BERTE SI OBLÁZKY ČI HLADOVĚJTE PO CELÝ ROK!

Amber White

17. june 2017 at 14:55 | Maddie |  Characters

Player: Alayne

FC: Bella TollefsonContact: Alayne.Soulstone@seznam.cz

Age: 12


Token: Vyšitá bílá růže na kůži

[ embr vájt ]


Amber moc fyzicky zdatná není, ale pokud bychom měli na ní vidět něco, co je na ní docela rychlé, tak to jsou ruce a především prsty. Jako každý z 8. kraje umí šít několik stehů. Díky tomu se ani nebojí krve své, natož cizí. Vyšila si i na svoji kůži bílou růži. Rovněž dokáže pochopit něco, co jí je vysvětlováno. Není to sice hlava na vynálezy jako jsou lidi z 3. kraje, ale když je jí něco podrobně popsáno, tak to dokáže pochopit. 8. kraj není žádná bylina, přesto jich zná docela dost. Znalost bylin totiž využívá nejen k ošetřování drobných ranek při pracování se šicími stroji, ale taky k obarvování různých látek, které následně jsou odváženy do Kapitolu. Díky tomu taky i ví, co se v Kapitolu aktuálně nosí. Amber svému okolí docela dost důvěřuje a mnohdy bývá docela příjemnou společnicí. Každý si ji sice nemusí zamilovat hned, ale díky jejímu šarmu ji zase nikdo nemůže vyloženě nenávidět.


Tak čistá a nevinná - jako andílek. Přesně taková je Amber, která věčně sní a žije jen ve svých naivních představách. Mnohdy si nechce připouštět realitu a krutost tohoto světa. Není se ani čemu divit, protože život k ní nebyl nikdy férový. Přišla o rodinu a taky o přátelé, když se 8. krajem prohnala epidemie. To jí sice naučilo spolehnout se na sebe samou, ale rozhodně to nepomohlo k tomu, aby prožila spokojené dětství, natož aby díky hrám s ostatními dětmi byla třeba nějak více fyzicky zdatná. Jelikož v 8. kraji moc vody ani přírody není, neplave a nešplhá - není totiž kam. Umí sice běhat, ale ani to žádná sláva není, neboť znala vždy jen cestu do práce a následně cestu domů. Díky tomu, že od dětství pracuje, tak moc vzdělaná není. Jediný nástroj, který jí přišel pod ruku, je jehla, nůž a možná nějaký ten mechanický přistroj z 3. kraje, který slouží k obarvování a úpravě textilu. Nikdy neviděla žádné zbraně typu luk a nebo katana. Ovšem nějaký ten zájem a zápal pro poznávání něčeho či někoho nového má. Rozhodně se to však nebude týkat boje - protože nemá ráda bitvy, taky že proč, když je to jenom nevinná dívenka z 8. kraje.


Narodila se v 8. kraji, který je více méně samá továrna a mezi nimi samý plevel. Ten den se narodila mezi tím vším plevelem jedna růže - bílá růže. Dítko, které vykouzlilo úsměv svým rodičům a dělalo jim 7 let radost. Poté se rozmohla v 8. kraji epidemie a rodiče Amber se usmáli naposledy. Od té doby se musela spolehnout na sebe sama a začít se učit práci, které někdy bylo hodně a někdy zase málo. Záleželo vždy na náladě mocného Kapitolu, který všem krajům vládne. S odchodem rodičů by se dalo říci, že dětství vůbec neměla jednoduché. Během svého života, kdy zažila bídu i bolest, by se našly radosti, které zažila například v práci, kdy s ostatními obyvateli osmičky šili obří šaty pro nějakou obryni z Kapitolu. Šaty se Kapitolu musely líbit, neboť týden poté byl na chvilku zmírněn režim. No komu by to nevykouzlilo úsměv na tváři, kdyby měl o starost méně.
 


Actual articles

Advertisement
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


loading ALES - Fatansy RPG

ikon1