Achan Rutkowski

12. october 2017 at 0:30 | Maddie |  Characters

Player: Maddie

FC: Maggie QContact: maddiepond@email.cz

Age: 18[ ejčn rutkóski ]


Tu ji máme, profesionální splátkyni v celé své kráse. To Achan opravdu je. Pochází z Druhého kraje, je na to patřičně hrdá, a ráda to na sobě nechává znát. Je to správná profíčice. Chce se přihlásit do Her, čeká, až bude mít správný věk, a potom ji nic nezastaví. Zatím to má zakázané od rodičů, ale nemůžou nad ní mít takovou moc pořád. Takže trénuje už od malička, vždycky ji to bavilo. A to i to zabíjení. Nikdy nikoho nezabila, ale ničit figuríny ji baví. Vlastně je to jenom časovaná bomba, než vyletí a pozabíjí všechny okolo, protože jí to tak přijde. Občas má ten pocit, že je schopná to udělat. Zpátky k věci, trénuje do morku kostí. Je dost malá, je lehká, nemá na to, aby někoho přeprala jenom silou. Na přetahování prostě moc není. Takže jako první ze všeho se musela naučit, jak držet správně tělo, aby ji nikdo jen tak na zem nehodil. A potom aby byla schopná na zem dostat někoho jiného. Takže začínala s bojovým uměním, hodně jí to ukazoval brácha. To jí hodně pomohlo a hodně ji bavilo, takže u něj zůstala a teď už je doopravdy dobrá. Nejenže se umí bránit beze zbraní, smrtelně útočit, dodává jí to takovou tu vnitřní sílu. Dokáže se soustředit na několik věcí, je rychlá, má skvělé reflexy, nikdy jí nic neunikne. V boji vůbec ne a ani v nějakém normálnějším životě. Dost věcí ví, o každém má přehled a rozhodně nic nepodceňuje. Je ostražitá a vždy se soustředí na moment, ve kterém právě je. I beze zbraní je dost ničivá. A co teprve, když se jí do ruky dostane nějaká zbraň. Miluje zbraně. Nezajímá se jenom o to, jak s nimi má ublížit, ale i třeba jakou mají historii a třeba, kdo známý ji v aréně použil. Je do toho trochu magor, ale nedává to znát. Má ráda zbraně, které jsou tiché a účinné. Ty řezné a sečné se jí líbí, hlavně takové elegantní jako katana. Potřebuje ale něco trochu delšího. Konečně se dostáváme k její nejoblíbenější zbrani, jednoduché tyči. Umí se bránit, umí útočit, dokáže využít její délku. Nejdřív trénovala jenom s obyčejnou tyčí, ale potom si přidala ostří na oba konce, takže teď je s tím schopná i zabít, připravit figurínu o hlavu nebo něco takového. Aby toho nebylo málo, ještě má oblíbené nunčaky. Tam je taky dost dobrá, není to zase tak oblíbená zbraň, tak nemá vlastně moc konkurenci. Tady měla horší začátky, protože se tím pořád mlátila sama, ale nakonec se to naučila a už tím umí mlátit někoho jiného. Dále se připravuje denním běháním, posilováním a jinými činnostmi, kterými si ostří tělo i ducha. Nebere arénu na lehkou váhu, i když by tam mohla naběhnout a všechny pozabíjet, učí se i přežívat. Přežití v přírodě, celá příroda. To všechno se učí, učí se nacházet materiály, zná většinu rostlin, ví, jak si najít vodu. Umí lézt na stromy a na skály, samozřejmě i základy ošetřování. Je ve všem velmi precizní a musí umět všechno. A naštěstí má velmi dobrou paměť a vůli se ty věci naučit.


Achan je připravená na arénu. Ve všech věcech, někteří její spolukrajané jenom spoléhají na své vlastnosti, místo toho, aby se také trochu soustředili na své znalosti. Je možné takhle přežít, to určitě, ale ona to chce mít pojištěný. Takže je připravená snad na všechno. Ale v aréně nejde jenom o to, že to všechno zná. Velký problém, o kterém ví, je strach z výšek. Ne z těch malých, kdy vyleze na strom a sedí tam, a i když se drží velmi křečovitě nějaké větve, ale drží se. Když je opravdu vysoko, cítí, jak to fouká tak daleko od země. Paradoxně jí nevadí lézt na stromy, ale už má závratě, když si stoupne na židli. Je to tím, že se naučila jít za tím přežívacím instinktem, který už dobře zná díky létům výcviku. Do arény bude potřebovat lezení, tak se to naučila. Výšky nevýšky. Stoupnout si na židli po ní nikdo chtít nebude, takže to nepotřebuje. Ty závratě jsou velký problém. Bolí ji hlava, točí se jí celý svět. A to i když už je na zemi. Tohle jsou momenty, kdy je naprosto out. Není schopná se soustředit, má pocit, že její tělo ji neposlouchá, není schopná se ovládat. Často zvrací a někam se dodupácí a je ráda, že je. A hlavní problém je ten, že tyhle stavy má i když není ve výšce. Když je vysoko a dostane závrať, tak je to jasný, ale někdy si stojí pěkně na zemi a bum, je to tady. Žije s tím, možná by měla používat nějakou medikaci, ale to zatvrzele odmítá, protože do sebe žádné svinstvo ládovat nebude. Takže vlastně přežívá s nějakými problémy, ale říká si, že má být ráda, že je z Dvojky, že není v nějakém kraji, kde lidé nemají ani jídlo. Nějak víc tu situaci v Panemu neřeší, prostě jsou na tom některé kraje líp a ona ví, že s tím nic neudělá. Ne dokud nevyhraje Hry. Je to neskutečná perfekcionistka. Za tím stojí taky tvrdá dlouholetá práce, ale nedovolí si udělat jedinou chybu. Když se něco naučí, tak jede, dokud nemá všechno zautomatizované a je schopná poslepu projít svou trasu. Většinu věcí si pamatuje, o svou paměť se nemusí bát, ale taky musí pořád cvičit. V boji je důležitější cvik a aby si chvaty pamatovalo tělo, ne její mysl. Může se tedy zdát, že je Achan trochu nesvá snad ve všech situacích, jak se to snaží udělat dokonalé. Trochu škrobená, zamlklá, vždy v pozoru. Moc srandy s ní není. Všechno totiž bere hned vážně, zvládne dělat nějaké vtípky a být trochu sarkastická, ale není schopná se uvolnit v situacích, kdy o něco opravdu jde. Jako by byla pořád z něčeho nervózní, pořád se hlídá a musí mít svou postavu pod kontrolou. Většina lidí to přechází, protože snad i díky tomu má své špičkové výsledky v boji, v přežití, v základních znalostech. Ale když udělá nějakou chybu, tak to není zase takový problém. Poučí se z toho a jde dál, o to silnější. V tom bude ta její vražednost, nemyslí si o sobě, že bude nejlepší splátce v aréně, tak tvrdě pracuje, aby z arény vyšla jako nejlepší splátce.


Rodina Rutkowski není v Druhém kraji moc oblíbená. Její rodiče si myslí, že Hry jsou blbost, a sami se jim bezpečně vyhnuli. To u nich v kraji není nic těžkého. Pořídili si dítě, Achanina staršího bratra, a potom o šest let později ještě Achan. A tahle malá holčička měla už od raného dětství problém se začlenit do kolektivu, protože názory, co slýchala doma, se ostatním dětem nelíbily. A jí se to přestalo líbit taky. Její bratr byl na tom podobně, jenom není tak radikální jako jeho mladší sestra. Trénoval, ale do arény se nikdy nepřihlásil. To Achan nechce takhle zkazit, ona se do arény přihlásí. Ví, že její rodina stojí celkem za prd, tak to chce alespoň trochu napravit. Její rodina je dost naprd, protože její rodiče se nějakou nejsou schopni shodnout, jestli jí tu arénu povolí nebo ne. Její máma je pro a její táta proti, už od jejích patnácti je to žhavé téma. Teď její rodiče žijí odděleně, je na tohle téma dost citlivá. Ale místo toho, aby se někam schovala a brečela, což také není nic špatného, když člověk ztratí jeden cíl, tak to chvíli trvá, než si najde nějaký nový, tak se začala plně soustředit na trénink. A samozřejmě nejenom na něj, i na učení, stanování venku v zimě, plavání a otužování se. Radši trávila čas ve výcvikovém centru než doma, to tak má pořád. Nedává moc najevo svoje emoce, ale když už nemůže vydržet ten psychický nátlak, co na ni domov má, tak se prostě sbalí a na týden se uklidí do hor. Příroda je jediné místo, kde si doopravdy připadá nějak volnější, kde nemusí řešit takové přízemní věci jako svoji rodinu. Distancuje se od nich dost, ale přeci jenom to moc nestačí na to, aby byla schopná si najít nějaké větší kamarády. Achan není moc upovídaná a není pro ni moc lehké se dostat k těm základním lidským interakcím. Tiše na sobě pracuje a hledí i svého. To ale neznamená, že si není vědoma svého okolí, a kdyby bylo potřeba, tak je schopná reagovat velmi přímo a podle ní vždy správně. Nedělá nějaké naschvály a jde vždycky rovnou k tomu, co chce. Neumí moc lhát nebo to nějak zkoušet, prostě rovnou koná. Je zvyklá dosahovat nejlepších výsledků ve všem, na co sáhne. Ničeho se jen tak nevzdá, když jí něco nejde, tak na tom vždycky zapracuje. Většinou se to poddá. Jenže třeba s tím děláním kamarádů se spálila už tolikrát, že se radši uzavřela do sebe a už to nezkouší. Nedělá jí problém být v nějakém kolektivu, lidé jako takoví jí nevadí, ale nezačíná rozhovory sama od sebe jenom tak. To si jde radši zatrénovat na nějakém posilovacím stroji. Achan by sama sebe nejraději považovala za takového tichého zabijáka, ještě jak je malá, tak se to hodí. Že si jí nikdo ani nevšimne a najednou se něco stane, co udělá ona. Moc ráda by byla středem pozornosti, což třeba ve škole byla největší pochvala, co kdy mohla dostat, ale jakmile se přestane hledět na akademické výsledky, na první pohled tak zajímavá není.
 


Actual articles

Advertisement
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


loading ALES - Fatansy RPG

ikon1