Adrienne Emilia Reyes

4. july 2014 at 20:07 | Drake |  Victors

Player: Nielle

FC: Christine Lakin


Victory year: 90th Annual Hunger Games

Hobby: Spisovatelka sci-fi románů

Contact: nielle.shine@gmail.com

Age: 59


Token: Duhová rovnátka


[ edrien emília réjes ][ before the Hunger Games ] Adrienne je poměrně nadaná běžkyně, která dokáže vyvinout na kratší vzdálenosti opravdu vysokou rychlost, ale naopak také zvládá běžet i mnohem delší tratě, byť za delší čas. S výdrží nemá problém, je hbitá a mrštná, a pokud prostě nemá jinou možnost, dokáže se poměrně rychle zdejchnout. Ve volném čase před arénou hledala způsob, jak se zneviditelnit. Celý život četla příběhy o neviditelných lidech, představovala si, co všechno by se s takovou schopností dalo dělat, a tak začala hledat způsoby, jak splynout se svým okolím. Díky tomu se naučila pohybovat se s ladností ducha, a také se naučila výborně maskovat, i kdyby jste jí třeba poslali do míst, kde je jen pouhopouhá planina, přesto by byla schopna tam na sebe naplácat cokoliv, aby se stala kupříkladu seschlým pařezem. Se zbraněmi moc neumí, asi jako každá pětka, zkrátka využije vše, co je po ruce, a co je možné po někom vrhnout. Také umí poměrně hezky zpívat, využívá škálu různých zvuků, které je schopna napodobit. Součást jejího tréninku "splynout s okolím".

[ the days after ] Těžko byste hledali nějaké rozdíly v té její ujetosti na neviditelnost. Stále je v tom přeborník a na požádání by ze sebe klidně udělala kůl v plotě. I v běhu je stále skvělá. Její nový život jí však přinesl dvě děti, o které se musela starat, a tak se musela naučit mnohem větší píli a výdrži. Naučilo jí se postavit k různým životním situacím, naučilo jí to, jak se starat o druhé, jak je léčit a jak být nápomocna. Též nabrala i mnohem více síly, aby mohla své dvě dětičky uzvednout. Zdokonalila se ve vaření, takže už málokdy hrozilo, že by svým kuchtícím umem někomu způsobila otravu. Aréna jí však přinesla také pár znalostí se zbraněmi. Ve výcvikovém centru se naučila bojům zblízka, ať už jen pěstmi či s různými noži, a hlavně také s meči. Proto právě v boji na blízko obvykle excelovala, což se rozhodně nedalo říci o boji na dálku.


[ before the Hunger Games ] Bojí se tmy, bojí se krve, bojí se bolesti, bojí se bakterií. Bojí se poměrně dost věcí, proto je vůbec záhadou, jak se jí v aréně bude vést. Díky svým maskovacím schopnostem by nejraději většinu času strávila zahrabaná někde v listí nebo zakousnutá do stromu jako suchá větev. Moc zkušeností s bojem nepobrala, maximálně tak z televize nebo z knížek, ale jinak je něčím takovým naprosto nepoznamenaná. Moc si nerozumí s moderními technologiemi, ty běžně používané by jí určitě nedělaly problém, ovšem posadit jí k nějaké propracované zbrani či nějakému vyspělému počítači, asi by na to hleděla s otevřenou pusou. Dále také moc neumí plavat. Zvládá se udržet na hladině, ale kdyby se snažila někomu uplavat, bylo by to pro ní těžké. Pod vodou by ovšem nějakou chvíli dech zadržela.

[ the days after ] Po aréně začala být o něco více upjatější k čistotě, jelikož strávila několik dní pokrytá krví a kdo ví čím, byl to pro ní celkem problém, ačkoliv občas prostě bylo třeba na sebe napatlat něco, aby skutečně splynula s okolím. Pobytí ve tmě pro ní náhle bylo složitější, jelikož začala mít pocit, že jí v noci stále někdo sleduje, nepřátelské oči jejich protivníků. A vlastně má stále dojem, že jí pronásledují duchové jejich nepřátel, dalších splátců. Proto v noci spává při rozsvícené lampičce a sem tam zničehonic začne mumlat cosi pod nos a celá se křižovat, jakoby se snažila chránit před nějakými démony. I po aréně z ní stále není kdovíjaká bojovnice, byť se sice naučila s novými zbraněmi, stále není tak dobrá v boji na dálku.


[ before the Hunger Games ] Narodila se do bohaté rodiny, ve které nebylo o jídlo nouze, a proto nebylo třeba, aby si musela kupovat oblázky. Jelikož v kraji bylo spousta chudých dětí, nepředpokládalo se, že by vůbec někdy měla být vybrána do arény, a tak se jí rodiče snažili od takových věcí držet dál. Žádné rady, žádný Kapitol, žádné hry. Prožila si poměrně hezký život, obklopená kamarády, ovšem Hry na ní měly tragický dopad tehdy, kdy byl odveden jeden její kamarád, který se již nevrátil. Ničilo ji to, celý život před tím byla chráněna a náhle jí jen tak zemřel její téměř nejlepší kamarád. Její mysl však stále nepřipouštěla, že by měla být další, která do arény půjde. Její život se i nadále točil kolem starších věcí, starých filmů, které tak milovala. Nepřipouštěla si krvavou smrt v aréně, stále se snažila žít ve svém neposkvrněném a krásném světě, kde násilí a smrt nebyly. Jak naivní to ale bylo.

[ the days after ] Stalo se nečekané. Byla vybrána a... vrátila se. Nikdo to nečekal, nečekala to její rodina, nečekala to ani ona sama. Její rodiče jí už dávno brali za mrtvou, celý život věřili, že ona, jejich milovaná dcera, do arény nepůjde. Když se vrátila domů, všechno se od základů změnilo. Adrienne teď měla vlastní dům a měla i svobodu. I když lehce pološílená (ovšem taková byla i než odešla), žila si dál svůj život vítězky, cestovala do Kapitolu, seznamovala se s lidmi, a i když si všichni mysleli, že vyhrála jen pouhým omylem, přesto na své straně měla dost přátel a známých. Nakonec si sehnala i muže. Ten sice arénu nikdy nepoznal, ale pro Adrienne se náhle stal středem vesmíru, hned vedle starých filmů a triku neviditelnosti. Brzy porodila dvě děti, o kterých, stejně jako její rodiče, doufá, že se do arény nikdy nedostanou. Nenechala jim koupit totiž ani jediný oblázek a odmítá, aby museli umřít v aréně. Když to jde, snaží se je učit trikům a dovednostem, které sama v aréně použila, ovšem sama moc o svých zkušenostech mluvit nechce.


× o doplnění si napiš na e-mail
 


Actual articles

Advertisement
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


obrázek ALES - Fatansy RPG

ikon1