á, zimnice (Odebírá se, jako lehké zranění, ale po každé hodině, jako dehydratace.)
Stav/

PORUŠENÍ PRAVIDEL = - 20 %


HODINOVÝ LIMIT NA JÍDLO A PITÍ: 15:00

MENTOR: Aaron Szerettet | STYLISTA: Záskok, Amelie Sethová | UVÁDĚČ: Luccy Anderson
Cersei Darkholme → Body: 14+1/8+1/16 +1 = Celkem: 41 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 4 || Poranění: totálně rozdrcený
Počet zabitých: 3 || Smrt: Zavalena krystaly
Spojenectví: Algae Langdon, Alexander Créon
Max Mateire → Body: 14/4/15 +1 = Celkem: 34 = 4

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: silné popáleniny
Počet zabitých: x || Smrt: Vlastní blbost
Spojenectví: Hanne Gabrielsen, Kyle Nelson, Max Junior McDonald

MENTOR: Lewis Holbourn | STYLISTA: Cadence Lexie Joslyn | UVÁDĚČ: Sarah Navarro
Poppy SummersBody: 11/0/0 +1 = Celkem: 12

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutá
Počet zabitých: x || Smrt: Jenn Emm Sattude
Spojenectví: x
Kyle Nelson → Body: 11+1/0+1/13 +1 = Celkem: 27 = 0 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 3 || Poranění: totálně rozdrcený
Počet zabitých: 1 || Smrt: Zavalen krystaly
Spojenectví: Max Junior McDonald, Hanne Gabrielsen, Max Mateire

MENTOR: Theodor Finnigan | STYLISTA: Niklaus Spencer | UVÁDĚČ: Gabrielle Hutson
Anie Leris → Body: 13+1/0/13 = Celkem: 27 = 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutá
Počet zabitých: x || Smrt: Ashley Borman
Spojenectví: x
Pete Awaal → Body: 13/4/11 = Celkem: 28 = 19 + 4

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: rozdrcený na padrť
Počet zabitých: 2 || Smrt: Zavalen krystaly
Spojenectví: Ashley Borman, Carl Czunnis

MENTOR: Jason Seatton | STYLISTA: Mag Tennant | UVÁDĚČ: Mag Tennant
Algae Langdon → Body: 10+1/7+1/15 +1 = Celkem: 35 = 20 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně rozdrcena
Počet zabitých: 1 || Smrt: Pád
Spojenectví: Alexander Créon, Cersei Darkholme
Alexander Créon → Body: 10+1/7/14 = Celkem: 32 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 3 || Poranění: totálně rozdrcený
Počet zabitých: 2 || Smrt: Zavalen krystaly
Spojenectví: Algae Langdon, Cersei Darkholme

MENTOR: Andy Foy | STYLISTA: Abygale Pores | UVÁDĚČ: Galen Owley
Ashley BormanBody: 9+1/5+1/14 +1 = Celkem: 31 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně rozmasakrovaná
Počet zabitých: 1 || Smrt: Cersei Darkholme
Spojenectví: Carl Czunnis, Pete Awaal
Carl Czunnis → Body: 9+1/6+1/4 +1 = Celkem: 22 = 13 + 2

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: několikrát pobodán
Počet zabitých: 1 || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Ashley Borman, Pete Awaal

MENTOR: Stephanie Borman | STYLISTA: Jerred Angel Stone | UVÁDĚČ: Cassandra Wright
Danen Lai → Body: 12/0/0 = Celkem: 12

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně rozdcena
Počet zabitých: x || Smrt: Zavalena Algae
Spojenectví: x
Engi Carson → Body: 12+1/0/0 +1 = Celkem: 14

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: useknutá hlava
Počet zabitých: x || Smrt: Pete Awaal
Spojenectví: x

MENTOR: Eliza Taylor | STYLISTA: Samuel Silverson | UVÁDĚČ: Eleria Bellasairo
Candice FridersteenBody: 7/5/13 +1 = Celkem: 26 = 4

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnutá
Počet zabitých: x || Smrt: Cersei Darkholme
Spojenectví: Cameron Skym
Nemo Loital → Body: 7/3/11 +1 = Celkem: 22 = 14

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: poledovatělý
Počet zabitých: x || Smrt: Umrznutý v jezírku
Spojenectví: x

MENTOR: Karalynn Ringrose | STYLISTA: Alicia Reed | UVÁDĚČ: Calleigh Lynd
Sockie Walker → Body: 9+1/6+1/5 +1 = Celkem: 23 = 1

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté srdce
Počet zabitých: x || Smrt: Carl Czunnis
Spojenectví: Amara Dutsons
Silk Crest → Body: 9+1/0/0 +1 = Celkem: 11

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: x
Počet zabitých: x || Smrt: Totální vyčerpání
Spojenectví: x

MENTOR: Logan Dust | STYLISTA: Goldie Willson | UVÁDĚČ: Záskok
Amara DutsonsBody: 10+1/5+1/14 +1 = Celkem: 32 = 0 + 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně zmasakrovaná
Počet zabitých: 1 || Smrt: Alexander Créon
Spojenectví: Sockie Walker
Max Junior McDonald → Body: 10/3+1/10 +1 = Celkem: 25 = 0

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně rozdrcený
Počet zabitých: x || Smrt: Zavalen krystaly
Spojenectví: Kyle Nelson, Hanne Gabrielsen, Max Mateire

MENTOR: Lily Ellingson | STYLISTA: Neesan Netit | UVÁDĚČ: Marina Carter
Hanne GabrielsenBody: 6+1/7+1/10 +1 = Celkem: 26 = 2

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: x
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: Max Junior McDonald, Kyle Nelson
Ari Navet → Body: 6/0/6 = Celkem: 12

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: nabodnutý o krystal
Počet zabitých: x || Smrt: Kyle Nelson
Spojenectví: x

MENTOR: Clove Ray Mason | STYLISTA: Amika va Ronzskovn | UVÁDĚČ: Anette Wing
Elena LienBody: 13/3+1/13 +1 = Celkem: 31 = 1

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 3 || Poranění: totálně zmasakrovaná
Počet zabitých: x || Smrt: Cersei Darkholme
Spojenectví: x
Cameron Skym → Body: 13/0+1/17 +1 = Celkem: 32 = 7

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté hrdlo
Počet zabitých: x || Smrt: Alexander Créon
Spojenectví: Candice Fridersteen

MENTOR: Andy Nufa | STYLISTA: Larissa de Monmarie | UVÁDĚČ: Juliet Trasher
Jenny Emm SattudeBody: 7/5+1/11 +1 = Celkem: 25 = 15 + 3

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: totálně zmasakrovaná
Počet zabitých: 1 || Smrt: Pete Awaal
Spojenectví: x
Felix Marcel → Body: 7/0/14 +1 = Celkem: 22 = 12

Majetek: x
Stav: 0 %
Žízeň: || Hlad:
Ochrana: 2 || Poranění: probodnuté hrdlo
Počet zabitých: x || Smrt: Amara Dutsons
Spojenectví: x


SPONZORSKÉ DARY
1. kraj = 21 b
2. kraj = 6 b
4. kraj = 8 b
5. kraj = 11 b
6. kraj = 6 b
7. kraj = 25 b
8. kraj = 6 b
9. kraj = 12 b
10. kraj = 9 b
11. kraj = 7 b
12. kraj = 11 b

KOMENTÁTOŘI HER

PRŮBĚH HER
Přehlídka ve vozech → Mezi kostýmy, které se nejvíce líbily, patřil kostým Jedenáctého a Devátého kraje. Oba upoutaly svým nápadem. Rozhodně však zaujal i Šestý kraj, jenž byl samá krev. Za zmínku též stojí propracovaný oděv 3. kraje.
Soukromé představení → Ani jedno představení porotcům neseděl. Byli z toho otráveni ještě více než byli před začátkem.
Rozhovory → V sympatii si někteří jsou rovni. Každý byl něčím jiný nebo zajímavý.

ARÉNA


Vytvořeno: Devlin Antoinne

MAPA ARÉNY

KOSTÝM DO ARÉNY (návrh od Amika va Ronzskovn)
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92