September 2014

Sagittarius Reefs

30. september 2014 at 19:55 | Larsyn |  Deceased

Player: Larsyn

FC: Cailin Russo



Contact: w.poppy@hotmail.com

Age: 17 - probodnuté plíce: D. Reid


Token: Kus zvířecího kožichu

[ sagitárius rýfs ]


Meet Sagittarius, the GREAT SHOOTER. Povídá se o ní, že je to velmi dobrá střelkyně, jak už o tom její jméno vypovídá. Do svého malého a milého sortimentů vražedných zbraní by si určitě přiřadila glocky, pušky, vrhací nože, harpunu, luk nebo dokonce i prak. S nimi se poprvé seznámila ve výcvikovém centru, pokud zrovna nepočítáme prak, se kterým již manipulovala v dětství, když ve třídě s gumičkou a papírky střílela po spolužácích, kteří se zrovna na jejím seznamu oblíbenců nevyskytovali. Ze všeho by si asi vybrala vrhací nože, protože jsou praktický, no uznejme. Může s nimi házet, bodat, sekat, vyrývat a praktikovat různé morbidní kravinky, které Panemu ovšem ještě ukáže. Ačkoliv má velice ráda zvířata a klidně by jednou chtěla doma chovat psa nebo kočku, tak by si bez problémů vyčkala v lese na srnku a tam by ji ošklivě vykuchala. Ještě se chlubí s jednou úchylkou, a tou je právě její móda. Kožíšky, kožíšky... omfg, to je pro ní božský, prostě droga největší. Miluje to a sama si je vytváří ze zabitých zvířátek, že by jí i PETA mohla stíhat. Takže, jestli jí někdy bude zima, tak se o to hravě postará a v tom problém určitě nebude. Jídlo si tedy umí očividně obstarat, vařit se taktéž naučila, hlavně ty šťavnaté steaky. Z toho vychází, že ví, jak správně okořenit a zná i pár bylinek, které se dají jíst nebo se dá používat jako doplněk stravy. Samozřejmě nezapomněla ani na to plavání. Jaký trotl by ve Čtvrtém kraji kraji neuměl plavat, že? Sice se najdou jedinci, ale ona mezi neplavce rozhodně nepatří. Dokonce ji to baví, většinou se pod vodou nepohybuje, ale spíše si vybere windsurfing nebo surfing jako tak. Ačkoliv se trochu zdá, že bude jedna z těch loliťandek, která se z každé špíny zhroutí, tak pravda je překvapivě jiná. Příroda jí nevadí, ani hlína, písek a cokoliv jiného špinavého na těle a všude, kam jste nevěděli, že to vůbec jde. Jen tak jí nic nezastraší. Hvězdičkově by si poradila s hledáním zdroje vody a dokázala by se vyznat v přírodě.


Už bychom si mohli říci, že je Sagi bezchybná, ale jako u většiny lidí, tak i ona má nějaké ty nekvality. Není tajemstvím, že se v bylinkách nevyzná. Z toho širokého výběru zná jenom třeba mátu, potom ještě některé bylinky na vaření, ale tím její znalost končí. Zbraně jí jsou sice hodně známé, ale existují ty, které by nezvládla ovládat. Ano, má ve svém výběrů velmi mnoho užitečných zbraní, ale nikdy nebyla žádnou rytířkou a její pohyby s mečem by vypadaly tak moc vtipně až by se z toho každý smutkem rozbrečel. I tak to bude mít se sekerou, katanou a s další zbraní, se kterou se nestřílí anebo neřeže maso. Nikdy by takové zbraně nevolila, protože se nerada ztrapňuje, i když by jí někdo přesvědčil ke snaze, neudělá to. Nemá moc velkou výdrž, co se týče potápění. Má totiž astma, z toho vyplývá, že má velký problém s během na dlouhé tratě a nezvládá namáhavější činnost, což je celkem závažný problém do Hladových her. Jasně, zvládla by vysprintovat krátkou vzdálenost, ale pak by sakra těžce musela popadat dech. Proto bude raději energii vypotřebovávat na boj. Má strach z výšky a má hrůzostrašnou klaustrofobii. Nedokáže proto lézt, ne že by byla nešikovná, ale z pohledu dolů je jí špatně a ona opravdu nerada zvrací, i když vypadá jako kapitolská anorektička, co své obědy a večeře vrací zpět přírodě jen aby ochutnala další jídla. Naopak je Sagittarius velkým jedlíkem - miluje jídlo, klidně by žila jenom s jídlem a rozhodně žádné jídlo dobrovolně nevyzvrací. Kvůli hypertyreóze má zvýšenou činnost štítné žlázy, proto vůbec netloustne a má problém přibrat. To jí může dost holek závidět, ale je to celkem nebezpečné. Má těch zdravotních problémů vcelku dost a bere na to prášky, i když se pochybuje, že by jí v aréně nějaké prášky vůbec povolili. Možná, kdyby jí někdo poslal aspoň inhalátor, tak si v aréně dost užije. Prášky na štítnou žlázu občas zanedbává, takže jí to na těch pár dní v aréně vadit nebude. Taky není moc silná na boje zblízka, je to takové malé tintítko, takže bychom slyšeli jen křup, křup, a proto je důvod, proč se od lidí drží se střelnými zbraněmi dál, ale malé děcko nebo neschopnou splátkyní by v boji zblízka poradila raz dva.


Narodila se do poměrně spokojené a úspěšné rodiny. Její otec je známý surfař v kraji, teď už možná tolik ne, protože se mu již objevily nějaké ty vrásky na obličeji, a proto po něm tolik fanynek neujíždí a sláva se mu kamsi vytratila. Její matka byla jedna z těch uječených fanynek, co měla to štěstí a vzala si ho. Mimochodem taky není v kraji neznámá, protože snad každý zná její luxusní restauraci a kdo se tam nenajedl, jako by nežil, ale samozřejmě na to člověk musí mít nějaké ty finance. Rozhodně tam levné menu nemají a dokonce ani zbytky nejsou zdarma. Od toho taky vzniklo Sagino nadání na vaření, akorát místo mořských potvor radši šťavnaté masíčko. Vždycky od nich měla veškerou pozornost, jelikož její matka nebyla zrovna plodná a ona byla povedený zázrak. Vlastně nejdříve dítě vůbec nechtěli a byl to jen omylný plod. Jak se potom narodila, změnili názor a rychle si ji oblíbili. Potom Sagittarius začali rozmazlovat až se z ní stala taková malá mrška, alespoň tedy pro své vrstevníky, protože ke svým rodičům se chová vždycky vstřícně a bývá to tak i u starších lidí. Ve škole dostala nálepku velké průšvihářky, na kterou je velice pyšná a vůbec jí nevadí, že má u profesorů problémy. Ti totiž nestrpěli tu její šikanu na ostatní studenty, ale nikdy se nezajímala o jejich názory a dělala to dál. Zrovna k profesorům, i když jsou starší, tak k nim nemá žádný respekt a klidně by si na ně vyplázla jazyk nebo by si dovolila na ně nadávat. Dělá to všecko pro pozornost a schválně, protože jí to baví. Většinou si do svého týmu ještě přibrala kamarády se stejným humorem a takhle se opakoval cyklus se šikanou a manipulací. Dokáže být velmi přesvědčivá, hlavně tedy u chlapců, u kterých nemá problém si získat srdce, i když by kvůli tomu musela dělat šílené věci, udělá to. Nerada dělá špinavou práci, proto to kolikrát nechává lidem podřadnější než ona. Nemá problém je přesvědčit o tom, že jsou nicky a užívá si, když může takovým lidem šéfovat. Zkrátka je to zmetek, dokonce na tuto přezdívku slyší a neuráží jí to.

Bloody Halloweekend

28. september 2014 at 21:19 | Michelle |  Events [ Phase One ]

[2. výroční akce webu] Na počest blogu, ale oslava trochu opožděná. Jsme tu již 2 roky a děkujeme všem věrným hráčům. Doufáme, že tu budete ještě nadále až do konce! A Halloween máme 31.10., tak jsme pro Vás připravily na víkend předtím překvápka a akci. Kdokoliv, kdo se bude vetřít na oslavu se zapíše do komentáře. Nemusíte být aktivní po celý víkend, klidně přijďte jen v neděli večer, jelikož je to asi to nejdůležitější z toho a nebo se během víkendu zapojte do nějakých soutězů.
 • Cena: Zadarmo - kostým
 • Koná se: 26.10. neurčený čas (2014) - 31.10. | 26.10. - Večírek v 19:00
 • Zváni jsou: Všichni v Kapitolu a vítězové
 • Téma: Halloween, tak co si pod tím asi představíte. Samozřejmě všichni přijďte v kostýmu nebo se na akci nedostanete.
 • CO BUDE NA OSLAVĚ? (Vše v RPG formě)
  • Hudba, občerstvení, (snad) zábava
  • NonRPG FAN NIGHT - filmy, fan film atp... (Jo, velká drbárna)
  • Přes celý víkend se na blogu budou vyskytovat články s různými soutěži, za které dostanete prémie do arény nebo SG. - Budou mít určitý deadline atd... Více se dozvíte včas.
  • Večer v neděli 26.10. okolo 19:00 budete mít hru s Vypravěčem, který se tam párkrát do večera ocitne.
  • Úžasný DJ! - Drake, úžasná adminka - Michelle a další úžasné adminky - Medisha a Maddie.

Tessa Ward

28. september 2014 at 20:37 | Michelle |  Deceased

Player: Michelle

FC: Rita Volk



Contact: misamirzenco@gmail.com

Age: 17 - umlácená: Aurora Chase


Token: Umělý pramen vlasů

[ tesa vhord ]


Jelikož se narodila do rodiny léčitelů, tak je zřejmé, že léčitelské schopnosti má v krvi a taky se tomu nedalo nikdy vyhnout, když jim denně pomáhala v práci po škole nebo aspoň doma. A když se jí zeptáte na jakékoliv bylinky všeho druhu, tak Vám může do detailu říct, co má za účinky a tak. Neumí úplně všechny, protože ani nezná, neviděla je všechny a ještě se o nich nedočetla, ale ty nejznámější zná do detailů. Taky vždy, když byla aréna, zkoumala, co tam tvůrci dávají do arény. Naučila se taky od splátců strategie a aspoň ví, co je hodně profláklý nebo dobrý. Se zbraněmi už je to horší, nikdy neměla příležitost se s nimi seznámit, manipulovat nebo si je aspoň potěžkat. Ale podařilo se jí něco od sledování Her pochytit. Není to člověk, co by nevěděl, co je to trojzubec, kopí a tak. Zná všechny zbraně, sice jen z televize, ale viděla jak je využívají a jak se ovládají. Líbí se jí luk, protože s tím může ovládat z dálky, ale nikdy s tím nestřílela a pochybuji, že by s tím uměla. Ale s jednou zbraní bude umět, protože, kdo by neuměl bodat ostrým koncem? Na to jí postačí kapesní nůž nebo dýka. Má fotogenickou paměť, není problém si zapamatovat místo a nebo text. Paměť má dobrou i na jiné věci, pamatuje si snad vše, co kdo kdy řekl. Naučila se lézt po stromech, protože zjistila, že to může být v aréně dost užitečný.


Tessa nemá čas, aby se zlepšovala v boji nebo cokoli jiného, co by jí v aréně pomohlo. Nemá ani možnost na ně trénovat. Jediné, co stíhala, bylo sledovat Hry. A proto by jsme boj úplně odškrtli z jejího seznamu schopností. Další, co by se dalo počítat do jejích slabin bude schopnost plavání. Ono by se místo, kde by si zaplavala našlo, ale ona je nikdy nevyhledávala. Moc toho neunese, není to žádná vyzáblina, ale kdyby po ní chtěl někdo, aby nosila něco těžšího než 20 kg, tak by se asi zhroutila. Sice by to mohla unést, ale po delší době bude unavená a nebo to uzvedne na 2 sekundy a pak to pustí dolů a může přijít k úrazu, hlavně kdyby to shodila ještě na její nohu a to by bolelo hodně. Další její slabinou by se dal považovat strach ze tmy. Je to možná dětinský, ale nemá z toho dobrý pocit. Má to z těch ročníků, kde se v aréně objevili příšery, např. 112. Hladové hry, tam byli takové příšery, kterých se bojí. Ona ví, že je to výtvor Kapitolu, ale co když náhodou utekly a teď se vyskytují v jejich kraji nebo jinde. Oni mají hlavně dům, kde není moc lidí. Kdyby byla v centru nebo tam, kde je víc lidí, asi by se nebála. Má strach z ohně, neumí ho proto rozdělat. Možná by už dokonce umřela zimou, ale to asi ne, protože v té pozici ještě nebyla, ale asi by se k ohni nepřiblížila blízko.


Narodila se do průměrné rodiny. Oba její rodiče byli doktoři, jedni z těch lepších v kraji, a proto měli hodně prací a byli žádaní, a tím si dobře vydělali a zajistili Tesse jídlo, školu a taky nemusela brát oblázky, což bylo plus. Ale i ta malá šance tam je. I když měla Tessa všechno, musela rodičům pomáhat doma a někdy i v práci, protože ona má ještě 2 mladší sourozence, o které se musí hodně starat, protože jsou rodiče do večera pryč a dlouho doma sami nevydrží. Už se sice o sebe umí postarat sami, ale pořád jsou malí a vyvádějí pitomosti, tak je někdo hlídat musí. Tesse to občas hodně štve, protože jsou hluční a ona potřebuje občas být sama nebo mít klid. Je taková zodpovědná a chováním je na tom hodně jinde. Nechová se úplně jako dospělačka, ale není k tomu daleko. Možná jí k tomu donutili její mladší sourozenci a to, že se o ně musela starat, a tak je z ní trochu náhradní matka. Když už to nemůže vydržet a její sourozenci jí vážně štvou, tak jim zalepí izolepou pusu. Oni si to pak stejně sundají, protože mají ruce, ale tak jedině chápou, že už toho mají nechat. A když jí neposlouchají, tak si na ně bere vidle a honí je po zahradě nebo je hadicí studenou vodou pokropí. Takhle vypadá její každodenní, život. Ale kdyby si už musela vybrat nad uřvanými sourozenci nebo Hunger Games, tak si vybere raději uřvaný děti. Ona je se svým životem spokojená a ještě nechce umírat.

Cassi Ann Hazell

24. september 2014 at 22:37 | Larsyn |  Deceased

Player: Nessie

FC: Caitlin Stasey



Contact: monca1.2@seznam.cz

Age: 16 - silný úder: H. Micukama


Token: Náramek z duhové nitě

[ kesi en hejzl ]


Cassi je velmi tichá dívka. V tom má výhodu i nevýhodu, že jí ostatní lidé přehlížejí. Dobré je to například v tom, že jí ve škole nevyvolávají, ale zase při přestávkách je vždy sama. No, jí to ale nevadí, na samotu si zvykla. Nejvíc se jí to líbí v lese. Tam je trochu klid a může si někam zalézt, kde by jí nenašel ani mírotvorce. Dokáže dokonale splynout s prostředím. V Osmém kraji mají omezené možnosti, co může dělat. Samozřejmě umí šít. Dokáže i vařit. Vlastně, kdyby doma nevařila ona, tak by se nenajedli. Další věc, co jí pomáhá v tom se najíst je, že zná různé plody, bylinky léčivé a věci, co se nejí. Cassi opravdu vypadá jako nevinná naivní dívka, ale v její mysl skrývá hrůzné myšlenky. Je opravdu škodolibá. Nikdy nic ošklivého neudělala, ale přála lidem špatné věci a měla radost, když se jim stali. Jednou ukradla novou sadu nožů své babičce a šla si je schovat do lesa. Tam jí napadlo si zkoušet s nimi házet jako to viděla v HG. To jí začalo bavit, a protože má velké odhodláni, rozhodla se, že to dělala každý den po škole a bude se snažit se v tom lepšit, což se i stalo.


Tahle stydlivá dívka, co nikdy nepromluvila na žádného jedince opačného pohlaví a ani stejného, pokud nepočítáme rodinu, je kleptomanka. Pořád by něco kradla, ale vždy, když něco vezme, je to jen nějaká hloupost, prostě maličkost, co nemá žádnou cenu. Takhle si získává pocit dobrodružství a úlevy. Nemůže si pomoct. Jediné, co mělo opravdu nějakou hodnotu byla sada nožů, které vzala své vlastní babičce. Cassi není dobrá studentka. Většinu času tráví v továrně na brigádě, aby rodina měla nějaké peníze nebo v lesích a po večerech vyváří pro rodinu. Takže jí na učení moc času nezbyde. Co jí rozhodně nejde je matika, chemie a fyzika. Kyselinu od vody by rozeznala tak, že by to na sebe vylila a čekala, co jí rozežere. A ani technický typ není. Jednou se jí porouchal stroj a málem dostala elektrický šok, když se ho snažila opravit. Kromě své imitace vrhacích nožů nikdy žádnou zbraň v ruce nedržela, a protože je vyhublá, křehká dívenka, tak něco jako sekyru nebo kladivo by ani neunesla. Nemá moc velkou sílu nebo výdrž. Už vůbec není nějakej sportovně založený typ. Někdy, když běhá, tak se už po pár kolečkách musí zastavit. S plaváním to bude nejspíš stejné, vlastně plavat ani neumí.


Cassi je z velké rodiny. Žije v jednom domě se svými rodiči, dvěma bratry a sestrou. Ona je z nich nejstarší, a protože matka od rána do noci pracuje a otec je většinu času nalitý alkoholem, musí se o domácnost starat sama. Když něco uvaří, většinou jí to sourozenci sní dřív, než si stihne nabrat, takže jí zůstanou až zbytky po ostatních. Jedinou osobu, která jí v její rodině neštve je její babička, ke které občas chodí pro jídlo a nebo si půjčit peníze, protože většinu peněz se utratí za otcovo pití. Její bratři jsou dvojčata, a když jim bylo dva a jejich sestra byla ještě miminko, jejich otec mlátil jejich mámu, potom vyměnil mlácení za alkohol. Cassi bylo devět, takže si to pamatuje a v tu dobu se začala projevovat její kleptomanie. Když něco ukradne, nejenom, že cítí takové příjemné napětí a potom uvolnění, ale i má radost, že někomu něco vzala a on to bude určitě hledat. Jednou přišla do práce o pár minut později a šéfová jí za to hodně vynadala. Pak měla potřebu krást a sebrala malé klubíčko duhové nitě. Šefová si toho sice ani nevšimla, ale i tak se Cassi radovala, že jí to takhle oplatila. Z nití si udělala náramek a ten nosí na zápěstí pod dlouhým rukávem, aby to nikdo neviděl.

Rozhovor se Samuelem

24. september 2014 at 20:33 | Larsyn
Marina Carter: *Reflektory se rozzáří doprostřed pódia, kde už Marina stojí načančaná a prahnoucí po nových informacích. Její elegantní róba zašustí, což se skvěle doplňuje s klapáním podpatků. Teď už je čas přivítat osobu, na kterou se dnešní rozhovor směřuje. Pár vteřin čeká než se publikum uklidní a pak zvonivým hlasem spustí.* Krásný dobrý večer, Paneme. Je mi ctí přivítat zde na pódiu novou krev z kraje dvanáctého. Přichází Samuel Collins! *Její hlas vygradoval do nejvyššího stupně, s čímž se rozmáchla jeho směrem.*

Samuel Collins: *A je to tu zase, zase se musí objevit na tom pódiu, ale teď už tam bude jen on, pořád si tuhle informaci musí nějak vstřebat. Vykročí na pódium, a i když se ho celou tu dobu, co odešel z arény, dávali doktoři dohromady, tak se pořád cítí zničený, jak fyzicky, tak psychicky, a i když se to snaží skrýt, je to ještě vidět. Přistoupí k moderátorce a pokusí se o úsměv, potřese si sní rukou a usedne do křesla*

Marina Carter: *Potřese si s ním rukou, usedne naproti němu a věnuje mu jeden ze svých soucitných pohledů.* Vypadáš unaveně. Ale příjemně, že? Každopádně, to vítězství Ti moc sluší. *Potichu si povzdechne a chvíli si ho prostě prohlíží, tu práci doktorů a tak.* Jak se cítíš jako vítěz? A ještě k tomu vítěz Pentagames? Pověz nám svoje pocity, které máš v sobě právě teď. Vylij tu svou dušičku, nic v sobě dusit nemusíš. *Ujistí ho a menším úsměvem mu dá znamení, že může mluvit.* Tobě to zajisté pomůže a nám ukojí touhu po informacích o tobě.

Samuel Collins: *Zrovna teď se cítí, jak u nějakýho psychologa. Psychologa s pódiem. Povdechne si.* Musím to ještě pobrat. Teda jo. všichni mi teď říkají, že sem vítěz a prostě to slyším ze všech stran, ale i tak je to prostě zvláštní, že se mnou šlo ještě dalších dvacet děcek a vyšel sem jen já. *Řekne a je to fakt něco, když o tom přemýšlí.*

Marina Carter: *Tiše ho poslouchá a přikyvuje. Řekl toho celkem málo, ale bude to respektovat. Přeci jen je vítěz teprve jeden den. Přejde tedy na jiné téma.* Aréna byla letos fascinující, jak se v ní líbilo tobě? Určitě to bylo aspoň trochu poučné, vidět jak vlastně vypadáš zevnitř. Připadalo ti to třeba odpudivé? A vůbec, díváš se teď na člověka jinak?

Samuel Collins: No, byli to Pentagames, tak to musel být něco speciálního, ale tohle jsem opravdu nečekal. Trochu jsem si představoval nějakou přírodu nebo nebezpečné město, ale nakonec jsem skončil v lidským těle. *Trochu se tomu zasměje, když to tak říká.* V aréně jsem si i říkal, že mám fakt štěstí, že mě vyvolali do Pentagames a ještě k tomu do arény, kde se moc jídla nesežene. *Řekne ironicky.* Nevím. jestli jsem se nějak odpudil, v aréně byla dost tma a bez čelovky Soledad bych sotva něco viděl. *Řekne a ještě si zkotroluje v duchu, jestli to jméno řekl dobře.* Byl ale šok, když jsme hledali mozek a mysleli si, že bude někde nahoře nad nosem a on byl někde úplně mimo. *Řekne.*

Marina Carter: *Fascinovaně ho poslouchá. Tohle je jedna z arén, do které by se sama ráda podívala. Ale ten risk by jí za to nestál.* Je vidět, že tě to tedy aspoň z části zaujalo. Ale koho by ne? Tohle se přeci jen tak nevídá. Když jen pomyslím, jak to tělo muselo být obrovské... *Snaží se setřást husí kůži pryč.* Jelikož druhým oborem Tvého kraje je i okrajová medicína, hodláš se tomuto tématu třeba nějak věnovat? A stát se lékařem nebo něčím podobným?

Samuel Collins: *Konečne se téma vede k něčemu příjemnému. K jeho kraji. Už se mu tak stýská, že by prostě vstal, odešel a vykašlal se na to.* To je. *Přikývn.e* Moje mamka se tomu věnuje a i mě něco učila, jen základy, ale mě to přišlo fajn. Nejspíš se k tomu vrátím a zkusím se tomu věnovat na plno. *Řekne a usměje se.* Rád bych pomáhal lidem *Nejraději by dodal "to vy neznáte, co?" ale raději si zkousne jazyk.* Bohužel v našem kraji je dost nemocí, tak by bylo potřeba se o to postarat. *Řekne nakonec.*

Marina Carter: *Na její tváři se postupně objevuje úsměv. Líbí se jí, že si tu povídá s vítězem, který nevystupuje nijak moc arogantně a sebevědomě.* To je moc hezké. Budeme ti držet palce, všem to určitě prospěje. *Upřímně se usměje a pokračuje k další a poslední otázce.* S léčením jde však ruku v ruce smrt. V aréně jsi měl jen jednu oběť a to dívku ze Sedmého kraje. Jaký postoj vůči tomu máš?

Samuel Collins: Jen jednu oběť *Zašeptá a nevěříctně zakroutí hlavou* Jasně, vím o čem jsou Hry. O zabíjení, ale myslím, že jsem měl štěstí, že jsem připravil o život jen jednoho člověka a upřímně, celý to mám tak zamlžený, když už jme byli jen čtyři, tak už mi začínalo docházet, že bych se mohl dostat domů a to už člověk udělá vše, když je tak blízko. *Znázorní prsty, jak blízko k tomu byl,* Rozhodně jsem si to neužíval. Byla to nutnost a něco co si teď s sebou ponesu až do konce života. *Řekne, není na to moc pyšnej.*

Marina Carter: *Mlčky přikývne.* Ano, samozřejmě. Přirozená selekce, silnější přežije. Evidentně síla byla na tvé straně. *Soucitně se podívá do jedné z kamer a pokyne Samuelovi, aby povstal.* Doufám, že Vás dnešní odpovědi dostatečně nasytily. Nyní je čas přivítat jednu velice důležitou osobu. A tou není nikdo jiný, než Devlin Antoinne!

Devlin Antoinne: *Teda, ten rozhovor jí pěkně naštval! Měl by být rád, že se vůbec do takové Hry dostane. A ačkoliv nemá tyto kraje vůbec ráda a ten rozhovor byl pro ní katastrofální, tak se svižným krokem s odhodlaností a úsměvem celkem přirozeným vydá na pódium, aby uvítala a korunovala nového vítěze.* Vítám Tě v Kapitolu dvanáctko. Je mi potěšením tě dnes korunovat na vítěze ročníku 120. Hladových her, alias 4. Pentagames. Doufáme, že sis arénu užil, jelikož takovou příležitost už mít nebudeš. *Stejně ví, že to říká úplně špatnému člověku, protože tohle by spíše byla řeč pro profíka, ale ona jen tak musela něco plácnout. Potom si vezme s polštářku od avoxky Caesarovskou korunu, kterou mu nasadí na hlavu.* Cti svůj kraj i Kapitol a nedělej žádné hlouposti. *Vznešeným pohledem se na něj podívá a poté už zmizí pryč na své místo, aby se mohla pohodlně usadit a zhlédnout rekapitulaci Her.*

Samuel Collins: *Postaví se, a jak už několikrát viděl, teď přijde na řadu tvůrkyně. Musí se udržet, ještě se musí chvíli udržet. I když se mu tahle ženská hnusí, musí to vydržet, když je tak malej krůček domů. Vyslechne si všechny ty její kecy a nechá si nasadit korunu.* Nebojte se, to já svému kraji čest dělat budu. *Řekne a potom se pokusí na rtech vykouzlit nějaký úsměv.*


Nastala ta chvíle, kdy jsou všichni kapitolané už celí natěšení až opět zhlédnou arénu v nejlepších okamžicích. Proto se tedy v místnosti maximálně zatemní, křeslo vítěze i moderátorky s podlahou vyjedou o kousek dál, aby se na obrazovku nemuseli dívat tak zblízka, potom už se spustí odpočítávání od 3 a zábava v podobě REKAPITULACE HER může začít.

Marina Carter: *Se spokojeným a zářícím úsměvem pozoruje konec této ceremonie a pak se pohodlně usadí, aby mohla pozorovat tu famózní rekapitulaci. Po jejím konci zatleská a ještě jednou vyzve Samuela, aby se vedle ní postavil.* Tak to byl Samuel Collins dámy a pánové! *Nechává ho ještě chvilku si užívat těch pár minut slávy, sama mu tleská, pak ale rukou naznačí, že už má zmizet.* Děkuji za pozornost a dobrou noc! *To jsou poslední slova pro tento večer, s nimi také odchází a nechává za sebou zhasnout celý sál.*

5. Turné vítězů

24. september 2014 at 12:57 | Larsyn


Jonneatha Morgaine Deerborn

21. september 2014 at 16:53 | Larsyn |  Deceased

Player: Jess

FC: Freya Tingley



Contact: kyklopla@seznam.cz

Age: 17 - probodnuté srdce: J. M. R.


Token: Přívěsek s perlou

[ džoun-nýta morgejn dýrborn ]


Stejně jako snad každé dítě ze 4. kraje i Jonneatha umí plavat, potápět se a celkově vydrží dost dlouho pod vodou, aniž by se musela vynořit a nadechnout, ale nic není neomezené. Pod vodou má vetšinou naprosto nečekaně otevřené oči. Stejně tak umí velmi dobře šplhat po skálách a z části i po stromech, co se přírodních aspektů týče a jinak i po laně a tyči. Už jako dítě také našla zálibu v gymnastice a akrobacii, které se pilně věnovala a těch jich umí využít jako svou výhodu, a to v mnoha různých situacích. Je to také dobrá běžkyně a dokáže běžet celkem dost dlouho, aniž by se zadýchala. V akademii se naučila především dobře vrhat noži, a to i za účelem pouhého omráčení a né jen zabití či zranění. Mezi její další oblíbené zbraně na dálku patří i obyčejná kuše a prak. Trojzubec a mačeta jsou jediné zbraně, které jí nijak nevadí na blízko. S trojzubcem dokáže útočit ve vodě i na souši. Umí i docela dobře rozpoznávat bylinky, aby poznala, které jsou jedlé, které jsou jedovaté, a které naopak léčí. Nikdy jí to nebavilo, ale uvědomila si, že ve Hrách jí to jednou určitě zachrání krk. Otec jí naučil vázání uzlů a používání harpuny když mu pomáhala často lovit ryby.


Jednou z prvních slabin Jonneathy je fakt, že má špatný orientační smysl, a pokud se ocitne v neznámém prostředí, je největší pravděpodobnost, že se někde ztratí. V prostředí, na které je zvyklá by si dokázala najít nějaké orientační body, ale v cizím prostředí ne. Hlavní její slabinou je, že se jí dělá blbě z krve, a tak se raději vyhýbá boji na blízkou vzdálenost, když to jde. Když ne, tak se prostě na danou osobu nedívá přímo. Problém jí dělá i kladení pastí a celkově jejich vytváření. Jedním slovem, tyhle titěrné věci nikdy nebyly nic pro ni a nikdy nebudou. Nesmí jíst ryby. Trochu absurdní vzhledem k tomu, že se narodila ve 4. kraji, ale je to bohužel pravda, jelikož má na ně alergii. Za následek by byla například kopřivka, která není vůbec příjemná. Další vrozenou slabinou je i její přecitlivělost na ostré a silné světlo, kvůli které se drží raději ve stínech a víc než přes den jí lze zahlédnout někde v noci. V nejhorších případech má na očích vždy tmavé sluneční brýle. Nemá ráda malé a uzavřené prostory, proto pro ní není zrovna přijatelné, aby se skrývala například v jeskyních, aniž by nezačala vyšilovat. V případě nouze se nedá nic dělat, a když tam není sama, moc jí to nevadí.


Jonnie se narodila ve Čtvrtém kraji. Nečekané, že? Byla tak trochu nechtěné dítě, protože její rodiče nechtěli přijít o dalšího potomka, o kterém se dozvěděla, když začala chodit. No spíš dřív uměla plavat, než chodit. Takže, když otec za domem v jezeře lovil ryby, vždy mu i když útlém věku dopomáhala pod vodou, otec jinak pracoval v rybárně, kde pomáhal dělat háčky a shánět návnadu. Její matka tam pracuje taktéž, ale že by měla svou práci ráda se říct nedá. Jelikož jí vadí rybí zápach. Když byla ještě malá, rodiče jí dávali jíst jen ryby. Po chvíli se u ní ale projevila alergie na ně, a musela jíst jiné vodní živočichy. Jakmile Jonnie dosáhla školního věku, začala chodit i na akademii, aby byla připravená, kdyby jí v pozdějším věku vybrali do Hladových her. Na akademii nepatřila mezi ty nejlepší, ale zvládla se toho naučit z jejího úhlu pohledu co nejvíce, i když jí některé věci připadaly jako zbytečnosti. Do svých dvanácti let byla jedináček, jenže to se její matce narodila dvojčata. Holka a kluk, pojmenovali je Joshua a Juliette. V tom nastal den její první sklizně, naštěstí jí vůbec nevylosovali. Od té doby se její rodiče bojí, že jí vždy vylosují a ona je opustí. Proto se snaží co nejvíc trénovat, aby měla velké šance vyhrát.

Clayton Brett

21. september 2014 at 15:30 | Larsyn |  Deceased

Player: Lauri

FC: Anton Yelchin



Contact: dee.braineater@gmail.com

Age: 18 - probodnuté srdce: R. Glavenszir


Token: Vlčí dráp

[ klejtn bret ]


Mistr Brett rozhodně nepatří k těm nejslušnějším z jeho kraje, a dokonce mu to ani nepovoluje rodinná situace, a tak se často vydává do lesa a hor, kde loví menší a občas i větší zvěř. To znamená, že má k dispozici i různé zbraně. Tony umí nejlépe asi s vlastnoručně vyrobeným lukem, se kterým číhá v keřích a houštinách lesa. Umí zaměřit cíl zblízka i zdálky, což mu velmi ulehčuje lov. Je však zběhlý i v manipulaci s noži, mezi které spadají například ty kuchyňské, ale i kapesní, kvůli kuchání masa. Ví, jaké části ze zvířete nejvíce využít a na co, dokonce zná i pár bylinek, se kterými maso připravit tak, aby mělo lepší chuť. K profesionálnímu kuchaři má však daleko. Ohánět se umí i se sekyrou, jelikož když je nouze o teplo v rodinném krbu, je jeho starostí, aby opatřil dostatek dřeva a zvládl tak zaopatřit rodinu. Umí se ohánět i pěstmi, ať už jde o klukovské rvačky nebo o své sestry, které má velmi rád a je ochoten dát do nosu komukoliv, kdo by si na ně dovolil. Tony je také celkem vytrvalý běžec, což plně souvisí s jeho častým lovem v lesích. Musí se umět obratně pohybovat mezi keři či obratně lézt po stromech. Přeci jen si však něco ze svého kraje vzal k srdci - Osmý kraj velmi pracuje s textilem a také s barvami. Tony se v barvách poměrně orientuje, což využívá k tomu, aby se dokázal perfektně zamaskovat a splynout tak se svým okolím, i kdyby se mělo jednat o Mordor. Hladové hry hrozně rád pozoruje, nejvíce sleduje profíky a doufá, že jednoho dne zvládne v aréně obstát a naklepat všem šunky.


Byť žije poměrně dobrodružným stylem života, přesto se ještě nikdy neutkal v souboji na život a na smrt s člověkem. Ačkoliv každý den podniká nebezpečné výpravy do lesů, zatím ještě nemá moc zkušeností, jak popravit člověka. Navíc nemá ani přístup k výcvikovému centru a zbraní tam, takže jeho bojový repertoár je skutečně jen omezený na vlastnoručně vyrobené zbraně. Stejně jako všechen ten luxus výcvikových center, mu unikají i různorodé bylinky. Prostě neví, jakou bylinku by využil, kdyby ji chtěl přiložit někomu na raněné místo. Zvládl by spíše dotyčného popravit přiložením něčeho neuvěřitelně jedovatého. Krom bylinek vlastně moc neví, jak vypadá první pomoc, takže pokud by bylo třeba, asi by v aréně dotyčného rovnou usmrtil. Ať už vědomě či nevědomě. Tony je navíc dost tvrdohlavý, takže když si něco vezme do palice, občas může být složité jej od něčeho odklonit, protože mívá často přesvědčení, že jeho názor je přeci ten nejlepší. Navíc moc nerozvažuje nad tím, co dělá, obvykle se rozhoduje rychle, což se zrovna ne vždy dá docenit. Ačkoliv často loví, neumí dělat moc mistrné pasti - většinou spíše číhá, a pak rovnou střílí.


Je nejstarším a zároveň jediným synem v rodině ševců. Má ještě dvě mladší sestry. Jeho matka i otec pracovali ve firmě, kde šili a zpracovávali tkaninu pro Kapitol. Když mu bylo asi sedm let, jeho otce postihla závažná nehoda, která jej úplně ochromila a on od té doby skončil na vozíku. Pro rodinu to nebylo nic dobrého. Matka se o otce často musela starat, a tak už tolik nemohla chodit do práce. S tím ubývalo i peněz, a tak rodina často strádala. Tehdy začal Clayton chodit do lesa. Bylo mu sotva deset let, ale přesto už musel myslet na rodinu, a tak nejprve začal s králíky, které nosil domů. Postupně začínal lovit větší a větší zvěř, zlepšoval se, a tak zachránil rodinu před úplným vyhladověním. Přitom se snažil trénovat. Věděl, že se dost možná brzy ocitne v Aréně, a tak si nenechal ujít ani jednu hru. Kapitol přeci chtěl, aby to sledovali. A tak to sledoval. Pečlivě, aby mohl zvažovat, co je v jaké situaci dobré. Sledoval profíky a jejich boj, sledoval jejich zacházení se zbraněmi. A co víc, někde se v něm vzala sebejistota, že se svým tvrdým životním stylem by možná mohl obstát.

Albert Stan

20. september 2014 at 21:24 | Larsyn |  Deceased

Player: Jarci

FC: Ansel Elgort



Contact: jaroslav.auxt@gmail.com

Age: 17 - totálně umlácený: T. Mikaelson


Token: Náramek s jeho jménem

[ albrt sten ]


Albert je veselý typ človeka. Snaží sa brať všetko s humorom čo rozhodne nie je jednoduché v takých podmienkach, v akých žije. Ľudia ho majú radi, okrem toho že je veselý, je milý, priateľský a snaží sa byť nápomocný. To by mohol niekto považovať za jeho nevýhodu, keďže sa snaží všetkým pomôcť, no Albert vždy zvažuje, či si niekto tu pomoc zaslúži a či sa mu vôbec oplatí pomôcť, a ten, komu pomáha nepodrazí nohy jemu samému. Albert je dosť silný, pretože sa narodil v rodine obchodníka a vždy musel pomáhať prenášať rôzne tovary. Takže vďaka tomu má dosť silné ruky. V škole patril vždy medzi najlepších, pretože jemu logické rozmýšľanie rozhodne nechýba, a s každým problémom sa popasuje. Napriek tomu, že žije v rodine obchodníka a mal by sa mať lepšie ako niektorí ľudia v jeho kraji, neplatí to vždy. Jedného času (asi pred troma rokmi) bola v dvanástom kraji kríza (ešte väčšia ako vo všedných mesiacoch) a musela hladovať aj jeho rodina, pretože tovar nemal kto kupovať a tak nebolo za čo kupovať jedlo. A tak sa napriek námietkam mami rozhodol, že on nenechá hladovať svoju rodinu a začal chodiť loviť do lesa. Zo začiatku sa ďaleko neodvážil a iba zbieral jablká, ktoré popadali zo stromov pri plote. Postupne sa však odvážil viacej. V lese si pripadal slobodnejší a jeho myseľ akoby vypustila. Pri love sa naučil narábať s lukom, ktorý si sám vyrobil a s nožmi. Síce jeho prvé luky neboli veľmi kvalitné, no hľadal v rôznych knihách a s pribúdajúcimi skúsenosťami si nakoniec vyrobil obstojný luk, ktorý používa do dnes. Popri love sa naučil aj základné informácie o rastlinách a plodoch, ktoré rástli v lese. S nožmi to nebolo také ťažké, keďže stačilo uchmatnúť nejaký v kuchyni. Jeho rodina si na to nakoniec zvykla a aj teraz, keď sa už všetko vrátilo do normálu si radi pochutia na čerstvom mäsku.


Napriek tomu, že Albert je ako človek veľmi schopný je samozrejmé, že aj on má nejaké slabosti. Nikto predsa nie je dokonalý. Aj keď sa rokmi lovenia v lese naučil narábať s lukom a nožmi, tu sa jeho zručnosť v narábaní so zbraňami končí. S trhavinami nevie narábať, keďže do baní môže nastúpiť až ako osemnásť ročný. Toto považuje za obrovskú nevýhodu, keďže v ostatných krajoch sa deti učia už od malička. Síce to možno vykompenzuje lukom a nožmi ale inak ničím. Napríklad s mečom si narábať ani nedovolí. Keď pri sledovaní Hier vidí, ako splátci z jednotky tak jednoducho narábajú s mečmi, len horí závisťou. Alebo štvortkári s trojzubcom. Proste mu to nejde do hlavy. Rád by sa naučil aj to, ale nemá kde a od koho. Napriek tomu, že svoju pomoc vždy zváži, aj jeho možno oklamať. Snaží sa pomáhať každému v núdzi a ľudia ho tu môžu podviesť. A keďže je ku všetkým priateľský, môžu sa nájsť aj taký, čo budú priateľstvo len predstierať. Aj keď sa snaží nechovať si pijavicu na hrudi, zopárkrát sa už takto popálil.


Albert je 17 ročný chlapec, ktorého delí už iba rok od toho, aby šiel pracovať do bane. No jeho to ako práca veľmi neťahá a preto ak bude mať možnosť ostane ako syn obchodníka a neskôr obchod prevezme po otcovi. Albert má už jedného staršieho brata, ktorý sa už osamostatnil a po dlhých rokoch jeho matka otehotnela a teraz je v piatom mesiaci. Keďže čakajú nový prírastok do rodiny, snaží sa pomáhať čo najviac. A najmä matke. Občas zájde na návštevu k bratovi, s ktorým vždy vychádzal dobre a má ho rád. Keď mal otec veľa práce, bol mu ako druhý otec. V škole rád pomáha tým, ktorí nie sú taký dobrí ako on a za to si ho obľúbili aj učitelia. Najmä učiteľka matematiky, ktorá jeho pomoc aj oceňuje. Obľúbila si ho a on ju tiež. S rodičmi sa snaží vychádzať čo najlepšie aj keď sa mu to nie vždy darí.

4th Pentagames - Rozhovory II

18. september 2014 at 21:16 | Maddie


4th Pentagames - Rozhovory I

18. september 2014 at 21:15 | Maddie


Ezekiel Arthur Pott

17. september 2014 at 20:31 | Larsyn |  Victors


FC: Ian McKellen


Victory year: 92nd Annual Hunger Games

Hobby: Návrhář, experimenty s jedy a chemikáliemi


Age: 60


Token: Stříbrná psí známka s hlavou reprodrozda


[ ezekiel artur phot ]



[ before the Hunger Games ] Ezekiel se odmala pohyboval kolem chemikálií používaných pro barvení a čištění látek, proto se je naučil bezchybně rozeznávat a začal je studovat. Naučil se, které látky jsou prudké jedy, které omamné a nebo které jen příšerně smrdí. Kromě tohoto patřila mezi jeho oblíbené činnosti lukostřelba, z luku se naučil střílet úplně sám, dokonce si luk a šípy vyrobil. Brzy ráno a k večeru chodil tajně do lesů lovit, aby vůbec doma měli co jíst. Krom lovu v lese sbíral i různé lesní plody, bylinky a houby, takže poměrně snadno rozezná rulík zlomocný od borůvky a tis červený od brusinek. Ví, které bylinky jsou léčivé, a které naopak prudce jedovaté, lehce si poradí s většinou zranění. Při lovu a pobytu na zakázaném území se také musel umět dobře skrývat před mírotvorci, tudíž ani v maskování není špatný. Se zbraněmi se moc nesetkal, jedině tak s nožem na krájení masa a svým lukem. Ale velmi si oblíbil foukačku s jedovými šipkami, snadno přenosná a ještě k tomu nenápadná zbraň dlouhého dosahu, která téměř jistě usmrtí protivníka. Pokud tedy nemine cíl.

[ the days after ] Hladové hry si na něm vybraly svou daň. Má zrychlené reakce, jako by neustále očekával, že na něj něco nebo někdo zaútočí i přesto, že už od doby, kdy byl v aréně, uplynulo spoustu let. Je moudrý a rozvážný, dlouho nad něčím přemýšlí, než to teprve udělá, aby si byl jist, že se nic nepokazí. Řídí se totiž heslem "Dvakrát měř, jednou řež." Stále u sebe nosí svou oblíbenou foukačku, avšak vyměnil jí za pevnější, kovovou a naučil se vyrábět si pevnější šipky s delším dostřelem. Objevil několik nových chemických sloučenin, o kterých ví jen on sám a hodlá se o ně podělit maximálně tak se svými svěřenci, splátci, kteří mu byli přiděleni. Vytvořil spoustu různých čichacích solí s různými účinky, smradlavé bomby, nervový toxin do šipek a také uspávací sérum, po kterém se dotyčný již neprobudí.


[ before the Hunger Games ] Není to moc dobrý běžec a také neumí plavat, tudíž ve vodě nemá žádnou šanci na záchranu sebe samotného, natož pak ostatních. Ve spaní někdy chrápe. Není to sice žádný zvuk motorové pily, ale bystřejší splátce by ho mohl odhalit a zabít. Nesnese pohled na krev, jakmile nějakou spatří, odvrací zrak a zvedá se mu žaludek. Jakmile však přejde panika, umí krvácení zastavit a ránu ošetřit. Je to klaustrofobik, nesnáší stísněné prostory, jakmile se do nějakého takového dostane, snaží se ihned dostat odtamtud pryč.

[ the days after ] V aréně se jeho kondice poněkud zlepšila, ale s rostoucím věkem už ztrácí svou výdrž. Oblíbil si turistiku, za den je schopný nachodit klidně i pět až deset kilometrů a ještě toho nasbírat nějaké houby, ale kdyby měl běžet, asi by to už nezvládl. Leda možná kdyby mu opravdu šlo o život. Má pomalý start a po sto metrech už mívá problémy udržet tempo. Delší trasu jak 500 metrů nezvládne uběhnout vůbec, spíše ujít rychlou chůzí nebo v mírném poklusu, ale dává přednost procházkám s holí v ruce, kterou má spíše jako módní doplněk, ale v kopci se mu přeci jen hodí. Plavat stále neumí, nad hladinou se neudrží, avšak celkem obstojně se potápí... tedy spíše topí. Jestli by měl zemřít utopením, tak ať je to alespoň se stylem. Na čtení potřebuje brýle a jeho pohled do dálky také není zrovna jestřábí, pomalu se u něj objevuje krátkozrakost, Ezekiel uvažuje, že by si nechal oči spravit v Kapitolu, ale zatím se k tomu neměl. Krev stále nemusí, ale už to na něj nemá takový vliv jako dříve, Hry ho zocelily. Klaustrofobikem zůstal i nadále.


[ before the Hunger Games ] Narodil se do rodiny oděvních návrhářů. Jak nečekané u Osmého kraje, že? Jak už jsem zmínila, odmalička vynikal v rozeznávání chemikálií a jedů a hodlal to využít, kdyby ho vybrali jako splátce. Ba dokonce byl připravený ty Hry vyhrát. Ezekiel je poměrně urostlý (183 cm) muž. No i přesto Pod huňatým klenutým obočím se nachází pár ocelově modrých očí, které neustále zkoumají okolí. Mezi nimi tkví celkem široký nos a pod ním úzké rty. Často se usmívá a i v očích mu je vidět šibalská jiskra malého kluka. Jako správný obyvatel Osmého kraje se samozřejmě umí obléknout, rád nosí slušivé obleky a košile, avšak nepohrdne ani pletenými svetry ze stoprocentní bavlny nebo klobouky. Klobouky má totiž moc rád, má jich doma celou sbírku a kdykoliv je možnost, nějaký si na sebe vezme. Má trochu poleptané ruce od chemikálií, ale nic závažného to není, jen pár jizev.

[ the days after ] Po Hrách chvíli zůstal v Kapitolu, kde si užíval blaha, krásných žen a bohatství, ale brzy ho to přešlo a po dvou letech se vrátil zpátky do Osmého kraje, kde pokračoval ve svých experimentech a vynalézání. Když ho bylo potřeba, tak mentoroval. Také chodil častěji do lesa, kde trénoval lov, lukostřelbu a podobně. Chodil a stále chodí běhat, aby zlepšil svou fyzičku. Když má čas, navštěvuje Kapitol, ale už ho tak neláká jako dříve, dalo by se i říct, že ho omrzel. Ženy ho už nechtějí i přesto, že vyhrál Hry, raději sáhnou po mladších vítězích. I ostatní Kapitolské věci ho poněkud nudí. Vlastně do Kapitolu jezdí jen v době Her, aby pomohl splátcům ze svého kraje, a inspirovat se Kapitolskou módou pro své vlastní modely pro Osmý kraj.


× o doplnění si napiš na e-mail

4th Pentagames - Soukromé vystoupení

17. september 2014 at 19:50 | Maddie

Penelope Mercy Mills

14. september 2014 at 12:26 | Larsyn |  Deceased

Player: Shayla

FC: Famke Janssen

Occupation: Escort → District 1 | Trainer

Contact: Taborta.Chronicles@gmail.com

Age: 46

Status: - rakovina

[ penelóp merhsi mils ]


Jejím nejhlavnějším rysem osobnosti se v životě stala laskavost, což je na dívku původem z Druhého kraje celkem zvláštní. A neznamená to jen to, že se velmi láskyplně stará o své blízké, ale celkově má ráda svůj život a svět. Není nic, co by nemohla udělat, nic není nad její síly, až moc přehnaně si věří. Penelope je neuvěřitelně tvrdohlavá. Je to neřízená střela, nespoutaná, často i drzá. Když má co říct, nebojí se mluvit. I když je jasné, že prohrává, ať už je to v čemkoliv, neví kdy přestat a bojuje dál, což jí několikrát stálo velkou cenu. Penelope je idealistka až do morku kostí. Věří, že i když existuje dobro a zlo, nakonec spolu mohou obě strany vycházet... možná někdy v budoucnu. Vytvořit lepší svět. Sjednotit Kapitol a všechny kraje. Jak pošetilé, že? I když to někdy působí jako pravý opak, je nesobecká a vždy se stará o blaho všech, obětovala by klidně své poslední peníze nebo jídlo pro někoho v nouzi. Někdy se tímto zaobírá až moc a zapomíná se starat i sama o sebe, často si to uvědomí teprve až, když začne sama trpět. Stres z toho, že do Hladových her vybrali její starší sestru Bernice a ona se už nevrátila, jí hodně poznamenal na chování a zanechal na její duši černou tečku. Tečku... spíše skvrnu. Někdy záleží na tom, jak se vyspí, jindy se její myšlení může změnit z vteřiny na vteřinu. Její vnitřní Já touží po svobodě a nezávislosti, působí trochu jako blázen. Miluje rychlou jízdu a adrenalin, někdy je až moc zapálená do boje a nemilosrdná. Jako každého profíka jí už od mala cvičili k boji na blízko i na dálku a dá se říct, že si v tom Penelope libuje, často jí totiž žene pomstychtivost za smrt Bernice. Má rychlé reflexy cvičené léty trénování, avšak na své krajany a ostatní profíky někdy nestačí. Co jí příroda nenadělila do síly, dala jí do moudrosti. Má velký inteligenční kvocient, skoro působí spíše jako někdo z Trojky, než z Dvojky. Penelope je člověk, který rád překonává hranice svých vlastních možností. Na první pohled se to však nezdá. Je to hodně vytáhlá zrzka, měří 184 centimetrů a je neuvěřitelně vyzáblá, mohlo by se zdát, že se při prvním dotyku rozsype na prach. Na její vychrtlé postavě se však rýsují pevné svaly, ráda si chodí nenápadně zatrénovat, když je tréninkové středisko prázdné. Obličej jí zdobí velké mahagonové oči, rovný nos a plné rty malinové barvy. Zrzavé vlasy s načervenalým odstínem se jí často volně vlní v jemných vlnách kolem obličeje. Dříve, za mlada, nosila Penelope krátký sestřih po uši, který byl praktický do Her, ale nakonec od tohoto stylu odstoupila. Má ráda tílka, nejčastěji v šedé, modré nebo černé barvě, a k tomu kožené bundy a slušivé kalhoty barevně doplňující k svršku, který má zrovna na sobě. Jako boty volí buďto pohodlné tenisky nebo sandále na klínku. Má ráda přirozenost a praktičnost, proto se nezmalovává jako ostatní Kapitolanky. Buď se nemaluje vůbec nebo volí takový typ líčení, který se jí při tréninku a práci nerozmaže. Často si dává jen řasenku, tužku na oči a lesk na rty. Více nepotřebuje. Co se týče jejích schopností, je na tom celkem dobře, bojové schopnosti nevyjímaje. Je vnímavá a rychle pochopí mechanismus jakékoliv technohračky, která jí spočine v rukou. Je hrozná detailistka a perfekcionalistka, ráda se ve věcích šťourá, rozebírá je a zase skládá. Někdy to zkouší i se zbraněmi, ale zatím se jí nikdy nepovedlo sestrojit nebo vylepšit nějakou zbraň, aby se jí po chvíli nerozpadla nebo nevybuchla. Kromě moderních technologií ovládá i ty "zastaralejší" jako třeba vytváření mechanických pastí, vázání udice (a tvoření prutu celkově), rozdělávání ohně bez sirek a podobně.

Penelope Mercy Mills pochází původem z Druhého kraje. Narodila se do celkem bohaté rodiny, její matka byla šéfkou jednoho podniku pracujícího pro Kapitol a vyrábějící pomůcky pro Hladové hry. Penelope se téměř ihned stala neoddělitelnou součástí své o čtyři roky starší sestry Bernice Cornelii. Ty dvě byly jedna mysl, jedna duše, bylo téměř nemožné je od sebe oddělit, měly mezi sebou velmi silné pouto. Někdy to vypadalo, jako kdyby si navzájem četly myšlenky. Když bylo Penelope čtrnáct let a Bernice dovršila osmnáct let, zdálo se, že její sestru Hladové hry minuly. Avšak opak byl pravdou. Pár dní po Berničiných narozeninách se konala Sklizeň a Bernice byla vybraná. Penelope to hodně ranilo, dlouhé dny probrečela a doufala, že se Bernice vrátí domů živá. Největší rána pro ní byla, když Bernice při spaní probodl hruď jeden kluk z Šestky, který se však po pár hodinách stal večeří pro muta. Dobře mu tak. Penelope od té chvíle hnala jen pomsta, začala do tréninkového střediska chodit častěji a trénovat na Hladové hry. Hodlala je vyhrát, jenže jí Hry jaksi minuly, ani jednou nebyla vybraná. Možná je to dobře, možná ne. Po ukončení školy se shodou náhod dostala do Kapitolu, kam byla poslána pro své nadání. Penelope zpočátku odmítla a vrátila se zpátky do svého kraje, kde učila mladší děti bojovat a připravovat se na Hry. Když za ní po roce přišla opět eskorta, Penelope už tentokrát neodmítla, sbalila si věci a natrvalo se odstěhovala do Kapitolu, kde už asi nějakou dobu dělá trenérku pro Hladové hry.

Victor Allen Cox

13. september 2014 at 23:12 | Larsyn |  Deceased

Player: Shayla

FC: James McAvoy

Occupation: Stylist → District 12

Contact: Taborta.Chronicles@gmail.com

Age: 41

Status: - autonehoda

[ viktor álen koks ]


Victor nepatří zrovna mezi největší dlouhány ani svalovce, ale i přesto je to velmi pohledný 170 centimetrů vysoký mladý muž. Jak už jsem zmínila, svaly moc nemá, ale na druhou stranu není žádné ořezávátko. Takže taková průměrná slušně vytrénovaná postava. Soudě podle jeho tváře byste řekli, že je tak o deset let mladší, než kolik mu ve skutečnosti je. Má tvář bez jediné nedokonalosti, jako jsou například jizvy nebo vrásky. Hlavní dominantou jeho obličeje jsou ale samozřejmě jeho kulaté sytě modré oči, které Victorovi dávají nevinný výraz. Má přesně takový ten typ očí jako mívají malé děti přibližně tak do tří let věku. Victor měl to štěstí, že mu takové oči vydržely až do dospělosti. Pod poměrně velkým nosem má tvarované růžové rty, jejichž okolí bývá často ozdobeno dvoudenním strništěm vousů. A abych se ještě vrátila k vlasům, které jsem nezmínila, ty jsou krátké, hnědé a lehce zvlněné, Victor totiž není fanoušek barvení si vlasů na šílené barvy a ještě šílenější tvoření účesů, ale občas si vlasy nechá uměle prodloužit na takovou délku, že se mu jejich konce dotýkají ramen. Rád se usmívá a to velmi často. Tím se mu koutky úst samy vytvarovaly směrem nahoru, takže to vypadá jako by se usmíval stále, i když to někdy není pravda. Což Victorovi často hraje do karet, protože se u něj špatná nálada těžko poznává, tu totiž musíte hledat v očích. Když má dobrou náladu, jsou lesklé a plné života, když špatnou, jsou jakési mdlé a přivřené. Co se týče oblečení, ani byste ve Victorovi zpočátku stylistu nepoznali. Možná ani Kapitolana, spíše byste ho tipovali na někoho z Druhého nebo Třetího kraje. Victor si libuje v "obyčejném" oblečení jako jsou obleky, košile s límečkem, kravaty a podobně. Společenské oblečení. Nepohrdne však ani tzv. hippie stylu, koženým bundám, džínám, volným košilím, slunečním brýlím, obyčejným teniskám... Specialitou, kterou skoro nikdy nesundává, je poněkud větší zlatý prsten s vzácným sulfidovým minerálem - bornitem. Dostal ho jako dárek od své babičky, která již zemřela. Ten bornit prý pochází ještě z 13. kraje a samotný prsten se v Coxovic rodině dědí již po generace. Co se týče chování, může Victor ze začátku působit narcisticky a arogantně jako podstatě každý Kapitolan, ale opak je pravdou. Je milý, chápavý a rád pomáhá. Každého ze splátců, kterého dostane na starosti, si "adoptuje", rád si s nimi povídá a fandí jim až do jejich posledního dechu v aréně a nebo pokud vyhrají, jejich posledního dechu v životě a to někdy u vítězů nebývá moc dlouhý život. Victor je smíšek, avšak s mírným smyslem pro humor. Moc se nesměje, avšak někdy utrousí klidně i dost peprnou poznámku. Bývá spíše samotářský, ale ani společnost mu nedělá problémy. Klidně si někdy zajde zapařit na nějakou tu party. A takových zábav není v Kapitolu nikdy nedostatek, spíše až přemíra. Někdy rád utíká pryč od toho všeho městského ruchu co nejdále, nejlépe do nějaké přírody, kde může relaxovat. Bývá také velmi starostlivý, což můžete hlavně vidět, když se snaží co nejvíce pomoc a podpořit své svěřence v aréně. Je téměř jisté, že od Victora dostanete v aréně nějaký sponzorský dar a možná nebude jen jeden. Na druhou stranu ho nechtějte rozzuřit, protože jinak přijdete k úrazu, někdy i těžkému. Je tak trochu zbrklý a roztěkaný, často má rozděláno několik prací naráz a dělá mu problém je ukončit. Plynně ovládá nejen angličtinu, ale i němčinu, francouzštinu a dokonce i španělštinu. Nevěří v náhody. Má dar řeči. Je z něj i schopný diplomat a dokáže urovnat roztržky i bez použití síly. Má velmi silnou vůli a věří, že to, co dělá je správné. Ale i Victora, ať se snažil sebevíc, ovlivnil Kapitolský život. Trochu arogantní přeci jen je, což mu může být i na škodu. Jeho sklony k aroganci mu občas brání vidět věci tak, jak jsou. Také je to jeho největší slabina.

Tvrdí se, že Victorova rodina pochází z kdysi slavného 13. kraje, ale to se nikdy nepotvrdilo. Avšak Victor tomu i věří, protože kde jinde by se v jejich rodině vzal ten prsten? Samotný Victor se narodil v jednom z těch stopatrových domů v centru Kapitolu. Už od mala býval takový malý andílek, který nejraději seděl někde v rohu s nějakou hračkou a nebo si kreslil. Nikdy nezlobil ani se nevztekal. Za prvé to neměl zapotřebí, protože kdykoliv něco chtěl, bylo to při ruce, protože v Kapitolu seženete podstatě všechno, a za druhé to ani neměl v povaze a zapotřebí. Matka ho vždycky vedla k samostatnému životu a ani ho moc nerozmazlovala, nechtěla mít doma rozmazlené tlusté prase. Učila ho, aby neposuzoval ostatní jen kvůli jejich původu a majetku. Učila ho vážit si vnitřních hodnot každého, ať už to byl obyvatel Kapitolu nebo vyděděnec z 12. kraje. Ne každý, kdo je bohatý je přeci chytrý a přístupný, že? Victor úspěšně vystudoval základní i střední uměleckou školu, protože již odmala měl velké kreslířské a návrhářské nadání a velkou představivost. Z domova odešel ve dvaceti letech. Avšak ani po osamostatnění nepřestává navštěvovat svou matku. A otec? Co se s ním vlastně stalo? Nikdo neví, zmizel beze stopy pár dní po Victorově narození, možná ho zabili mírotvorci. Victorův otec totiž tajně dovážel suroviny z města kamsi pryč, mimo město i kraje. Pravdou bylo, že se přidružil k novému, tajně vznikajícímu, 13. kraji. Ale zpátky k Victorovi. Vysokou prozatím hodil ladem, protože se mu v životě nabídla lepší šance, a to stylizovat kostýmy pro Hladové hry. Někdy si představuje, jaké by to bylo stát v aréně a bojovat o holý život, ale nikdy by ho nenapadlo přidružit se k nějakému kraji a jít do Her dobrovolně.




4th Pentagames - Přehlídka

13. september 2014 at 22:37 | Medisha

4th Pentagames - Human Body

12. september 2014 at 13:30 | Larsyn
SÁZKY → Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů pod jménem vaší postavy. Body se vám přičtou podle toho, jaké měl vítěz výsledky v rúcných akcích a také podle počtu hlasů. Můžete získat maximálně 20 bodů.

SPLÁTCI

Stav/
 1. Mentor: Christian Jack Rutherford | Stylista: Refilwe Dospentak | Uvaděč: Záskok - Maddie
  • Aydee Fletcher → Body: 6+1/8+1/18 = Celkem: 34 = 0 + 0
  • Jason Hernandez → Body: 0/0/0 = Celkem: 0
 2. Mentor: Lewis Holbourn | Stylista: Bradley Nogard | Uvaděč: Stacey Edwards
  • Kayleen Calista Linnaea Summers → Body: 7+1/0/0 +1 = Celkem: 9
  • Lefteris Ice → Body: 7/0/0 = Celkem: 7
 3. Mentor: Meg Whitney | Stylista: Tera Nerley | Uvaděč: Ava Pepermint
  • Ginger Leella Skydrop → Body: 7+1/3+1/12 = Celkem: 24 = 0
  • Shane Pyrmont → Body: 7/0/0 +1 = Celkem: 8
 4. Mentor: Dylan Frenandéz | Stylista: Mag Tennant | Uvaděč: Mag Tennant
  • Soledad Lewita Desmarais → Body: 11/7+1/11 +1 = Celkem: 31 = 1
  • Will Sherwood → Body: 11/0/0 = Celkem: 11 = 1
 5. Mentor: Adrienne Emilia Reyes | Stylista: Winnifred Maguire | Uvaděč: Winnifred Maguire
  • Philippa Reyes → Body: 7+1/0+1/16 = Celkem: 25 = 0 + 3
  • Guliver Rozemberk → Body: 7+1/7+1/12 = Celkem: 28 = 0 + 4
 6. Mentor: Stephanie Borman | Stylista: Jerred Angel Stone | Uvaděč: Záskok - Claire
  • Concorde Tenicon → Body: 0/0/0 = Celkem: 0
  • Zach Callaghan → Body: 0/5/6 = Celkem: 11 = 1
 7. Mentor: Cole Thompson | Stylista: Jeanette Claude | Uvaděč: Charlotte Wendy Everwood
  • Paige Avery Rosen → Body: 10+1/2+1/13 +1 = Celkem: 28 = 0 + 0
  • Michael Fleck → Body: 10+1/0/9 = Celkem: 20
 8. Mentor: Kyra Glenshaw | Stylista: Alicia Reed | Uvaděč: Calleigh Lynd
  • Bianca Kepeer → Body: 0/0/0 = Celkem: 0
  • Ryan Brown → Body: 0/0/9 = Celkem: 9 = 0 + 1
 9. Mentor: Lacey Bennet | Stylista: Goldie Willson | Uvaděč: Sheila Ireth
  • Alexis Jones → Body: 0/0+1/2 = Celkem: 3
  • Roland Vinnil → Body: 0/0/9 = Celkem: 9
 10. Mentor: Bentley Grayson | Stylista: Monicca Linea Royal | Uvaděč: Záskok - Medisha
  • Coraline River → Body: 5+1/6/7 +1 = Celkem: 20 = 2
  • Mitch Parker Immaculate → Body: 5/0/2 +1 = Celkem: 8
 11. Mentor: Rhys Malphite | Stylista: Amika va Ronzskovn | Uvaděč: Amika va Ronzskovn
  • Ariael Curlayová → Body: 8/2+1/12 = Celkem: 23
  • Devin Talbott → Body: 8/7+1/15 = Celkem: 31 = 0
 12. Mentor: Andy Nufa | Stylista: Valerie Esme Flores | Uvaděč: Juliet Trasher
  • Charlotte Ray → Body: 6/0+1/0 = Celkem: 7
  • Samuel Collins → Body: 6/4+1/5 = Celkem: 16 = 0 → 1 ZABITÝ SPLÁTCE

PRŮBĚH PŘED ARÉNOU


Přehlídka - Letos na přehlídce se ukázalo pár nahých krajů, ovšem jinak se jednalo o kostýmy pěkné, Čtvrtý a Sedmý kraj patřil mezi nejopěvovanější, ale pěknou podívanou předvedl i pátý vůz s bitkou mezi splátci, kdo dřív spadne.
Soukromé vystoupení - Mizerný, mizerný a ještě jednou mizerný. Polovina splátců byla úplně mimo a zdá se, že ani profíci letos nezabodovali. Jsou horší než ty slabší kraje, ale bylo to jasné, když se mezi nimi nenašel žádný dobrovolník a tak to taky dopadlo. A ti, co neměli zrovna 0, tak šikovností taky zdaleka neoplývali. Nekreativní to ale ročník.
Rozhovory - Letos nám všem vstoupila do paměti Aydee z Prvního kraje, která na rozhovory nepřišla právě v duchaplném stavu. Ovšem i tenhle ročník se objevilo pár naštvaných splátců, pár smutných splátců a zbytek nezařaditelných splátců.

PRŮBĚH V ARÉNĚ

Místa: RH = Ústa, Nosní dutina, Jícen, Žaludek, Tlusté střevo, Plíce, Mícha a páteř, Mozek, Cévy
Počet dní: 5

Spojenectví
 1. Ginger Leella Skydrop, Soledad Lewita Desmarais a Samuel Collins
 2. Philippa Reyes, Guliver Rozemberk a Devin Talbott
 3. Ryan Brown a Alexis Jones
 4. (Aydee Fletcher), Paige Avery Rosen a Michael Fleck
 5. Aydee Fletcher, Ryan Brown a Paige Avery Rosen
Mutové a kapitolské útoky
 1. Sliz a muší královna
 2. Žíravina
Sponzorské dary
 1. Ledový čaj → Paige Avery Rosen od Marina Carter | Vzkaz: Ještě máš šanci. - MC
Smrt
 1. Jason Hernandez → zabil: 0 splátců, zabit: Ryan Brown, příčina: podříznutý krk (vrhací nůž)
 2. Bianca Kepeer → zabila: 0 splátců, zabita: Paige Avery Rosen, příčina: rozseklá hlava (sekera)
 3. Lefteris Ice → zabil: 0 splátců, zabit: Ryan Brown, příčina: probodnuté srdce (vrhací nůž)
 4. Concorde Tenicon → zabila: 0 splátců, zabita: Philippa Reyes, příčina: propíchnutá skrz naskrz (mačeta)
 5. Roland Vinnil → zabil: 0 splátců, zabit: Aydee Fletcher, příčina: probodnuté srdce (dýka)
 6. Kayleen Calista Linnaea Summers → zabila: 0 splátců, zabita: Zuby, příčina: totálně rozdcená
 7. Shane Pyrmont → zabil: 0 splátců, zabit: Zuby, příčina: totálně rozdcený
 8. Michael Fleck → zabil: 0 splátců, zabit: Zuby, příčina: totálně rozdcený
 9. Mitch Parker Immaculate → zabil: 0 splátců, zabit: Zuby, příčina: totálně rozdcený
 10. Charlotte Ray → zabila: 0 splátců, zabita: Zuby, příčina: totálně rozdcená
 11. Will Sherwood → zabil: 0 splátců, zabit: Dehydratace, hlad, příčina: totální vyčerpání, vykrvácení
 12. Alexis Jones → zabila: 0 splátců, zabita: Ryan Brown, příčina: probodnuté srdce (vrhací nůž)
 13. Ariael Curlayová → zabila: 0 splátců, zabita: Vlastní blbost, příčina: porušení pravidla
 14. Coraline River → zabila: 0 splátců, zabita: Philippa Reyes, příčina: provrtaný mozek (mačeta)
 15. Devin Talbott → zabil: 0 splátců, zabit: Guliver Rozemberk, příčina: podříznutý krk (meč)
 16. Zach Callaghan → zabil: 0 splátců, zabit: Ryan Brown, příčina: několik bodných ran (vrhací nůž)
 17. Guliver Rozemberk → zabil: 1 splátce, zabit: Philippa Reyes, příčina: zmasakrovaný, vykrvácení (mačeta)
 18. Ginger Leella Skydrop → zabila: 0 splátců, zabita: Dehydratace, hlad, příčina: totální vyčerpání
 19. Philippa Reyes → zabila: 3 splátce, zabita: Sama sebou, příčina: halucinace, úlek
 20. Aydee Fletcher → zabila: 1 splátce, zabita: Žíravina, příčina: poleptána kyselinou
 21. Ryan Brown → zabil: 5 splátců, zabit: Sám sebou, příčina: sebevražda (granát)
 22. Soledad Lewita Desmarais → zabila: 0 splátců, zabita: Ryan Brown, příčina: totálně zmasakrovaná (granát)
 23. Paige Avery Rosen → zabila: 1 splátce, zabita: Samuel Collins, příčina: prosekaná na kusy (granát)

O ARÉNĚ

Prostředí
Roh hojnosti se nachází v dutině ústní. Z podstavce se vyjíždí ze spodních zubů, tehdy jsou ústa pootevřená do doby 24 hodin, kdy se potom zavře a všechny splátce na podstavcích nemilosrdně rozdrtí. Tady též bacha na slinné žlázy, které Vám sice nic neudělají, ale klidně Vás to někam odšplouchne. Nemuselo by to být příjemné.

Lidské tělo stvořeno Kapitolany je do detailu perfektní, ale když si párkrát projdete arénou, zjistíte, že jste úplně vše nenavštívili. Není to možné. Ale určitě si můžete cestu prorvat, ovšem Vás to bude něco stát. Všechny cesty, co vedou dolů, budou velice snadné, jelikož to budete mít jednodušší a kratší, než kdyby jste šplhali po kluzké hmotě nahoru. Pokud nejste příliš velcí odborníci na šplh, tak to bude pro Vás velká makačka. Je tu taky všude tma, takže uvidíte tak maximálně siluety, když si na to zvyknete.

V žaludku se děje hodně velké věci. Jsou tu vytvořené nebezpečné a agresivní kyseliny, které Vás mohou klidně i zabít, ale oproti tomu v jiných hodinách je tu největší klid, i když se to zprvu nezdá. Vůně kolem není moc vábná a někomu se možná může udělat zle nejen z okolního prostředí, ale i z pachu. Během některé hodiny u tlustého střeva bude cesta zatarasena. A taky bacha na bakterie!

Cévy jsou velice matoucí, ale slouží jako cesta k jednotlivými "místnostem". Některé cévy vedou do slepé uličky, a tak to můžeme brát trochu jako bludiště. Jelikož je tu největší ticho a ozvěna se tu šíří velice dobře, nemusí to být nejlepší schovka, i když se u ozvěny nedá zrovna zjistit poloha.

Nejdůležitější část Pentagames, odlišnost spočívá v tom, že je to tady zmatenější než dříve. To zejména díky organizačnímu a řídícímu centru. A pro Vás to bude v určitých hodinách, které se vždy ohlásí v noci po hymně a před dalším velkým dnem, řídicí centrum. Mozek pro Vás nebude tak složitý, jelikož tam moc prostoru není, a určitě si všimnete pák, které tam jsou 3. Vy nebo společně se spojenci si sami zvolíte, jakou dáte dolů. Poté se v některé části těla něco vytvoří. Většinou to bude něco nepříjemného a někdy hodně bolestivého pro ty, které se v té místnosti právě nachází. Každým dnem se to mění, takže si nemůžete určit, která páka je na jakou část, a ani vy nemůžete tušit, kde to bylo, maximálně můžete slyšet zvuky. Pokud páky nebudou stlačeny, může se stát, že se stane pohroma úplně všude.

Suroviny, jídlo, zdroj vody
Nic tu není jedlé, pokud nechcete jíst sami sebe. Ani to nedoporučujeme, jelikož to není pravé a nejspíš je to jen nějaká nechutná náhražka lidského masa, ze kterého Vám bude blbě. Moc surovin tu nenajdete. Můžete si ořezat kost, ale bude to velice dlouho trvat, pokud nebudete mít u sebe nějakou fakt dobrou zbraň (sekera, motorová pila nebo něco těžkého na rozdrcení), kterou si kost vymlátíte. Můžete si tu třeba z ledvin nebo z kousků masa vytvořit masové kuličky a pak to po někom házet (nevím, jestli tam nějaký efekt bude, ale třeba to pomůže). Jídlo tu vůbec nenajdete. Na druhou stranu aspoň vyjdete z arény pěkně vyhublí. Třeba budete mít to štěstí a něco si ukořistíte už u RH nebo si Vás mentor a jiní oblíbí. Vodu tu můžete naleznout úplně všude... Tedy, ne úplně všude. Hlavně v ústní dutině, v jícnu a v žaludku, ale proboha, fuj, pokud nejste pořádný prasata, tak tu vodu v žaludku nepijte!

Zvířata
Eh, ne. Nic takového tu neexistuje, možná tak mrtvé v žaludku, ale i to už ani nebude zvíře. Kolem tu můžete určitě potkat živé věci, jestli se to tak dá brát. Jsou tu pomatené krvinky a ostatní věci, co nejsou okaté a nemají nohy. Takže tu žádné zvíře není! Vlastně může být, taková ta e-e-e fuj tasemnice.

Počasí
Teplota je všude odlišná, největší orgán a místo jsou játra, ke kterým ani nemáte přístup, pokud se tam nebudete chtít nějak moc dostat a prořezat si ven cestu k játrům, protože to byl vždy váš sen. A kdyby tento sen už někdo měl, tak tam teplota dosahuje 40-41°C. Jinak v ostatních částech je to tak kolem 36-38°C.

Nejlepší vzduch budete mít v nosní dutině a v plicích, v nosní dutině teda lepší, protože tam jste v podstatě už venku a ani to tam nebude tak páchnout, takže hurá. A pohromy tam moc nenajdete, možná zemětřesení z kručení v břiše, ale třeba bude aréna dobře nakrmená.

REKAPITULACE HER

Vítěz: Samuel Collins [12] → Rozhovor

OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92