September 2016

Andromeda Raiden

27. september 2016 at 22:39 | Diddi |  Characters

Player: Andy

FC: Olivia HoltContact: pospazail@seznam.cz

Age: 15


Token: Spona do vlasů

[ andromedah rejdn ]


Vždy ráda objevovala nové věci a zajímavosti z tohoto světa, takže není ani divu, že toho plno umí a dokáže. I když s bratrem se ke zbraním příliš nehrnou. Connor vůbec a Andromedu zaujal pouze luk se šípy a meč. Andy je klidný člověk, dokáže se soustředit, takže trefit střed jí problém nedělá. K luku se dostala přes kamaráda, se kterým vyplňovaly nudné dny a navzájem utápěly právě nudu v cvičení s lukem. A mečem vlastně také. Byl to kamarád ze stejného kraje, kterého zbraně zajímali stejně, jako Andromedu. Plus k tomu se mu Andy velmi líbila, takže s ní chtěl trávit co nejvíce času a ten právě zabíjeli tím, že navzájem cvičili boj - vlastně to brali jako zábavu. Jak už bylo řečeno, je také velice chytrá a nebojí se práce, což se může samozřejmě velmi hodit. Co jí oslabuje je strach ze tmy a příliš velká laskavost. V aréně by jí dělalo problém někomu ublížit, ale musela by to zvládnout, protože vrátit živá by se chtěla, to jako zase jo. Je výborná plavkyně a běžkyně, ale trošku se bojí výšek, takže dokud nemusí, na strom ani nikam jinam neleze. Z běžných činností, no, umí dobře vařit, to ji naučila mamka. A také má nádherný hlas, který ráda používá v konverzaci s lidmi, smíchu, ale hlavně zpěvu. Často si vymýšlí svoje vlastní texty a melodie. Pokud se do schopností počítá i to, že dokáže rozveselit lidi, tak v tom je přímo přeborník, mistr, prostě jednička. Ve škole patří mezi vynikající studenty, ale co jí vážně nejde, to je kreslení. Její pokusy o nakreslení obličeje dopadají tak, že na papíře vznikne nějaká brambora zvláštního tvaru s očima, které vpadají jako od malého dítěte, nos dopadne jako sloní chobot a pusa jako podivná placka. Z krásné dívky, která byla v plánu, vznikne zrůda, kterou by nevzali ani do soutěže o nejhnusnějšího člověka. Ale tak co, ne každý musí umět malovat, že? Má plno jiných schopností, které dokáže využít s úsměvem. Například i to, že všechno se snaží řešit s velmi klidnou hlavou. Říká se, že sever je krutý a to je přesně tím pravidlem naší malé Andromedy. Nemá ráda hádky, ani lidi, co se hádají a tak je velice nerada ve středu těchto zkratů. Vládne zde pak její vrozená inteligence a mírnost, což teda není zrovna případ, který používá při sebeobraně. To se bije jako drak. Je svéhlavá a většinou si na vše udělá vlastní názor.


Některé slabiny už byly dostatečně popsány v schopnostech. Má až abnormální strach ze tmy, ale, že by panicky běhala na místě a křičela na lesy, to se říct nedá. Bohužel, je to tak, že jí špatné zkušenosti vtloukly do hlavy právě tuto fóbii, ale jako poctivý občan Pátého kraje se s touto fóbií snaží sžít. Strach ze tmy má možná proto, že jako občanka Pátého kraje, který se stará o energii, která je nutná pro světlo a jakmile přestanou její druzi pracovat, svět postihne tma. Možná proto. Další věci, čeho se bojí, jsou výšky, takže pokud by se měla dostat na nějaké vyvýšené místo, raději by zůstala sklíčená v nějakých níže umístěných jeskyních. Co jí dělá problém jsou zbraně obouruční, to znamená sekera, vrhací oštěpy a podobně. Pokud to není luk nebo meč, neumí s tím zacházet. Přehnaná důvěřivost je její velkou slabinou, opovažte se toho zneužívat! Jediné, co dokáže rozhodit její klid jsou lidé, kteří jsou až přespříliš agresivní, vybíjí si zlost na slabších nebo jenom blízcí, co si na ní snaží vylít svou špatnou náladu. Nemá ráda ani žoviální lidi, kteří narušují její prostor, ale tomu se asi nikdy nebude moci vyhnout. Občas je až moc tvrdohlavá, což není zrovna pozitivní vlastnost, ale snaží se s tím bojovat. Jakmile si ale něco umane, prostě se to musí stát.


Narodila se uprostřed mrazivé lednové noci. Konkrétněji 3. ledna přesně ve 02:04. Ta zima prý byla velmi chladná a hodně lidí umrzlo, ale vůbec nesněžilo. Tedy, až do noci, kdy se Andromeda narodila. Tu noc prý začali padat první sněhové vločky a už ten den sněžit nepřestalo. Tohle jí řekli rodiče. Andy jim věří, i když si spíš myslí, že to byla zajímavá náhoda. Ví, že dětství prožívala v klidu. Sice si palčivě uvědomovala, že v hrách umírají ostatní děti a cítila strach z toho, že až bude starší, taky takhle umře. Nerada vzpomíná na své první losování, kdy si myslela, že se strachy zblázní a kolena se jí rozpadnou, jak moc se snažila, aby se neklepaly. Ale pak to celé vypuklo. Uvaděčka mluvící, jestli se tomu dá říkat mluvení, jako myš se směšnou parukou a kostýmem, která volá lidi na smrt a ještě si to užívá. A ten hrozný Kapitolský film. V okamžiku se strach přeměnil v nechuť a opovržení. Strach už se u ní na žádném dalším losování neobjevil. Jen znechucení a kuráž. Vždy měla chuť si tam vzít vrhací nože a udělat něco nepěkného. Ale ví, že by to jen skončilo její smrtí a nejspíš by to ničemu nepomohlo. Jen by klesla na jejich úroveň. Ale na to je až moc hrdá a nehodlá nic takového dopustit. Přes to se nemůže dočkat jejího posledního losování. Tyhle pocity sdílela s její nejlepší kamarádkou Linh, se kterou má spoustu společných zážitků. Seznámili se jednoho letního večera, když se Andy rozhodla jít sama do lesa. Jenže se na ní, zamyšlenou a nepřipravenou, přiřítil divoký pes. Nestihla ani vytáhnout šíp, když jí srazil k zemi a jediné co zvládala bylo uhýbat před jeho tlamou. A pak se objevila Linh. Pamatuje si, jak se jí před očima proletěl šíp a střelil psa přímo do krku. Taky jak jí do obličeje vystříkla jeho teplá krev a mrtvý na ní zůstal ležet. Po chvíli strnulosti ho ze sebe shodila a začala Linh hned děkovat. Ta se na ní usmála, ten skromný úsměv si Andy přesně pamatuje, a podala jí kapesník, aby si mohla utřít krev z obličeje. Během toho, co si psa rozporcovali, se vzájemně představili a zjistili, že toho mají hodně společného. Až do teď se spolu vídají a někdy chodí i lovit. Ale protože má Linh přítele, už ne tak často jako dřív.
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


loading ALES - Fatansy RPG

ikon1