August 2016

Lars Tyrwhitt

10. august 2016 at 4:42 | Larsyn |  Deceased

Player: Larsyn

FC: Hayden ChristensenContact: w.poppy@hotmail.com

Age: 18 - propíchnuté plíce: C.Regnard


Token: Kapesníček s jeho iniciály

[ lars tihriht ]


Už od doby, co poprvé vkročil do výcvikového centra si velice oblíbil meče. Už jen proto, že si jako menší hrál na rytíře s kamarády, a to mu zůstalo do starších let. Do dvojice by určitě volil ještě další zbraň, a to by bylo něco menšího. Nějaká dýka nebo ten nůž by se určitě hodil. S mečem je to trochu složité, kdyby došlo k boji na úplnou blízkost. Má úchylnou zálibu ve skalpelech a mučení malých zvířátek. V tomhle je Lars hrozná zrůda, proto mu nikdy rodiče nedovolili psa, i když na svojí smrt slíbil, že by mu neublížil. Ostatní zvířátka mu jsou nějak jedno, takže nějakému tomu zvířeti vyškubat kůži nemá problém. Má stejný přístup s lidmi, který nemá rád, a to jich nemá rád celkem dost. Jenže kdyby někomu takhle ubližoval, asi by ho zabili nebo někam zavřeli. To on si to uvědomuje, že to asi není úplně normální lidské chování. Možná to má z toho, že moc sledoval Hladové hry. Hrozně se mu totiž líbil Dr. Spencer v hrách, kde vyhrála Desirée Mason, a je pro něj hrozný sen se takovým splátcem stát a dělat takový kraviny, co dělali oni dva. Proto možná ty skalpely a hraní si na zvířecího doktůrka. Jeho způsob od nich je elegantnější. Nestává se, že by se přitom pocákal krví nebo se tomu děsně smál a tak. Jeho práce je čistá a tichá, ale přesto dost morbidní. Když se oběti cukají, dělá jim to ještě schválně nepříjemnější. Umí za sebou zamést stopu, ať už je to kdekoliv. Zvládne se postarat o základní lidské potřeby, najít zdroj vody, najít jídlo i ho ulovit, ale ulovenou kořist by z jistého osobního důvodu nejedl. Najít nebo postavit přístřešek pro něj není žádný problém, a i jak udělat oheň bez zápalek nebo zapalovače je pro něj hračka. To vše se naučil s trenérem ve výcvikáči, protože tam většinou moc lidí nebylo. To on je velmi rád, když je někde sám a je tam více klidu. Kdyby se dostal do nejhorší situace a musel by použít luk na utíkající bytost, tak by luk použil. Sice nerad, ale nemá rád, když mu oběti někam utíkají. A on se kvůli nim nehodlá dřít.


Lars se hrozně nerad dře, takže běh nepřipadá v úvahu. Umí sice běhat a možná by tryskově uběhl někam kousek na krátkou vzdálenost, ale výdrže moc nemá, protože je závislý na cigaretách, což ke zdraví moc nepřispívá. Také se musí zmínit, že bez nich moc dlouho úplně nevydrží. Není to den a ani dva, ale ten třetí by už mohl být problém. Jak se moc nenamáhá, vyškrtl by ze seznamu všechny těžší zbraně, nepočítaje menší sekery. Také než by někam lezl za splátcem, tak ten strom raději bude kácet, nežli si ušpinit a rozdrbat ruce. Sice ano, nemá problém se ušpinit, ale jednoduchost je jeho. Kromě způsobů zabíjení, v tom je velice pracný. Je to částečný fruterián, nikomu to sice neohlašuje a je to teda tajný, ale kdokoliv ho zná a sleduje ho, tak ví, že tak trochu je. Stravuje se občas jen ovocem, někdy ořechy a jiné plody, ale ovoce je pro něj to nejlepší. Patří to mezi jeho největší slabinu už jen proto, že žádná rostlina, ze které pochází plod, nesmí být zraněná. Může to být trochu složitý. Kdyby o tom nevěděl, tak to asi sní, ale je už takový, že to musí prozkoumat, aby si byl jist. Masem se stravuje jen zřídkakdy. Taky je kvůli tomu dost oslabený, ale ne natolik, aby ho zabránil se postavit většímu silákovi. Neumí plavat a vody se přímo bojí. Hlavním důvodem je to, že když někam nevidí, není mu to příjemný. Tuhle stránku skrývá a nikomu neříká, protože se za ní stydí a myslí si, že je to velká zbabělost, ale bohužel už to tak je. Bojí se žraloků a potvor ve vodě, hlavně těch žraloků. Proto by tam nikdy nevlezl a pravděpodobně by se asi zbláznil, kdyby ho tam někdo strčil nebo tam spadl. Nemá ani rád stísněné prostory, pokud je pro něj neznámý. Nemá klaustrofobii, ale kdyby byl zavřený v malém boxu, kde by byla tma a nic neviděl, tak by pravděpodobně zpanikařil.


Tyrwhittovi jsou příbuzní od Forsythových. Peníze kolují v jejich rodině, takže byl už odmalička v dobrých rukách, ale i to mělo nějaké následky. Je o trošičku chudší od sestřenic Mimi a Glaedr, ale i tak ho to dost štve. Je v takovém vysokém stádiu affluenzy, že se kvůli tomu dostává do velkých depresí a vlastně jim vše závidí, když to nemá. Sice má všechno, ale touží vždy po něčem větším a pomalu už to nejde, možná kdyby se narodil v Kapitolu, jenže to se nestalo. Nemůže ani přetrpět urážky a stejně jako Mimi schvaluje jen komplimenty. Peníze jsou pro něj prioritou. V tomhle opravdu jednoduchý není, a je to velký kontrast od jeho mučivých a bojových schopností. Dokáže se lehce naštvat kvůli absurdním kravinám, vyvede ho z míry cokoliv, a proto potřebuje častý klid od všech lidí. A pak někdy nastává ta situace, kdy chce, aby o něm všichni věděli a tak dále, ale to mu většinou nedělá dobře. To je jedno z hlavních faktorů, proč se chce přihlásit dobrovolně do Hladových her. Když se mu něco nezdaří, je na sebe krutý a není na něj zrovna moc dobrý pohled. Dá se říct, že je to až smutný, ale tato stránka se zatím nikdy neprojevila na veřejnosti. Je s Forsythovými holkami dost rival, ale zároveň se nějakým podivným způsobem mají rádi. Jenže ta soutěživost tam vždy byla a bude. Kvůli nim se dokázal k holkám chovat velice hezky a gentlemansky. Tyhle mravy mu byly natlučeny do hlavy už odmalička, takže to ani žádnou záhadou není. Objevuje se často v obleku slušně oblečený, vždy má u sebe látkový kapesníček, kde je snobsky přišitý jeho iniciál. Jeho mluva je taky od většina kluků odlišná. Nikdy byste to do něj napoprvé neřekli, ale nikdy ze sebe nedostane žádné sprosté slovo, nikoliv rasistickou věc, i když má dost silný odpor k chudým krajům a jiným společenským třídám. Každý si může domyslet asi proč je tak nemá rád, je to jistě zřejmé z několika jasných důvodů.

Mimi Forsythe

10. august 2016 at 2:22 | Larsyn |  Deceased

Player: Larsyn

FC: Scarlett JohanssonContact: w.poppy@hotmail.com

Age: 17 - vykrvácení


Token: Nirvana prsten

[ mimi forsajft ]


Stejně jako každá správná dvojkařka, ani Mimi nezaostává ve svých bojových schopnostech. Od jejího dvojčete se trochu v některých věcech liší, např. z Hladových her nikdy nebyla tolik paf. Jenom se jí líbilo ten highlight z vítězství, a proto měla jasný důvod, proč by se jednou chtěla přihlásit do Her a vyhrát je. Moc se ale nikdy k tréninku neměla, jenže se dokázala vynutit k tomu, aby něco se sebou udělala, když to pro ní bylo důležité. Je zodpovědná vůči svým potřebám. Už ve svých deseti dostala svojí první speciální sadu zbraní, které byly z 1. kraje nazdobeny drahokamy, v tom si je od jiných holek z 2. kraje odlišná, je více princezničkovská. Taky proč ne, když si něco takového mohli dovolit. V sadě byly vrhací nože s diamantovými ostří, katana a motýlí meče. Od té doby trénovala jen s těmito zbrani. Její pohyby v boji se zbraní jsou vždy ladné a dělá to s takovou ladností, že to vypadá spíše jako nějaké umění a dokonale, než krutý boj. Umí dost dobře odhadovat lidi jen už z jediného pohledu. Ano, našel se tu někdo, u koho se mýlila, ale většinou dotyčného dobře odhadla. Nemá ani problém odhadnout jaký bude v boji a umí celkem předvídat na co se chystá, ale nikdy to není natolik dokonalý, takže si i tak dává pozor a není tím zaslepená. S plaváním už nějaké zkušenosti má, ale že by to byl nějaký plavec, tak asi ne. V čem je ale velmi dobrá je běh a dlouhé tůry, má proto dost velkou výdrž a nic jí jen tak neunaví. Věnuje se také flying yoga, takže dokáže být dost pružná a dostat se do dost neuvěřitelných pozicích, které jí docela dobře pomáhají k uhýbání útoků nebo k dostání se k místům, kam se má problém dostat většina lidí.


V sečných zbraních je sice dostatečně dobrá, ale to by se nedalo říct o pěstním boji, ve kterém je dost levá. Ono by jí to mohlo i jít, kdyby se jí chtělo, ale jasný důvod, proč se k tomu nemá je, že by to totiž mohlo zničit její vizáž. A zrovna to, je její největší slabinou. Sice se nezblázní z každé modřiny nebo škrábance co má na těle, nejhorší to vždy je s obličejem. Na tom si dává dost záležet, aby byla dobře vypadající. Už šílí i z toho, když se jí na obličeji udělá malý pupínek. Na to aspoň naštěstí existuje make-up, ale ne všechno se dá skrýt. Nesnáší špínu. Nemyslí se tím třeba hlína a normální příroda, i když bláto zrovna v lásce moc nemá. Nemůže vystát, když je na stole prach nebo cokoliv. Ovoce a zeleninu si musí několikrát umýt, aby si byla jistá, že je to určitě čistý, tak trošičku trpí OCD, ale není to až v takovém vysokém stádiu. Bojí se smrti, ale i přesto chce hrát Hladové hry, protože si dost věří na to, že to dokáže vyhrát. Má strach o Glaedr, i když to nedává najevo. Podle ní je G. hrozný sebevrah, proto by zešílela, kdyby se jí něco stalo. Sice jí moc nezná, netráví spolu čas a nic spolu nedělají a snad nemají ani nic společného, ale je to její krev. Neumí rozeznat jedovaté nebo léčivé bylinky, je jí to totiž jedno a nikdy to nepotřebovala, nějak spoléhá i na to, že to nebude v budoucnu nikdy potřebovat. Kdyby došlo k tomu, že by si musela ošetřit rány, udělat něco se zlomeninou a podobné nepříjemnosti, tak by taky zrovna nevěděla, jak se s tím poprat. Pravděpodobně by se obvázala a žila s tím, dokud by nechcípla na bolest nebo na otravu krve. Taky dost spoléhá na to, že jí všichni budou mít rádi a i to může být slabinou, když se bude spoléhat na sponzorské dary. Jídlo a zdroj vody si sama též nenajde. Sice si umí ulovit zvěř, protože to je samé jako lovit splátce, takže v tom problém není. Jenže se vždy bude spoléhat na dalšího člověka, tím pádem nemůže být zcela sama.


Na Mimi je jasně vidět, že je dost nechutně zazobaná a bez peněz to jinak vydržet neumí. Její rodina je hodně manipulativní, dokonce mají ty prostředky a kontakty k tomu, aby své nepřátelé zničili. Vše řešila vždy přes peníze, a takto si často získávala i pozornost a kamarády, což kamarádi moc nejsou. není jakási bezvadná kámojda. Už odmalička si přivlastnila všechno a žila si v luxusu, asi si sebrala i část luxusu z Glaedr, a proto je dvojnásobně rozmazlený fracek, kterým Glaedr moc není. Nedokáže bez peněz přežít, ta affluenza jim prostě v rodině koluje, ale až tak děsivé to s ní není. Ačkoliv je rozmazlená, tak se to v jejím chování moc neukazuje. Většinou je fakt zlatá a na spoustu lidí je milá, navenek se to tak v aspoň zdá. Kdyby snad neměla všechen ten luxus, možná by si ty přátelé lehce získala jako teď, záleží na tom, jestli by ta její podezřelá "mírumilovnost" někomu lezla na nervy nebo ne. Ano, jsou tu dny, kdy dokáže být pěkná osina v zadku, a to většinou, když je s něčím nespokojená nebo má své ženské dny. Ale to bývá tak nějak normální. S každým se snaží být kamarád, i když se jí třeba nelíbí. Má takovou potřebu, aby jí každý měl rád, a proto se k lidem chová takovým způsobem, jakým chce, aby se oni k ní chovali. Nedokáže přetrpět, když jí někdo nenávidí. Hlavně se to počítá u kluků, u kterých chce být populární. Jestli to tak je, to se neví. Ona se nikdy neptá na špatné hodnocení o její osobnosti, radši si poslechne všechny lichotky. Taky se nerada svěřuje se svým osobním životem ostatním. Ano, ukazuje své jmění a sebe jako dokonalou osobu, jenže své pravé citlivé já před každým schovává. Chová se jinak, než by měla. Možná je to tím, že samu sebe nemá ráda, a proto musí předstírat, že je někdo jiný. Jenže to už nikdo nezjistí, ani sebe už neodhadne. Ztratila se ve svém usměvavém alter egu, že už to je pro ní přirozené. Sice všechny dokáže odhadnout, ale sama je v sobě ztracená. Neznamená to, že je její pravé já pryč. Někde tam ještě je a může se kdykoliv odhalit, a když se odhalí, není to moc pěkné. Jednoduše se dá říct, že není vůbec dobrou osobou, jak se zprvu zdá, ale to jaká opravdu už leží ve hvězdách.
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92