BERTE SI OBLÁZKY ČI HLADOVĚJTE PO CELÝ ROK!

Rhiannon Monaghan

17. june 2017 at 23:37 | Drake |  Characters

Player: Tanya

FC: Shay MitchellContact: mia.jay@seznam.cz

Age: 17


Token: Kus rybářské sítě posetý šupinami

[ rianon mónahen ]


Pod kapotou této mladé dívky z obyčejné rybářské rodiny se skrývá decentní smysl pro inteligenci a moudrost. Mluvíme-li o povahových rysech, mezi její nadprůměrné schopnosti patří přehnaná touha po spravedlnosti, chladná hlava u nepříjemných situací a nějaký ten selský rozum, se kterým si dokáže vystačit u většiny potíží. Dalo by se od ní čekat, že pokračuje ve stopách své rodiny, ona se ale odchyluje hlavně svojí vynalézavostí a odolností vůči citovému vydírání. Je více než jasné, že Rhiannon neoplývá nadbytečnou fyzickou silou, je to vlastně poměrně štíhlá dívka, mezi jejíž um se řadí hlavně lovení ryb, ale i nějaké to zacházení s typickými zbraněmi 4. kraje. Nikdy si příliš neosvojila některé - jejími rodiči považovány za samozřejmé - schopnosti, ale dokáže se poprat s každou nepříjemností, kterou jí práce v kraji přináší. Naopak již od útlého dětství se ráda věnuje trojzubci. Na nic jiného, než na lov jej sice používat nesmí, čas od času ji ale můžete spatřit, jak se s ním pohybuje po mole a nacvičuje různé kreace. Rhi je člověk, který očekává od života jakoukoliv ránu, připadá jí více než užitečné umět základy, které se hodí pro přežití. Už odmala do ní hustili vědomosti ohledně mořských potvor, které si spolehlivě ukládá pod pokličkou. V poměru ke své výšce je vcelku obratná a fyzicky zdatná. Dá se od ní očekávat, že má tuhý kořínek, ale nemá zapotřebí to někomu dokazovat. Preferuje užitečnou obranu před náhlým útokem, nepřikládá větší smysl k nerozumným bojům, využívání síly na slabší a už vůbec dokazování si, že jste něco víc. Je to férový člověk, to ale neznamená, že nedokáže říct, co si myslí. Nenechá si nic líbit a reprezentuje se zdravým sebevědomím, které jí mnohdy usnadňuje komunikaci s lidmi poněkud nižší inteligence. Vše řeší s klidem a agresivitu projevuje málokdy. Rozhodně by se ji nemělo podceňovat, sama se občas diví tomu, co z ní vypadne, nebo co udělá. Pohled na krev jí vyloženě nevadí, ale dobrovolně jej nevyhledává.


Jako každý normální člověk není dokonalá. Ačkoliv má poměrně zdravé sebevědomí, je si vědoma, že spoustu věcí nezná a neumí. Již odmala trpí panickým strachem z hloubek. Je sice jasné, že v kraji, který má jako jediný přístup k moři, je plavání zkrátka nezbytné, Rhi se v tomto případě řídí pořekadlem své matky: "Strach tě neoslabuje, ale posiluje.", pravidelně proto překonává své krajní meze. Čas od čase se vyskytne ve větší hloubce, ale kvůli neodkladnému lovení si zkrátka musela zvyknout. Nepochybně není žádný rambo, vzhledem k její křehkosti by to bylo nemožné. Pokud ji k tomu okolnosti nenutí, zásadně se vyhýbá harpunám, se kterými si prostě a jednoduše nepadla do oka. Běh ke svému životu nijak nevyužívá, ale kvůli krátkým nohám nemůže být rychlá, jako je její bratr, který měří bezmála o dvě hlavy více než ona. Je silnější spíše po psychické stránce, ale co se týče té fyzické, není to žádné ořezávátko. Věcem, které neumí, se snaží nevyhýbat, ale není zrovna typ člověka, který by se hrnul do všeho. Značná mozková kapacita ji připravila o některé smysly, nikdo si holt nevybírá. Rhi a reflexy? To nejde dohromady. Vyhnout letícímu noži by se asi dokázala vyhnout alespoň díky obratnosti, ale šípu už vůbec. Značnou slabostí jsou pro ni vztahy, žádné tudíž nevyhledává. Má velké srdce pro svoji rodinu, ale nerada si někoho připouští k tělu a už vůbec k němu nechová city. Z velké části myslí na sebe, dokáže se ale strachovat i o rodinu. Nesnáší absolutní závislost svého bratra na rodičích, proto s ním už delší dobu nevychází. Těžko říct, jestli je pro ni samostatnost spíše předností, než-li slabinou, jak ve kterých případech. Nerada si nechává pomáhat od nikoho jiného.


Jejím rodičům očividně chybělo v životě ještě trochu stresu a pochopení, proto si krátce po své svatbě a po narození starší sestry pořídili ještě jednoho potomka. Alespoň o jednom mluvili, bohužel se však zadařilo až moc a Rhiannon se do cesty připletlo dvojče - Hunter. Oba dva si byli tak neskutečně podobní, jak ale plynul čas, začali se od sebe odlišovat natolik, že by dnes již nikdo neřekl, že jsou dvojčata. Rhi se kompletně ponořila do učení, zatímco Hunterovi šlo jen o fyzický vzhled a potěšení. Nikdy se nestalo, že by spolu nevycházeli, avšak co se z Rhi stal nezávislý člověk, nedovolí si k sobě připustit nikoho. Jako malá rostla jako z vody, nejprve byla o hlavu vyšší než její bratr, na tom se ale zasekla a skončila s pouhými 160-ti centimetry. Na začátku školní docházky se jí vůbec nedařilo rozeznávat všechny ty nemožné odrůdy hub, mořských řas a bůhví čeho. Po letech si ale našla vlastní systém, díky kterému už trochu uspěla. Nikdy nebyla příliš společenský typ, raději si hrála sama, trávila čas někde v přírodě a nevyhledávala kamarády. Vždy byla trochu zatrpklá a zaprdlá, v pubertě se ale trochu začala připravovat na možné losování do Her. Svůj život vždy žila tak napůl, nikdy neměla člověka, se kterým by si mohla povídat o všem, protože ani nechtěla. Jak se od sebe s bratrem vzdalovali, Rhi začala přerušovat kontakt i s těmi, se kterými zázračně kdysi navázala kontakt. Kdyby teď byla vybrána do her, pravděpodobně by děkovala bohu, že v jejím životě je konečně nějaká sranda.
 


Actual articles

Advertisement
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


loading ALES - Fatansy RPG

ikon1