Esme Jones

31. march 2017 at 23:55 | Drake |  Characters

Player: Arya

FC: Nicole WeaverContact: natyhav123@email.cz

Age: 17


Token: Odznáček ve tvaru růže

[ esmí džóuns ]


Esme vyniká hlavně ve věcech a činnostech, kde není potřeba síla. Dobře zachází tedy s noži, kudlami či jinou malou zbraní. Není sice silná, ale opravdu obratná a rychlá. I přesnost je další schopností, ve které Esme vyniká. S lukem sice střílet neumí, jelikož to nikdy nedělala, ale i kdyby měla schopnost si to vyzkoušet nejspíše by pohořela. Nejspíš by dostatečně nenatáhla tětivu, ale kdyby tohle zvládla, s velikou pravděpodobností by se strefila do terče. Proto Esme radši uchyluje k házení různých nožíků, které se většinou zabodnou tam, kam měla namířeno. I běh jí poměrně jde, je opravdu rychlá a málo jejích vrstevníků ji umí předběhnout. S během na dlouhé vzdálenosti je to však horší. Je také většinou poměrně statečná a rozumně uvažující dívka, která má rychlou a bystrou mysl. Také lhaní a přetvářka jí nedělá problém, skoro nikdo ještě nepoznal, kdy mu Esme lhala a kdy mluvila pravdu. I přes to, že se snaží tomuto hříchu vyvarovat. Baví jí to a většinou lže a manipuluje s lidmi, protože to bere jako dobrou zábavu.


Jak už bylo načatu výše, Esme není zrovna největší a nejsvalnatější, proto není tak těžké ji v boji porazit. I výdrž není zrovna stránkou, se kterou by se Esme mohla chlubit, její výdrž je totiž dost žalostná. Nezvládne uběhnout ani kilometr aby nezemřela na vyčerpání. I přes její intrikářskou a uzavřenou povahu je často ovlivněna emocemi a některá její rozhodnutí nemusí být zrovna ty z nejrozumnějších. Také má takovou nepříjemnou duševní poruchu s názvem-bipolární/maniodepresivní porucha. Tato porucha má za následek to, že určitá období, hlavně ty depresivní stavy, nemá dobrý úsudek a ani její okolí to s ní nemá zrovna lehké. Deprese však nemívá zase tak často, spíše se u ní objevuje takzvaná 'mánie', kdy je až pře-motivovaná tyhle stavy také zrovna nepodporují dobré vyhodnocování situací. Většinou se ale pohybuje někde uprostřed a extrémy mívá jen velmi málo, i přes to je ale věc, která jí ztěžuje život. I s tím lhaním a intrikářstvím bývají problémy, někdy to totiž přežene a těžko se z toho vymotává ven.


Do pěti let měla opravdu krásné a bezstarostné dětství, které by jí mohly leckteré děti závidět. Kolem šestého roku života však přišla o svou matku, která zemřela na dosud nevyjasněnou nemoc. Tohle malou Esme zlomilo a nejspíš i přispělo k psychické poruše kterou částečně zdědila po otci. Otec se poté uzavřel do sebe a naplno propadl depresi. I přes to všechno se však zvládl o své dítě postarat. Vždy měla co jíst a střechu nad hlavou. Ve škole byla i přes svou situaci jednou z nejlepších studentek. Neměla zrovna moc přátel a dalo by se říci, že se setkala i se šikanou. Tou dobou se naučila většinu svých schopností. Lhát, manipulovat s lidmi a 'pracovat' s noži. Nikdy nikomu nic neudělala, ale chtěla se pojistit a tak vždy po škole trénovala za domem. Často strefovala noži ptáky, kteří zrovna letěli kolem. Ne, že by to potřebovali, spíše jí to bavilo. Po nějakém čase s tím přestala s začala pilovat své manipulátorské schopnosti, kterými způsobila nejednu hádku či rvačku.
 


Actual articles

Advertisement
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


loading ALES - Fatansy RPG

ikon1