July 2014

Dafne Halkias

25. july 2014 at 14:51 | Larsyn |  Deceased

Player: Lauri

FC: Evan Rachel WoodContact: dee.braineater@gmail.com

Age: 15 - proražené plíce: sebevražda


Token: Čelenka s obrázky opiček

[ dafne halkies ]


Již první pohled na tuto dívku plně postačí, aby vám došlo, že není žádná namakaná profíčice. Přesto však je velmi dobrá v lezení na stromech, má dlouhé a mrštné končetiny, které jí pomáhají při lezení a rychlém pohybování, za což si vysloužila přezdívku "Monkey" u svých přátel a své rodiny (hlavně bratrů). Zvládá se pohybovat ladně, umí tiše našlapovat, čemuž vděčí několikaletému docházení na hodiny tance (takže umí taky tančit, ale sama nepozbyla té důvěry, že se to v aréně bude hodit). Jejím velkým pomocníkem je i výborná paměť, jelikož si dokáže zapamatovat vše, co viděla nebo slyšela s velkou přesností. Umí se skvěle orientovat, ví, kde je sever, a kde jih, a v přírodě by si jistě poradila, kdyby jej měla najít i bez pomoci kompasu. Zvládá dávat první pomoc a dokonce pozná i pár těch bylinek, ovšem její největší přítel je vnitřek auta a dalších podobných strojů. Její rodiče vlastní dílnu, a tak se, i díky bratrům, zvládá vrtat ve strojích a dokonce je i opravit. Se zbraněmi moc neumí, maximálně tak do někoho zavrtat šroubovák nebo jej přetáhnout francouzákem, který tedy zná jen v podobě kovové, s kluky tolik zkušeností rozhodně nemá. Prát se umí asi tak, jako jediná dívka mezi samými bratry, ovšem její velká zbraň je její schopnost škrábat, trhat a kousat.


Neumí se prát jako profík, neumí téměř se žádnou zbraní, zkrátka typická šestka. Boje se zbraněmi viděla pouze v televizi, což je asi tak její jediná možnost, jak se s něčím takovým seznámit, a i když jí sem tam nějakou radu dávali bratři, i tak si to nikdy nemohla pořádně vyzkoušet, jelikož se sama velkých krváků bojí. A hlavně nemá přístup k výcvikovému centru. V noci málo spí, má lehký spánek, což se sice v aréně může hodit, ovšem když člověka budí každý zvuk, každé lupnutí, ráno asi moc čilý nebývá, a tak to má i samotná Dafne. Není žádná lovkyně, proto ani neví, jak zvíře porazit, a jak jej zpracovat. Je poměrně chladná hlava, nad vším přemýšlí, ovšem z profíků má strach. Vlastně z každého dobrého bojovníka, proto by nebylo od věci, kdyby se v aréně nějakých přátelství bála. Bojí se bolesti, takže i když leze po stromech, hrabe se obratně v motorech, přesto si nedokáže představit, že by padla do rukou někoho, kdo by ji dlouho trápil, než by ji zabil. Kvůli tomu ji také někdy pronásledují noční můry, které rozhodně nejsou to pravé, když trpí nespavostí.


Dafne se narodila do úplné, a v rámci možností, šťastné rodiny jako jediná dcerka, kterou si rodiče hned oblíbili. Málo kdy jí něco chybělo, a i když, vždy byla poměrně skromná, takže jí to nepůsobilo takové trable. Její rodiče vlastní dílnu, kam lidé z Šestého kraje vozí své stroje, proto se už odmalička motá kolem vozů a jiných strojů, za vůně benzínu a dalších olejů. Jejich rodinná autodílna je jí nejbližší, Daf se sama specializovala hlavně na auta a motorky, které opravovali nejvíce. Ačkoliv prvně nebyla v dílně moc vítána, její bratři se jí smáli, že na to ještě moc není, ona se už stejně zajímala o vše, co nějak souvisí s motory. Později se z ní stala právoplatná pomocnice, neohrožená hrami a ničím jiným. Milovala pomáhání v dílně, milovala divokou hudbu, která tam vždy hrála. Roky plynuly, a i když už jí bylo dvanáct, Hry jako by se její rodině vyhýbaly. Její dva bratři nebyli vylosování ani jednou, a jak roky přibývaly, oba bratři se nakonec mohli přestat obávat o své životy, jelikož překročily laťku osmnácti let. Jen Dafne a její mladší bratr zůstali v oku smrtelné smyčky. Sama Daf se však Hrami netrápí, ač je to neskutečně překvapivé. Nedokáže si představit, že by byl vybrán její mladší bratr, ale kdyby vybrali ji, asi by to vzala. A možná právě proto si nyní snaží života užít. Dokud to jen jde. Už od mala má neskutečně ráda opice, vše to začalo, když začala lézt po stromech jako nějaká tarzanka, a tak jí přátelé i bratři začali říkat MonkeyHalky(dle příjmení). Od té doby nosila kreslené opice na triku, na kalhotech, na gumičkách ve vlasech a vlastně všude, jakoby byla posedlá. Kdyby byla vybrána, do arény by si vzala jako amulet čelenku s kreslenými opičkami.

Bay Kinleigh

24. july 2014 at 13:22 | Larsyn |  Deceased

Player: Sabrae

FC: Jane LevyContact: misadole@seznam.cz

Age: 16 - pád z výšky[ bej kinlej ]


Takže zaprvé, bavíme se o holce s opravdu tuhým kořínkem. Narodila se v Desátém kraji, takže setkávání s krví je u ní na denním pořádku. Je zvyklá spát třeba jen pět hodin a nevadí jí to. Pomáhá rodičům se zvířaty většinou do noci a vstává se slepicemi. Téměř každý den na ní připadá úloha zabít oběd, oškubat oběd a uvařit ho. Díky věčné přítomnosti v kuchyni se naučila obrovské přesnosti v práci s nožem a dýkou, kterou používá na všechno. A jelikož je opravdu gurmánka, našla si místečka, kde se vyskytují vynikající bylinky, zelenina i ovoce, které se naučila rozpoznávat kvůli své rodině, aby je aspoň v tomhle ohledu mohla rozmazlovat. Naučila se i lovit pomocí luku. Za to částečně děkuje kapitolanům a jejich mlsným jazýčkům. Kdyby po nich nepožadovali divokou zvěř, nejspíš by to neuměla. S tím jde ruku v ruce i stopování zvěře, orientace v terénu a velmi tiché pochodování spojené s bystrými reflexy. Nedělá jí problém ošetřit nějaká menší poranění, ať už na zvířatech nebo lidech. Běžně se jí stává, že se pořeže a nebo ji poštípe husa, zvykla si i na bolest a zařadila ji do normálního chodu života, sžila se s ní a už ji bere jen jako upozornění na zranění, takže jí vlastně ani tak nevadí.


Nedokáže moc dobře komunikovat s lidmi. Je to tak trošku asociál a individualista. Nemá ráda velké skupinky lidí a dokáže být nesnášenlivá k lidem, kteří se jí už od prvního pohledu nelíbí, ať už jsou, jací jsou. Nedokáže si udělat vztah k člověku, o kterém neví naprosto všechno. Důvěra, to je jiná kapitola. Když ji někdo přesvědčí, že mu opravdu může důvěřovat, udělá to, ale neudržuje žádný vztah. Naprosto dobře si uvědomuje, že jí přes její blízké mohou ublížit, i přesto je to velice konfliktní a cholerický člověk, kterého dokáže nakvasit i nejmenší prkotina. Také neumí plavat a dalo by se říct, že vodu nesnáší a kdyby byla prase, nejradši by se ani nekoupala. Má z ní panickou hrůzu a žije v představě, že i z louže na ní může vyskočit nějaká krakatice. Síla v ní také nějaká je, ale nic extra. Možná by se vyrovnala dívce svého věku, ale chlapci v žádném případě. Kdyby k něčemu takovému mělo dojít, radši zvolí útěk. V tom taky není zrovna nejlepší, rychlost na tom ještě není tak hrozně, ale výdrž... to v žádném případě. Možná tak kilometr uběhne, na víc nemá. Není ani žádný mistr se zbraněmi, ve kterých se absolutně nevyzná. Kolikrát má co dělat, aby ukočírovala luk, natož potom třeba vrhací nože nebo něco podobného. Umění technologie, různé drátky, chemikálie, to všechno jde úplně mimo ní. V desítce se nemá kde setkat s těmito vymoženostmi a je za to i ráda. Nerada by byla třeba poleptaná a nebo sežehnutá proudem.


Narozena do průměrné rodiny v Desátém kraji. Spolu s ní a rodiči v domě ještě žijí její dva bratři, oba mají po osmnáctém roce a oba se úspěšně vyvarovali Hladovým hrám. U nich jde život jednoduchým a pořád stejným způsobem života. Jejich děti odchodí základní školu a pak pomáhají doma na statku s chovem, opracováním a následně vývozem masa či jiných pochutin od zvířat. Rodiče vychovávají děti se vší láskou a už od malička je učí, aby se cenili všeho, co mají. Je to rodina, která drží pohromadě a všichni spolu vychází víc než dobře. Jsou spolu dokonale sladění, každý má svou roli, takže rodina šlape jako hodinky především díky vůdcovské schopnosti otce, kterou, jak je vidět, přebírají i jeho děti. Přes den mají všichni svou práci a večer je čas rodinné pohody. Sednou si spolu nad večeří a povídají si a baví se až dlouho do noci. A Bay je za tohle hrdá na svou rodinu, protože už se tohle moc často nevidí. Především potom v bohatších rodinách, kdy si každý hledí pouze svého. Takže pokud se dostane do Her, bude bojovat tak odhodlaně, jako nikdo jiný. Až do naprostého vyčerpání svých sil a bude ochotná překročit všechny hranice, které dosud měla. I překonat své strachy. Protože ona bojuje za rodinu!

Chronicle of Hunger Games

24. july 2014 at 2:54 | Larsyn |  Hunger Games

> CLOVE RAY MASON [2]
Dates: 13.- 29. 10. 2178
Theme: Tropical Island
> CLAUDETTE FAIRY [1]
Dates: 8.- 26. 11. 2179
Theme: Desert Canyon
> AARON SZERETTET [1]
Dates: 2.- 20. 12. 2180
Theme: Apocalyptic City
> ELIZA TAYLOR [7]
Dates: 7.- 20. 1. 2181
Theme: Arctic Plains
> ANDY FOY [5]
Dates: 23. 1. - 3. 2. 2182
Theme: Swamp
> DOUTZEN MARINE [4]
Dates: 15. 2. - 3. 3. 2183
Theme: Horror-Hallucinogenic Mix
> JASON SEATTON [4]
Dates: 21. 3. - 3. 4. 2184
Theme: Colorful Nature
> CHANTELLE RAYMOND [6]
Dates: 1.- 18. 5. 2185
Theme: Volcanic Wasteland
> LILY ELLINGSON [4]
Dates: 29. 5. - 7.6. 2186
Theme: Medieval Age
> CHACE STYRON [2]
Dates: 15.- 28. 6. 2187
Theme: Caves
> ADAM ESSIN [6]
Dates: 9.- 21. 7. 2188
Theme: Outer Space
> DAMIEN SPARKS [3]
Dates: 9.- 20. 8. 2189
Theme: Cruise Ship
> KARALYNN RINGROSE [8]
Dates: 8.- 15. 9. 2190
Theme: Candyland
> STEPHANIE BORMAN [5]
Dates: 21.- 29. 9. 2191
Theme: Graffiti City
> ANDY NUFA [12]
Dates: 16.- 26. 10. 2192
Theme: Sea World
> DESIRÉE MASON [2]
Dates: 3.- 15. 11. 2193
Theme: Infinite Code Maze
> THEODOR FINNIGAN [4]
Dates: 2.- 11. 12. 2194
Theme: Fairyland
> LOGAN DUST [2]
Dates: 3.- 12. 1. 2195
Theme: Asylum
> LEWIS HOLBOURN [2]
Dates: 2.- 12. 2. 2196
Theme: Tropical Jungle
> NO VICTOR
Dates: 2.- 11. 3. 2197
Theme: Crystal Cave
> OLGA CAMPBELL [1]
Dates: 1.- 12. 4. 2198
Theme: Mysterious Mountain
> KYRA GLENSHAW [8]
Dates: 11.- 22. 5. 2199
Theme: Lavish Casino Hotel
> VICTORIA GARNET WALLACE [1]
Dates: 1.- 10. 6. 2200
Theme: Salt Mirror Desert
> DYLAN FRENANDÉZ [4]
Dates: 5.- 15. 7. 2201
Theme: Jurassic Park
> CHRISTIAN JACK RUTHERFORD [1]
Dates: 12.- 22. 8. 2202
Theme: Digital World
> SAMUEL COLLINS [12]
Dates: 12.- 23. 9. 2203
Theme: Human Body
> TORIANA MIKAELSON [2]
Dates: 18.- 29. 10. 2204
Theme: The Wild West
> ARCHER FRANCIS JR. [7]
Dates: 28. 11. - 8.12. 2205
Theme: Dark Greece
> BRAYDEN HUMPHREY [9]
Dates: 18.- 27. 1. 2206
Theme: Radioactive Factory
> CLAUDIA RIQUETI [10]
Dates: 15.- 24. 2. 2207
Theme: Night Club
> EZRA DONNOVAN [6]
Dates: 13.- 24. 4. 2208
Theme: Hourglass
> WYNTER EMERSON CAELUM [1]
Dates: 15.- 28. 6. 2209
Theme: Pandora / Magic Island
> ROSIE ALISEE WAYNE [3]
Dates: 10.- 24. 9. 2210
Theme: Nothern Lights (Aurora Borealis)
> JEFFREY HORN [6]
Dates: 27. 11. - 13. 12. 2211
Theme: Narcotic Paradise (420)
> NIBSWAN E. FINEFEATHER [4]
Dates: 26. 3. - 9. 4. 2212
Theme: Abandoned Theme Park
> CHARLES REGNARD [4]
Dates: 5.- 20.12. 2213
Theme: Steampunk vs. Cyberpunk
> ESEQUIEL LEONE [6]
Dates: 16.- 27. 1. 2214
Theme: Atlantis
> MARVA GRAINER [12]
Dates: 29. 5. - 12. 6. 2215
Theme: Arcade & Grid
> GUNNER COSGROVE [2]
Dates: 15.- 27. 9. 2216
Theme: Wasteland
> TYRELL GILBERT [3]
Dates: 15. 2. - 5. 3. 2217
Theme: Foodscape
> - [-]
xxx
Dates: -
Theme: -

Fawcett Drexcolt

18. july 2014 at 22:15 | Larsyn |  Deceased

Player: Larsyn

FC: Alexis RenContact: w.poppy@hotmail.com

Age: 16 - probodnuté srdce: R. A. Wayne


Token: Gumička na vlasy

[ fóvhset drekskolt ]


Co se týče zbraní, rozhodně se od ostatních obyvatel v kraji neliší. Již od útlého věku se naučila zacházet se známým nástrojem Sedmého kraje, jelikož pomáhala v rodině se sekáním dřívek, a tak později vznikl trénink do Hladových her. Je si vědoma toho, že se může kdykoliv dostat do arény a taky má svůj život velmi ráda, takže se dobrovolně učila bojové taktiky se sekerou. Stejně tak by si uměla poradit s dýkou, se kterou umí husťácké manýry. Taková zbraň se jí do ruky dostala hlavně tehdy, když dloubala do stromu, aby se zbavila kůrovců. No, moc efektivní to nebylo, ale bavila se na tom, že je mohla tou čepelí rozplácnout. Škůdce moc v oblibě nemá, vlastně to může říct o každém hmyzu. Později, kdy jí to přestalo bavit, tak si na ně vzala zapalovač a sprej, jenže to jí otec pak později zabavil s tím, že je celý jejich kraj z dřeva a není to dobrý nápad. Fawcett většinou moc chytře nepřemýšlí. Je schopná udělat takovou kravinu, která by mohla všechny v aréně zabít společně s ní, což jí dělá velmi nebezpečnou. Později si našla i jiné zájmy, to je gymnastika a balet, což je pro dívku ze Sedmičky velmi neobvyklé. Avšak se tomu věnovala velice ráda a taky jí to přineslo několik kladů. V kraji samozřejmě žádný baletní kroužek nebyl, ale s malými krůčky to začala praktikovat sama. Není z ní žádná expertka, takže by před profesionálními baletkami vypadala jako novic, ale pořád to nějak umí a dá se na to s obdivem koukat. Moc se s tím nechlubí, protože ani nemá komu. Není po kraji moc známá, ale každý jí může obdivovat rovný postoj a velmi dobře vypracované tělo. Kvůli gymnastice získala ohebnost, čímž si v aréně jistě zajistí několik výhod při boji a taktéž ji nechybí výdrž. Fyzická námaha jí vůbec nevadí, celý svůj život strávila tím, že musela dělat fyzické práce, i když nemusela. Dokáže vydržet dlouhé tůry a nožičky jí z toho bolet určitě nebudou. Má v sobě tolik energie na rozdávání. Dalším plusem je u ní vytrvalostní běh, dokáže uběhnout dost kiláků a kdyby mělo dojít ke sprintu, je dost rychlá. Může za to poděkovat čerstvému vzduchu v kraji. Miluje přírodu a pobyt venku, nikdy by si nedokázala zvyknout žít ve městě. Zná své okolí jak své boty, takže kdyby byla aréna někde v přírodě, dokázala by si rychle zvyknout a neměla by problém s přežitím. Dokáže si obstarat jídlo lovem v mělkých vodách i na souši. Využívá na to hlavně oštěp nebo jednoduché pastičky, které jsou dost efektivní. Nemá problém s krví, takže zabít splátce je pro ní úplně to samé jako kdyby měla zabít nějaké to zvíře k jídlu. Kromě masa se stravuje zdravě a dává si záležet, aby v sobě měla ty správné vitamíny, takže se každým dnem nemusí bát, že jí stihne infarkt.


Pokud bychom měli zmínit o její inteligenci, tak bohužel nepatří mezi ty velké mozky. Rozhodně to z ní nedělá špatného nebo slabého člověka. Možná jenom nebude u svých vrstevníků oblíbená nebo hned nezaujme, protože bude ve svých konverzacích trapná. Tolikrát se jí stalo, že se kvůli tomu s ní někdo nebavil, a tak se ani už nesnaží. Kvůli tomu se jí hrozně špatně vytváří nový kontakt a moc si k sobě lidi nepouští, protože se bojí, že by si z ní utahovali. Jenže ona tu školu prostě nenavštěvovala. Raději se totiž soustředila na práci, aby se měla celá její rodina dobře. Ke všemu není vůbec studijní typ a nebere vzdělání v Panemu jako moc důležitou věc. Měla sice domácí školu a učitelkou jí byla matka, ale ta toho také moc nevěděla, takže jí ke znalostem moc nepřispěla. Bohužel nezvládne vůbec rozeznat bylinky, všechno je to pro ní ta samá tráva, akorát je něco celé zelené a něco má barevný květ. Ovocné plody jakžtakž ještě zvládne, ale pokud by měla rozeznat černý rybíz od rulíku zlomocného, tak je to s ní špatné. Naštěstí není ten typ, co by snědla všechno na co si přijde. Expertkou na technologii také není, protože jí žádná neobklopuje, takže tím to končí. Musí se ještě dodat, že nikdy neměla ten dokonalý trénink profesionála, takže se jim rovnat prostě nemůže. Možná by zvládla přeprat profíka, ale kdyby proti ní stál nějaký hromotluk, tak je s ní amen. Také nikdy neměla možnost v ruce držet luk nebo vrhací nože, takže to neovládá a pravděpodobně by s lukem nedostřelila ani metr nebo by se musel stát zázrak a ona něco strefila. K plavání se těžko dostávala. V kraji se sice našlo nějaké to vodstvo, ale nikdy pod vodou nebyla více jak kousek pod pas. Má hrozný strach z výšky, i když by to nikdy nepřiznala. Kvůli tomu rozhodně nepoleze do výšek, takže lezecké schopnosti nejsou jejím nadáním. K dalším nevýhodám patří její časté výpadky, kdy se jí před očima zatemní. Velmi často se dostává do mdlob nebo má migrénu, to jen, pokud nemá v sobě dostatek tekutin, což můžeš být velký průšvih. Docela sebe podceňuje, jelikož jí bylo celý život řečeno, že není ničím výjimečná. Kromě své rodiny, která je nejdůležitější součástí v jejím životě. Kdyby se někomu něco stalo, tak vůbec neví, jak by se s tím poprala. Udělala by pro ně cokoliv, dala by za ně ruku do ohně a klidně by pro ně zemřela.


Narodila se tradičně do rodiny Drexcolt, je nejstarším dítětem. Její život ještě pak okořenili dva sourozenci - prostřední Vesper a nejmladší bratr Kaizen. To je tak vše k té jejich průměrné rodince, která není ničím zvláštní. Život v Sedmém kraji celkově není ničím výjimečný, aspoň takhle to u ní je. Jako malá se dost bavila na tom, že může být stále v lese a hrát si. Neberte to nikdo zle, ona ráda tráví čas ve volné přírodě. Spíše to má všechno do činění se stereotypem, jelikož to se nikdy v kraji nezmění. Každý den dělá úplně to samé, je to stejné prostředí a neměla moc možností. Ano, její rodina si nevedla zas tak hrozně, ale to proto, že se celá rodina pokoušela něco vydělávat. Ráda by zkusila nějaké dobrodrůžo a klidně i to nebezpečí, ale nic takového se jí zatím nenaskytlo. Možná tak ty Hladové hry, ke kterým nemá záporný vztah. Popravdě má Hry docela ráda a nevadí jí, že něco takového existuje, považuje to za spravedlivou očistu a také je to nezbytnou součástí Panemu. Sice řekne, že je strašně nelidské zabíjet malý děti, ale zároveň to chápe. Poslat do arény na smrt dvacet tři dětí pro ní není za jeden rok tak moc, ke všemu jeden vyhraje velikou cenu a finančně obstará rodinu. Tím si dost znepřátelila nějaké lidi, kteří jsou proti tomu. Mysleli si o ní, že není zrovna nejmilejší osobou, ke všemu nepomáhal ten fakt, že ráda šikanovala své sourozence a občas si dělala z místních lidí srandu. Za to všechno ale může nuda, protože to byla v podstatě její jediná zábava. Všichni se jí zdáli o ničem a byli pro ní nudní, takže si ani nevyhledávala kamarády. Má sice dvě kamarádky, ale nedá se říct, že by to byli nejlepší kámošky na život a na smrt. Má snad i dojem, že je pro ně jen kamarádka do počtu. Vždy se mezi ně cítí jako páté kolo u vozu, ale i přesto má své kamarádky ráda. Kdyby jí ale někdo znal v domácnosti, věděli by, že je ke svým sourozencům velmi starostlivá, a kdyby jim jen někdo zkřivil vlásek, tak by si je podala. I přes všechny ty špatnosti, co jim říká, je zbožňuje. Vždyť je to jenom neškodná sourozenecká rivalita. Chováním bývá dosti neohrabaná a zrovna slušně se nechová, alespoň co se týče slovníku. Je sprostá a rodiče jí za to zrovna pohlavky nedávali, takže se ty výrazy naučila používat a nebere to jako něco zlého. Jinak je Fawcett dost zodpovědná bytost, pokud něco slíbí, tak to udělá. Je dochvilná, takže se nikdy nestává, že by někam přišla pozdě nebo něco dodělala po určeném limitu. Kdyby se něco takového stalo, tak to možná jen proto, že si cestou někde zlomila nohu nebo je mrtvá.

Rozhovor s Dylanem

15. july 2014 at 11:30 | Larsyn
Regan Cais: *A je to tu, zazní známe intro auž přichází na scénu samotná Regan, která si to elegantní chůzí šine k pódiu z mlhy, která se tam tak na efekt objevil.* Dobré ráno dámy a pánové! To se vám hezky na dnešek spalo, že? *Zahihňá se.* A už jste se jistě těšili na našeho nového vítěze a dámy mohou opět na co koukat. Prosím, přivítejte Dylana Frenandéze! *Představí ho a pohledem ho doprovází až se dostane k ní na pódium.*

Dylan Frenandéz: *Vypadá docela spokojeně, kapsy má plné cigaret aby vydržel jen tohle, nejradši by si zapálil už teď, ale co stejně se kolem něj už od té doby co se probral vznáší kouřový mrak. Na tváři má takový křivý úsměv, jak se mu to všechno rozleželo v hlavě cítí se jako psychopat...Když Regan zavolá jeho jméno, nasadí pořádný úsměv a vyjde na pódium. Cestou k ní už všem mává do publika*

Regan Cais: Tak pojďme si sednout. *Couvne pár kroků a sedne si do svého.* Tak Dylane, tvoje finální boj nebyl zrovna nejpříjemnější, aspoň pro kluka ne. Podařilo se Kapitolu zmírnit tvé bolesti? A dostal si všechno, co právě chceš?

Dylan Frenandéz: *Stále s úsměvem si sedne, ale jen co uslyší otázku, zrudne až za ušima. Tohle chtěl vynechat úplně, ale asi si toho lidi všimli.*ehm...no*křečovitě se zazubí* Vážně příjemné to nebylo, ale v zápalu boje to nebylo tak moc cítit, jako potom...*trochu si vzdychne* kapitolští doktoři jsou určitě nejlepší ze všech, takže už to nebolí...řekneme protože....protože jsem prostě kastrát..*ušklíbne se*

Regan Cais: *Asi by se tomu i smála, ale radši se tomu nesměje. Znepřátelovat vítěze není dobré.* Dylane, tobě se toho v té aréně tolik stalo. LynnZ, nemohli jsme si nevšimnout, jak to tam mezi vámi jiskřilo. Bylo to tak už před arénou, v aréně nebo jak se to stalo?

Dylan Frenandéz: *Úsměv ho zase úplně přejde, na ní se snažil nemyslet vůbec, trochu smutně se usměje a koukne na ní takovýma psíma ušima* málokdy jsem potkal někoho, kdo by mi rozuměl, nikdy jsem nenašel někoho s kým bych se mohl bavit... Ale ona byla jiná. Poprvé jsme se potkali před přehlídkou splátců, šel jsem si zakouřit k vozům a ona tam už seděla... tak nějak jsme si povídali a kouřili spolu a pak se to v aréně zlomilo až v lásku. Mrzí mě, že jsem ji nemohl víc poznat, ale na druhou stranu, kdybych ji znal dobře, bolelo by to mnohem víc...

Regan Cais: *Ví, že to musí být pro něj utrpení, ale její úkol je z něj vydolávat takové otázky.* To je mi velice líto. *Chytne ho za ruku.* Bude to dobrý, jsi teď vítěz, víš kolik holek na tebe bude letět a to nejen v Kapitolu? *Široce se usměje.* Tak něco veselejšímu se teď budeme věnovat nebo aspoň to podle tebe tak vypadalo. 7 obětí je dost, je to nádherné, co si pociťoval, když jsi zabíjel splátce.

Dylan Frenandéz: *Trochu jí stiskne ruku, aby ho nedržela jako mrtvolu* no, upřímně řečeno nevím jestli mě nějaká bude bez koulí chtít*zasměje se* a zabíjení...nikdy předtím jsem nikomu neublížil, ale bylo to zvláštní..docela vzrušující, budilo to ve mě ještě víc agrese, stejně by to všechny z nich někdy postihlo, takže proč jim neusnadnit život a neskoncovat to rychlejš?*pokrčí rameny se svým drzým úšklebkem na tváři*

Regan Cais: *Podívá se na něj naštvaným výrazem, ona to teď napraví a on to s koulema zase kazí.* No dobrá, vidím, že máme zase mezi námi fajn vítěze. *Zahihňá se.* A co máš v plánu dělat teď? Těšíš se do svého kraje? Usadíš se, staneš se rockovou hvězdou nebo jen budeš nadále mentorovat bez dalších koníčků?

Dylan Frenandéz: huh...*na chvilku se zamyslí* no zas tak daleko zatím radši nemyslím, potřebuju si dát pár dní oraz, jen se flákat, dát si nějakej dobrej drink, cigaretku, prostě potřebuju odpočinek a relax, pak se uvidí....Ale něco bych dělat chtěl, protože jsem dostal šanci na lepší život a nehodlám ji jen tak proflákat*usměje se*

Regan Cais: Tak to v tom doufáme, někteří nejmenovaní vítězové to promarnili a končí to špatně. *Řekne mu poučně.* A co aréna, vyhovovala ti? Čelil si dinosaurům nejspíš poprvé, určitě poprvé. Ve finále už to vypadalo, že je po vás všech, myslíš, že by opět tvůrci nechali splátce zemřít do jednoho?

Dylan Frenandéz: *Trochu kývne hlavou* vlastně teď jsem si vzpomněl... chtěl jsem tady poděkovat Loganovi za jeho sponzorské dary, ale bohužel jsem se dozvěděl že je mrtvej, je mi to celkem líto, přišlo mi, že to byl fajn chlápek*pak se vrací k otázce* dinosaury jsem viděl před pár...měsíci nebo lety, to je fuk jenom jako obrázky v učebnici, nikdy mě nenapadlo, že je uvidím naživo. A jo ten velkej...Byl jsem docela v klidu, když jsme byli v džungli a za plotem, ale jak snědl desítku, myslel jsem že sežere i nás..to bylo celkem hnusný...Jinak myslím že aréna byla dobře vymyšlená, byl tam zdroj vody, docela dost úkrytů, takže bych jí pochválil

Regan Cais: A to je ode mě pro dnešek vše. Ráda jsem tě poznala a snad se ještě někdy setkáme. *Zvedne se z křesla.* A teď samozřejmě víte, co následuje. Přívítejte Devlin Antoine, naší Tvůrkyni Hunger Games! *Zatleská jí a už vychází z pódia pryč, aby neměli při sledování korunovace překážku.*

Dylan Frenandéz: *Taky tak nějak zatleská, ale ruce má polomrtvý, na tváři už dokázal vykouzlit svůj dokonalý úsměv, takže vypadá docela... šťastně, jak by taky ne? Je to sice hnusné, že tam zemřelo tolik lidí, ale cítí se jako opravdový vítěz, jako by byl momentálně pánem světa*

Devlin Antoinne: *Vyjde zpoza rohu a sebevědomou chůzí se vydává za Dylanem a už si sama nosí ty korunky, jelikož avoxky vždy zklamou a něco se stane nebo se zdrží a ona to musí protahovat.* Dylane, dylane. 4. kraj je jeden z mých oblíbených krajů. Profesionální kraje jsou vždy zábavné. Nechci říct, že ani ostatní kraje nejsou zábava, ale občas tomu tak není a více lidí s tím bude souhlasit. *Potichu se zasměje.* Gratuluji ti k vítězství a vítám Tě u nás a u vítězů, kteří tě snad přijmou. *Kývne jako poklonu a dá mu na hlavu korunku.* Ale nedělej žádný neplechy, já jsem ochotná ti dát plnohodnotný trest! *Ještě zdůrazní a už se vydává ke křeslu si sednout a zhlédnout tak rekapitulaci Her.*

Dylan Frenandéz: *Když vyjde, stoupne si, nechce bejt nějak moc nezdvořilej, pěkně se na ní usmívá, kývá hlavou, jakože všechno splní, že už bude jen poslušnej a že doufá, že ho ostatní vítězové vezmou mezi sebe, nechá si nasadit tu úžasnou korunku, sice je názoru, že korunky jsou pro holky, ale tahle mu fakt nevadí. Pak si zase sedne, trochu zavírá nehty do opěradel křesílka, trochu se bojí toho, co uvidí*


Regan Cais: *Rekapitulace už skončila, drží se jednou rukou za hrudník.* Dojemné, jak dojemné. *Řekne, když se opět řítí na scénu na pódium.* To bylo od nás vše i pro vás, milý Kapitole. Panem dnes, Panem zítra a Panem navždy a hlavně ty Hunger Games. *Zasměje se a odejde si v klídku z pódia doprovázejíc letošního vítěze.*

Gwendolyn Kayla Echolls

13. july 2014 at 23:02 | Larsyn |  Victors


FC: Stephanie Szostak

Mentor: Rhys Malphite

Victory year: 93rd Annual Hunger Games

Hobby: Psaní, vaření, zahradničení


Age: 59


Token: Okousaná tužka z dětství


[ gvendolyn kájlah echols ][ before the Hunger Games ] Ako prvé by sme mali zmieniť Gweninu úžasnú pamäť. Pamätá si takmer všetky informácie, ktoré ste jej povedali, pretože občas si z dlhej chvíle len tak opakovala tie najnepodstatnejšie veci ako je vzor jej výšivky na perine alebo aj recepty sa učila naspamäť, čo sa jej rozhodne vyplatilo, pretože stačí, aby si to párkrát zopakovala a dokáže vám to povedať aj keď ste to pekných pár dní nespomínali. Je charizmatická a má zdravú sebadôveru, čo sa odráža na tom, že si verí. Taktiež jej to celkom slušne páli, a tak by v momente vymyslela stratégiu na nejakú akciu, pretože dokáže zohľadniť všetky možnosti. Z takých praktickejších veciach vyniká najmä vo varení, doma zväčša varí, pretože je vlastne živiteľkou rodiny, pretože jej babička to nezvláda a ani sa jej nečuduje. S týmto sa spája aj jej schopnosť rozpoznávať bylinky, síce to by dokázala aj bez varenia. Patrí to predsa k jej obvodu. Keďže je vzrastovo pomenšia a ľahšia, dovolí si šplhať aj na tie najtenšie konáre, takže šplh by u nej prešiel, pretože sa radšej skryje na strome akoby mala bojovať so stokilovým profíkom. S jej vzrastom sa viaže aj mrštnosť a rýchlosť, takže taký ten úprk by u nej šiel. Zdá sa jej to ako lepšia možnosť, predsa len takí profíci dbajú väčšmi na zručnosť so zbraňami ako na jej prednosti. Ak by sa náhodou nachádzala niekde, kde by neboli stromy, dokázala by sa zamaskovať aj po mocou štiav z rôznych zdrojov alebo len snehom či pieskom by si zasypala úkryt, pretože je kreatívna, možno by vymyslela aj iné možnosti, predsa len je toľko kombinácií!

[ the days after ] Stále má dobrú pamäť, ak nie lepšiu, pretože v aréne to hojne využívala ako na určenie cesty, ale aj rozpoznávanie ostatných vyvolených. Bola takou mysľou ich spojenectva, každý mal nejakú úlohu, ku príkladu ona ich navigovala a mohutné dievča z desiatky obratne lovilo, takže to bolo prosperujúce spojenectvo, ktoré zostalo zo strany vyvolených takmer nepoškodené dokonca. Okrem toho vie omnoho lepšie variť, pretože nikomu nedovolí, aby sa o ňu akýmkoľvek spôsobom staral, aj keď v Kapitole si pochutnáva aj na ich lahôdkach, ale prosto si vždy musí navariť sama a keďže po aréne nejakým spôsobom zmlsnila, tak si radšej vyvára ako si spraví ovsenú kašu, možno zmlsnela kvôli tomu, že v aréne neboli zas až také dobré jedlá. S týmto sa viaže aj jej využívanie šplhu. Hojne ho využíva, keď zbiera broskyne na jej záhrade, ktorú má spolu s jej domom. Ale na strom sa skryje aj keď potrebuje byť sama a nerušená, pretože miluje to ticho, aj keď je občas desivé, pretože ticho pred búrkou nie je nikdy dobré. Vlastnosť, ktorú objavila v aréne je neskutočná vynaliezavosť. Dokázala sa vynaliezť z každej situácie a to niekoľkými spôsobmi! Jej rýchlosť jej v aréne nespočetne krát zachránila život, takže túto výhodu sa snaží nejakým spôsobom trénovať, takže priateľské závody z jedného konca poľa na druhý jej cudzie nie sú. Už keď videla šikovnosť profíkov so zbraňami, docvakol o jej, že sa musí s niečím urýchlene naučiť, pretože ako každý sa túžila vrátiť domov. Vedela, že do ruky by sa jej prirodzene hodilo niečo ľahšie a menšie. Zapáčila sa jej dýka, ktorá bola výhodná v tom smere, že sa dalo výborne skryť. A bolo pravdepodobné, že bude aj v aréne, pretože v každej bola. Vyskúšala si aj meč, ktorý je ďalšou takou zbraňou, s ktorou sa dá poľahky naučiť, ale bola na ňu príliš hutná, lepšie si porozumela s mačetkou.


[ before the Hunger Games ] Nikdy nemala nijaký veľký prístup ku zbraniam, takže po nej nečakajte nejaké veľké kúsky s mečom, maximálne by si prepichla nejakú končatinu alebo prinajlepšom sa zabila, takže od toho sa radšej drží ďalej. Dokonca nemá rada ani keď žnú obilie, nemá rada, keď to má robiť, pretože pri tom vydáva nepríjemné zvuky. Okopávanie je ešte fajn. Medzi ďalšie nevýhody patrí aj to, že vždy musí všetko okomentovať. Takže skrývanie by po tejto stránke veľmi nešlo, leda žeby si ústa prelepila páskou, ktorú by zobrala nevedno kde. Na úkor jej mrštnosti nie je veľmi silná a celkovo po tejto stránke nie je fyzicky zdatná, asi kvôli malému vzrastu, ale to zasa od nej nikto ani nijako neočakáva. Ako dokáže odniesť ľahší náklad na nejakú primeranú vzdialenosť, ale asi by nedokázala dlhšiu dobu udržať akýkoľvek náklad, pretože patrí medzi krehkejšie osôbky. Ako väčšina vyvolených, z výnimkou tých zo štvorky, nevie plávať. Nikdy nemala príležitosť to skúsiť, a tak než by vám to tej vody skočila, museli by ste ju riadne presviedčať, že tá voda má meter dvadsať a nie päť. Možno by sa na vode udržala, to nikto nevie, pretože ako sa už spomenulo, nikdy nemala príležitosť si to vyskúšať. Fakt, že sa dokonale orientuje v prírode jej by bol na nič, pretože ako náhle nemá pri sebe niečo prírodné, je stratená. Takže by sa vo väčšom meste bez stromov poľahky stratila, pretože o na tie ozrutné oceľové staveniská neznáša! Príde jej to také atypické a divné, pretože ona je z domova zvyknutá skorej na chalúpky. Okrem toho je dyslektička, čo ona vlastne ani nevie, pretože nikdy kvôli tomu nebola u lekára, ktorý v tejto dobe ani neexistuje, tak ako? Prosto jej tie písmenká v šlabikáre vždy poskakovali a keď to povedala učiteľkám, mali ju za hlúpu, čo ona rozhodne nie je.

[ the days after ] Ako slabosti by sme mohli brať veci, ktorých sa bojí či jej nejdú. Nijako extra nezosilnela, a to ani fyzicky a dokonca ani psychicky, to skorej zoslabla, aj keď sa naučila umeniu pretvárky, nikto by nemusel uhádnuť, že jej úsmev je len maska a v skutočnosti má chuť spraviť niečo iné. Vlastne jej všetky slabiny ostali, síce jednu vynulovala tým, že sa naučila zaobchádzať s menšími sečnými zbraňami, ale taký luk jej nikdy nesedel do ruky a celkovo nemá dobrú mušku, aj keď sa snaží s ju vylepšiť. Takmer každý si niečo z arény odnesie, niekto novú ruky, ale každý si odnesie zlé sny a niekoľko nových strachov. Tak za prvé sa bojí tmy a musí vždy spať pri svetli alebo aspoň pri svieci, aj keď riskuje, že podpáľ i dom, bojí sa, že ju niekto v noci napadne a tak už tak veľmi nikomu neverí. Nemá veľmi v láske ani vodu, preto bola pri turné víťazov v štvorke taká nervózna, veď pach vody tam bol cítiť na míle ďaleko a to človek, čo sa skoro utopil rozhodne necíti rád, pretože mala pocit, že sa tá voda na ňu vyleje a tentoraz to nemusí prežiť. A najlepšie nakoniec, totálne sa štíti všetkých tých kapitolských "zvieratiek" alebo mutantov, hovorte tomu ako chcete, Gwen naháňajú strach tak či tak, ale najhorší sú podľa nej tí, ktorí vyzerajú najnevinnejšie ako vybuchujúci zajačikovia v 107. hrách. Normálne kvôli tomu nemôže v Kapitole chodiť ani do ZOO, teda niežeby jej to chýbalo. Po aréne zvykne mávať také nálady, že musí vyvárať a vypekať, a dokiaľ nenavarí dosť jedla pre dvadsiatich ľudí nie je spokojná alebo zasa máva nálady, kedy sa jej nechce urobiť ani mäkké f. Takže je pomerne náladová a dosť šialená, ale na to, aby skĺzla k alkoholu a nedajbože k drogám, nemá, taká šialená nie je.


[ before the Hunger Games ] Ako sa už vyššie spomenulo, je malej postavy, čo jej poskytuje určité výhody, ale aj nevýhody. Človek by si ju poľahky mohol spliesť s chlapcom, pretože má krátke vlasy, ktoré jej dodávajú takýto chlapčenský výzor, ale jej to je jedno, pretože sa správa dosť dievčensky. Veľké hnedé kukadlá sú orámované dosť dlhými riasami, ktoré sú prírodne čierne. Ženské krivky neminuli ani ju, ale podľa nej má hrozne dlhé nohy, čo nie je ani taká pravda. Gwen sa okamžite nadchne pre novú vec, ale najprv si musí rozmyslieť či sa to vôbec oplatí. Patrí medzi tých priateľskejších a stačí jej málo na to, aby niekomu verila. Dalo by sa povedať, že je celkom šialená, ale zväčša v tom dobrom slova zmysle. Ale zasa ak by šla do Hier, pravdepodobne by sa neštítila krvi, pretože ani v jedenástke sa zrovna každý deň neumývajú, pretože na toľko obyvateľov by to bolo toľko vody! Síce sa pri upratovaní a preraďovaní potravín celkom upokojuje. Síce ju niekto dokáže vyhecovať, ale je trpezlivá a zostáva pokojná, takže pravdepodobnosť, že ju uvidíte nahnevanú je malá. Narodila sa daždivého dňa a za veľkého kriku mladučkej žene z jedenásteho obvodu, pri pôrode jej asistovala matka, ktorá už v tom čase bola hrdou babičkou. Radosť preveliká, pretože už mala staršieho brata a snom jej matky bolo vychovať zdravého chlapčeka a dievčatko. No o pár hodín u nich odbíjali aj smútočné zvony, pretože jej matka to neprežila a keďže ich rodičia žili v tom čase oddelene, o chvíľku ju babka spolu so starším bratom vychystala a odviedla ich k otcovi, ktorý proti tomu ostro protestoval, ale napokon sa s ňou dohodol, že ich bude finančne podporovať, ale nebude s nimi v priamom kontakte, pretože to mal s mierotvorcami pomerne nahnuté a nechcel, aby potrestali aj deti, pretože niečo podobné spravili aj jeho známemu. Vyrastala teda pomerne chudobne, pretože babka im nevedela zabezpečiť dostatok jedla a tak si museli brať kamienky, ale keďže je dosť rodín, ktoré sú na tom o poznanie chudobnejšie, myslí si, že pravdepodobnosť, že ju vylosujú je malá.

[ the days after ] Keď ju vylosovali do arény, každý si myslel, že je po nej. Veď v jedenástke nie sú žiadne stroje na zabíjanie a zväčša ich vyvolení zomrú medzi prvými. Ale ona po zaznení svojho mena hrdo vykráčala na pódium a snažila sa zakryť to, že nie je zrovna šťastná, veď posledný rok, tak snáď mohla byť šťastena na jej strane, nie? Ale! Čo sa nestalo a Gwen sa šťastne vrátila z arény, zlomená, ale živá. Bola šťastná, že znova uvidí rodinu, ale keďže to bola ona, kto sa staral o babku a jej brat o tom nevedel nič, zomrela na hlad a dehydratáciu, na čo sa jej brat obesil, pretože si myslel, že aj Gwen zomrie a nezniesol pomyslenie, že by zostal sám. Ale Gwen sa vrátila a je sama ona. Po aréne si nechala predĺžiť vlasy, ani nevie prečo, ale je to pre ňu lepší pocit. Zmenila sa, a to dosť. Už to nie je to priateľské dievča, čo sa pre všetko nadchlo. Zmĺkla, väčšinu času je ticho, prehovorí len, keď má tú potrebu alebo sa nevenuje niečomu inému, poprípade, že niekomu nerozumela. Dokáže sa na nich usmievať, ale nie úprimne. Nemá dôvod sa s nikým baviť a ani tie večierky nie sú jej šálkom kávy, ale keď musí, tak musí. Stala sa samotárkou.


× o doplnění si napiš na e-mail

Mason Chronus

11. july 2014 at 19:13 | Larsyn |  Victors

Player: Pietro

FC: Hugh Jackman


Victory year: 81st Annual Hunger Games


Contact: Butschek.Petr@seznam.cz

Age: 69
[ mejsn chrounus ][ before the Hunger Games ] Mason měl vždy jednu velikost přednost - sílu. Každý den posiloval, aby měl svaly. Není tedy radno si s ním začít nějakou roznýšku, jistě by vám poničil vzhled nejen na tváři. Zvládne ovládat v podstatě jakoukoli zbraň, ale ne s každou je to prvotřídní výkon. U většiny jde opravdu jen o čisté základy. Avšak nejlépe to umí se zbraněmi na dálku. S lukem, kuší, pistolí, vrhacími noži a sekerami je k nezastavení! Je dost v tomto ohledu tvořivý, říká se, že zbraň zvládne udělat v podstatě z čehokoliv, co najde po ruce, například i z gumičky do vlasů a jehly. Ačkoli to ve své domovině, kterou je První kraj, moc nepotřebuje, dovede velice mistrovsky klást pasti, do kterých se drtivá většina obětí chytne. Je přátelský typ, ovšem nečiní mu sebemenší potíže novým přátelům bodnout nůž do zad, pokud to je potřeba. Má též základy vaření a rozdělávání ohně. Všeobecně by se dalo říct, že je opravdu všestranným případným splátcem. Sám to neřekne, ale je sebestředný, sebevědomý a hlavně tvrdohlavý, takže si prostě stojí za svým, ať jde o cokoliv. Vyjít s ním tedy proto není snadné. Díky každodennímu posilování též vydrží dlouho běhat a snese i déletrvající námahu. Jakožto profesionál pobral i trochu arogance a antipatie k jiným, a tak mu v případě potřeby nečiní problémy zabít dítě nebo holku.

[ the days after ] Není toho mnoho, co mu druhé Hry po jejich znovuzrození daly a co si mohl z nich odnést. Přidat si jistě může jednu dovednost navíc - a to lezení a šplh, což by se mohlo hodit. Aréna mu trochu pozměnila i vzhled. Namísto své ruky získal úplně totožnou, ale čistě robotizovanou a to je teprve něco. Takhle má jistotu, že tu po něm něco zbude. Po Hrách získal i novou přezdívku. Zní "Jednotka" nebo též "Jednička" a symbolizuje jeho kraj, jež tak úspěšně reprezentoval. Hry mu také pomohly zdokonalit své pasti, které se naučil efektivně krýt a maskovat. Osvojil si též práci se zbraní, do níž by neřekl, že se dá jako zbraň využít - srp na sekání trávy. Lehká a ostrá věcička, jako by k němu patřila snad od narození, a když přišel na to, se se dá házet a kosit protivníky i tímto stylem, nemohl se ho nabažit. Ovšem zbraně na dálku se mu neodcizily a stále s nimi dovede divy. Hry byly prospěšné i pro jeho zdraví, konkrétně pro jeho játra. Ta doba v aréně zabrala jako "detox" a jakmile ročník skončil a on vyhrál, najednou mu láhev nic neříkala. A tak přestal nasávat jako duha.


[ before the Hunger Games ] Jeho slabinou je jeho vzhled. Mnohé holky asi tehdy byly jiného názoru, ale Mason měl o sobě nevalné mínění. A tak jím navázaná přátelství byla spíše dílem jednání a chování, než-li přírodní krásou. Nerozumí si ani s vodou. Vůbec se o tento živel nikdy nezajímal, natož aby se ho naučil krotit v podobě plavání. Zkoušel to, ale neúspěšně a tak se na to vybodl. Co by pro něj v aréně mohl být obří problém, je jeho ego a sebevědomí. Může tak přecenit své schopnosti a to je jistá cesta pod zem. Kdo ví, co ho čeká, ale je pravděpodobnost je celkem vysoká. Ačkoliv dovede ovládat v podstatě jakoukoli zbraň, jsou i druhy zbraní, které mu k srdci nepřirostly a kterým se vyhýbá, jako čert kříži. Jde hlavně o zbraně na blízkou vzdálenost. Jako jsou meče, mačety nebo nože, ať je to vrhací nebo kuchyňský. Navykl si ovšem i na pití a tak už v hodně mladém věku začal popíjet. Sice jen pivo, ale občas i cucnul i něčeho ostřejšího!

[ the days after ] Každá nová zkušenost s sebou nese kromě pozitiv i negativa. A nejinak tomu je i u Masona. Ačkoliv Hry vyhrál, první dny poté byly hotovým peklem. Zejména noci, které díky nočním můrám o velikých krvelačných sněžných medvědech probděl. A že jich nebylo málo. Můry časem sice vymizely, ale kdyby někde v lesích medvěda opět potkal, asi by nebyl ihned připraven k boji nebo k útěku. Což by se mohlo ovšem stát rozhodným faktorem. Ani po Hrách nepřestal trénovat, a tak se snažil udržovat si postavu i fyzickou kondici. Ale pak objevil institut manželství a to šla linie do kopru a pár kilo mu přibylo i díky skvělé kuchyni jeho ženy. Pak se na to ještě pár kilo nabalilo, když přišlo dítě a celé dny jeho výchovy a sezení u televize. Věk se ale ošálit nedá, ale to, co v mládí uměl, se postupně vytrácí. Znalosti zbraní, i výdrž při běhu. Pokud byl dříve schopen uběhnout i pár kilometrů v kuse, nyní je to jen v desítkách metrů a pak si musí orazit a vydýchat se. Nechce si ale přiznat, že prostě stárne.


[ before the Hunger Games ] Narozen v Prvním kraji a nošen v purpuru. Ale zdání klame, nejbohatší zázemí rozhodně neměl. Otec měl celkem solidně placené místo vrchního mírotvorce ve Druhém kraji a matka byla největší zvíře Prvního kraje - jeho domova. Jedináčkem rozhodně nebyl o přízeň rodičů se musel dělit ještě s jedním bratrem a dvěma sestrami. O Hladové Hry se nikdy moc nezajímal a užíval si se sourozenci dětských let. Ne ovšem dlouho. V jeho osmi letech se manželství rodičů rozpadlo a otec se odstěhoval do Druhého kraje a vzal s sebou i Masonova bratra a jednu ze sester. Nějakou dobu po jejich odjezdu byl smutný, ale smutek postupně přešel a začal si na život bez nich zvykat. Čas letěl a Masonovi bylo 16 let. Přežil již čtyři Sklizně, aby si s ním při té páté zahráli osud a náhoda zajímavou hru. Při jejich Sklizni byla jako holka vylosována jeho zbylá sestřička Dorothy. Neváhal tedy a dobrovolně se zahlásil také. Měl k ní určitý vztah - v podstatě mu byla jakousi druhou matkou, když ta dospělá byla v práci. To největší překvapení zažil až poté, co se dozvěděl o svých soupeřích v aréně. Ve Druhém kraji, největším pomyslném konkurentovi Prvního, se totiž do Her přihlásili, ti, jež ho nuceně opustili - bratr Max a druhá sestřička Diana, která se přihlásila první a Max hned po ní. A tak se 81. ročník stal "rodinným podnikem", čtyři sourozenci - profesionálové v jednom ročníku, to tu ještě nebylo a bylo z toho také velké haló.

[ the days after ] Celý ten ročník nakonec se svému údivu přežil, a jak bylo řečeno i s přezdívkou "Jednička", kterou získal od diváků svým jednáním se svými oběťmi. Jakmile je odchytil do pasti, či je zabil srpem, nabodl je na nejbližší strom, svlékl je do naha a poté svou krví na ně namaloval velké číslo "1". Někteří měli tu "výsadu", že jim odpustil nabodnutí a číslo na ně namaloval ještě zaživa, To, že pak dotyčné oběti zemřely mrazem už ho nějak netrápilo. Jediným, kterým se dostalo řádného pohřbu byli jeho sourozenci Max, Diana a Dorothy, kteří tolika štěstí neměli. Jejich smrt ovšem obstaral též osud, když celý rodinný klan svedl do finálového boje. Dorothy ovšem měla Masona natolik ráda, že své sourozence obětovala. Finálový duel Dorothy ovšem nepřežila, obětovala se pro Masona také, když se dobrovolně nechala roztrhat zmutovanými medvědy, kteří mezitím utrhli Masonovi ruku a dali tak závdavek jeho pozdějším nočním můrám. Mason tedy vyhrál a s novou přezdívku a 13 ukončenými životy na kontě se vrátil domů. Tak velký počet je dílem jeho sourozenců, kteří mu je nechávali. Ostatními obyvateli by vítán jako snad nikdo, kromě jeho rodičů, kteří byli jeho stylem hraní velmi otráveni a znechuceni. V podstatě se ho zřekli a Mason tak obýval dům ve Vesnici vítězů sám. Když mu samota začala lézt na mozek, našel si přítelkyni, mírotvorkyni, která měla stejnou sílu jako on a do níž se zamiloval, když se v jejich kraji ukázala na průzkumech. Po čase si ji vzal a narodil se jim syn. Mason "ztatínkovatěl", a naplno si užíval všech požitků, co mu život vítěze a manžela nabízel.


× o doplnění si napiš na e-mail

118th Annual HG - Rozhovory

9. july 2014 at 21:55 | Michelle


118th Annual HG - Soukromé vystoupení

8. july 2014 at 19:06 | Michelle

118th Annual HG - Přehlídka

6. july 2014 at 20:06 | Larsyn

118th Annual HG - Jurassic Park

5. july 2014 at 19:12 | Larsyn
SÁZKY → Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů pod jménem vaší postavy. Body se vám přičtou podle toho, jaké měl vítěz výsledky v rúcných akcích a také podle počtu hlasů. Můžete získat maximálně 20 bodů.

SPLÁTCI

Stav/
 1. Mentor: Olga Campbell | Stylista: Refilwe Dospentak | Uvaděč: Marina Carter
  • Cellence Fairy → Body: 9+1/6/16 +1 = Celkem: 33 = 0 + 0
  • Alfie Marshmallow → Body: 9/0/0 = Celkem: 9
 2. Mentor: Richard Mason | Stylista: Bradley Nogard | Uvaděč: Carrie Widdleton
  • Anastasia Royle → Body: 8/0/0 = Celkem: 8
  • Allard Lindeman → Body: 8+1/7/13 = Celkem: 29 = 0 + 3
 3. Mentor: Theodor Finnigan | Stylista: Amelie Sethová | Uvaděč: Kętilis Låudrup
  • Coleen Nox → Body: 11+1/6+1/17 = Celkem: 36 = 7
  • Peter Rodgers → Body: 11+1/4+1/8 = Celkem: 25 = 3
 4. Mentor: Demitri Nereus | Stylista: Mag Tennant | Uvaděč: Mag Tennant
  • Hadith Michelle Quenney → Body: 10/0/0 = Celkem: 10
  • Dylan Frenandéz → Body: 10+1/7+1/17 +1 = Celkem: 37 = 0 + 0 → 7 ZABITÝCH SPLÁTCŮ
 5. Mentor: Andy Foy | Stylista: Winnifred Maguire | Uvaděč: Winnifred Maguire
  • LynnZ Halestorm → Body: 10+1/0/7 +1 = Celkem: 19 = 8
  • Ian Quill → Body: 10/0/12 = Celkem: 22 = 6
 6. Mentor: Shelia Holbourn | Stylista: Jerred Angel Stone | Uvaděč: Cassandra Wright
  • Blubber Sausage → Body: 8/4/17 = Celkem: 29 = 5
  • Jared Wheil → Body: 8/3+1/14 = Celkem: 26 = 17
 7. Mentor: Desirée Mason | Stylista: Goldie Willson | Uvaděč: Charlotte Wendy Everwood
  • Aimee Nia Derwin → Body: 8+1/7+1/17 +1 = Celkem: 35 = 12 + 3
  • Sebastian Drake → Body: 8/6+1/4 = Celkem: 19 = 0
 8. Mentor: Karalynn Ringrose | Stylista: Amelie Sethová | Uvaděč: Calleigh Lynd
  • Christine Heyer → Body: 6/5/0 = Celkem: 11 = 1
  • Thobias Alborn → Body: 9/0/0 = Celkem: 9 = 5
 9. Mentor: Jason Seatton | Stylista: Goldie Willson | Uvaděč: Sheila Ireth
  • Lucy Black → Body: 8/0/8 = Celkem: 16 = 11
  • Jason Trell → Body: 8/7/8 = Celkem: 23 = 15
 10. Mentor: Bentley Grayson | Stylista: Tera Nerley | Uvaděč: Fifi Sam Reign
  • Marianne Cole → Body: 9/0/0 = Celkem: 9
  • Dwight Matison → Body: 9/6/7 = Celkem: 22 = 0
 11. Mentor: Rhys Malphite | Stylista: Amika va Ronzskovn | Uvaděč: Amika va Ronzskovn
  • Delilah Thornwill → Body: 0/0/0 = Celkem: 0
  • Daniel E. Blackwood → Body: 0/0/0 = Celkem: 0
 12. Mentor: Andy Nufa | Stylista: Valerie Esme Flores | Uvaděč: Juliet Trasher
  • Levender Reynolds → Body: 7+1/0/6 = Celkem: 14 = 1
  • Ollie Doeven → Body: 7+1/0/14 +1 = Celkem: 23 = 0

PRŮBĚH PŘED ARÉNOU

Komentátoři Her - Regan Cais | Jerred Angel Stone

Přehlídka - Kostýmy byly úžasné, ale splátci nás svým výstupem moc nezaujali. Vypadali jako banda mrtvých kentaurů.
Soukromé vystoupení - Letošní splátci jsou velmi slabí, vidíme na velmi dlouhou arénu a nebo naopak krátkou. A profíci z toho vyvázli taky nic moc. Zkrátka nikdo neví, co je ostrá strana zbraně.
Rozhovory - Asi nejvíc se líbila Aimee, samozřejmě pak i nádherná Cellence, na kterou se kvůli jejímu jménu nedá zapomenout. Poté zvláštní Blubber, která pobavila.

PRŮBĚH V ARÉNĚ

Tvůrce arény: Devlin AntoinneJurassic Park
Místa: RH = Brána, Džungle, Zničené domky, Hory, Řeka, Údolí
Počet dní: 5

Spojenectví
 1. Coleen Nox, Jared Wheil, Aimee Nie Derwin a Christine Heyer
  • Coleen Nox, Ian Quill, Christine Heyer a Ollie Doeven
 2. Ian Quill, Sebastian Drake a Ollie Doeven
 3. Cellence Fairy, Dylan Frenandéz, LynnZ Halestorm, Blubber Sausage
  • Cellence Fairy, Dylan Frenandéz a a Dwight Matison
 4. Jason Trell a Dwight Matison
Mutové a kapitolské útoky
 1. Dinosauři volně v aréně
 2. Tyrannosaurus ve finále
Sponzorské dary
 1. Lahvička s vodou → Dylan Frenandéz od Logan Dust
 2. Salát → Ian Quill od Andy Foy
 3. Sluneční brýle → Dylan Frenandéz od Logan Dust
Smrt
 1. Daniel E. Blackwood → zabil: 0 splátců, zabit: Dylan Frenandéz, příčina: prostřelená hlava (harpuna)
 2. Delilah Thornwill → zabila: 0 splátců, zabita: Dylan Frenandéz, příčina: prostřelené tělo (harpuna)
 3. Jared Wheil → zabil: 0 splátců, zabit: Allard Lindeman, příčina: probodnuté tělo (kopí)
 4. Hadith Michelle Quenney → zabila: 0 splátců, zabita: Velociraptoři, příčina: snědena
 5. Peter Rodgers → zabil: 0 splátců, zabit: Dylan Frenandéz, příčina: prostřelená tělo (harpuna)
 6. Levender Reynolds → zabila: 0 splátců, zabita: Aimee Nia Derwin, příčina: podřezaný hrdlo (kapesní nůž)
 7. Allard Lindeman → zabil: 1 splátce, zabit: Cellence Fairy, příčina: probodané tělo (vysouvací zbraně - meče)
 8. Sebastian Drake → zabil: 0 splátců, zabit: Herrarasauři, příčina: sněden
 9. Alfie Marshmallow → zabil: 0 splátců, zabit: Dylan Frenandéz, příčina: probodnutý hrudník (mačeta)
 10. Lucy Black → zabila: 0 splátců, zabita: Vlastní blbost, příčina: vzduchoprázdno - 15 hodin
 11. Anastasia Royle → zabila: 0 splátců, zabita: Dehydratace, příčina: totální vyčerpání
 12. LynnZ Halestorm → zabila: 0 splátců, zabita: Dehydratace, příčina: totální vyčerpání
 13. Marianne Cole → zabila: 0 splátců, zabita: Dehydratace, příčina: totální vyčerpání
 14. Thobias Alborn → zabil: 0 splátců, zabit: Dehydratace, příčina: totální vyčerpání
 15. Aimee Nia Derwin → → zabila: 1 splátce, zabita: Sama sebou, příčina: sebevražda - probodnuté srdce (dýka)
 16. Blubber Sausage → zabila: 0 splátců, zabita: Herrarasauři, příčina: snědena
 17. Jason Trell → zabil: 0 splátců, zabit: Dylan Frenandéz, příčina: prostřelená tělo (harpuna)
 18. Ian Quill → zabil: 0 splátců, zabit: Dehydratace, příčina: totální vyčerpání
 19. Ollie Doeven → zabil: 0 splátců, zabit: Cellence Fairy, příčina: probodnutá hlava (vrhací nůž)
 20. Christine Heyer → zabila: 0 splátců, zabita: Cellence Fairy, příčina: probodnutá hlava (vrhací nůž)
 21. Coleen Nox → zabila: 0 splátců, zabita: Dylan Frenandéz, příčina: useknutá hlava (mačeta)
 22. Dwight Matison zabil: 0 splátců, zabit: Tyrannosaurus, příčina: sežrán
 23. Cellence Fairy → zabila: 3 splátců, zabita: Dylan Frenandéz, příčina: totálně zmasakrovaná (mačeta)

O ARÉNĚ

Prostředí
Aréna je velice prostorná, hlavně se tu vyskytuje několik, na které se dá vylézt. Sice to může být pro někoho namáhavé, ale je tam úžasný výhled na celou arénu. Míst na schovku je tu mnoho, máte možnost v džungli nebo jiná místa, která si vyhlédnete. Nachází se tu také údolí, kde je zeleň všude kam se podíváte. V džungli si však dávejte bacha, aby jste nenarazili nebo rovnou nespadli do nějakých výkalů. Nemusí to zpříjemnit Váš pobyt v aréně a nebo milým spojencům. Stromy jsou tu vysoké a dá se na nich dobře vylézt, pokud jsou Vaše lezecké schopnosti účinné. A jako v každém jiném tropickém lese je tady po dešti pořádné dusno, hlína může být kluzká a můžou se tam vyskytovat nějaké boule, kořeny a podobné věci, co by Vás mohlo zbrzdit a dokonce Vám rozbít držku.

Suroviny, jídlo, zdroj vody
Vyskytuje se tu řeka, která je sladkovodní, není problém se z ní napít, ale taky není úplně čistá. Pokud je někdo zvyklý na čistou vodu, může se Vám po ní na pár dní udělat zle a asi nebudete zrovna čilý, ale pitný režim je potřeba, takže zariskovat se musí. V džungli naleznete spoustu dřeva, pokud vykácíte stromy a taky hodně lián, kapradiny, jiná zeleň a nějaké jedovaté bobule. U brány jsou elektrické dráty, ale lépe na ně nesahat, jinak se uškvaříte. Staré a opuštěné domky, které jsou postavené z cihel, dřeva a z oken tam můžete najít ještě zbytky skla nebo dokonce celé nerozbité okno.

Zvířata
Určitě nepřehlédnete velká stvořeníčka, která jsou vidět na kilometry daleko. Jsou tu dinosauři všeho druhu, jiné menší plazi, želvy a i vodní dinosauři. V řece také najdete mnoho ryb, ale většinou jsou tam jedovatý, ty co se dají jíst se dají ulovit, ale museli by jste nad tím trávit hodně času. V džungli i u řeky jsou otravné mušky, mouchy, komáři a jiná podobná havěť. Určitě v hlíně najdete nějaké žížaly, housenky a ostatní divně se pohybující slizká stvoření. Ve vzduchu nenajdete žádné ptáčky, jen pterodaktyly, kteří nejsou zrovna mírumilovní.

Počasí
V aréně je hodně dusno a je tu skoro nedýchatelný vzduch. Ve dnech jsou tu teploty do 34°C na přímém Slunci a v noci se snižuje teplota do 25°C. Pokud se budete zdržovat hodně v džungli a ve stínu, tak to nemusí být zas tak strašné, ale dusno a smrad je všude. Můžete pocítit dinosauří výkaly na kilometry daleko, a když ne zrovna to, tak jiné smrady.

Aréna je hodně hornatá, takže ve výškách je klidně možné, že schytáte velmi silný vítr, který je velmi silný a trošku i studený. Vysoko v horách může teplota dosahovat až 10°C v nočních hodinách. Ve dne ve stínu 20°C a na Slunci 25°C. Voda v řece je teplotou tak akorát. Má takových 18°C. Dalo by se říct, že tu prší poměrně často, ale ne každý den, jen se mohou objevit nějaké přeháňky.

REKAPITULACE HER

Vítěz: Dylan Frenandéz [4] → Rozhovor


Adrienne Emilia Reyes

4. july 2014 at 20:07 | Larsyn |  Victors

Player: Nielle

FC: Christine Lakin


Victory year: 90th Annual Hunger Games

Hobby: Spisovatelka sci-fi románů

Contact: nielle.shine@gmail.com

Age: 60


Token: Duhová rovnátka


[ edrien emília réjes ][ before the Hunger Games ] Adrienne je pomerne nadaná bežkyňa, ktorá dokáže vyvinúť na kratšie vzdialenosti naozaj vysokú rýchlosť, ale naopak tiež zvláda bežať aj oveľa dlhšie trate, hoci za dlhší čas. S výdržou nemá problém, je vrtká a mrštná, a ak jednoducho nemá inú možnosť, dokáže pomerne rýchlo zmiznúť. Vo voľnom čase pred arénou hľadala spôsob, ako sa zneviditeľniť. Celý život čítala príbehy o neviditeľných ľuďoch, predstavovala si, čo všetko by sa s takou schopnosťou dalo robiť, a tak začala hľadať spôsoby, ako splynúť so svojím okolím. Vďaka tomu sa naučila pohybovať sa s ladnosťou ducha, a tiež sa naučila výborne maskovať. Aj keby ste jej napríklad poslali do miest, kde je len obyčajné planina, napriek tomu by bola schopná tam na seba naplácať čokoľvek, aby sa stala napríklad zoschlým pňom. So zbraňami nevie veľmi narábať. Avšak asi ako každá Päťka, skrátka využije všetko, čo je po ruke, a čo je možné po niekom vrhnúť. Tiež vie pomerne pekne spievať, využíva škálu rôznych zvukov, ktoré je schopná napodobniť. Súčasť jej tréningu "splynúť s okolím".

[ the days after ] Ťažko by ste hľadali nejaké rozdiely v tej jej zaujatosti na neviditeľnosť. Stále je v tom preborník a na požiadanie by zo seba pokojne urobila kôl v plote. Aj v behu je stále skvelá. Jej nový život jej však priniesol dve deti, o ktoré sa musela starať, a tak sa musela naučiť oveľa väčšiu usilovnosť a výdrž. Naučilo ju to ako sa postaviť k rôznym životným situáciám, naučilo ju to, ako sa starať o druhých, ako ich liečiť - skoro so všetkým, čo je po ruke - a ako byť nápomocná. Tiež nabrala aj oveľa viac sily, aby mohla svoje dve detičky zdvihnúť a tráviť s nimi čas, robiť s nimi rôzne aktivity. Zdokonalila sa vo varení, takže už málokedy hrozilo, že by svojím kuchtícím umom niekomu spôsobila otravu. Aréna jej však priniesla tiež pár vedomostí so zbraňami. Vo výcvikovom centre sa naučila bojom zblízka, či už len päsťami či s rôznymi nožmi, a hlavne aj s mečmi. Preto práve v boji na blízko zvyčajne excelovala, čo sa rozhodne nedalo povedať o boji na diaľku. Doma si ešte raz za čas nožom vrhne, ale nerobí to tak často, aby sa dalo povedať, že je v tom majsterkou. Jemne si tak vylepšila svoje schopnosti, ale že by ich nejako pílila, to zase nie.


[ before the Hunger Games ] Bojí sa tmy, bojí sa krvi, bojí sa bolesti, bojí sa baktérií,... Boja sa pomerne dosť vecí, preto je vôbec záhadou, ako sa jej v aréne bude viesť. Vďaka svojim maskovacím schopnostiam by najradšej väčšinu času strávila zahrabaná niekde v lístí alebo zahryznutá do stromu ako suchá vetva. Veľa skúseností s bojom nepobrala, maximálne tak z televízie alebo z knižiek, ale inak je niečím takým úplne nepoznamenaná. Ak by dostala do ruky zbraň, určite by jej trvalo dlhší čas, než by si na ňu zvykla. Tiež si nerozumie s modernými technológiami, tie bežne používané by jej určite nerobili problém, - kraj je predsa len zameraný na niečo zručné - avšak posadiť ju k nejakej prepracovanej zbrani či nejakému vyspelému počítači, asi by na to hľadela s otvorenými ústami a netušila, čo s tým. Ďalej tiež takmer vôbec nevie plávať. Zvláda sa udržať na hladine, ale keby sa snažila k niekomu zaplávať, bolo by to pre ňu ťažké. Pod vodou by však nejakú chvíľu dych zadržala, má o niečo väčšie pľúca, akoby ste jej na prvý pohľad tipli.

[ the days after ] Po aréne začala byť o niečo viac upätejšia k čistote, pretože strávila niekoľko dní pokrytá krvou a kto vie čím. Bol to pre ňu už od prvej chvíle problém, hoci občas jednoducho bolo treba na seba napatlať niečo, aby skutočne splynula s okolím, ako bolo vždy jej najväčším cieľom. Pobyt v tme pre ňu náhle bol zložitejší, pretože začala mať pocit, že ju v noci stále niekto sleduje, nepriateľské oči jej protivníkov - začala pociťovať oveľa väčší strach. Ak jej teda tma (alebo len slabé svetlo lampičky), zavrie oči a snaží sa zaspať hneď ako je to možné. A vlastne má stále dojem, že ju prenasledujú duchovia jej nepriateľov, ďalších splátcov. Preto v noci spáva pri rozsvietené lampičke a sem tam znenazdajky začne mrmlať čosi pod nos a celá sa križovať, akoby sa snažila chrániť pred nejakými démonmi. Aj po aréne z nej stále nie je ktovieaká bojovníčka, hoci sa síce naučila bojovať s novými zbraňami. A stále nie je vôbec dobrá v boji na diaľku, čo je hnevá, ale nejako s tým nevie nič urobiť.


[ before the Hunger Games ] Narodila sa do bohatej rodiny, v ktorej nebolo o jedlo núdze. Preto nebolo treba, aby si musela kupovať oblázky. Keďže v kraji bolo veľa chudobných detí, nepredpokladalo sa, že by vôbec niekedy mala byť vybraná do arény, a tak sa jej rodičia snažili od takých vecí držať ďalej. Žiadne rady, žiadny Kapitol, žiadne hry. Prežila si pomerne pekný život, obklopená kamarátmi, avšak Hry na nej mali tragický dopad vtedy, keď bol odvedený jeden jej kamarát, ktorý sa už nevrátil. Ničilo ju to, celý život pred tým bola chránená a náhle jej len tak zomrel jej takmer najlepší kamarát. Jej myseľ však stále nepripúšťala, že by mala byť ďalšia, ktorá do arény pôjde. Jej život sa aj naďalej točil okolo starších vecí, starých filmov, ktoré tak milovala. Nepripúšťala si krvavú smrť v aréne, stále sa snažila žiť vo svojom nepoškvrnenom a krásnom svete, kde násilie a smrť neboli. Aká naivná to ale bola. Neuvedomovala si, aký je život v skutočnosti.

[ the days after ] Stalo sa nečakané. Bola vybraná a... Vrátila sa. Nikto to nečakal, nečakala to jej rodina, nečakala to ani ona sama. Jej rodičia ju už dávno brali za mŕtvu, celý život verili, že ona, ich milovaná dcéra, do arény nepôjde. Keď sa vrátila domov, všetko sa od základov zmenilo. Adrienne teraz mala vlastný dom a mala aj svoju milovanú slobodu. Aj keď ľahko pološialená (však taká bola aj ako odišla), žila si ďalej svoj život víťazky, cestovala do Kapitolu, zoznamovala sa s ľuďmi, a aj keď si všetci mysleli, že vyhrala len obyčajným omylom, napriek tomu na svojej strane mala dosť priateľov a známych . Nakoniec si zohnala aj muža. Ten síce arénu nikdy nepoznal, ale pre Adrienne sa náhle stal stredom vesmíru, hneď vedľa starých filmov a triku neviditeľnosti. Čoskoro porodila dve deti, o ktorých, rovnako ako jej rodičia, dúfala, že sa do arény nikdy nedostanú. Nenechala im kúpiť totiž ani jediný kamienok a odmietala, aby museli umrieť v aréne. Keď to išlo, snažila sa ich učiť trikom a zručnostiam, ktoré sama v aréne použila, avšak sama moc o svojich skúsenostiach hovoriť nechcela. Nanešťastie sa jej mladšie dieťa - dcéra Philippa dostala do arény a neprežila to. Adrienne si myslela, že je na dne. Udržali ju ale jej starší syn a manžel.


× o doplnění si napiš na e-mail
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92