April 2014

4. Turné vítězů = Proslovy

21. april 2014 at 11:00 | Michelle

Dylan Frenandéz

17. april 2014 at 12:14 | Larsyn |  Deceased

Player: Claire

FC: Nico Tortorella

Mentor: Demitri Nereus

Victory year: 118th Annual Hunger Games

Hobby: Opravář lodí

Contact: clarakadlecova@seznam.cz

Age: 20 - sebevražda


Token: Krabička Malboro Red


[ dylen frenandéz ][ before the Hunger Games ] Má spoustu předností, ale ze všech nejvíc miluje plavání a potápění! Plave dost rychle, jak s hlavou nad vodou, tak celý potopený. Dřív jezdil s otcem na moře lovit perly, aby si něco sám vydělal, takže dokáže odolat velkému tlaku pod hladinou a na dlouhou dobu zadržet dech. Má celkem vypracované svaly, na kterých ale radši pracuje někde venku, než aby se potil vevnitř ve výcvikovém centru. Nejradši ze zbraní má harpunu, strašně se mu líbí prostřelovat cokoliv, co ho napadne. Když s tím jednou začne, nemůže si pomoct a prostě jde a střílí do všeho, co náhodou potká. Taky má rád trojzubec, se kterým často chodí zabíjet ryby. Vlastně je takový všestranný, poradí si s každou zbraní, ale málokterou má rád! Třeba luk mu přijde jako braň pro extrémní srábky, když se k protivníkovi nemusíte ani přiblížit a zabít ho nudně z bezpečné vzdálenosti. Taky nemá rád meče a celkově pohrdá arsenálem sečných zbraní. Na ty se cítí až moc povýšeně a použil by je jen v extrémně naléhavé situaci. Má nějakou tu kondičku a nevadí mu velká vedra, když musí makat.

[ the days after ] Ve výcvikovém centru byl jen dvakrát a to proto, aby si vyzkoušel své oblíbené zbraně v kapitolském provedení, takže tady moc nových schopností nezískal. Takže mezi jeho oblíbené zbraně pořád rozhodně patří harpuna, ale trojzubec mu začal připadat zbytečný - je těžký, velký, špatně se s ním běhá a vůbec je celkově otravný, takže ho vyměnil za mačetu. Hrozně se mu líbilo, jak zajela do krku, jak nůž do másla, a dokonale usekla hlavu od těla, to by trojzubec nedokázal. Takže v aréně si oblíbil mačetu, kterou přidal k arsenálu, který má doma. Jak zjistil až po hrách, má jeho vzhled taky kladné vlastnosti, některé holky dokonce říkají, že je naprosto okouzlující, a tak se s tím také naučil pracovat. Když se hezky usměje, nebo udělá psí oči, dostane, co chce (např. karton cigaret zdarma). I když se začal víc ovládat, protože zjistil, že bez cigaret a chlastu se dá v pohodě přežít, takže omezil jejich užívání, od té doby se alespoň cítí zdravěji, líp se mu dýchá a pořád je při dokonalých smyslech. Neustále má pocit, že musí zůstat v dobrém psychické stavu, nebo ho někdo sejme, až bude nalitej a zhulenej do němoty. Ano, začal se bát smrti, možná dobře, možná špatně... Každopádně je to pro něj velká změna, začal být opatrný, nepouští se do žádných rvaček, chlastaček, váží si toho, že může žít dál, začal často plavat, pod vodou se mu líbí nejvíc, kdyby to šlo, trávil by tam hodiny a hodiny v tom oceánu klidu. Jeho plícím se vrací dobrý stav, takže pod vodou dokáže vydržet mnohem déle než předtím, rychleji plave, potápí se hlouběji. Pořád si udržuje dobrou kondici, aby se jednoho krásného dne neprobudil jako tlustej línej chlápek, co se jenom v kuse cpe. Našel si novou lásku! Sice zvláštní, ale stejně se nemohl nezamilovat, strašně se mu začaly líbit motorky, takže si jednu dost libovou koupil a často se na ní po kraji projíždí. Ano, zamiloval se do rychlosti a větru ve vlasech. V celku se dá říct, že nikdy se mu tak dobře nedařilo.


[ before the Hunger Games ] Nikdo není dokonalý, takže i náš super Dylan má svoje mouchy. Je z většiny věcí strašně otrávený a má nehorázně prořízlou pusu - neodpustí si žádnou kousavou poznámku a skoro všechno ho jen ruší a otravuje. Často odmlouvá a odsekává. Když nemá náladu, chová se jako rozmazlený zmetek a na všechny kolem je pěkně hnusný. Taky nesnáší svůj vzhled, často se na sebe prostě ani nedokáže podívat, takže si někdy vztekle rve vlasy nebo se něčím pálí a řeže. Prostě trochu psychopat. Když byl malý, tak si sám nechtěně velmi ošklivě zranil koleno a několik týdnů se mu hojilo, takže je na něj dost citlivý. Nekulhá, ale když se zvedá, vždycky se radši spoléhá na druhou nohu a téhle moc nevěří. A poslední větší slabina je, že nestrpí zimu - klepe se jako ratlík a hned chytne rýmičku, což je v jeho případě něco jako pomalá mučivá smrt. Taky je silně závislý kuřák a když si dlouho nedá cigaretku, je z toho pěkně na nervy!

[ the days after ] Navenek vypadá velmi spokojeně, ale přitom se samozřejmě velmi trápí. Někdy mu je úplně jedno, že zabil sedm lidí, že viděl umírat lidi, kteří byli celkem fajn, ale jindy ho z toho chytají děsné deprese. Nikdy si s ničím nedělal moc velkou hlavu, a tak se snaží nemyslet na to, co udělal, ani teď. Bohužel jsou tu pořád věci, co mu to připomínají... Ve dne je to většinou v pohodě, nemyslí na to, dělá spoustu věcí okolo, aby na to nemusel myslet, ale v noci je to horší. Neustále má noční můry, ne ledajaké, většinou se mu zdá to, co už se vlastně stalo - budí se vedle mrtvé LynnZ, usekává hlavu trojce, honí ho dinosauři, ale tihle ho dohoní a žerou ho zaživa, dokud se s křikem nevzbudí. Bohužel i ta voda má někdy své záporné stránky. Kolikrát, když je dlouho pod vodou, si jeho mozek z nedostatku kyslíku začne vymýšlet nepěkné halucinace - většinou v podobě hnusných krokodýlů z arény, co je ve vodě napadli poslední den. To se většinou nehezky naloká vody, než se nad ní dostane. Spoustu všedních věcí považuje za naprosto nepodstatné, jeho "hajzlovitost" a "prudéznost" se ještě zhoršila, nesnáší otrapy, co se ho na něco ptají, nesnáší ty trouby, co na něj koukají, když jde k oceánu. Nikdy si nemůžete být jisti, co si přesně myslí, někdy může bejt milej, pak vás zhlásí a odejde. Lidi si domů moc nebere, nemá rád socky nebo čmuchaly, co by mu mohly něco vzít. Od té doby, co má prachy a pěknej barák, je tak trochu majetnický a arogantní, zkrátka protože si to může dovolit. S alkoholem skoncoval skoro úplně, stačí mu jedno pivo denně, krabička cigaret mu vystačí na měsíc, ale co mu přišlo na chuť? Sex.... Může si bez následků užít s každou holkou, na kterou se usměje, protože je hezký a je vítěz, většinou se nechají, takže má takovou bandu svých bitches, které mu dají, kdykoliv se mu zachce, takže začal mít slabost pro pěkné holky, na které se dřív nemohl ani kouknout. Takže téměř každá hezká holka s ním může na čas být. Také ale nikdy nebude moct mít děti, no někdy mu to vadí, někdy je za to rád. Ale když nad tím přemýšlí, dost ho to mrzí, když byl mladší, vždycky si plánoval, že vyhraje Hry, vrátí se do kraje, bude mít krásnou manželku a děti, které také vyhrají své Hry a budou super vítězná rodina, asi jako Masonovi z Dvojky. Bohužel, nic z toho se mu stát nemůže, takže tenhle sen by byl uskutečnitelný, jen kdyby si nějaké děcko adoptoval.


[ before the Hunger Games ] Dylan se narodil do poměrně bohaté rodiny, ale peněz nikdy nebylo dost, protože jich není a nikdy nebude dost, prostě potřebují pořád další a další. Jeho táta je pěkný skrblík a šetří si každý ušetřený drobáček a střeží si ho jako oko v hlavě. Takže bral Dylana na lov perel, sice je to zakázané, ale nikdy je nechytili, za risk ten super výdělek stál! Za své peníze si pořídil vlastní vymakanou harpunu a trojzubec. Má úplně malinkou sestřičku Rebeku, se kterou má docela dobrý sourozenecký vztah a často jí před usnutím vypráví strašidelné historky o mořských obludách. Bohužel Rebeka má silnou leukémii, které normální léky už nevyléčí, takže jeho malá sestra pomalu umírá. To je možná důvod, proč se na ni snaží být vždycky milý. Ve škole se řadí mezi ty, co se tam moc neukazují. Nejradši se fláká sám s krabičkou cigaret a lahví nějaké domácí vodky, miluje, když je trochu připitý a má dobrou náladu! Máma na něj kvůli tomu fakt dost řve, ale to mu je jedno. Podle něj je lepší se trochu napít a zakouřit si, než aby byl naštvaný a smutný! Hrozně ujíždí na blondýnkách, ale většinou sám od sebe žádnou neosloví - to se odváží, až když v sobě má nějaký ten tvrdý alkohol. Ale když chce dokáže být ukázkový brácha, syn a kámoš! Strašně rád vaří, ale jeho jídla většinou nejsou moc poživatelná, takže ho máma do kuchyně nepouští. Těžko říct, co se od něj dá čekat, má velmi proměnlivou náladu. V jednu chvilku může být vysmátý od ucha k uchu a v druhé se šklebit a myslet na sebevraždu.

[ the days after ] Hned, jak se vrátil, se přestěhoval do svého domu, byl rád, že už nemusí bydlet u rodičů. Sice vypadá jako velký sobec, že se vykašlal na ty, co mu dali život, ale úplně tak to není. Spoustu peněz rve do léčby své malé sestřičky, léčba zabírá jen u 25% lidí a ona je jedna z nich. Takže si jí často bere k sobě domů, aby byla v klimatizovaném prostředí, které nepáchne rybinou, až se vám zvedá žaludek. Má ji vážně rád, bere ji na projížďky na motorce, strašně ji baví poslouchat, jak utíkal před dinosaury a je to jediná osoba, která ho svou dětskou bezstarostností dokáže vytáhnout z každé deprese, je jí teprve pět, takže vážné rozhovory se s ní doopravdy vést nedají. Po hrách si musel uskutečnit svůj dětský sen a koupil si štěně. Takové maličké a pekelné roztomilé, ale nemá žádný výcvik, takže často ničí drahé kožené potahy gaučů a sežere, na co přijde, dřív se jmenovalo Diesel, ale po pár dnech mu nikdo neřekne jinak než Psímagor. Když zrovna nemá náladu na malé děti, nebo na své bitches, zajede si do Kapitolu, rád se fotí, sice ho štve, když vidí svůj ksicht na obalu nějakého magazínu, ale miluje, když může pózovat před objektivem a dělat různé ksichty, má takový pěkný pocit, vždycky si myslel, že je pěkně ošklivý, ale teď se cítí jako největší model, když u jeho fotek tečou a slintaj kapitolský třináctky. V Kapitolu si většinou dojde do nákupního centra, ano, dokonce rád nakupuje nebo něco kupuje sestřičce nebo svým kráskám. Pak si skočí do nějakého baru na mojito, začal ujíždět na koktejlech a dortících. Miluje dortíky... Snad všechny druhy - od čokoládových až po limetkové nebo bonbónové. O rodiče ale naprosto ztratil zájem a vůbec o nich ztratil veškeré dobré mínění, které měl. Když se opil na turné vítězů, ještě před Hrami, dělali jako by byl cizí, nikam s ním nechtěli jít, nechtěli, aby kdokoliv věděl, že to vůbec je jejich syn a byli rádi, když nechodil domů, prostě se od něj snažili, co nejvíc vzdálit a totálně ho zavrhli. Ani se nepřišli rozloučit, když ho vylosovali do Her, takže si mysleli, že pěkně zhebne v aréně a budou ho mít z krku, ale když se vrátil, byli první, koho uviděl na nádraží, najednou se začali zajímat, najednou dělali, jako by byl jejich dokonalý syn, jakoby byl skoro bůh, ale on to měl v hlavě srovnaný. Jeho táta byl děsně na prachy, takže o co jiného by jim šlo, než o jeho peníze?! Jenže samozřejmě teď je odkopnul zase on, nebude si chovat takové dvě pijavice, co mu berou peníze, byly jeho! Oni na ně neměli žádné právo, on si je vybojoval stejně jako lepší život a nehodlá se o to s nimi dělit. Často ho můžete vidět na motorce nebo u vody, aby ale nebyl pořád sám, tak čas od času pořádá nějakou party, jídlo a pití pro obyvatele kraje zdarma, ale to dělá jen ve výjimečně slabých anebo zase dobrých chvilkách. Nechce být za totálního sobce, znal ty lidi předtím a pár z nich se s ním bavilo, i přes jeho vzpurnou povahu, takže se jim to takovým způsobem snaží řekneme, vynahradit. Života si váží a snaží si ho prostě patřičně užívat.


× Desirée Mason - Poprvé ji potkal na cestě z Kapitolu, těsně po Hrách, přijde mu jako docela fajn holka, dokonce se mu dost líbí, ale není schopnej to říct, protože by se asi propadl studem do země.

Brian David Thyne

14. april 2014 at 18:27 | Michelle |  Deceased

Player: Jarci

FC: Orlando Bloom

Occupation: Trainer

Contact: jaroslav.auxt@gmail.com

Age: 37

Status: - zlomený vaz: S. Holbourn

[ brájen dejvid tfhyn ]


Brian je veľmi sebavedomý muž. Nedá si "skákať po hlave" a vždy si stojí za svojím názorom, aj keby sa mal s tým dotyčným, čo s ním nesúhlasí nepekne pohádať. Už si tak narobil pár nepriateľov, ktorý sa na neho už pokúsili nakydať všelijaké veci. Po za chrbát vie ohovárať každý, no len málo kto sa odvážil povedať mu to do očí. "Asi" to bude tým, že chlap, ktorý sa mu niečo také pokúsil povedať naposledy, skončil po stretnutí v nemocnici. Mesiac. No Brian vie byť aj veľmi priateľský. Je ťažké preniknúť pod tú masku tvrďasa, ktorú nosí, no komu sa ju podarí odstrániť zistí, že je to príjemný a romantický človek. Aj keď trochu násilný. No násilie sa vyskytuje väčšinou pri robení nepríjemností jemu alebo ľudom, na ktorých mu záleží. Nosí kontaktné šošovky, no keď ho z nich už bolia oči, vymení ich za okuliare, ktorých má neúrekom. No vyberá si len také, aby v nich vynikli jeho hnedé oči. Okrem toho, je strašný metrosexuál. Je posadnutý módou a módnymi trendami. Keď sa v obchode objaví nejaká novinka, vždy skončí u neho v šatníku. Vždy sa rád vyťahuje, ako dobre vo svojom oblečení vychádza, a dokonca aj keď trénuje splátcov musí mať na sebe oblečenie, ktoré jednoducho upúta pozornosť. U splátcov trénuje lezenie, kladenie pasci/uhly a zakladanie ohňa. Jemu je najbližšie kladenie pascí, pretože keď vidí, že sa jeho práca vyplatí tak ho zahreje dobrí pocit pri srdci.

Brian sa narodil do rodiny, ktorá ako väčšina kapitolanov patrí do strednej vrstvy. Mohli si čo to dovoliť, no párty ktoré by trvali celý víkend sa u nich určite nekonali. Veď kto by to zacvakal. No postupne sa zariadil tak, že zbohatol a teraz si užíva v luxusnom dome, ktorý ma aj vlastný bazén a výrivku. Síce práca trénera tak nevynáša, raz ho jedna jeho frajerka prehovorila, aby jej robil modela, pretože práve vyšla na trh jej nová kolekcia a jej model ochorel. Síce ho dlho prehovárala, ale stálo to za to. V tom období a aj pár mesiacov po tom okolo neho vkuse obletovali nejaké ženy. Postupne sa to však utriaslo, aj keď vždy je rád, keď si má s kým výsť na kávu. No celkom sa mu to zapáčilo, a keď ho zavolá jeho teraz už bývalka aby niečo predviedol, nechá sa presvedčiť. No predsa Hry o život nemusí. Jednak ho to vôbec neláka, rozplývať sa nad tým, kto koho zabije a podobne, a po druhé tu boli už aj také indivídua, pri ktorých sa krotil, aby ich riadne nezbliakal alebo aj dačím neovalil.

Rozhovor s Olgou

12. april 2014 at 20:30 | Larsyn
Perrie Litmix: *Světla pohasnou a sál se okamžitě utiší. Nyní přichází ta chvíle. Nakráčí na scénu, reflektory namíří na ní a sál začíná tleskat* Vítejte, dámy a pánové, na dnešní večerní speciální akci! 115. ročník her, více známý jako 3rd Penta Games! *vykřikne radostně, aby dostala diváky do nálady* A i tento ročník, ve kterém bylo dokonce 48 splátců! Vyhrála dívka z 1. kraje *usměje se a ztiší sál* Přivítejte teď prosím na pódiu vítězku těchto her, Olgu Campbell! *začne tleskat a mávne do zákulisí, ať přijde za nimi na pódium*

Olga Campbell: *konečně zase v Kapitolu, přesně na tomhle místě stála a byla strašně nervózní, to si moc dobře pamatuje. Těžko říct, jestli byla víc nervózní tehdy nebo je teď. Měla by se cítit asi mnohem lépe, jako největší hrdina, ale to prostě nejde. Vůbec nemohla spát, moc nelká změna, dostala za ty kruhy pod očima vynadáno od svého přípravného týmu, ten se taky hodně nadřel, aby vypadala kouzelně, aby zalepil všechny ty šrámy z aréně. Sleduje ze zákulisí Perrie, strašně pozorně poslouchá, aby jí neuteklo ani slovo, měla by si to tady užívat, rozhovor jenom s ní. Zkusí se usmát, ale moc jí to nejde, tak na chvíli vypne a zkusí to znovu. Jo, to bude ono. Potom už ji něčí ruce vyhazují na osvětlené pódium, tak se nijak nebrání a snaží se pořád usmívat* Zdravím *sedne si do křesla a už jenom čeká, co se bude dít*

Perrie Litmix: *Usměje se a pohodlně se usadí do křesla. Má teď před sebou mladičkou vítězku, a to ji těší* Vítám tě zpátky mezí námi. Pro všechny z nás je to ohromná čest tu teď s tebou být a znovu tě po tolika dnech vidět. *usměje se na ni* Je to sice nudné, ale nutné. Jak se teď cítíš, jako vítěz ? Máš za sebou náročnou arénu a najednou, jsi venku. Věřila jsi si že to dokážeš? *zeptá se jí a napjatě čeká*

Olga Campbell: *jenom přikyvuje na to všechno, moc neví, co by měla říct, s mluvením je na tom špatně. Hloupé zjištění, když rozhovoruje. Takže když dostane první otázku, kdyby věděla, že s ní někdy bude dělán takhle velký rozhovor, měla by z toho noční můry, musí se strašně soustředit, aby vypadala, že je úplně v pohodě a že si to tady strašně užívá* No, je to celkem fajn. Už když jsem byla vybraná, tak jsem se těšila právě do arény, to snad ještě víc, než až přijedu sem, takže mi to tam ani tak náročné nepřišlo. Tedy asi ne, teď už se na všechno dívám s odstupem, tam to byl pořádný zápřah. Ale dá se to zvládnout *má nějaké tušení, že povídá pořád tu samou věc dokola, tak se musí zastavit a urovnat si myšlenky, než bude zase pokračovat* Nějakou víru v sebe jsem v aréně tak moc nehledala, ale bojovala jsem až do konce, možná jsem nějak podvědomě tušila, že se nesmím vzdát *doufá, že neřekla nějakou strašnou kravinu, protože to je klidně možné. Tak se pro jistotu usměje*

Perrie Litmix: *Jenom kývá a občas se soucitně usměje. Poté se na židli zavrtí a koukne se po divácích* Letos bylo v aréně až 48 splátců, což znamená dvojnásobný počet než obvykle. Přesto jsi se spojila pouze s jednou dívkou, a to s Leash Filler. Co tě k tomuto spojenectví vedlo? *možná trochu moc otázek no ona to tak nevnímá*

Olga Campbell: *tohle už bude horší, o svém spojenectví se snažila nepřemýšlet a bum, teď o tom má rovnou mluvit. Chytne si ruce v klíně, potřebuje něco držet, trošku se posune v křesle dopředu a už konečně spustí* Ono to nebyl úplně původní plán. Měly jsme být ve spojenectví ještě z klukem ze sedmičky, ale ten se odpráskl hned na začátku. Pořád nevím, proč to udělal *zavrtí nad tím hlavou, vlastně jí je to úplně jedno* Domlouvala jsem to spojenectví přes Claude, zdálo se mi výhodné být s někým z profíků. Navíc tohle spojenectví je skoro pokaždé, předminulé ročníky a dál. Jsem ale dost ráda, že jsem neměla nějaké velké spojenectví, kde bych si musela dávat pozor na více lidí blízko sebe *tváří se jako zlý zabijácký splátce, tak se musí hned usmát, aby to nějak napravila. Nemůže přeci vypadat, že se jí po jejím spojenectví stýská*

Perrie Litmix: *Soucitně se na ni usměje* Ano, hodně splátců letos nevychytalo gong a jejich těla vyletěla do povětří. Smutný to příběh *mírně se zasměje* Jako tvoji první zbraň jsi používala meč, poté jsi však ve finále popadla několik granátů které tě sice také zasáhly, ale vyřadili jednu tvoji soupeřku ze hry. Co tě vedlo k tomu si je vzít? Měla jsi už s nimi nějaké zkušenosti nebo to byl spontální nápad? *usměje se a trpělivě vyčkává na její odpověď*

Olga Campbell: *raději k tomu už nic nedodává, jenom zase zarytě mlčí. Snaží se ale vypadat alespoň nějak zúčastněně, takže přikývne a znovu se usměje při vzpomínce na své zbraně* Házení granátů jsem si tedy ještě nikdy nezkoušela, ale když mi tam byly tak nablízku, nebylo lehké odolat. Ani se mi to nepovedlo *nevinně se usměje* Není od věci ani nevidět umírat člověka, i když víte, že za to můžete, ale spoustu faktorů jste ovlivnit nemohli *zase plácá blbiny, ale nedá se říct, že by k trhavinám měla nějaký bližší citový vztah, který by tady teď mohla sáhodlouze rozvádět*

Perrie Litmix: Muselo to pro tebe být určit hodně užitečné *usměje se na ni* Už tě nebudu déle trápit. Avšak, poslední otázka by ještě bodla. Jsi po mnoha letech vítěz z prvního kraje. Už při rozhovorech jsem se tě ptala, co si myslíš, že je neúspěchem tvého kraje. A teď zde sedíš jako vítězka. Změnil se tvůj postoj k tomum jak je to vlastně s tím vítězstvím v aréně?

Olga Campbell: *v duchu si oddechne, že už bude mít rozhovor za sebou* Změnil se, a o dost. Vyhrát není nemožné, takže se snad náš kraj vzchopí, když mu to někdo takhle jasně řekl. Můj kraj, První kraj, od začátku na tom nebyl se schopnostmi tak špatně, spíše souhra osudu nám nedala dlouho žádného vítěze, ale já jsem se už na vlastní oči přesvědčila, že naši vítězové jsou opravdoví. Claude mi řekla, abych nezapomněla, že jsem Jednička, a i když jsem neměla téměř ke komu vzhlížet, v aréně jsem si tahle slova opakovala v náročnějších situacích *tváří se pěkně hrdě na svůj kraj, na sebe, na to, že už snad nepovídá blbosti. Je přeci jenom ráda, že může být hrdá na svůj kraj*

Perrie Litmix: *Je opravdu ráda za její slova a musí se usmívat* To jsou pravá slova vítěze! *zasměje se a poté tleskne aby to uzavřela* Já však teď vítám na pódiu naši milou, kreativní a hlavně krásnou Tvůrkyni her. Dámy a pánové, Devlin Antoinne! *začne tleskat když přichází na pódium*

Devlin Antoinne: *Přichází na pódium pogratulovat nové vítězce. Kývne Perrie a divákům na přivítanou, a pak už se plně věnuje Olze.* Vítám Tě v Kapitolu! Doufám, že sis letošní arénu užila a zařádila sis, teď za to budeš mít celoživotní odměnu od nás. *Usměje se a bere si z polštářku od avoxky korunku, která vypadá, jako korunový list ve zlatu a nasadí jí to na hlavu korunku.* Gratuluji ti k vítězství, 47 splátců bylo hodně soupeřů. *Pak zase nasadí vážný obličej nahánějící hrůzu lidem a odchází si sednout ke křeslu a zhlédnout v klidu rekapitulaci.*

Olga Campbell: *poslouchá zase Perrie, o tomhle momentu raději vůbec nepřemýšlela. Zase vstane na svou korunovaci, líbí se jí ta korunka, třeba si ji bude i moct nechat. Usměje se, poněkud více šťastněji, ani nemá slov. Když Devlin odejde ke svému křeslu, posadí se taky a upřeně pozoruje, co se v aréně vlastně všechno stalo a ona o tom ani nevěděla*


Perrie Litmix: *Až dojatá se dívá na záběry z arény. Poté, když vše skončí, s úsměvem povstane* A toto je příběh Olgy Campbell, příběh vítězky 115. her, příběh vítězů a poražených *zvolá a usměje se do davu. Tím také rozhovory skončí a ona odchází z pódia pryč*

4. Turné vítězů

12. april 2014 at 0:48 | Larsyn

2nd Hunger Games Awards

12. april 2014 at 0:14 | Larsyn |  Events [ Phase One ]
Nejlepší bude, když se zúčastníte všech nominací, ale pokud opravdu nevíte, tak nepište, ale nezapomeňte, že jsou to Vaše volby, takže očekáváme, že nominace bude u všech. Můžete nominavat 2 lidi, 2 arény atd... Nemusíte nutně jen jedno. Nominuje se jednou jen za Vás. Ne za všechny postavy, co máte. Pište vše do komentáře. Ke konci budou vybráni 3 nejčastější nominace ke všemu.


Philippa Reyes

9. april 2014 at 23:38 | Michelle |  Deceased

Player: Maddie

FC: Freya MavorContact: maddiepond@email.cz

Age: 15 - úlek, halucinace


Token: LEGO figurka mistra Yody

[ fihlippa réjes ]


Nedá se říct, že Philippa je nějaká dívka, která si rozumí se sportem. Nemá velkou sílu, nemá velkou výdrž, kromě nějakých kuchyňských nožů v ruce nedržela snad žádnou pořádnou zbraň, až na koště, na kterém se jednou týdně učí létat. Asi prostě není typ na hraní sportů ve vzduchu, protože se jí to ještě nikdy nepovedlo. Zato má velmi silnou vůli, protože věří, že se jí jednou tohle všechno, co všichni ostatní nazývají nemožným, povede. Jednou všem nakope zadečky. Jediná zbraň, se kterou je vážně dobrá, je světelný meč. Vážně ho má, vážně svítí a vážně se s ním umí ohánět. Taky vydává všechny ty vžum zvuky, ale když občas vynechávají, umí si je Philippa doplnit pusou. Umí kopírovat cizí hlasy, umí mluvit jako její oblíbenci. Je to dost dobrá herečka, ráda se předvádí. Je dobrá ve strategii, protože má v sobě všechny filmy, kde se nějak bojovalo. Takže taky umí sjet schody po štítu a při tom dělat, že střílí z luku. Jenom to předvádět, protože matka jí luk do ruky nikdy nepůjčila. Je strašně nešikovná, hlučná a pořád její všude plno. Umí pěkně zpívat, ale to není z jejího hudebního nadání všechno. Umí totiž hrát na skleničky. Jakoukoli oblíbenou melodii, třeba úvodní znělky. Tímhle je schopná se i chlubit.


Naprostý antitalent na všechno, co je nějak potřeba umět. Běh, síla, to jde naprosto mimo ní. Veškeré zbraně taky. Nenávidí opravdovou krev, snáší jenom ten kečup ve filmech. Neumí plavat, ani se ve vodě udržet na hladině, prostě jí chybí tyhle základní instinkty. Takže když na ní vystartuje nějaké nebezpečí, ne, že by se běžela schovat, ona musí zachránit všechny ostatní nejlépe tím, že obětuje své pohodlí. Ale to jenom, když se jí chce. Pohodlí svého domova by nikdy za nic nevyměnila. Neumí moc dobře lézt kamkoli do výšky, nemá ani moc v lásce výšky, má vždycky strašné závratě. Nerozumí si s přírodou, stromy skoro nerozezná od keřů, natož je nějak rozeznat od sebe. Bylinky jdou taky mimo ni, jak lesní, luční, vodní a jakékoli jiné. Neumí ani rozeznávat houby, jediná houba, kterou dokáže určit, je choroš. Je děsně háklivá na to, jak vypadá, snaží se vždycky vypadat nějak dobře a hezky. Taky nemá ráda, když někdo uráží to, co má ráda, její rodinu. Vždycky se dokáže strašně naštvat. Je to totiž děsná hysterka. Ječí skoro pořád. A taky má každou chvilku záchvaty naprosté úzkosti, kde se skoro nedokáže ani pohnout, nedokáže přemýšlet, jenom silně oddechuje. Když je sama, trvá jí jak dlouho, než je z těchto stavů dostane. A ty mívá pokaždé, když jde o nějaké reálné nebezpečí. Když se nerozhlédne na přechodu a zrovna jede auto. Když je bouřka a ona zrovna stojí pod stromem. Nikdy to nemá vychytaný.


Philippa je již druhé dítě v naprosto podivínské rodině Reyesů. Má staršího bratra a velmi, velmi bohaté rodiče. Nikdy nepotřebovala ona ani její bratr brát oblázky. Její otec vlastní několik továren a matka snad v životě nepracovala, především proto, že byla v Hladových hrách a že se vrátila domů. Je úplně v pohodě, jenom má šílenou úchylku na staré věci a staré filmy. Tohle nadšení se částečně přeneslo i na Philippu. Jelikož je ta mladší a nemusí mít žádné vrásky s tím, že rodinný podnik bude jednou potřebovat dědice, může si v klidu žít svůj vlastní život ve svém vlastním světě, který vidí jenom ona. Je totiž naprosto uvězněná v těch všech pohádkách, co má její matka tak ráda. Takže ona stále věří tomu, že může cestovat na cizí planety, že může pohybovat věcmi díky své mysli, že jednou po světě chodili superhrdinové, ale ti už asi pomřeli, že stromy mluví a mohou chodit. A že malé děti mohou být už dospělí půlčíci. Má noční můry z toho, že draci spálí celý svět, zatím žijí jenom v jeskyních. A pokud se to nepovede drakům, tak sem přijdou droidi. Ale protože ona stojí na světlé straně síly, tak bude mír s Hrami bránit zuby nehty. Je hodně zvyklá na to, že je ve všem sama, protože takových lidí, se kterými by se dokázala bavit a kteří by jí rozuměli, moc není, ale naprosto závidí těm, co jsou oblíbení. Je to strašná podivínka, ale naprosto si užívá svého života.

Kyra Glenshaw

5. april 2014 at 22:26 | Larsyn |  Victors


FC: Charly Thorn

Mentor: Karalynn Ringrose

Victory year: 116th Annual Hunger Games

Hobby: Maluje, kreslí a tesá sochy


Age: 33
[ kyrah glenšá ][ before the Hunger Games ] Kyra je poměrně dobrá v běhu na krátké vzdálenosti, jelikož umí vyvinout skutečně velkou rychlost, avšak hodně jí ubírá její výdrž, tudíž nejvíce vydrží pouze v poklusu. Na svůj věk je poměrně silná a již vlastní pár zkušeností s chladnými i střelnými zbraněmi. Umí si zachovat chladnou hlavu, takže nějaké nervování jde naprosto mimo ni. Dá se říci, že je poměrně dobrá i v hodu, takže pokud by bylo třeba někoho strefit kamenem či jinou municí, štěstí a schopnost obvykle bývá na její straně. Plavat umí poněkud obstojně, avšak neumí moc stylů plavby. Vzhledem ke svému kraji, nemá moc šanci trénovat, avšak tréninkem pro ní může být každodenní život - obstarávání si potravy a dalších věcí důležitých pro domácnost.

[ the days after ] Aréna jí uštědřila lekci, v kterou možná možná předtím věřila, ale nevěděla, jak rozsáhlá ta lekce bude. Musela být stále ve střehu, pozorná, aby jí nic neuniklo. A nebránila se jen před ostatními splátci, stále se musela držet na pozoru i před svými spojenci, kvůli čemuž je ke svému okolí podezřívavá, pořádně si vše prohlíží, než někam vstoupí, jako by stále čekala nebezpečí. Tím upadla její důvěra v ostatní, i když ne ve všech případech se to vyplatilo. Mezi její nejoblíbenější zbraně stále patří dýka, zvláště jedna, kterou dostala a stále ji nosí u sebe, jak sama říká "pro případ nouze". Když se mohla vrátit do jakž takž normálního světa, začala se ohánět s nůžkami a látkou, jelikož si sama navrhuje modely. Špatně se jí nevede ani se štětcem nebo tužkou a do svého uměleckého umu zatáhla i sochařství.


[ before the Hunger Games ] Výdrž rozhodně není v její prospěch, takže není moc dobrá na dlouhý běh či jiné akce, ve kterých se hlavně sází na výdrž. Moc dobře se jí ani nevede při potápění, jelikož se musí často vynořovat na hladinu kvůli přísunu kyslíku. Nekamarádí se ani s auty či dalšími prostředky, tudíž v aréně by to mohla být její velká slabina. Co se týče konstrukce různých pastí, dalo by se říci, že to zrovna není její nejsilnější stránka.

[ the days after ] Stále z ní není žádná extrémní běžkyně zralá na maratón, ba dokonce ani nijak lépe neumí se zbraněmi typu meč a tak podobně. Ke svému okolí se však stala nedůvěřivější, a i když to pro ni občas mělo své výhody, někdy se to ukázalo jako velmi špatná volba. Ze všeho se jí příčí zabíjení, po zkušenost z arény by už nezvládla jen tak nikomu sáhnout na život. Má velký strach z trojzubců, jelikož jedním takovým byla málem zabita. V nelibost upadly i různé hračky, nejvíce však panenky, které se podepsaly na jejím znetvoření, které již naštěstí, díky Kapitolu, není patrné. Ačkoliv je většinu času až přehnaně pozorná, přesto se občas stane, že sklouzne do vlastních vzpomínek a své okolí začne ignorovat.


[ before the Hunger Games ] Kyra na první pohled může působit jako chlapec, jelikož je poměrně vysoká a vlasy nosívá střižené na chlapecký střih. Její postava moc neoplývá ženskými křivkami, avšak zato je sportovní a vlastní již poměrně výrazný náznak svalů. Oděna chodívá spíše spoře, nosívá obyčejná trička a kalhoty, které jsou volnější, aby jí nebránily při každodenním boji. I boty nejsou nikterak bohaté, avšak je patrné, že dává přednost pevným botám, jakéhokoliv vzhledu. Ky vyrostla v neúplné rodině, sourozence neměla nikdy žádného a otec je opustil, když byla ona ještě malá. Její matka Hladové hry přímo nenávidí a nepřeje si, aby se jich Kyra zúčastnila, avšak něco úplně jiného si myslí sama Kyra, která se již od mala snaží trénovat a dala si slib, že ve Hrách vyhraje a její táta bude litovat, že provedl něco tak hrozného, jako opustit rodinu. Na svůj věk je poměrně přemýšlivá, avšak Hry jsou pro ni velmi důležité, takže možná díky tomu nemá moc přátel, vlastně skoro vůbec, jelikož je obklopena lidmi, kteří si Her moc neváží a to Kyru upřímně štve. Je dost soutěživá a věří ve svou výhru. Jestli se jí to vydaří, o tom už rozhodne budoucnost.

[ the days after ] Když byla vybrána, věřila, že v aréně zazáří a ukáže ostatním, že je více než dobrá, jelikož brala každý den jako trénink. Každý den musela bojovat, aby bylo co jíst, a aby byl její život poměrně normální. Jakmile však vstoupila do arény, poznala, že není všechno takové, jak se může zdát. Každý souboj byl pro ni složitý více, než čekala, a to jí vzalo jakékoliv pomyšlení na to, že vyhraje a z arény vyjde živá, avšak podařilo se. Bylo to na poslední chvíli, umírala a byla si jistá, že chvíli možná i mrtvá byla, avšak jak by někdo mohl říct, ještě nebyl její čas. Dům, který výhrou získala, se rozhodla plně využít, ovšem nechtěla zůstat v domě sama, a tak si s sebou vzala svou matku, na které jí záleželo, a kterou chtěla vysvobodit z jejich starého a malého domku. Několik měsíců před 117. Hrami však její matka vážně onemocněla a nikomu z lékařů osmého kraje se nepodařilo ji zachránit. Kyra v tom ohromném domě zůstala sama, sama se svými vzpomínkami a nočními můrami, které na ni číhaly, kdykoli zavřela oči. Aby se ubránila samotě, pořídila si kamaráda ze zvířecí říše, konkrétně loveckého psa jménem Silas. Ve volných chvílích navštěvuje Kapitol a vychutnává si své svobody, ačkoliv Kapitol ji nikdy neokouzlil tolik jako její rodný kraj, ve kterém tráví více času. Když zrovna probíhají Hry, snaží se pomáhat dalším nešťastným z jejich kraje.


× o doplnění si napiš na e-mail
3rd Pentagames - Rozhovory = 1. skupina I

5. april 2014 at 20:20 | Raven


James La Font

5. april 2014 at 12:14 | Larsyn |  Deceased

Player: Jarci

FC: Leonardo DiCaprio

Occupation: Resident

Contact: jaroslav.auxt@gmail.com

Age: 43

Status: - nepovedená modifikace těla

[ džejms la fónt ]


James je milý a príťažlivý muž. Je ako správne stelesnenie Kapitolana, keďže je posadnutý módou. Uňho je to hlavne oblečenie, veď pred skriňou dokáže stáť aj dve hodiny, pretože si nedokáže vybrať, čo si obliecť. Tento problém určite nafukuje aj jeho obrovský šatník, pretože stále niečo nakupuje, ale dosiaľ sa nevzdal ešte žiadneho kúsku oblečenia, a aj keď sa mu niektorý priatelia podujali pomôcť, skončilo to nakoniec tak, že nič nevyhodil. Rád chodí ku kaderníkovi. Jeho farba a tvar vlasov sa mení tak často, ako farby na ohňostroji, keď sa oslavuje Nový rok. Vždy vyletí niečo nové, čo ho uchváti, a on to proste musí mať. V tomto smere má výhodu, pretože väčšina účesov, ktoré vyjdú ako nová móda mu náramne pristanú. Na jeho tvári dominujú modré oči, ktoré vždy pozorne sledujú okolie. Rád si okolo nich nanáša jemnú, ale veľmi jemnú vrstvu zlatého alebo strieborného tieňu - tieto farby sú jeho obľúbené, takže dominujú aj v jeho šatníku. Na ruke vždy nosieva nejaké hodinky, ktoré sú tiež väčšinou zlaté, ale občas si dá aj len také imiďžovky, keď ide nejakým na párty alebo tak. Na párty chodieva rád, a občas aj nejakú on sám usporiada. Najradšej má spoznávanie nových ľudí. Kedysi rád sledoval Hry, dokonca na ne aj rád stávkoval. No potom mu jedna jeho priateľka otvorila oči a on úplne zmenil pohľad na hry. No jeho fascinácia streľbou z luku neupadla. Vždy s obdivom pozerá, keď niektorý splátca narába s lukom.

James sa narodil ako syn veľmi bohatého a v Kapitole aj významného manželského páru. Jeho otec je blízkym poradcom prezidentky. Po ich dome sa stále pohyboval niekto, koho James nepoznal. Jeden otcov známy chcel to, z práce zase tamto... Nakoniec sa rozhodol, že sa osamostatní, no aj tak sa so svojimi príbuznými stretáva celkom často. Veď sú predsa rodina. Skutočným osamostatnením sa to nazvať nedá, pretože si vlastne len postavil svoju vlastnú vilu vedľa tej, v ktorej žil do teraz, čiže rodičovskej. Má množstvo priateľov a o zábavu nemá núdzu. No keďže pochádza z bohatej a významnej rodiny nezaobíde sa to aj bez otravných paparazzov. Vždy postávajú okolo plotu ich rodinnej vily. Otec dokonca musel dať postaviť vyšší plot, pretože jeden hlúpi paparazzi raz preliezol cez plot a odfotil otca a mamu v bazéne vo svojej kráse, ako ich stvoril Boh. Celý mesiac sa tie fotografie pretriasali médiami, až kým otec nezašiel za tým dotyčným a nezačal sa mu vyhrážať... Od vtedy sa našťastie nič podobné nestalo, a pre istotu okolo ich pozemku hliadkuje súkromná ochranka. Ktovie, či sa do donieslo aj jeho bratovi. Ten si totiž vybral život ako mierotvorca a odišiel pracovať do piateho kraja. Matku to zlomilo a preto sa jeho meno v rodine nespomína. No James si už dáva pozor čo kde robí, a v akej spoločnosti. Do nedávna mal priateľku, s ktorou si veľmi dobre rozumel a plánovali spoločnú budúcnosť, no osud je nevyspytateľný a Iris (jeho priateľka) bohužiaľ zomrela pri autonehode. Jamesa táto udalosť dosť zasiahla. Prvé dni s nim nebola normálna reč. No postupne sa s tým vyrovnáva a začína žiť život ako pred tým.


× Janine van der Leverdeen - Ich zoznámenie sa odohralo na pláži, a aj keď to bolo všetko také rozpačité, a celé to ich stretnutie bolo zvláštne, a James teda vlastne ani sám nevie, ako je na tom ich vzťah. Proste sa jedného dňa zoznámili, a od vtedy sa ich vzťah nikam neposunul.

3rd Pentagames - Soukromé představení

4. april 2014 at 19:53 | Larsyn/Medisha

3rd Pentagames - Přehlídka

2. april 2014 at 21:39 | Raven

Olga Campbell

1. april 2014 at 20:16 | Larsyn |  Deceased

Player: Maddie

FC: Audray de Macedo

Mentor: Aaron Szerettet

Victory year: 3rd Pentagames

Hobby: Lyžování

Contact: maddiepond@email.cz

Age: 29 - propíchnutá lyží


Token: Lentilková kapesní kalkulačka


[ olga kempbl ][ before the Hunger Games ] I když ona sama ani moc nechtěla nějak cvičit a připravovat se na zabíjení malých, nevinných a bezbranných dětí, krajem, dobou a rodinou byla přeci jenom donucena něco dělat. A když už něco dělá, za chvíli ji to začne bavit, ať je to co je to, takže i nějaké zbraně jí teď vyloženě padnou do ruky. Především zbraně, se kterými může máchat, bodat a řezat jsou její oblíbené, takže meč, katana, menší nože a mačeta jí taky nevadí. V ruce umí držet luk i kuši, ale zbraně na dálku nejsou její předností. Je mrštná, ohebná a pěkně rychlá, má dokonalé vycvičené reflexy, takže ona je spíš na boj zblízka. A má silné ruce, na to, jak křehounce vypadá a na to, že je holka. Sluch a zrak jí nedělají problém, díky tomu má zase dobrou rovnováhu a uměla by i vylézt do výšky po nějakém rozumném povrchu. Její mozek s dobrou pamětí je sice divný pro většinu lidí, ale dokáže vymyslet dobré plány a případně nějaké pasti, má ráda čísla a všechno vždycky dokáže zdůvodnit, jenom si nestojí za svým názorem. Zase je to dobrá lhářka, protože v oblasti citových věcí není úplně nejsilnějším článkem, co jí kdo poví a jí se to zdá jako dobrý nápad, s tím nemá problém.

[ the days after ] Z arény se vrátila s pocitem, že zbraně a s nimi spojené vraždění je jedna z nejkrásnějších a nejlepších věcí na světě. A taky se vrátila s mučivou představou, že může jednou umřít, když už si v aréně zachránila život. Snaží se tedy zdokonalovat své schopnosti se zbraněmi, jak jenom to jde. Je teď vážně dobrá s jeden a půlručním mečem, ten si hodně osvojila už v aréně a teď je s ním vážně dobrá, takže kdyby si měla vybrat svoji oblíbenou zbraň, měla by hned jasno. Z Her si ještě odnesla pár krásných vzpomínek na granáty, i díky nim se dostala až na konec, ale ve výcvikáči v jejich kraji jich moc nenašla. Zdokonaluje se tedy v házení, aby měla ještě přesnější mušku. Vzhledem k tomu, že úplně vidí, jak umírá jenom kvůli sobě, ne že by do ní třeba někdo střelil šíp, ale spíš proto, že její mozek konečně vypne, tak se to snaží co nejvíc oddálit, takže žije co nejzdravěji, co to jenom jde, veškerý život normálního nudného a líného vítěze jde stranou, vůbec si nedává chvilky volna. Denně sportuje a dává si zabrat, chodí běhat, to i v zimě, když je úplně nejvíc nepříjemno, Olga nemá zimu ráda, i když si nemusí holit nohy, samozřejmě posiluje a jako většina ostatních vítězů má dům i s bazénem, takže se naučila dost dobře plavat. Dost jí to uklidňuje, když je ve vodě, občas si tam dokonce připadá ještě lépe než na souši, ale v plavání pořád není dost rychlá, takže na žádné závody by nikdy nešla. Miluje zdokonalování si reflexů, protože v tom je prostě dobrá a může být na sebe alespoň takhle hrdá. Alkohol, drogy a veškeré jiné takovéhle látky jsou mimo ni, ona nemá žádné noční můry z arény, takže nepotřebuje nic schovávat. Samozřejmě ji dost změnila společnost, ve které se teď pohybuje, ve vyšší kapitolské smetánce je prostě dokonalá, pořád je to dobrá herečka, takže tam ji musí všichni jednoduše milovat, a ke splátcům se chová s jistou záští.


[ before the Hunger Games ] I když vypadá jako obyčejný profík, co má menší úchylku na zabíjení, není jasné, jestli by to dokázala. Je moc hodná a taky nemá ráda, když se jakkoli zašpiní, vždycky chodí nanejvýš upravená, ale krev na rukou by jí vadila. I když snadno podlehne náporu skupiny, protože by si dost přála být nějakým, koho ostatní uznávají a mají ho rádi. Není moc dobrá v dělání si kamarádů, protože se vždycky tváří jako kakabusácký profík, to se ale zase může hodit mezi profíky. Nemá moc v lásce přírodu, tam se jednak vždycky zašpiní a navíc jí po nějakém pylu vždycky vyskočí vyrážka. Nenávidí, když nevypadá dokonale a elegantně. Když jí chytne migréna, jedna z jejích mnoha a má zase svou chvilku, není schopná téměř ničeho a ještě je ke všem protivná. Je naprosto levá v léčení, jak moderní medicínou, tak lesními bylinkami. Vlastně veškeré ruční práce nejsou pro tuhle princeznu, šít neumí, s vařením je na tom mizerně, možná si ohřát polívku, nic víc. U zbraní naprosto nenávidí veškeré sekery, ani neví proč, tak s nimi nic neumí, taky neumí vázat uzly a harpuna a trojzubec jí zase tak moc v ruce nesedí. Nemá moc ráda plavání, dokáže se sice jakž takž udržet nad hladinou, ale potom už nic, neumí se vodě pohybovat, natož nějak bojovat. Každý člověk jí hned přijde jako kamarád, je strašně důvěřivá a těžko se získává k nějakému plánu, nerada to dává najevo, ale když už se nechá překecat, je vždycky dobrou součástí týmu. Potřebuje mít svůj tým, nenávidí samotu svého světa.

[ the days after ] Olga se vrátila jako ještě větší profík než byla, především byla v aréně šťastná a žádné zabíjení se jí nepříčilo, možná ze začátku trochu, ale později byla v aréně jenom kvůli tomu, aby mohla někoho dalšího zavraždit. Teď z toho vůbec nemá černé svědomí, spíš jí to chybí. Možná ještě asi tak týden, kdy se poprvé vrátila domů do kraje a nastěhovala se do svého nového domu, byla trošku rozhozená, ale jenom rozhozená, už tehdy mohla v noci klidně spát a klidně se dívat svým spolukrajanům do očí, ale to by dělala i kdyby třeba zabila někoho ze stejného kraje. Dost se změnila na sobecké dítě a má hlavně pocit, že ji musí všichni milovat, stejně jako to dělají v Kapitolu. Bere to tak od každého, takže absolutně nenávidí, když k ní někdo není tak milý jako ostatní. Nepřestala dbát na své čistotě a upravenosti, i když se trošku sťukla s přírodou, ale nenávidí, když vypadá nějak špatně, teď je hlavně pořád vidět, takže ani nesmí vypadat špatně. Dost jí záleží na tom, jaké má jméno, takže tráví mnoho marnotratných chvilek před zrcadlem. Jinak si ale řekla, že učit se něco nového je už totálně na nic, takže stále nemá v lásce pár zbraní, teď ještě ke všemu nemá ráda zvířata, o kterých neví, jak vypadají, nebo velké ptáky, kteří jsou prostě strašidelní. Když chodí běhat, většinou do přírody, její dýchací problémy se rychle vytratily, ale pořád se tam cítí dost nesvá, hlavně nemá ráda lesy, protože nevidí nikam daleko před sebe a to jí strašně vadí, když se nemá podle čeho orientovat a všechno vypadá stejně. S orientací je na tom vážně bídně, to je další věc, co si odnesla z arény, když nemá vyšlapané cestičky, tak je v prostoru naprosto ztracená. Na mapě se dokáže orientovat ještě dost obstojně, ale v reálu je to dost strašné. Je schopná se ztratit i ve Vesnici vítězů, ale naštěstí má ještě dost dobrou paměť, aby to tam dokonale znala. Párkrát se pokoušela vařit, ovšem vždy to skončilo ohněm, který jí také vadí, když ho vidí, už jenom kvůli těm granátům, vždyť jednou stála moc blízko svému vlastnímu výbuchu a teď má kvůli tomu spravovaný sluch. A samozřejmě její nádor v mozku, když rovnou odmítla, aby s tím někdo něco dělal, místo toho se snaží oddálit smrt sporty, protože ze smrti má strach, úplně šílený strach, tak proti němu a ostatním chce právě bojovat a to nejde jinak než v aréně.


[ before the Hunger Games ] Olga se narodila jako mladší sestra do normální a nezajímavé rodiny v prvním kraji. Nikdy neměla žádné mimořádné problémy, aby byla zajímavá pro okolí, proto je absolutně nezajímavá a je těžké o ní něco říct. Už od malička ji často bolela hlava, třeba občas i kvůli tomu ztratila vědomí. Když její rodina vyplýtvala velké množství peněz, tak moudří doktoři zjistili, že má na mozku velký a zhoubný nádor. Takže už je vlastně mrtvá, je to jenom otázka času. Už se s tím smířila, už nějak přestala řešit otázku bytí. Její bratr tedy zemřel v aréně, ale ona si z toho nic nedělá, byla ještě dítě, když se tak stalo, a byla to očividně jeho chyba, takže Hladové Hry pro ni nejsou nic tak špatného. Ráda je pozoruje, ráda se dívá na všechny ty splátce a celkem často si představuje, co by asi udělala ona, kdyby byla v aréně. A ve svých představách by vždycky zůstala poslední naživu. Má starší sestru, ta je rozhodně oblíbenější než Olga, ale mají mezi sebou dobrý vztah. I když u Olgy je těžké říct, moc nedává najevo, jak se jí daná věc líbí, nikdy se netváří nějak zaujatě. Je až moc hodná na všechny okolo, pro své kamarády i třeba jenom známé by vypustila duši, kdyby bylo potřeba, tak se nějak chrání, aby si svou duši mohla nechat. Moc toho tedy nenamluví, nerada povídá ostatním lidem o sobě, díky svému matematickému myšlení, to mají v rodině, se vyjadřuje stručně a k věci, což občas může bolet. Pořád se zdá být poněkud mimo, že nikoho neposlouchá a žije si ve svém vlastním světě, kde se v aréně chová tak, že vždycky vyjde živá.

[ the days after ] Vida, stalo se a Olga se po hrách domů vrátila jako vítěz. Byla a stále je na sebe samozřejmě velmi hrdá, protože teď na ni byl hrdý celý kraj, protože Jednička už přeci jenom potřebovala trošku oživit. Je to teď pro ni lepší život, naprosto zrušila své vztahy s rodinou a odstěhovala se do svého super nóbl domu ve Vesnici vítězů, kde si trošku připadá jako v Kapitolu a to jí naprosto vyhovuje. Díky tomu, že její tvář je teď celkem známá, může si teď dovolit dělat úplně všechno a to jí dost baví. Nezdržuje se totiž žádnými vypsanými hranicemi, vůbec nerespektuje žádná pravidla a ještě víc nerespektuje ostatní lidi. Pořád je nemá moc v lásce, taky dost nemá ráda malé děti, protože s těmi se nedá normálně mluvit, ale i některým velkým by teď přála to nejhorší. Obzvlášť se prohloubila její nenávist k ostatním krajům, především těm neprofíkáckým, protože ve Hrách viděla na vlastní oči, že oni to nikdy nikam dotáhnout nemůžou. To se ovšem netýká Desítky, nedá se říct, že by tenhle kraj měla nějak ráda, jenom jí stačí vědomí, že lidi z Desítky můžou být i fajn, i když jsou z takového zapadlého kraje. Nebyla moc překvapená, když vyhrála Hry, povedlo se jí to přeci už několikrát, když si to představovala, ale když se to stalo doopravdy, dost jí to přidalo na sebevědomí, takže si teď připadá jako někdo dost dobrý, k tomu pomáhá ještě to, že ji všichni znají a každý si taky musí myslet, že je dost dobrá, když vyhrála Hry s dvojnásobným počtem splátců, i když ona se moc nestará o to, co si o ní ostatní myslí, hlavně, že to o sobě ví sama. Po hrách se celkem rozmluvila, k tomu ji především donutil Kapitol, nemohla si všechny zážitky z vraždění nechat pro sebe, ale pořád v tom není moc dobrá, protože většinou neví co odpovědět a ani o sobě nerada mluví. Každopádně už není tak milá na všechny kolem, zvláště ne na splátce. Olga chce zpátky do arény. Milujte to tam, ať ta aréna vypadá jakkoli, ale miluje teď vraždění a veškeré to nebezpečí, co vás v aréně nutí být stále ve střehu. Všem splátcům dost závidí, i když je jasný, že tam všichni umřou, ale ona by se s nimi s radostí vyměnila. Má sice šílený strach ze smrti, ještě když u ní je jasné, že někdy umře, protože si od Kapitolu nenechala sáhnout na svou hlavu, takže migrény a špatné stavy má pořád, ale je jí jasné, že by mohla vyhrát znovu.

Victoria Garnet Wallace

1. april 2014 at 9:22 | Larsyn |  Victors

Player: Maddie

FC: Emma Roberts

Mentor: Claudette Fairy

Victory year: 117th Annual Hunger Games

Hobby: Chemie, Modeling

Contact: maddiepond@email.cz

Age: 34


Token: Tužka na oči


[ viktória garnet volis ][ before the Hunger Games ] Vedle tradičních schopností profíka jako je ovládání převážně všech zbraní (preferuje však katany a mačety, případně vrhací nože), plavání, šplh (ale to pouze a pouze v případě totální nouze, kdy není jiného východiska) a takové té vrozené chuti zabíjet se může blýsknout třeba i základní orientací v přírodě, kterou si vypiplala od absolutní nuly mnohými úprky mimo dosah lidí. Přišla tak zároveň do styku s všelijakou zelení, odkud si tedy odnesla pouze informace o jedlých bobulkách a základních plodech. Ačkoliv by se dalo o Vice říct, že je notně agresivní člověk, pokud zataháte za správné nitky, má i světlejší dny, kdy je společenská a v některých případech dokonce milá. Celkově se ve skupině lidí cítí dobře. Nemusí být vždycky bůhvíjak výmluvná, ale když už se s nějakou partou sžije, je loajální a i přes oficiální masku sebestředností to není žádný sobec. Ale vždycky se takové chování vztahuje jen na lidi, co pro ni mají nějaký větší význam. Libuje si v šeru či úplné tmě, zejména pak když je venku. Přirozeně v černočerné tmě vidí úplné prd, stačí však trocha světla a ona se už zorientuje. Na úkor chutě a čichu, co má zeslabené, se její zrak vyšvihl o několik met výš. Pod rouškou tmy se jí hlavou začnou svobodně prohánět zlomyslné myšlenky, které zejména jako mladší často realizovala nejen sama. Naučila se tak do určité míry spolupráci s dalšími, ačkoliv vždycky se obklopila jen tím nejlepším a nejschopnějším materiálem. Slaboši se ocitli většinou na druhé straně takové situace. Znalosti první pomoci a určitému umu s jehlou a nití může děkovat jen a pouze své matce, od které se to jako jediná dcera jen s krajním odporem naučila.

[ the days after ] Po aréně se její život moc nezměnil. Do výcvikáče snad chodila ještě častěji a dřela na sobě dvakrát tolik. A to všechno jenom proto, že se doma nudila a nemohla si dovolit mít nějaké špatné jméno. Je profík, valnou část svého umu pochytila při prvotním navštěvování výcvikáče, když se sem pak vrátila, tak už jenom zlepšovala svoje dosavadní schopnosti, aby je mohla dovést k dokonalosti. Začala se více zajímat o zdraví, takže teď je schopná poskytnout první pomoc a ještě vědět, proč to vlastně dělá. A když už začala žít sama, musela se nějak naučit vařit. Začátky byly kruté, to zvládla pokazit i těstoviny, ale v průběhu let už se vyšvihla na dostatečnou úroveň, aby se nebála svůj výtvor podat i ostatním. Vrátila se ke školnímu učivu a zaměřila se na chemii. To je její nová láska. Stala se trochu vynálezcem, ale zase její vynálezy nepomáhají nikomu na světě, většinou si jenom sama namíchá nějakou látku a sama si ji zkusí. Omamné látky, to je její. A kdyby bylo potřeba, dokáže si ukuchtit i směs, která by mohla někoho usmrtit. Konečně svou inteligenci začala používat i na nějakém akademickém poli, i když tohle o ní ví jenom skupinka nejbližších přátel. Z toho vyplývá, že se dost skamarádila s různou zelení. Nikdy jí nepřišlo, že kytky můžou být tak zajímavé, ale právě odsud čerpá většinu základů. Většinu doby je Vica agresivní a má potřebu si jít zamlátit do něčeho nebo do někoho, ale když si chce odpočinout, zaleze si do své domácí laboratoře a když má štěstí, tak se dokonce sjede. Ale už mnohokrát se jí stalo, že žádné štěstí neměla a v záchvatu vzteku obrátila svou laboratoř vzhůru nohama. Nedá se říct, že by byla vyloženě závislá na návykových látkách, ale když si může vzít něco, co ji uklidní a hodí do pohody, rozhodně tím nepohrdne.


[ before the Hunger Games ] Jelikož je Vica spíše lehká váha a přeci jen se její ženské svaly na žádné velekusy nezmůžou, má celkem jasnou nevýhodu s težkým sortimentem zbraní. Snažila se sice opanovat meče a pořádné obouruční sekery, ale žádný mistr není. Zkuste na ni něco těžšího a to už s vámi nebude mluvit vůbec. Přestože ovládá něco z výběru na dálku, v životě nesáhla na luk. Něco o té zbrani jí nesedí (vždycky se zvládne spálit nebo lajznout tětivou - neptejte se jí jak). Celkově by raději dala přednost něčemu na blízko. Není to srabík, co by nepřítele zastihl ranou z dálky nebo do zad. Pro důvěru ve své četné schopnosti si oběť spíš vychutná, aby si mohla užít to utrpení pěkně z první řady. V závislosti na svůj původ je samozřejmě plná předsudků - jak vůči ostatním z horších krajů, tak těm slabším z Jedničky. Slabosti druhých zkrátka netoleruje. Ale ona sama má také chyby, ač si to kolikrát i sama nechce připustit. Není kuchařka. Není stopařka. Rozhodně není lovec zvířat, tady se omezila jen na lidi. Poručte jí něco a ona vás bude vesele ignorovat. Poručte jí lézt do výšky a skončíte minimálně s monoklem. Na příkazy jednoduše nereaguje nejlépe. Není žádný botanik - bobulky a jedlé plody ano, kytičky a menší zeleň? NE. Ačkoliv přírodu kolikrát ráda navštíví a fascinovaně pozoruje, zeleň léčivého či nebezpečného druhu jde naprosto mimo ni. Maximálně vám řekne, že tohle je buk, ne smrk, tamto pampeliška a sakra, tady jsem se spálila, asi to bude kopřiva. Stejně tak to má se zvířaty. Rozezná zkrátka jen základy. Za hříchy svého (raného) mládí zaplatila panickou hrůzou z ohně, kdy se jí a její partě vymklo dlouhodobé "zocelování" mladších děcek z kraje a vedle toho, že tam přišlo pár nešťastníků o život, tak si z toho odnesla nepříjemné popáleniny po celé délce zad a doživotní trauma. Od té doby se snaží držet mimo problémy, protože si pošpinit rodinné jméno zkrátka nesmí dovolit.

[ the days after ] Z Vicy se po Hrách stal snad ještě lepší profík, než už byla. Netrávila přece všechny ty dny zavřená ve výcvikáči jenom tak pro nic za nic. Měla čas se zlepšit v hodně věcech, tak toho využila a nabrala si nové vlastnosti. Nicméně v některých umech stále zaostává. Luk je její největší nepřítel a ani ostatní zbraně na dálku nemá v oblibě. Ví, že by se měla pokusit se s nimi něco naučit, ale tuhle myšlenku vždycky rychle zažene tím, že jako profík se musí ukázat blízko u oběti a ne někde v dálce zůstávat v bezpečí. I když poznala lidi z jiných krajů, pořád v ní zůstává jistá hrdost profíka a pokud se osoba z jiného kraje neukáže jako dostatečně schopná, tak pro ni neexistuje. Zvířata pořád nerozeznává, jediné, co se u ní v tomto ohledu změnilo, je její kočka, kterou si pořídila domů. Když si Vica konečně začala užívat svého života jako života vítěze, tak si uvědomila, že rozhodně nechce zestárnout. Proto se nechává fotit a dost se naučila s makeupem, protože prostě nechce vypadat starší a špatně. Neustále tedy dělá nové věci a je živá, nedokáže si připustit, že by ráda měla i svůj klid. Každou noc je v jejím domě pořádný mejdan, může tam přijít kdokoli, kdo má alespoň trochu jméno a kdo chce pořádně pařit, ani ona sama často nezná všechny lidi tam. Má svou část svého obydlí, kam nikdo jiný nesmí, ale zbytek je volný právě pro nekonečnou párty. Když ji to tam nudí, tak jde provést nějakou zlotřilost někomu slabšímu nebo si jde jenom tak zaposilovat do výcvikáče. Rozhodně se z ní nestala bábovka, co žije jenom v drogách a zapomíná na sebe. Ale rozhodně v těch drogách žije hodně. Sama už se nezvládne bavit bez nějakého pomocníčka. Úplně jí vymizela chuť a čich, možná právě proto se naučila dobře vařit, ale jí to nevadí, jenom si víc holduje v pálivějších chutích.


[ before the Hunger Games ] Už jen to, že je z 1. kraje, o ní prozrazuje víc, než by vám kdy mohla slovy říct. Žije si téměř příkladný život. Nezná bídu, nedostatek nebo nějaké větší přičinění, aby do rodinného rozpočtu přitékaly životně důležité peníze. Nad oblázky uvažovala vždy jen z rozmaru, ale nikdy si je doopravdy nevzala. Přeci jen je pud sebezáchovy silnější. Pochází z velké rodiny, kde se kromě matky, otce a tří dalších sourozenců nachází ještě asi milion dalších žijících příbuzných. Protože si její rodiče vysnili samé kluky a ona jim to jako jediná pokazila, nikdy si k ní nevytvořili ten správný vztah. A aby se ona donekonečna dožadovala uznání? Ani náhodou. Do nástupu na akademii v devíti letech by pro jejich lásku skákala třeba skrz zapálené obruče, nicméně i její snaha a trpělivost mají své meze. Následkem toho, že se v rodině necítila nikdy tak, jak by se asi každé dítě cítit mělo, našla si náklonnost u přátel a vzdálenějšího příbuzenstva. Rodičům to ale o to víc osladila. Chodila za školu, věčně lítala z průšvihu do průšvihu, holdovala všelijakým zakázaným látkám a místům. Možná proto ve škole neexcelovala tak, jak by se dalo od její inteligence čekat. Stal se z ní občas melancholický cholerik, co se se systémem ani lidma kolikrát nehodlá párat a spíš kope, než aby si nechal něco vysvětlit. Dodnes se raději zašije ve výcvikáči nebo někde mimo dosah očí a uší se sobě podobnými. To první volí vedle ukojení své agresivity hlavně proto, aby v případě vylosování dokázala své rodině i celému Panemu, že vítězové nejsou jen muži.

[ the days after ] Vica se do Her opravdu dostala a svým vítězstvím ukázala, že je stejně dobrá jako ostatní. Jenže lásku rodičů a nejbližší rodiny jí to nepřineslo, tak místo toho, aby se dál snažila a chvástala se svým vítězstvím, tak se raději odstěhovala do svého vlastního domu a vysvobodila se ze všech rodinných konvencí. V Hrách se jí dařilo, v životě po nich už moc ne. Neodnesla si z arény vlastně nic špatného, mrtvé lidi viděla už před tím, jenom teď se na ni upnul zrak celého Panemu. To už bylo moc na tuhle značně agresivní dívku, jednak už nehlídala jenom rodiné jméno, ale hlídala hlavně sebe. Jako vítěz byla na všechno sama. První rok, kdy byla novopečenou vítězkou a byla milována celým svým krajem a Kapitolem, toho moc neudělala. Místo toho, aby chodila na společenské akce, tak byla radši zalezlá ve výcvikáči. Bušit do boxovacích pytlů a panáků bylo to jediné, co v jejím rušném životě mohlo zůstat, aby to bylo společensky přípustné. Jenže jak roky plynuly a od jejího nudného a monotónního se zraky společnosti začaly odvracet, měla konečně svou svobodu na různé menší přestupky. A když zjistila, že jí jako vítězce se za napáchanou škodu nikdy nedostane spravedlnosti, začala si užívat života. Průšvihy se zase objevily na jejím denním pořádku, k zakázaným látkám má dokonce větší přístup. Baví ji experimentovat s tím, kolik vydrží a co všechno si může k zákonu dovolit. Ale když už musí do Kapitolu a musí vypadat jako milá dívka, zvládne to bravurně. Její tvář je dost známá, tak se občas nechá nafotit pro nějakou značku, ale pravdou je, že když nemusí být princeznou z arény, tak se pohybuje pouze po těch horších částech města, kde může sehnat nějaký nový materiál nebo se zapojit do pouliční rvačky.


× o doplnění si napiš na e-mail

3rd Pentagames II

1. april 2014 at 8:04 | Larsyn

MENTOR: Claudette Fairy | STYLISTA: Refilwe Dospentak | UVÁDĚČ: Luccy Anderson
Florence "Flo" Throstle → Body: 12/0/0 +1 = Celkem: 13

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x
Foster Evans Parker → Body: 12/3/13 = Celkem: 28 = 1

Stav: 0 % | Poranění: hlava oddělena od těla
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: Hektor Moore
Spojenectví: Elizabeth Career, Tobias Evans, Noemi Springsnow, Hektor Moore

MENTOR: Chace Styron | STYLISTA: Cadence Lexie Joslyn | UVÁDĚČ: Sarah Navarro
Leash FillerBody: 14/6/12 = Celkem: 32 = 0 + 3

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 7
Počet zabitých: 2 || Smrt: Engine Gregor
Spojenectví: Olga Campbell
Brian Castelo Nightingale → Body: 14+1/0/14 = Celkem: 29 = 5 + 3

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 8
Počet zabitých: 2 || Smrt: Atanu Stillswing
Spojenectví: Atanu Stillswing, Maya Seatton

MENTOR: Desirée Mason | STYLISTA: Niklaus Spencer | UVÁDĚČ: Carrie Widdleton
Barbara Schmitt → Body: 11+1/3+1/15 +1 = Celkem: 32 = 2

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 1
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: Ethien Whitshaw, Boogie Woost
Cassian Rodriguez → Body: 11+1/3/14 = Celkem: 29 = 15

Stav: 0 % | Poranění: totálně zmasakrovaný
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: Olga Campbell
Spojenectví: x

MENTOR: Lily Ellingson | STYLISTA: Mag Tennant | UVÁDĚČ: Mag Tennant
Kim TannerBody: 11+1/4/14 = Celkem: 30 = 1

Stav: 0 % | Poranění: rozpárané tělo
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: Leash Filler
Spojenectví: Yoanna Weiss, Nathaniel Rafaeli, Engine Gregor
Thomas Louis Dwaine → Body: 11/0/0 = Celkem: 11

Stav: 0 % | Poranění: probodnutý krk
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 5
Počet zabitých: x || Smrt: Nathaniel Rafaeli
Spojenectví: x

MENTOR: Stephanie Borman | STYLISTA: Abygale Pores | UVÁDĚČ: Galen Owley
Christine SawyerováBody: 0/0+1/7 +1 = Celkem: 9

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totálně na kousky
Spojenectví: x
Axar M. Dark → Body: 0/0/0 = Celkem: 0

Stav: 0 % | Poranění: několik řezných ran
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 5
Počet zabitých: x || Smrt: Olga Campbell
Spojenectví: x

MENTOR: Theodor Finnigan | STYLISTA: Jerred Angel Stone | UVÁDĚČ: Cassandra Wright
Grace Goldwood → Body: 8+1/3+1/11 +1 = Celkem: 25

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x
Boogie Woost → Body: 8/0+1/7 +1 = Celkem: 17 = 2

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 1
Počet zabitých: x || Smrt: odnesen větrem
Spojenectví: Ethien Whitshaw, Barbara Schmitt

MENTOR: Logan Dust | STYLISTA: Samuel Silverson | UVÁDĚČ: Charlotte Wendy Everwood
Avery DesirabllBody: 0+1/2+1/6 +1 = Celkem: 11 = 5

Stav: 0 % | Poranění: probodnuté srdce
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: Felix Raymond
Spojenectví: x
Alan Darfell → Body: 3+1/2+1/6 +1 = Celkem: 14

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 5
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x

MENTOR: Jason Seatton | STYLISTA: Alicia Reed | UVÁDĚČ: Calleigh Lynd
Mandy Soulmate → Body: 8/3+1/14 +1 = Celkem: 27 = 15

Stav: 0 % | Poranění: probodnutá o výčnělek
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: vlastní nešikovnost
Spojenectví: Lesley Wilkening
Mike Fierce → Body: 8/5/5 +1 = Celkem: 14 = 7

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: vlastní blbost
Spojenectví: x

MENTOR: Desirée Mason | STYLISTA: Goldie Willson | UVÁDĚČ: Marina Carter
Elizabeth CareerBody: 10/3+1/9 +1 = Celkem: 24 = 10

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: Foster Evans Parker, Tobias Evans, Noemi Springsnow, Hektor Moore
Lesley Wilkening → Body: 10/4/9 = Celkem: 23 = 4

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: Mandy Soulmate

MENTOR: Lewis Holbourn | STYLISTA: Neesan Netit | UVÁDĚČ: Fifi Sam Reign
Inna ChinaskiBody: 9/0/0 = Celkem: x

Stav: 0 % | Poranění: hluboká rána v břiše
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: Hektor Moore
Spojenectví: x
Xavier Matison → Body: 9/3/13 = Celkem: 25 = 6

Stav: 0 % | Poranění: utopen
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 3 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: Olga Campbell
Spojenectví: Kareen Londsdale, Felix Raymond

MENTOR: Andy Nufa | STYLISTA: Amika va Ronzskovn | UVÁDĚČ: Anette Wing
Clodie JakesBody: 11/0/13 +1 = Celkem: 25 = 3

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 2
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x
Caldwell Rankine → Body: 11/0/7 +1 = Celkem: 19

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x

MENTOR: Chace Styron | STYLISTA: Amelie Sethová | UVÁDĚČ: Juliet Trasher
Mya Orphan → Body: 8/0/0 +1 = Celkem: 9

Stav: 0 % | Poranění: prostřelená hlava
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 2
Počet zabitých: x || Smrt: Atanu Stillswing
Spojenectví: x
Peter Conore → Body: 6/2/13 +1 = Celkem: 22

Stav: 0 % | Poranění: probodnuté srdce
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: Brian Castelo Nightingale
Spojenectví: x

3rd Pentagames - Mysterious Mountain

1. april 2014 at 8:03 | Larsyn

MAY THE ODDS, BE EVER IN YOUR FAVOR!

Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů pod jménem vaší postavy. Body se vám přičtou podle toho, jaké měl vítěz výsledky v rúcných akcích a také podle počtu hlasů. Můžete získat maximálně 20 bodů.


POPISKY
Za zabití splátce 1 - 5 bodů
Majetek (co máte u sebe, smíte používat, půjčovat spojencům, ale vždy to bude váš majetek)
Stav (jak je na tom vaše postava, nejvíce se za jeden útok odebírá 10 %. Při 1. masakru u ROHU se odebírá až 30 %. Pokud má soupeř větší ochranu, tak mu budete odebírat méně, než normálně)
Poranění = např. jste poranění na právé ruce a vy jste pravák, takže nejsou vaše útoky úplně nejsilnější nebo máte poraněnou nohu, neznamená, že jste super kamzík
Ochrana = Začínáte na 2 bodech, může se vám to snížit nebo pokud dostanete nějakou věc např. štít, tak se vám to může zvýšit. Může vám to pomoct v tom, že se pokud na vás někdo zaútočí, odebere se vám méně % než obvykle.
Síla = Určuje, jak jsou na tom splátci oproti ostatním splátcům. Od 1-10. Neovlivňuje odebírání %, ale 1 nemůže přeprat 10 sám/a.

Kapitolský útok = - 10 % || Přeskakování = - 5 bodů/% || Vzduchoprázdno = - 10 % každou hodinu

ZNAKY
Hladovění/dehydratace (Po každé hodině voda: - 3 % | Po dni jídlo: - 5 %)
Zranění → lehká (jednou - 3 %) - vážná (- 10 % / po 24 hod. - 30 %), - ošetřeno "jen u vážných" (jednou - 7 %)
Otrávení (jednou - 8 %)
Horečka, nemoc (Nebude vám zrovna nejlépe, neschopní boje.)
Zmrzlý/á, zimnice (Odebírá se, jako lehké zranění, ale po každé hodině, jako dehydratace.)
Stav/

PORUŠENÍ PRAVIDEL = - 20 %


HODINOVÝ LIMIT NA JÍDLO A PITÍ: někdy ve večerních hodinách

MENTOR: Aaron Szerettet | STYLISTA: Refilwe Dospentak | UVÁDĚČ: Luccy Anderson
Olga Campbell → Body: 13+1/6+1/13 +1 = Celkem: 35 = 0 + 12

Stav: 20 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 4 | Síla: 7
Počet zabitých: 6 || Smrt: x
Spojenectví: Leash Filler
Hektor Moore → Body: 13+1/3/14 = Celkem: 31 = 0 + 5

Stav: 0 % | Poranění: probodnuté břicho
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 4 | Síla: 8
Počet zabitých: 3 || Smrt: Sebevražda
Spojenectví: Foster Evans Parker, Elizabeth Career, Tobias Evans, Noemi Springsnow, Atanu Stillswing

MENTOR: Clove Ray Mason | STYLISTA: Cadence Lexie Joslyn | UVÁDĚČ: Sarah Navarro
Atanu StillswingBody: 14+1/1+1/13 +1 = Celkem: 31 = 0 + 0

Stav: 0 % | Poranění: roztrhaná granátem
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 3 | Síla: 8
Počet zabitých: 3 || Smrt: Olga Campbell
Spojenectví: Maya Seatton, Brian Castelo Nightingale, Hektor Moore
Bysshe Walmsley → Body: 14/0+1/12 +1 = Celkem: 28

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 8
Počet zabitých: x || Smrt: totálně na kousky
Spojenectví: x

MENTOR: Lewis Holbourn | STYLISTA: Niklaus Spencer | UVÁDĚČ: Carrie Widdleton
Noemi Mayer → Body: 12/2/13 = Celkem: 27 = 22

Stav: 0 % | Poranění: probodnutý krk
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: Atanu Stillswing
Spojenectví: x
Hipolito Duran → Body: 12/0/0 = Celkem: 12

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 1
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x

MENTOR: Doutzen Marine | STYLISTA: Mag Tennant | UVÁDĚČ: Mag Tennant
Maya Seatton → Body: 11+1/1+1/13 +1 = Celkem: 28 = 3

Stav: 0 % | Poranění: totálně rozsápaná
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 5
Počet zabitých: x || Smrt: rozsápaná sama sebou
Spojenectví: Atanu Stillswing, Brian Castelo Nightingale
Felix Raymond → Body: 11+1/5+1/12 +1 = Celkem: 31 = 0 + 0

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 6
Počet zabitých: 1 || Smrt: Leash Filler
Spojenectví: Xavier Matison, Kareen Londsdale

MENTOR: Andy Foy | STYLISTA: Abygale Pores | UVÁDĚČ: Galen Owley
Alexea LoniahBody: 0/0/0 = Celkem: 0

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totání vyčerpání
Spojenectví: x
Corvo Wescott → Body: 0/0/0 +1 = Celkem: 1

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x

MENTOR: Jason Seatton | STYLISTA: Jerred Angel Stone | UVÁDĚČ: Cassandra Wright
Engine Gregor → Body: 10+1/1/14 = Celkem: 26 = 0 + 3

Stav: 0 % | Poranění: prostřelený krk
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 6
Počet zabitých: 2 || Smrt: Hektor Moore
Spojenectví: Yoanna Weiss, Kim Tanner, Nathaniel Rafaeli
Ethien Whitshaw → Body: 10+1/5+1/14 = Celkem: 31 = 0

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 2
Počet zabitých: x || Smrt: alergická reakce
Spojenectví: Boogie Woost, Barbara Schmitt

MENTOR: Eliza Taylor | STYLISTA: Samuel Silverson | UVÁDĚČ: Charlotte Wendy Everwood
Georgie LockwoodBody: 0/4+1/6 +1 = Celkem: 12

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 5
Počet zabitých: x || Smrt: totálně na kousky
Spojenectví: x
John Greenlaw → Body: 10/7/13 +1 = Celkem: 31

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 7
Počet zabitých: x || Smrt: totálně na kousky
Spojenectví: x

MENTOR: Karalynn Ringrose | STYLISTA: Alicia Reed | UVÁDĚČ: Calleigh Lynd
Noemi Springsnow → Body: 5+1/4+1/16 +1 = Celkem: 28 = 4

Stav: 0 % | Poranění: poškozená mícha
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 2
Počet zabitých: x || Smrt: Engine Gregor
Spojenectví: Foster Evans Parker, Elizabeth Career, Hektor Moore, Tobias Evans
Augustinus Abed-nego → Body: 5+1/12/15 +1 = Celkem: 34 = 6

Stav: 0 % | Poranění: totálně rozmasakrovaný
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 3 | Síla: 2
Počet zabitých: x || Smrt: Brian Castelo Nightingale
Spojenectví: x

MENTOR: Lily Ellingson | STYLISTA: Goldie Willson | UVÁDĚČ: Marina Carter
Yoanna WeissBody: 8+1/5+1/14 +1 = Celkem: 30 =
7 + 3

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 4 | Síla: 5
Počet zabitých: 1 || Smrt: sebevražda - skok z hory
Spojenectví: Engine Gregor, Kim Tanner, Nathaniel Rafaeli
Dustin Charts → Body: 8+1/4/13 +1 = Celkem: 27

Stav: 0 % | Poranění: opakované podříznutí krku
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 5
Počet zabitých: x || Smrt: Yoanna Weiss
Spojenectví: x

MENTOR: Stephanie Borman | STYLISTA: Neesan Netit | UVÁDĚČ: Fifi Sam Reign
Kareen LondsdaleBody: 10+1/1+1/16 +1 = Celkem: 30 = 3

Stav: 0 % | Poranění: hlava oddělena od těla
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 3 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: Olga Campbell
Spojenectví: Xavier Matison, Felix Raymond
Nathaniel Rafaeli → Body: 10+1/4/6 +1 = Celkem: 22 =
0 + 0

Stav: 0 % | Poranění: probodnuté břicho
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: 1 || Smrt: Olga Campbell
Spojenectví: Kim Tanner, Yoanna Weiss

MENTOR: Logan Dust | STYLISTA: Amika va Ronzskovn | UVÁDĚČ: Anette Wing
Chachi Jey TrevinoBody: 11/4/15 +1 = Celkem: 31 = 25

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 2
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: x
Ricko Jakes → Body: 11/4+1/13 +1 = Celkem: 30

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: totálně na kousky
Spojenectví: x

MENTOR: Andy Nufa | STYLISTA: Amelie Sethová | UVÁDĚČ: Juliet Trasher
Cynthia Demoore → Body: 9+1/5/0 +1 = Celkem: 16

Stav: 0 % | Poranění: utopená
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 3
Počet zabitých: x || Smrt: sebevražda
Spojenectví: x
Tobias Evans → Body: 0/0+1/6 +1 = Celkem: 8 = 0

Stav: 0 % | Poranění: x
Žízeň: | Hlad:
Ochrana: 2 | Síla: 4
Počet zabitých: x || Smrt: totální vyčerpání
Spojenectví: Foster Evans Parker, Elizabeth Career, Noemi Springsnow, Hektor Moore


SPONZORSKÉ DARY
1. kraj = 21 b
2. kraj = 6 b
4. kraj = 8 b
5. kraj = 11 b
6. kraj = 6 b
7. kraj = 25 b
8. kraj = 6 b
9. kraj = 12 b
10. kraj = 9 b
11. kraj = 7 b
12. kraj = 11 b

KOMENTÁTOŘI HER

PRŮBĚH HER
Přehlídka ve vozech → Letos na přehlídce zazářil na plné čáře hlavně cirkusově zaměřený 1. kraj a militarizovaně-připečený 2. kraj. V originalitě jim však pořádně dýchaly Desítka i Jedenáctka. Z těchto krajů vycházejí opravdové stylistické hvězdy. Rozhodně bylo až na několik naháčů, na co koukat.
Soukromé představení → Výkony letošních splátců byly na katastrofální úrovni s mizernou nebo urážlivou podstatou.
Rozhovory → Při příležitosti třetích Pentagames splátci v rozhovorech moc nesdělovali nic zajímavého. V paměti ale asi hodně lidem utkví prostořeká Atanu Stillswing (2) a možná až příliš pobožný Augustinus Abed-Nego (8). Zajisté nikdo nezapomene na kostým jednorožce mladičké Noemi Springsnow, též Osmý kraj, Kareen Londsdale (10) a její ovečku na vodítku a Barbaru Schmitt z Trojky, která očividně miluje růžovou barvou. Pěkný set vytvořila i stylistka 11. kraje, který odkazoval na Přehlídku ve vozech.

ARÉNA


Vytvořeno: Devlin Antoinne

MAPA ARÉNY

KOSTÝM DO ARÉNY (návrh od Samuel Silverson)
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92