Carla Bukowski

30. december 2016 at 0:40 | Maddie |  Capitol

Player: Maddie

FC: Ira Chernova

Occupation: Trainer

Contact: maddiepond@email.cz

Age: 21


[ karlah bukóuski ]


Kdyby vzhled uměl zabíjet, tak by Carla mohla sejmout všechny jedním pohledem. Na to, že je z kouzelného města a má se mít dobře a má být všechno dokonalé, tak vůbec nevypadá, že by si to nějak užívala. Ale to je jenom na první pohled. Vůbec není děsivá ve skutečnosti. Jinak je celkem veselá a dokáže být i milá, ale musíte si s ní povídat, abyste to na ní poznali. Navzdory tomu, z jakých poměrů Carla vyšla, má se teď celkem dobře a vyrostla z ní celkem radostná dívka. Radovat se umí, to ano, třeba nejraději cizímu neštěstí, nebo když si z někoho dělá srandu. Je dost zlomyslná, ale nic nemyslí úplně zle, jenom se vždycky chová tak, aby to pro ni bylo výhodné. Samozřejmě se umí chovat i ve vyšší společnosti, její matka se postarala o to, aby mohla vzít svého malého andílka na své přehlídky, i když to nikdy nedopadlo, ale necítí se tam dobře. Celá ta upjatost a různá zadržovanost není to, co je Carla. Moc často se nehlídá, je to takové třeštidlo, i když žije sama a stará se o sebe, tak se často směje tomu, čemu by se smálo malé dítě. Také upřímně řekne to, co si myslí a co vidí, s ničím si nebere servítky. V té její lepší náladě, kterou má většinu času, celkově je dost optimistická, prostě pořád hledá důvody k pobavení, klidně si je vytvoří sama, ale i přes to dokáže současně řešit vážné věci a něčeho dosáhnout, protože vždycky chce být vidět a nevadí jí být středem pozornosti, ale takové situace zase tak často nevyhledává. Když má horší dny a je celá naštvaná na širý svět, silně holduje ironií a bolestivými poznámkami, kde si často vybere nějakou slabinu člověka a tím se baví. Ví o sobě, že rozhodně není dokonalá, ale taky ví, že vypadá dost dobře, tím, že sportuje, si udržuje figuru, takže když někdo nemá takové štěstí ve vzhledu jako ona, může o něj jevit tento nepěkný zájem. I když je z Kapitolu, vždycky chtěla být z nějakého kraje, aby mohla do Her, nejlépe samozřejmě mezi profíky. Takže se spíš obléká nějak normálněji, nepřehání to, často si vystačí jenom se svou nedbalou elegancí. Ještě častěji je oblečena sportovně a tak se cítí nejlépe. Vlastně kvůli matce má dost pokřivený smysl pro módu, takže radši nijak neexperimentuje a je v tom, v čem se cítí dobře.

Carla je jeden z příkladů, že ne všichni v Kapitole se narodí do bohaté a významné rodiny, mají všechno, co kdy chtěli, a všechno je pro ně dokonalé. Ona třeba takové štěstí neměla. Její matka pracuje v obchodě s oblečením, ne takovým, které všichni nosí, ale zrovna takové, které moc nevynáší. Takže vlastně spíš pracuje jenom tam a přidělává si i na dalších místech, ale hlavně je v práci a doma už moc není. Chtěla se totiž stát návrhářkou pro Hry, ale nemá žádný cit pro módu, tak skončila v takové díře. Pořád bydlí se svým manželem, ale to je jenom z důvodu, že je to alespoň nějaké zázemí. Carlin otec byl kdysi jeden z tvůrců, taky se moc daleko nedostal, ale podílel se na přípravě arén a zabíjení. Z toho mu trochu šplouchlo na maják a v práci nebyl schopný dělat nic jiného, než vykřikovat, že se jednou stane svrchovaným králem, ať se všichni těší. Tak ho vyrazili a on je od té doby nezaměstnaný. A doma taky moc není, protože se upíjí a dostává se do jiných různých stavů po všelijakých pochybných podnicích s dalšími lidmi. Carla tudíž neměla pohádkové dětství se svými úžasnými rodiči. Vlastně se o sebe starala hlavně sama, protože matka to nejdřív zkoušela, ale po dluzích, které otec navalil na celou rodinu, musela také odejít pracovat a Carla zůstávala doma sama, pokud se to dalo vydržet. Nebyla tedy celé dětství sama, měla nejlepšího kámoše, Zaka. Díky němu přežila svoje dětství, ale ani tahle pohádka nevdržela dlouho, když jí absolutně podrazil a zmizel si do nějakých lepších podmínek. A to si slíbili, že budou nejlepší kamarádi navždycky a že budou jednou bydlet spolu. Po tom, co ještě jako menší utekla několikrát z domu, byla domluvená se Zakem, že tedy bydlí spolu, ale už ho nenašla. Poněkud zdrcená byla několik týdnů na ulici, než si sehnala první práci v útulku, potom se to trochu zlepšilo, našla si malý byt, má tam svého pejska a je tam šťastná. Je dost zvyklá se pohybovat mezi lidmi, kterým se radši vyhnete, když jdete po chodníku. Ale nedá se říct, že by ji to těšilo, snaží se odsud dostat někam výš. Nechce totiž dopadnout jako její rodiče. Takže si byla schopná sehnat flek u Her, pořád tomu nemůže uvěřit. Nechtěla je připravovat a nic takového, ale už od mala, když to doma stálo za prd, milovala sledování Her v televizi. Chtěla by si to zkusit, arénu a tak, místo toho, aby byla z Kapitolu, se vždycky chtěla narodit do Druhého kraje, ale to taky nevyšlo. Tak alespoň tak žila a hodně sportovala, aby taky nemusela zůstávat doma, takže teď může být dobrý trenér pro všechny ty, co mají víc štěstí než ona a jdou do Her.


× Charles Regnard - Je to její nejlepší kamarád. Jak to vidí ona. Moc kamarádů sama nemá, takže je ráda, že si může s někým popovídat, zvlášť, když k tomu vypadá dobře. Ne, o tom to není. Má Charlieho vážně ráda. Záleží jí na tom, aby byl v pohodě a aby byl pořád veselý, takže se snaží být ta nejlepší kamarádka, co jenom jde. To díky němu ji nějak napadlo, že ne všichni vítězové to mají lehké a jsou šťastní a dokonalí. Takže se nějak snaží, aby alespoň on nemusel procházet něčím podobným. Taky jí jednou zachránil psa, což znamená, že je prostě super.
 


Actual articles

Advertisement
OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]

obrázek

ALES - Fatansy RPG

ikon1 https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92