134th Annual HG 2. den | SEZNAMWallace Donnovan

5. february 2018 at 18:56 | Quinn |  Characters

Player: Andy

FC: Corentin HuardContact: pospazail@seznam.cz

Age: 18


Token: Hlína ve zkumavce

[ volis donovn ]


Wallace je zručný ve vícero oblastech, jelikož pochází z kraje plného zemědělských prací, je jasné, že bude vybaven jistým množstvím svalstva, že ano. Nejvíce ho je samozřejmě na rukách, což znamená jediné. To, že je vybaven sílou v rukách, nedělá mu problém boj na blízko. Nejlépe s nějakým mečem. Každopádně, dokázal by si očividně poradit s čímkoliv, co je na blízko. Je vybaven neuvěřitelným logickým uvažováním, tudíž v případě nejvyšší nouze a hlavně když mu hoří u zadku, přemýšlí se mu v takových případech nejlépe. Je schopen vymyslet strategický plán na pár hodin dopředu, kdo ví, jestli jsou úspěšné. Dokáže rychle běhat, a co ho k tomu přivedlo? Práce na polích musí být rychlá a efektivní. Povětšinou pobíhal tam i zpět, aby dosáhl nejvyšších výsledků a to se vyplatilo a může si tak tuto schopnost přivést do arény. Dokáže být velmi společenský a charismatický. Dokáže mluvit o čemkoliv hodiny, pokud je mu téma bližší, tak je to bod k dobru.


Co mu ale nejvíce nejde, jsou boje na dálku, kupříkladu s lukem - prosím vás, tohle trdlo ani neví, jak se šíp vkládá do luku, natož aby vrhal nějakými dýkami, či co. V čem ale zaostává je schopnost maskování, povětšinou je to klasický bojovník, který jde do všeho po hlavě, ale jak bylo již zmíněno, má schopnosti hodné strategického velitele, haha. Bojí se mnoha věcí, mezi ně patří třeba to, že na vše zůstane sám. Bez pomoci druhých, naprosto přehlížený a z čeho má největší strach je to, že nedokáže oslnit sponzory na to, aby nějaký dar dostal. Bojí se tmy a zvířat - častokrát myslí na události v arénách, asi by nebyl schopný zabít nějaké zvíře, ale kdo ví, co by mu adrenalin a stres vnutil do hlavy. Možná nějakého toho lva by byl schopný zneškodnit, ale není to pravděpodobné. Mezi jeho slabiny patří i schopnost nebýt trpělivý, ajéjé.


Wallace se narodil v jedenáctém kraji, kam usoudil, že patří srdcem, i duší. Je schopný a je to odhodlaný zemědělec, který od svých brzkých let pomáhal rodině na poli, s úrodou a samozřejmě i s domácností. V brzkém věku stejně pomalu zjišťoval, že není úplně tak stejný, jako jiné děti v jeho věku. Pomalu přicházel na to, že se mu líbí jeho kamarádi, namísto kamarádek. S nimi udržoval čistě přátelský vztah plný legrace, smíchu a dalších prdlovin, které vůbec není potřeba zmiňovat. Vedl poměrně prostý život, který nebyl ničím zvláštní. Odsuzuje hry o život, tudíž tyto Hladové Hry nejsou jemu sympatické. Sám nikdy nechtěl vyzkoušet tuto zkušenost, asi by ani nepřežil nijako dlouho, ale přece jenom, kdyby někdy musel, vložil by do toho cokoliv. Jeho rodiče si ho často vychvalují už jen kvůli tomu, jaký má charakter. Možná je to také kvůli tomu, že je jedináček a že je to jediný syn jejich rodičů. Po letech, kdy ještě Wallace ani nedovršil osmnácti let, mu zemřel otec. Jediný jeho vzor, který mu tolik dal. Matka to těžko snášela a tak i Wallace. Zemřel v Hladových hrách.
 


Actual articles

Advertisement
QUOTES [ Co kdy kdo řekl v aréně. Pokud víš o dobrém citátu, doplň ho sem. ]


OTHER WORLDS [ Přidej se i ty k ostatním rp. ]


obrázek ALES - Fatansy RPG

https://lh3.googleusercontent.com/Pw0zB0hurIqLYe3Dbii8mgZ8-m5myKuUtsQ2qtwficdo5n9uKQvLA3mzvOkjh7iL3CUXJzXut2adFoTqKA=w200-h92