133rd Annual HG → Soukromé vystoupení | SEZNAMSeptember 2017

Caelan Amiah Hendrix

Today at 11:37 | Maddie |  Characters

Player: Maddie

FC: Lizzy CaplanContact: maddiepond@email.cz

Age: 17


Token: Rudá rtěnka

[ kejln ahmia hendriks ]


Jak je vidno, Caelan je z Dvojky. Je to takový normální profík, normálně chodila do centra se naučit bojovat, normálně jí to bavilo. Spíš jí na tom bavilo, že se může hýbat, než že někoho zabíjí, ale taky dobrý. A do centra vlastně začala chodit, protože si nemůže dovolit, aby tam nechodila. Nemůže si dovolit být někdo tak jiný a divný, protože to by potom její post královny večírků hodně rychle zmizel. A na tom si dost zakládá. Její největší schopností jsou právě ty, se kterými se už narodila. Umí to s lidmi, většina lidí udělá to, co po nich chce, a to se ani nemusí snažit. Není ale taková mrcha, aby toho tak využívala. Spíš je ráda, že je ve středu dění a že se všechno točí kolem ní. To totiž musí, protože kdyby byla někde mimo, tak to asi nezvládne. Potřebuje být pořád vidět a bavit ostatní. Je už i jedno, jestli je před ní dav nebo jeden člověk, ale ten dav je přeci jenom lepší. Nebojí se mluvit na veřejnosti, je upřímná, na nic si nehraje. Na druhou stranu je ale velmi dobrá herečka. Jenom to nepoužívá, aby z lidí něco získala, takže málokdy brečí, aby se nad ní všichni slitovali, ale spíš je ráda rozesmává. Potřebuje k životu, aby se na ní někdo díval. Potřebuje být zajímavá. Takže neustále zkouší nové a nové věci, je trochu přelétavá, nikdy se neusadí na dlouho. Všechno jí musí projít rukama a do všeho musí kecat. Někomu přijde otravná, pro jiné je zábavná. Každopádně je oblíbená, má kamarády, taky nevypadá zrovna dvakrát špatně. Vlastně je úplně super, až na to, že musí pořád přeskakovat před kamerou, jenom ona, jako kdyby byla malé dítě. Jinak je celkem dospělá, co se týče nějakého důležitějšího rozhodování. Třeba že doopravdy bude trénovat, kdyby byla vybraná, nebo kdyby se přihlásila, tam ještě nemá úplně jasno. V boji má základní schopnosti samozřejmě bravurně zmáknuté, je to normální profík. Občas chodí běhat, sportuje, aby vypadala dobře, protože si nemůže dovolit nevypadat dobře. Chodí plavat a posiluje, jí zdravě. S tím, aby vypadala dobře, to trochu přehání. Naopak ten boj a příprava na arénu je v hranici normálnosti. Samozřejmě umí bojovat s protivníkem, boj tělo na tělo je v pohodě, ale ona se radši předvádí s nějakou zbraní, aby u toho mohla udělat nějaké větší divadlo. Pro ni je to hlavně mačeta nebo nějaký lehčí meč, ale i kdejaká jiná sečná zbraň jí v ruce sedí. Miluje ale pohyb, takže je pořád v akci. S kamarády chodí hrát každý den nějaký sport, ať už přehazku nebo fotbal. Caelan pohybově nadaná je, o tom žádná, takže v tomhle se vyloženě vidí. Dále taky miluje lezení. Stěna je nuda, spíš polorozpadlé budovy, zákazy vstupu na výškové objekty, jakmile je v tom alespoň trochu nebezpečí, je to její.


I taková profíčice jako Caelan má hromadu slabin. Je to sice profík, ale pořádnýho chlapa by asi nepřeprala. Musíme se držet toho, že je to holka. Výcvik na boj má, sport je v pohodě. Trochu horší je to s tou přírodou. Přežití v přírodě, zvířata, rostliny. Nic z toho. Není to nic pro ni. Nebaví ji jenom sedět na zadku a učit se, co jíst může a co ne. Chodí ven, není pořád zavřená doma, ale je to takové městské dítě. Vyloženě v přírodě moc není. I když by chtěla, o tom žádná, tak přeci jenom nemá moc prostor. Takže logicky s tím neovládá ani takové ty základní znalosti, jak si postavit přístřešek, jak rozdělat oheň, jak nalíčit past, jak prostě přežít. Nebaví ji to studovat, kdyby si to mohla zažít, tak to je jiná. Ani vaření jí moc nejde, spíš jí to nebaví. Občas doma něco zkouší, ale jde to strašně pomalu, a nezvládá dělat několik věcí najednou, aby mohla hlídat troubu a do toho ještě zpracovávat těsto. Takže s vařením na tom není taky dvakrát nejlíp. Nějak by se o sebe postarala, ale měla by s tím problémy. Je výborná na boj na blízko. Ale boj na dálku je jeden velký propadák, protože to také není nic pro ni. Nebaví jí to, když je daleko od lidí, je z toho nervózní, když je vyloženě nevidí před sebou, potom se z toho třese, a nemůže mířit. Celý to na sebe navazuje a závěr zní, že není schopná střílet z luku, kuše, pistole. Není schopná použít vrhací nože na vrhaní a celkově, pokud stojí dál než pět metrů od figuríny, tak jí nemá jak ublížit. Umí plavat, s tím nemá problém, ale bojí se hloubek. Je to až fobie, výšky miluje, ale jakmile pod sebe nevidí, tak to nezvládá. Takže plave jenom v bazénu, taky ve Dvojce není jiná možnost, kdyby potkala nějaký špinavý rybník, i když třeba jenom mělký, tak do něj nevleze. Ne proto, že by byl tak špinavý, to taky, ale hlavní důvod je ten, že pod sebe nevidí. Hloubky by vlastně zvládala, kdyby pořád viděla na dno, klidně by se i potápěla, ale musí mít jasný povrch. U výšek je to něco jiného, to vždycky ví, že ta zem tam někde dole je, ale u vody to tak jisté být nemusí. Neokáže být v klidu, musí se pořád hýbat. Když byla ještě menší a hráli s ostatními na schovku, tak ji našli vždycky jako první, protože nevydržela být tak dlouho v klidu na jednom místě. A taky se vždycky schovala nějak do výšek, tak každému bylo jasné, kde ji hledat. Dnes už je s tou nápaditostí posunutá dál, takže dobrý, ale stejně by to nevydržela. Je dost náročná v tom, že potřebuje neustále, aby ji někdo sledoval, nebo aby byla alespoň vidět její práce. Takže sprejování, hlavně ta zakázaná místa, moc nemá úctu k nějakým autoritám. Vlastně, kdo ji ještě nezabil, tak má svatou trpělivost. Caelan vždycky žije okamžikem, moc nepřemýšlí, co bude za dva dny. Nemá o čem přemýšlet a taky ještě nenašla nikoho, o kom by přemýšlela na delší dobu. Kamarádi, partneři se jí střídají dost často, stejně jako všechny ostatní činnosti, které dělá.


Caelan se narodila do normální tuctové rodiny ve Dvojce. Je jedináček, nemá s tím problém, nikdy by ani sourozence nechtěla. Její rodiče mají oba dobrou práci se zdivem, ona úplně nerozumí tomu, co vlastně dělají, nějak zkoumají nové materiály, ale oukej, to je jejich věc. Při slově rodina si představí ale něco jiného než jiní lidé, protože doma je to hodně akční. Házení předmětů je v pohodě, její matka jednou pobodala otce do krku, ale pohoda, přežil to. Caelan má tedy dost jinou představu o tom, co je normální, a co ne. Vlastně se to dozvěděla až ve škole, že jiní rodiče se přeci jenom chovají s respektem vůči sobě. Přes to všechno je ale jistý, že se její rodiče mají pořád rádi. Takže vlastně vyrůstala v milujícím prostředí. Dál to ale neřeší. Moc se do věcí svých rodičů nemíchá, protože by se jí taky mohlo něco stát. Což by ani tak nevadilo, ale je potřeba, aby byl doma vždycky alespoň jeden člověk s chladnou hlavou, což je většinou ona. Každopádně ale sní o svojí příjemné rodině, kde nebude nikoho muset bodat jenom kvůli tomu, že si není schopný uklidit svoje prádlo. Bere s humorem to, že je u nich asi něco špatně, díky tomu byla schopná tohle všechno přežít. Jinak by se z toho asi musela zbláznit. Je hodně pozitivní, což je dobrá věc, která jí drží při životě. Vlastně Caelan je velmi extrovertní, nemá problém si začít povídat s kýmkoli, miluje lidi, a nikdy nedokáže být sama. Je to pro ni hlavní věc, popularita, to, že je oblíbená. A to je. Nemá problém lidem ve svém okolí pomáhat, ale zase ví, kdy musí přestat. Dokáže si odhadnout, kdy už to je nebezpečné, hlavně pro ni. Takže tady není, aby se pro ostatní rozdala, ale když ji někdo požádá, tak mu ráda pomůže. Takhle to ale funguje doma ve Dvojce, ostatní kraje bere bez předsudků, ale je tam poznat, že hranice mezi kraji není jenom jenom z ostnatého drátu, ale i v její hlavě. Caelan ale nemá žádný problém se ukázat na veřejnosti, ráda mluví, a vždycky mluví, někdy je to i otravné. Ale vždycky řekne přesně to, co si myslí. Neumí se zastavit, poví pravdu člověku přímo do očí a necítí se za to špatně. Čímž se dostává k té druhé hraně, že to sice myslí dobře, ale umí být nepříjemná. A hnusná. Ale vždycky je to pravda. Alespoň z nějaké části. Ani ona není svatá a nevydrží všechno. Má velmi ráda popularitu kolem své osoby, ať už většího davu nebo jednotlivců. Líbí se jí, když se o ní někdo zajímá, a taky když se o někoho zajímá ona. Nenávidí ale nudu, když musí ve škole sedět na jednom místě několik hodin. Radši dělá vtípky, klidně i sama ze sebe, což zvládne, ale musí se něco dít. Ve všem je aktivní, nikdy nečeká, až se něco stane, většinou se stane ona. Adrenalin, nebezpečí, to je její. Musí zkusit všechno a nikdy nemá dost, takže si užívá život se vším, co nabízí. Hlavně je ukecaná jak něco, a o všem mluví. I když občas udělá nějakou zakázanou věc, tak to stejně prokecne. Ale Caelan miluje život, proto ho má tak zajímavý, jaký je.

Armel Taneli Bonaparte

Saturday at 23:13 | Maddie |  Characters

Player: Viol

FC: Timur SimakovContact: klavdyn@seznam.cz

Age: 18


Token: Papírek s citátem

[ armel taneli bonapart ]


I když si moc dobře uvědomuje, že jeho schopnosti se nikdy nebudou rovnat jeho rivalům z vyšších krajů, nemá z toho faktu strach. Totiž věc, která je u něj na prvním místě, je především tvrdá a zasloužená práce. Pracuje s plným nasazením a neumí si představit, že by nějakou práci někdy nedokončil nebo nějakým způsobem pokazil; hlavně protože na tom závisí životy jeho blízkých. Za tu dobu co jednal tímhle způsobem s prací, si vypěstoval silnou výdrž. Také si neumí představit, že by se dokázal soustředit pouze na své problémy. Přijde mu to sobecké a neomalené, aspoň tedy v komunitě, jako je Jedenáctý kraj. Není zvyklý jen na přenášení těžkých pytlů anebo převážení beden, ale i na křehkou práci jako například sázení bylinek - v kterých se umí vyznat - či jen obyčejných květin. Což naznačuje, že les navštěvuje zcela pravidelně a naučil se ho poznávat. Poznávání se nebojí, ani zkoušení nových věcí; mnohokrát se v lesích zabavil tím, že běhal sem a tam, nebo že lezl po stromech kde trávil většinu svého volného času tím, že poznával okolí. Svou přítomnost se však snaží co nejvíc udržovat v blízkosti rodiny, pro kterou se snaží dělat vše, co mu jen podmínky a život dovolí. Nosí jim několik kusů spadlého ovoce, semínka, když se mu to někdy i podaří, tak několik ne tak lehce přístupných surovin, jen aby jim zlepšil den. Jsou sice poměrně chudí, protože většinu těchto věcí musí vzít potají, to mu však nebrání v tom je denn denně rozveselovat, byť už jen prostými maličkostmi. Cítí se totiž dobře až tehdy, kdy vidí že ostatní v jeho blízkosti jsou plně spokojeni, a v bezpečí. A je v tom případě schopen pro ostatní obětovat svůj vlastní život.


S faktem, že se nikdy nebude v schopnostech rovnat s ostatními kraji, jsme se už setkali. Je však velmi důležité, v jakých směrech. Jde očekávat, že nikdy nevlastnil nebo že nikdy nezacházel s jakoukoliv zbraní - kromě nože, srpu a občas i sekery, které však nevyužíval k boji či tréninku. Taky neměl tolik příležitostí se naučit, jak jednat takticky v obtížných i typických situacích. Tím je kupříkladu mířeno na zabíjení lidí, k čemuž se nikdy dobrovolně nehlásil. Jenom z té představy má nepředstíraný strach. Jestli by jednou někoho musel zabít, v hloubi duše by se za to nenáviděl a nebyl by se schopný na sebe dívat tak, jak se vidí teď. Avšak kdyby to udělal pro přežití nebo něčí záchranu, nad tím by až tak vysoce neváhal. Má občas problémy rozeznávat povahové rysy ostatních, může být až moc důvěřivý a v jistých případech naivní. Dokáže si však uvědomit, kdy je nejlepší potichu pozorovat chování lidí a tím zjistit, jestli se vyplatí jim něco sdělovat, svěřit nebo jim jednoduše pomoct. Jeho uvažování je tedy zcela nepřístupné, pokud se mluví o Hunger Games a jejich pravidlech.


Armel byl už od malička velmi zvědavým chlapcem, který miloval poznávání nových věcí. Rodiče se ho v tom vždy snažili plně podporovat, a proto byl vždy tak plný naděje. Rodina jim tedy fungovala bez problémů, byli šťastní, a to taky pro ně bylo hlavní. Jak roky utíkaly, za chvíli začal pracovat, aby je uživil. Nějakou dobu pro něj neexistovalo nic jiného, než práce a rodina. Prakticky se na sebe vůbec nesoustředil, několikrát na sebe i zapomněl. Až po nějaké době, kdy od něj nebylo potřeba pracovat příliš pravidelně, začal hledat, kým vlastně je. Uvědomil si, že se ve své osobě ztrácí. Ve volných chvilkách se snažil nacházet svůj vnitřní hlas, až se zase začal soustředit víc na to kým je, než na své okolí. Všechno se mu to takhle střídalo a prozatím nezjistil, co sám pro sebe znamená. Zjistil jenom jednu věc, a to je jeden z jeho cílů - Chránit svou rodinu. Další cíly nezná, nemá jich moc na výběr. Pokud však bude mít v životě trochu toho štěstí, je dost možné, že se mu otevřou nové a rozsáhlejší možnosti, z kterých si bude moct vybrat. Zatím svůj život prochází v kruhu co se neustále opakuje, ale tuší, že jednou se ten kruh může rozpadnout, a vznikne z něj tak cesta s odbočkami, a potom už záleží jenom na něm, kterou odbočku si vybere a s kterou se rozhodne pokračovat dál.

Tatiana Roth Herman

Saturday at 14:42 | Maddie |  Capitol

Player: Maddie

FC: Ieva Laguna

Occupation: Stylist → Alternate

Contact: maddiepond@email.cz

Age: 22


[ tatjána róf hermn ]


Když si představíte tuctového Kapitolana, tak přesně to je Tatiana. Taková rozhazovačná, naivní, rozmazlená holka, co ještě ani pořádně nedospěla. Potřebovala by ještě pár let. Je to ještě takový dost dítě, i když se snaží vypadat strašně dospěle. Je taková dost nerozumná, a ještě si plně neuvědomuje následky svých činů. Pořád má nad sebou maminku a tatínka, asi by moc dlouho nepřežila, kdyby jí někdo nekupoval jídlo. Nevyzná se v těhle věcech. Jenom kdyby někdo zatlačil a řekl, že se doopravdy musí snažit, tak by to zvládla. Jenže její alternativní rodiče to nikdy neudělají a ona ani nemá důvod, aby se o něco snažila. Takhle jí to vyhovuje. Budí dojem, že je tak umělecká duše, že se u přízemních problémů nezastavuje. Jenže ona je chce všechny vědět. Není to žádná křehká duše, dokáže si říct, co chce. Dokáže si to vydupat. Každopádně chce být u všeho, miluje, když je ve společnosti, umí se tam chovat. Ale pořád je u ní znát jistý egocentrismus, ráda mluví o sobě nebo o někom, na kom jí záleží stejně jako na sobě. To jsou už spíš doopravdy celebrity, vítězové. Snaží se vypadat a chovat, že patří mezi ně, což většinou klame. Ale na druhý pohled je jasné, že k tomu má ještě daleko. Tatiana je velmi lehce ovlivnitelná. Věří vlastně všemu, co jí kdo řekne, vždy se snaží jít s davem. Neumí moc argumentovat, protože si nikdy nepotřebovala nic vyhádat, ale zase když má udělat scénu před co nejvíce lidmi, tak je zase v pohodě. Má prostě ráda, když se na ní všichni dívají. Proto se také obléká ne podle svých návrhů, ale podle toho, co právě nosí ti nejvíce viditelní. Často se stane, že má stejný outfit jako nějaký vítěz, kopíruje kde se dá, aby se alespoň trochu přiblížila té vyšší vrstvě. Má ráda svůj dokonalý vzhled a ráda ho samozřejmě předvádí. Jenže tímhle vším jenom schovává obrovskou životní nejistotu, protože vlastně jde jenom ve stopách babičky, není to něco, co by si vyloženě vybrala sama, takže vlastně ani neví, co pořádně chce.

Tatiana se najednou vzala v Kapitolu. Narodila se tu, ale nikdo moc to nečekal. Ale to nevadilo, její rodiče si moc přáli mít děťátko, takže byli moc rádi za tohohle malého kulíška. Jenom vlastně byla tajně, nikdo to nesměl moc vědět, že je na světě. Protože její rodiče nechtěli, aby to zase věděli jejich rodiče. Tatiana měla všechno, co kdy chtěla. Bohaté rodiče, milující rodiče, kteří se jí neustále věnovali. Zažila skvělé dětství a vlastně celý její život byl super. Celá její rodina byla taková alternativní, takže Tats se spíš učila waldorfským způsobům, číst a psát se naučila až velmi pozdě, zato už od dětství šila, malovala nebo navlékala korálky. To jí zůstalo. Všechno bylo doma super, než teda dostala mladšího bratra, to teprve zažila peklo. Ale nějak si na něj zvykla a teď už má svou rodinu zafixovanou ve čtyřech lidech. Její rodiče jsou přeci jenom velmi bohatí, tak si mohli dovolit rozmazlovat obě děti. Ani jedno na tom netrpělo. Jak šel čas a Tatiana a její mladší bratr Hugo rostli, přicházela puberta a nějaké nešvary s rodiči. Ale pořád je všechno v pohodě, jenom měla Tatiana zakázáno šít a kreslit, protože to vlastně dělala celé dětství, tak už byl čas se naučit něco nového. Jenže ji to k módě pořád táhlo, i když to měla nakonec úplně zakázáno. Nejdřív nevěděla, proč to tak je, ale potom se ukázala celá historie. Ona to totiž má v krvi, že chce navrhovat. A její babička nebyl nikdo jiný než Mag Tennant. Jenže ta se o svou dceru nestarala, takže ta ani nechtěla, aby se její matka dozvěděla, že je babičkou. Tatiana se s ní nikdy nepotkala, každopádně teď už jí nikdo nesmí kecat do toho, co chce dělat. A protože byla celý svůj život rozmazlovaná a dokázala si rodiče obtočit kolem prstu, tak jim prostě řekla, že jde pracovat ke Hrám a že se stěhuje a že ji mají finančně podporovat. Což je také stalo, přesně do puntíku. Začátky byly kruté, ale práci získala. Teď už navrhuje, co chce, a je dost šťastná. Hýří penězi, které jí dávají rodiče, má doma dvě kočky a tři papoušky a vůbec to tam nemusí po nich uklízet, protože má svého vlastního avoxe. Ale hlavně chce být vidět ještě víc, aby její rodina, a hlavně ona sama byla stejně slavná jako už jednou byli.× o doplnění si napiš na email

132rd Annual HG - Přehlídka

Friday at 23:23 | Diddi

133rd Annual HG

Friday at 0:47 | Drake

INFORMACE A PŘEHLED O ARÉNĚ

Komentátoři HerShireen Baily | Rozhovory: Shireen Baily
Tvůrci arénySeverine Cosgrove

Soukromé vystoupení
RozhovoryBody: [6+1]; [x+1]; [x] +2 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Marshall Ravensterra, Bumpey Cosgrove,
Gunner Cosgrove
Počet zabitých: x
Body: [6+1]; [x+1]; [x] +2 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Yilaira Wenerron, Bumpey Cosgrove,
Gunner Cosgrove
Počet zabitých: x


Mentor: Lewis Holbourn | Stylista: Bradley Nogard | Uvaděč: Selah McNeal

Body: [8+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Gunner Cosgrove, Yilaira Wenerron,
Marshall Ravensterra
Počet zabitých: x
Body: [8+1]; [x]; [x] +2 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: kombo mačeta/boxer
Spojenci: Bumpey Cosgrove, Yilaira Wenerron,
Marshall Ravensterra
Počet zabitých: x


Mentor: Rosie Alisee Wayne | Stylista: Incognito | Uvaděč: Dewerlix von Zarevey

Body: [5]; [x]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x
Body: [5+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: xBody: [5]; [x]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x
Body: [5]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: xBody: [8+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Arwen Estrella
Počet zabitých: x
Body: [8]; [x]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x


Mentor: Ezra Donnovan | Stylista: Cornelie Sang | Uvaděč: Cornelie Sang

Body: [7]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Peter Sawerson
Počet zabitých: x
Body: [7]; [x]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x


Mentor: Archer Francis Jr. | Stylista: Tera Nerley | Uvaděč: Priscilla K. Lufkin

Body: [7+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x
Body: [7]; [x]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x


Mentor: Rosie Alisee Wayne | Stylista: Deiene Lucio | Uvaděč: Cassandra Wright

Body: [0]; [x]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x
Body: [4+1]; [x]; [x] +2 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x


Mentor: Bentley Grayson | Stylista: Incognito | Uvaděč: Sheila Ireth

Body: [8+1]; [x+1]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Lavínia Efová
Počet zabitých: x
Body: [8]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Newsäi Mynersa Zarzexëz
Počet zabitých: x


Mentor: Claudia Riqueti | Stylista: Gabi Marcy Peréz | Uvaděč: Gabi Marcy Peréz

Body: [8]; [x+1]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x
Body: [8+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Sasskia Waldau
Počet zabitých: xBody: [6+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: Charles Heath Meyer
Počet zabitých: x
Body: [6]; [x+1]; [x] → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x


Mentor: Marva Grainer | Stylista: Zak Lucan Thorn | Uvaděč: Christine Hibbs

Body: [6+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x
Body: [6+1]; [x+1]; [x] +1 → Celkem [x]
Vztah s mentorem:
Stav: | Hlavní zbraň: x
Spojenci: x
Počet zabitých: x

Aréna
Mapa
Kostým Bradley Nogard

Informace - 133.

Friday at 0:38 | Drake

VYSVĚTLENÍ

Body - Kromě normálních bodů, lze získat ještě bonusový bod za hraní na akcích, v tréninkovém centru atd... Maximální počet bodů, který můžete získat je 47 [Sklizeň: 1-2 bod, Přehlídka: 10 + 1, Soukromé vystoupení: 12 + 1, Rozhovor: 10 + 10].
Vztah s mentorem - Postupy jsou , , , → Čím lepší vztah si vybudujete za tu dobu s mentorem, tím lepší budete mít výhody. Při jedné zelené máte s mentorem jen dobrý vztah, žádnou výhodu nezískáváte, ale tak pro dobrý pocit stačí. Když máte už dva, máte jeden boj zvýšený útok až na -30 % jako při úvodním masakru, použít to můžete kdykoliv, ale ne ve finále. Pokud dosáhnete 3 zelených, tak Vám mentor může posílat sponzorské dary zadara, bere se stále ohled na reálnost. Hra s mentorem může mít i jiné výhody. Třeba, že Vám prozradí něco málo o aréně a vy můžete být o něco lépe připravení.
Hlavní zbraň - Vybíráte si u soukromého vystoupení, tato zbraň bude muset být nutně v aréně aspoň jednou, pokud se tam hodí. Zbraň nemusíte získat, může Vám ji sebrat někdo jiný.

SÁZKY

Sázky - Jestli si chcete na někoho vsadit, napište to do komentářů, tam, kde je seznam splátců, pod jménem vaší postavy, pro koho si chcete vsadit. Jak se přičítají body naleznete v rubrice, kde se nachází Sponsorship.
 1. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 2. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 3. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 4. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 5. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 6. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 7. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 8. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 9. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 10. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 11. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 12. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 13. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 14. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 15. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 16. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 17. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 18. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 19. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 20. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 21. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 22. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 23. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0
 24. splátce: xxx | kurz - xxx | vsazeno: $0 | počet lidí: 0

ARÉNA

Prostředí
xxx
Suroviny, jídlo, zdroj vody
xxx
Fauna a flóra
xxx
Počasí
xxx
Pořadí mrtvých | Počet dní v aréně: 0
 • 24. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 23. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 22. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 21. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 20. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 19. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 18. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 17. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 16. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 15. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 14. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 13. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 12. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 11. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 10. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 9. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 8. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 7. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 6. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 5. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 4. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 3. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
 • 2. - xxx; zabit: xxx; příčina: xxx
Poslané sponzorské dary
xxx
Mutové a pohromy v aréně
xxx

VÍTĚZ

xxx [x] → Rozhovor

REKAPITULACE SE PŘIDÁ PO ROZHOVORU S VÍTĚZEM.

Peter Sawerson

Thursday at 20:47 | Maddie |  Characters

Player: July

FC: Mitchell HopeContact: katka5180@gmail.com

Age: 18


Token: Šňůrka se zrcadlem

[ pítr sevrsn ]


Peter je chlapec z deviateho kraja. Je veľmi silný, už ako malý chlapček pomáhal rodičom na poliach. Perfektne ovláda srpy. Asi jedna zbraň, ku ktorej mal prístup a vie s ňou zaobchádzať. Je odolný voči vysokým teplotám, neraz bol na pravé poludnie na poly a nikto mu nič nepovedal, musel tam zostať. Tiež dlho vydrží bez vody. Je rýchly, bežať vie naozaj veľmi dobre. Má aj vypracovanú postavu. Myslí si o sebe veľmi veľa, takže by mu to mohlo v Kapitole poriadne pomôcť. Rád sa chváli, ale našťastie vie kedy prestať. Vo vytváraní priateľstiev je začiatočník ale darí sa mu baliť baby. Celkovo je ale pekný. Má dobré zuby, vlasy, postavu. V prírode sa vyzná. Ak je treba, vie si ak navariť alebo napiecť. Mama ho učila rôznym domácim prácam, keďže bol jedináčik a im bolo treba niekedy aj pomoc v domácnosti. Tam sa naučil tancovať. Síce nie veľmi užitočné, ale vie to. Tiež ma dobré nohy, skáče do diaľky. A šplhanie... Aj to mu ide.


Je to trošku chválenkársky blbec. Miluje svoj vzhľad a všetko okolo seba. Je naozaj zahľadení veľmi do seba. Ktokoľvek ho pozná to vie. Tiež nemá veľmi dobrú výdrž, ale ak sa bojí, ešte to zvláda. Nevie plávať a pod vodou výdrž maximálne dvadsať sekúnd, na to je tiež blbý. Nedokáže sa zamaskovať, skôr sa u toho len zdrží a stráca čas. Niekedy sa dokáže veľmi pozastaviť nad veľmi nudnymi vecami len aby sa niečo dozvedel a potom o tom mohol rozprávať. To mu ide, áno reči, sladké reči rečičky. Dokáže dobre ukecávať a zakecávať. Zo všetkého sa snaží vykecať. Komplimenty, otázky a všetko, len aby sa mu nič nestalo. Ale zlá stránka toho je, že sa mu to nikdy nepodarí, snaží sa, ale vždy sa spýta zle a skôr niekoho urazí ako presvedčí, nech ho nechá na pokoji. Máva skôr viac smoly ako šťastia. Necháva za sebou veľmi veľa stôp a potom sa mu nič nevypláca.


Peter sa narodil v deviatom kraji, obilie kam len dohliadol. Nadšený nebol už ako malé decko. Len práca a práca. Nič iné nemohol robiť. A čo by robil najradšej? Utiekol do iného kraja. Matka ho milovala, ale otec bol na neho až veľmi prehnane prísny. Často sa hádali, často sa aj išli pobiť, ale matka ich zastavila. A to bolo šťastie, veď, skončilo by to zle. Veľmi zle. Skúsil sa teda trošku už v malom veku odpútať od rodičov a chodil za inými deťmi. A k jeho povahe. Chválenkár samoľúbosti plný. Nič iné by sa na neho ani nedalo povedať. Silný a rýchly je, má sa aj čím chváliť, ale môže mu to byť len na príťaž. Dokonca rád balí a žmurká po dievčatách. Môžu za to jeho orieškové oči, ktorými žmurká akoby nikdy dievča nevidel? A jeho vlasy, blond. Veľa svalov. Dokonca úsmev, ktorý sa snaží všetko vyriešiť. Je tiež veľmi vysoký, meria asi tak dva metre. A nie raz si tak otrepal hlavu o zárubňu.

Charles Heath Meyer

Thursday at 20:04 | Maddie |  Characters

Player: Quinn

FC: Brendon Boyd UrieContact: ankakuba1701@gmai.com

Age: 18


Token: Zip od starých bot

[ čárls hýt majr ]


Narodit se do Desátého kraje možná není žádná výhra, když toho však dokážete patřičně využít, nemusí to být zas až tak špatné. Co vám tedy tento kraj může nabídnout? Samozřejmě výborný vztah se zvířaty. Heath měl na tohle navíc vždycky nějaký extra smysl. Zvířata ho prostě poslouchají a nikdo neví proč, ani on sám. Kromě vztahu k nim se je musíte naučit i zabíjet, což není tak příjemné, ale trošku vám to zkreslí představy o tom co je a není nechutné. Krev není žádný problém, je to jen další suroviny která mu už ani nesmrdí, protože je na ni tak moc zvyklý. Práce v desítce vám přinese i značnou sílu. Jakožto chovatel býků a krav se každodenně musíte stát krotitelem, protože ta zvířata prostě nemůžou být chvíli v klidu. Utáhnout takového dospělého býka není žádná sranda. Heathovi trvalo spoustu let, než ho k tomu vůbec pustili, teď je v tom ale už profesionál. Přenášení mnohokilových balíků potravy pro zvířata, či obrovských fláků masa za vás také nikdo neudělá a tak vám prostě nezbude nic jiného, než su tu sílu vypracovat. Když jste v desítce na takovém postavení, jako Heath, musíte umět všechno, nebo alespoň ode všeho trošku, abyste mohli být dobrý hospodář. Většině lidí by taková námaha a práce jistě vadila, on je ale v pohodě. Na práci je zvyklý a vlastně to dělá i rád. Spousta lidí by o něm řekla, že je to workoholik a možná mají i pravdu. Heath měl navíc tu obrovskou výhodu, že na to učení nebyl sám. Učil se od toho nejlepšího v okolí, od svého táty. Za všechno co umí vděčí právě jemu. Když žijete v desítce, musíte být připraveni každý den uběhnout, nebo spíše ujít, maraton. Buď jdete pěšky, nebo jedete na koni a protože strojit koně dá spoustu práce, spíše chodíte a běháte. Tím si Heath získal celkem dost dobrou výdrž. Chůze ho ale i tak stále baví mnohem méně než jízda na koni. To je jeho vášeň. Každý kdo ho zná ví, že koně jsou jeho láska a nikdy by na ně nedal dopustit. Tím, že jezdí pravidelně si vybudoval dobrou fyzičku. Bez té totiž pořádně jezdit nemůžete. Každý den tak cvičíte nohy, ruce, břicho a tak dále. Je to dřina, ale ten výhled a vítr ve vlasech za to stojí. Aby bylo jasno, je to chronický lhář. Což, v jeho podání, opravdu je výhoda. Lhát dokáže o čemkoliv a s jeho divokou představivostí si navíc dokáže vymyslet tisíce identit, které je pak schopen prodat. Jeho specialitou jsou konverzace v malých skupinách, ty zvládá bravurně. Když má mluvit před větší skupinou, nebo je ve stresu, není to žádná sláva, ale na tom může zapracovat. Už od mala vykazoval známky vysoké inteligence. Myslí lépe a rychleji než ostatní. Když je na statku nějaký problém, většinou musí improvizovat takže vymyslet nějaký plán mu nikdy nesmí trvat dlouho. Je dost tvrdohlavý. Když si něco usmyslí, opravdu si v tom věří a je schopen toho dosáhnout, ať už si ostatní myslí cokoliv. Další schopností, která mu byla darována desátým krajem je zacházení s noži všech velikostí. Poradí si jak s malinkou dýkou, tak s obrovskou kudlou. Kdyby se někdy dostal do arény, rozhodně by zvládl použít na lidi stejné techniky jako na maso zvířat. Celkové ví, kam tak asi bodnutí bolí nejvíce a dokázal by toho využít. Zvířeti už vyřezával orgány několikrát, tak proč by to nezvládl i na lidech? Navíc, pokud by mu opravdu šlo o život, tak si je jistý, že by člověka zabít dokázal. Má sice lidi docela rád, ale nikoho nemá radši než sebe. Možná je to šílenec, ale opravdu by byl schopý vzít někomu život jen aby mohl žít. Vždycky chce dokázat, že je nejlepší, aby na něj jeho otec mohl být hrdý.


Když už jsme zjistili, co všechno mu desátý kraj nabídl, musíme se samozřejmě kouknout i na to, co mu sebral. Je spousta věcí, co neumí, protože zkrátka neměl šanci se je naučit. Nezná žádné bojové techniky, neví jak se rvát jinak než pěstmi. Nějaké chvaty nepřichází v úvahu. Párkrát už se do rvačky dostal, ale nikdy to nebylo nic profesionálního, takže opravdu nemá velké zkušenosti. Stejně to má se zbraněmi, zná pouze jeho nože a zbytek je velký otazník. Troufá si říct, že by snad ani víc než tři zbraně nedokázal vyjmenovat, protože ho to nějak nezajímá. Je to paličák, co si zamane to udělá a většinou na to doplatí. Jediný člověk, jehož rady si kdy vzal k srdci byl jeho táta, jinak ho to moc nebere. Někdy dokáže být dost velká osina v zadku. I když se to nestává moc často, pořád to patří k jeho špatným vlastnostem, které stojí za zmíňku, protože když už takovou náladu má, fakt to stojí za to. Inteligencí byl obdarován, dobrá paměť mu však přána nebyla. Je hodně zapoměntilý. Názvy květin, stromů, keřů, plodů a tak dále nejsou jeho nejsilnější stránkou. Kdo si to má všechno pamatovat, že jo? Stejně tak má nulový smysl pro orientaci. Byl by se schopný ztratit i ve vlastním domě kdyby tam nežil tak dlouho. Nemá tušení jak rozeznat kde jsou světové strany, ani o to vlastně nějak nestojí. Nepotřebuje to - tedy ho to nezajímá. A to je další problém. Dříve býval zvídavý a rád se učil novým věcem, teď už na to zvysoka kašle. Dalo by se říct, že se snad i neznámých a nových věcí bojí. Má zajetou svojí rutinu a jakmile jeho den nejde podle plánu, vyhodí ho to z míry. Sice s každým dokáže vyjít, ale na nikom mu moc nezáleží, pokud to není jeho dobrý kamarád nebo rodina. Být s ním vážně není žádná kopa srandy. Moc nemluví a na všechny působí dost asociálně a možná takový i doopravdy je. Když už si ale někoho oblíbí, často je pak dost vlezlej. Ne, že by snad otravoval mluvením, to ne, spíš je všude kolem vás a to vám po chvíli začne vadit, jako každému normálnímu člověku. Taky má trošku problém s tím, že chce být vždycky vůdce. Je zvyklý pracovat sám a rozkazovat těm, co pracují pod ním. Jakmile je něco jinak, je nesvůj a snaží se získat místo toho vůdce. A získat si ho umí, o tom žádná. Končí to však tím, že ho pak spousta lidí nemá ráda a to tak moc super vážně není. Nikdy mu nejde o to, aby zapůsobil na cizí lidi. Chce být nad nimi. To je ale často v konfliktu s jeho totálně nulovou schopností jakéhokoliv působivého výstupu. Občas se mu to povede, ale z větší části je jeho okecávání věcí dost nudné. Kromě jeho výtečného lhaní moc psychologických schopností nepobral. Abychom to upřesnili, je to fakt střevo. Nikdy neví jak se lidí cítí pokud to není fakt hodně moc vidět. Mohli byste před ním mít slzy na krajíčku a on by na vás pořád tupě zíral a nevěděl o co jde. Ach, ten tupý výraz. Často se někam zadívá a prostě jenom přemýšlí. Není to moc velký realista, je spíš snílek. V momentech kdy prostě jen tupě zírá si říkáte, jestli je vůbec naživu a tady na zemi, protože to vypadá jako když je úplně někde jinde.


Když se do skupiny sourozenců plné dívek narodil Heath, byla to obrovská událost. Otec si vždycky přál syna a teď ho konečně po spoustě let měl. Nikdo mu nikdy neřekl jinak než Heath. Ano, je to jeho druhé jméno, ale on ho má prostě radši. Je mnohem kratší a podle něj hezčí. Jediný kdo mu kdy směl říkat Charles byl právě jeho otec, protože ho respektoval a nevadilo mu od něj žádné oslovení. Navíc ten způsob jakým to říkával byl lepší než jakýkoliv Heath na světě. Už od prvního dne jeho života se Heathovi dostávalo více pozornosti než ostatním v jeho rodině. Přece jenom, byl to první chlap mezi 3 sestrami a tatínek z něj chtěl mít pořádného, silného a slušného syna. Dědice jeho hospod&aa cute;řství. Nedá se říct, že by na tom jeho rodina byla nějak špatně, tedy alespoň na poměry desátého kraje. Patřili k takové té vyšší společenské vrstvě, měli celkem velký majetek, který obsahoval spoustu zvířat, vlastní hospodářství a všechno o čem většina chudých lidí v desítce jen sní. Do práce byl nahnán hned jak uměl stabilně chodit. Jeho tatík věřil, že mu to může jen a jen pomoct. Navíc, Heathovi to nevadilo. Už tehdy se práce nebál a rád se učil novým věcem. Čím starší byl, tím více práce zastával. Otec ho postupně učil úplně všechno co uměl a on to pak udělal ještě 2x lépe, protože viděl, jak by se ty způsoby daly vylepšit. Vždycky mu to pálilo a to na něm právě bylo tak vyjmečné. Dětství měl pěkné, nemohl si stěžovat. Vždy když přišel ze školy a dodělal svou práci, mohl jít ven a hrát si s kamarády. Tyhle vzpomínky patří k jedněm z nejlepších co zatím má. Také právě v dětství si vytvořil pevné pouto se zvířaty. Prostě věděl jak na ně. Byl to instinkt, nevěděl jak to dělá, ale i tak mu to prostě šlo. Někdy v pěti lety poprvé usedl na koňský hřbet a od té doby ho to nepustilo. Koně jsou spíše jeho koníček, než práce. Navíc mu to nahrazuje jakékoliv cvičení. Jízda na koni prakticky zahrnuje procvičování celého těla, takže ho i tahle zábava drží ve formě. Další velkou částí jeho života byla a stále jsou jeho sestry. Popravdě by je občas nejradši zabil. Dělají si z něj srandu, vytahují se že jsou starší a když byl malý, zneužívaly jeho pracovitosti. I tak tu ale pro něj vždycky byly, když třeba potřeboval pomoct nebo poradit a má je moc rád. To se ale ony nikdy nesmí dozvědět. Úplně by to zničilo jeho image a to by nepřežil. Když už mluvíme o image, od pohledu to namachrovanej týpek, kterýho nezajímá nikdo a nic. Pro všechny, včetně jeho rodiny, je takovou záhadou. Nikdo neví jakej vlastně je, především protože moc nemluví. Ukecaní lidé si ho často vybírají za kamaráda, protože rád poslouchá a většinou mu vůbec nevadí, když mluvit nemusí. Ba naopak je tak spokojený. Má čuch na falešné lidi a proto si do své komfortní zóny pustí jenom někoho, komu opravdu může věřit. Nebyl vždycky takový, býval veselejší a zábavnější. Co ho to tak změnilo? Byla v tom nemoc. Vážná nemoc která položila jeho otce na lůžko. Zatímco s mámou si nikdy moc nerozumněl, táta byl jeho mentor. Někdo, ke komu vždycky vzhlížel. Naučil ho všechno, co uměl a když onemocněl, Heatha to fakt hodně vzalo. Slíbil mu, že ho nezklame a tak celé dny trávil zastáváním práce, kterou jeho otec už dělat nemohl. Právě tehdy začal být mnohem více samostatný. Nechce od nikoho pomoct, chce si dokázat, že všechno zvládne sám. Že na něj jeho táta může být pyšnej. V tomhle je dost tvrdohlavý a opravdu si za tím půjde, ať to stojí cokoliv.

Luther Ryu

3. september 2017 at 19:58 | Drake |  Characters

Player: Viol

FC: Jeon JeonggukContact: klavdyn@seznam.cz

Age: 18[ luthr djů ]


V Osmém kraji není vůbec lehké najít místo na trénink, co by vás připravil na zabíjení a hlavně obranu. To může potvrdit sám Luther, který o svém kraji ví své. Vůbec se od takového kraje a vlastně ani od něj nečeká, že by byl schopný vyhrávat hry každý ročník za sebou. Luther se z tohoto důvodu hodně snaží působit jinak než ostatní, respektive, tvrďácky. Není ani vůbec tak nezkušený, jak se může zdát. Vždycky měl pocit, že by na sobě měl pracovat, a tak sám od sebe začal (avšak tajně) velmi tvrdě cvičit, především na ruce a v podstatě i na všechno ostatní, což se průběhem času na jeho těle začalo projevovat. Nabral celkem dost slušnou hmotu na rukou, v místech břicha a taky na nohou. To se však na veřejnosti snaží zakrýt, sám neví proč, snad aby to bylo možným překvapením někdy v budoucnu. Svým způsobem je zásoben velkou výdrží, když se mluví o běhu, nebo o držení nějaké pozice na místě či v šplhu. Psychickou výdrž se stále snaží zdokonalovat, jelikož je občas těžké udržet své emoce a vlastně sám sebe na uzdě. Několikrát zkoušel i meditaci a pořád ji zkouší, dokonce se záhadným způsobem donutil k józe, s kterou to dost možná vzdal. Umí být totiž dost výbušný (hlavně když ho někdo pohrdavě podceňuje, nebo když mu něco nejde) a častokrát dává najevo, že má navíc než všichni ostatní v jeho okolí. Nestydí se tedy za svou sebedůvěru. Pak tedy svou mentalitou vůbec nepřipomíná nějakého otrhaného chudáka z nižšího kraje, což je docela neobvyklé. Jeho srdce, i když by to sám nepřiznal, je však na správném místě. Rád ostatním s čímkoliv pomůže a dává jim tak najevo, že mu nejsou ukradení. Je však velmi opatrný, co se týče otevírání se ostatním. Na vztazích s lidmi si dává vysoce záležet, první si je pečlivě prostuduje a pokud se mu na nich něco nelíbí, nebojí se jim to dát, ať už jakkoliv, najevo. Když se mu však osoba zalíbí, není pro něj problém u ní nalézt útěchu nebo se jí svěřit s něčím, co spoustu lidem zůstává záhadou.


Jeho slabiny, jakožto takové, jsou spíš nakloněné k psychickým než fyzickým. Žádné deprese nemívá nebo se je spíš snaží zahnat a nemít, jelikož k nim měl značné sklony. Ale často se není schopen plně soustředit, jeho myšlenky pobíhají všude kolem, jenom se nezaměřují na hlavní bod. Pracuje už hodně dlouho na tom, aby se této vlastnosti zbavil, samozřejmě, není to tak lehká záležitost. Většinou věci prvně řeší tělesnou silou, je schopen u toho i přemýšlet, ale důležité věci a poznatky mu většinou dochází pozdě nebo těsně předtím, než zasáhne. Jeho občasná sebedůvěra, která mu může prospět, mu však také může uškodit. Je skvělá vlastnost v sebe věřit, ale nic se nesmí přehánět. Někdy by se chtělo nad určitými věcmi trochu zamyslet, jestli je opravdu zvládneme nebo ne, a to Lutherovi často chybí. Nakonec tu je samozřejmě fakt, že nikdy neměl nic do činění se zbraněmi. S tím se ale potýkají skoro všichni lidé v krajích, takže ho motivuje myšlenka, že není sám, kdo nemůže do ruky vzít něco pořádně ostrého. Je si však plně jistý, že pokud se mu do ruky opravdová zbraň někdy dostane, bude s ní jednat jako by ji držel odjakživa.


Jediná podpora, která mu kdy v životě byla dopřána, je od jeho staršího bratra. Rodiče se většinu času hádali, ať už to bylo kvůli tomu, že jeden z nich domů přinesl méně peněz než minule, že doma není nic k jídlu nebo jednoduše kvůli tomu, že si každým dnem dávali najevo, jak spolu nejsou šťastní. Žijí jenom pro svou práci, která je pro ně jako odtikávající hodinky, co se nikdy nezastaví. Matka šije už od svého mládí, je jako naprogramovaný stroj určený pouze pro tohle "řemeslo", postrádá však něco lidského. Otec zase pomáhá vytvářet a taky opravovat různé typy šicích strojů, taky jako naprogramovaný stroj, co zná jenom jednu práci a akt. A přestože se jejich rodiče cítí víc sví ve své práci než spolu doma, nikdy se nerozešli. Jak by taky mohli? Koho jiného by si našli? Oni to už s láskou a s nadějí vzdali, a tak teď spolu jen tiše živoří a čekají, že jednou se zničehonic věci změní. Možná ani v to už nedoufají. Jeho bratr je však úplně jiný. Plný odhodlání a naděje. Díky němu si Luther získal povahu, kterou teď vlastní. Bez něj by skončil jako matka s otcem, skoro prázdný a zahanbený vlastním životem, přežívající v zaprášené dílně či místnosti. Je to jako by spolu doopravdy žili jenom oni dva, jako by ho vychovával vlastní sourozenec. A popravdě, vůbec toho nelituje. Jeho bratr je něco jako úlomek štěstí, co mu dopřál být trochu sám sebou i přesto, že být sám sebou je dnes v podstatě smrtelně trestné a zakázané. Každým dnem se tedy díky bratrovi Luther cítí víc svůj, skoro volný a nezávislý. Velký důraz na skoro. Temná stránka která se za vší tou pozitivitou co mu dává bratr skrývá, do něj vráží jako vlak kruté reality. Samozřejmě, že se mluví o Hunger Games a o Kapitolu. Ne, že by se toho všeho bál, právě naopak. Má velkou kuráž. Jen si pořádně neuvědomuje, jak nebezpečné je si zahrávat s Kapitolem. Snad si to jednou uvědomí z vlastní zkušenosti.

Září | September

1. september 2017 at 17:20 | Drake
Výsledek obrázku pro Nicole Kidman gif Výsledek obrázku pro Matt Bomer gif
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


loading ALES - Fatansy RPG

ikon1